Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam i ja z samego ranka Jeszcze zdrowa , ale katar już mnie dopada ! Co to jest? Jakiś wirus internetowy? Czy jesień wielkimi krokami się zbliża? Zdrowia wszystkim życzę!!! Nie dajmy się!! Witaminki i tam takie różne.... Jeszcze dziś się piękny dzień zapowiada , więc korzystajmy ,bo niedługo się skończy ta sielanka , a mamy mieć podobno złotą polską jesień :)) :)) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam z rana z bólem gardła i ucha. Wczoraj był ten Dzień ślubowania mojego bratanka. Spłakałam się jak bóbr- jak go zobaczyłam w tym habicie i potem na Mszy. Przeżycie dla nas niesamowite a dla niego jeszcze większe- aż drżał cały. 11 ich było . Wróciliśmy póżno a u mnie został na noc mój tata i już nie chciałam siedzieć za długo przy kompie. Wyślę zdjęcia póżniej bo coś chłopaki nie mogą zgrać na komputer. Prezent trafiony bo sie bardzo ucieszył - aż mu oczy rozbłysły. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam..nic nie jest lepiej :( A powiedziałabym że nawet gorzej.Dzisiaj prawie wcale nie spałam..bół gardła mam taki że szok!! Strasznie sie pocę..od jakiegos czasu..nigdy wcześniej tak nie miałam:( Forewer,może ty coś wiesz o nadmiernym poceniu..dlaczego..z jakiego powodu..Są osoby które tak mają..ale ja nigdy wczesniej nic podobnego nie miałam! Idę dziewczynki..chciałam się tylko przywitać..nie mam siły siedziec przy kompie..no..czuje się przeokropnie! Papapapapa..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, biedactwo .....u mnie też okrutnie......coraz gorzej się czuję...a dzień w pracy straszny. Oramy z koleżanką jak wariatki, mam wrażenie, że padnę zaraz na biurko. Grypsko jakieś czy co.....przecież pogoda jest ładna, oj...... Takisku, podobno człowiek kiedy się poci to pozbywa się choróbska i wszystkich toksyn, podobno lepiej się wypocić przy chorowanku.....szybciej się powinno wrócić do zdrowia, czego bardzo, ale to bardzo Ci życzę......zdrowiej nam....... Idę dalej jeszcze popracować, pa wszystkim....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale sie dziewczyny pochorowały..... wracajcie szybko do zdrowia!!!!!! Ja sie tylko dzisiaj przywitam, bo zwolnienie lekarskie przywiozłam do pracy, dostałam aż na 3 tygodnie, a potem pewnie znowu dostanę.....testy na tolerancje glukozy mi kiepsko wyszły i muszę powtórzyć. Dziekuje Wam bardzo za miłe słowa! Całuje mocno te zdrowe i chore 👄 [ kwiatek] 👄 papapapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny co z Wami :( - jeszcze nie pora na przeziębienia, katary i tym podobne choróbska. Skarpetki ciepłe w domu, czas zakładać.Często od przemarzniętych nóżek wszystko się zaczyna. Wysyłam do Was ozdrowieńcze fluidy - wracajcie szybko do zdrowia . - Takisku może to angina, z tym koniecznie trzeba iść do lekarza i to szybko. - MarMi dziekuję za zdjęcia...w sumie to za całą pocztę, składam wszystkim, wielkie dzięki :) Buziaki dla wszystkich chorujących👄, zdrowych 👄 zapracowanych i leniących się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam samych slonecznych dni tej wczesnej jesieni. Dzieki za zdjecia wszystkim i poczte calą. Sporo tego bylo i co oglądac tez. Ewuś,dzieki ze popracowałaś za pocztowca. :D Ewciu,a Tobie za Napitki poranne. Pyszne sa!!!:):) Wracajcie do zdrowia. Juz z rana wziełam 2 apapy, teraz niedawno poprawilam dwoma. Jakos sie trzymam. Takisku,soku z cytryn i miodu wieksze ilosci.Mowie Ci,jak ręką odjął. Caluski dla WAS WSZYSTKICH. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasza Ewelinka to gdzie sie podziewa???Niepodobne to do niej!!!!! Może komp jej siadl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Jaką herbatkę pijemy dziś..może jabłuszko z cynamonem? taka pora i wszystkie podziębione..a może byłoby lepiej tej ..z prondem...:-D :-) , Hm..dzięki wielkie za miłe słowa .Ciesze sie ,że Wam moje herbatki smakują, to tak jak mi Ewci 39 kawusia z rana ..Ale ostatbnio o suchym pysku było.Troche zbarłożyłam czasu ,w łożku ...szef sie na mnie wkurzył i..połozył.A z nim nie ma co walczyc.Pobolewał...i ....dał mi troszke do wiwatu,i nie wiem czy to był zrost ..czy szef,sie dowiem za chwilke...w sobote.No i te siódme poty co ze mnie bija... coś i z tym musze począc..A o komputerku ..to ja już nic nie pisze..żeby znowu się na mnie nie obraził i.. nie zaniemówił...Bo miałam kłopot potężny z reanimacja.A w pracy nie miałam kiedy.. po prostu wam nie napisze,bo nie uwierzycie ,że prawde pisze..i że sobie powymyślałam..a życie przerasta kabaret..i ze śmiechu piana mi sie toczy....A kysz!!!! nie chce wiecej takich dni...No weselniczki kochane, ja sobie i nową poczte założyłam i nie wiem skąd wżiąc wasze adresy i jak maila podać i jakie wasze sa i HELP me , please ...ja nie mam młodzieży w domu .Z modzieży to tylko Busio ,ale on taki ..dojrzalszy i ...psina...ale ten też jak na psa ..to 11 lat ma... więc napiszcie mi ,jeśli któraś wie jak ja mam dojść do takich wirtualnych sukcesów jak Wy .Ja sobie nawt fotkie zrobiłam:-D ,ale jak i komu posłać to dzieło sztuki..nie wiem.I też bym chciała was zobaczyć.... to co? Korepetycje dostane...,no i chyba za wczesnie światełkjo gasić...to moze jeszcze miodek z lemnonką dla wszystkich i Tygryska ,a Offka gdzie? Gdzie sie podziewa, toż ona nie mojego idola Romusia ...i powinna czasowa byc bardziej niż w/w resort..pozdrowionka wszystkie Słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby któraś mi pomóc chciała z tą nauką ,to prosze tak..step by step..jak krowie na granicy.. bo inaczej nie załapie...jakby co to ..narkoza winna.,a nie mój lotny umysł :-) 🖐️ 😍🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, jak klikniesz na dany nick, to pokaże Ci się profil danej osoby. Niektóre z nas mają też w profilu wpisany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak wczesnej porze!! No tylko nie chorujcie wszystkie!!! Kto tu będzie pisał jak się porozkładamy? Ksymciu czy to znaczy,że nie będzie Cię z nami aż 3 tygodnie ??Nie ma innej możliwości poklikać niż z pracy ? Ewelinko wpisz w preferencjach i Ty swój adres (oczywiście jeśli chcesz). W większości pod nikami są adresy(chyba ,że któraś nie wpisała) Hamster u nas w porządku a u ciebie? :)) Dzisiaj ja serwuję kawkę i herbatkę ..... Pobudka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeej! 🖐️ Nareszcie Ewelinko się odezwałaś.....:) Poproszę o herbatkę z miodkiem i czymś jeszcze, to może mnie na nogi postawi..... Denerwuje mnie fakt tego mojego niedomagania, taka fajna pogoda a ja pociągająca nochalem......:( Dziś znowu mam w pracy powtórkę z rozrywki......idę do koleżanki, do innej komórki pomóc jej w pracy....:( będę u siebie dopiero koło południa. Boss czeka na efekty, ale jak mówią, pewnych rzeczy nie przeskoczysz.......a z cyferkami trzeba ostrożnie, bo o błąd nietrudno... Póki co zrobię sobie herbatkę z cytryną, taką bardzo ciepłą, potem jakiś ibuprom......i do pracy... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, życzę zdróweczka i miłego dnia. Zajrzę do poczekalni w południe (mam nadzieję) to może kawki się napijemy...:) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu jak to fajnie widzieć Cię w poczekalni o tak wczesnej porze, nie jetem sama, zaraz mi lepiej.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana.Kawusie pije i juz parze Dosiu i Ewciu 39 herbatkę ,miodek ,lemonkę i ...bez ibupromu ,on ,kurde troche taki jest na żołądek nie za bardzo.Może lepiej jaki inny środek. Tygrysku , Ktosiu i Bosiu , Ofko dzięki podpowiedzi Mar Mir dziś po powrocie z pracy zaczne sie uczyć jak mam sobiue radzić z pocztą.A poza tym Nagrywarka odmawia mi nagrywania zdjęć na płytę ,więc i to musze opanować, byle ,,szef i zrost\" dały mi posiedzieć.Takisku ,a ty? co z twoimi paznokciami realnymi po odklejeniu rekodzieła?Mi okropnire sie prezentowały ,jak kiedyś damą chciałam być..nie moge być ...zaraz siebie uszkadzam ,albo sie podrapię,albo rajstopy porwę.Ja muszę jak dla Sanepidu ,czysto i krótko, ale..to nawet dobre ,przy pracach ogródkowych...A Ewcia 444 ? Ja narobiłam zdjęć ewuniu dla ciebie ,skalniaczków moich ...zeby były podpowiedzia,ze ze zwykłych oto9czniaków..znaczy z pola ..mozna fajne rzeczy robić.Bo jak w otoczeniu nie występuje jakiś kamiuen naturalny , to najlepiej używać to co jest.W innym wypadku tworzy sie ,,dzieło sztuki \" za ogromne pieniądze i jak to z dziełami bywa- de gustibus non disputandus...mogą ale nie musza sie podobać.A jak sie zrobi samemu i pomysł jest swój i materiał ogólnie dostępny to czasem fajne rzeczy wychodzą, tak zupełnie niechcący...Oj! koniecznie chce nadrobić nieobecnośc i piiiiisze Do pracki biegne, a na odchodne zaparzam wam herbatkę z cynamonem ,pomarańcza i mango..bo ranek chłodny jest MIŁEGO DNIA :-),:-D, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja już z mniejszym bólem gardła. Chyba zawiało mnie w samochodzie w czasie drogi. Ewelinko już wysłałam maila do Ciebie to będziesz miała mój adres. Hamster życie seksualne u nas kwitnie. Takis i Marmi piękne dziewczyny i obie pięknie ubrane. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..no dzisiaj trochę lepiej..ale jeszcze nie jestem zdrową Basią:) Biore te rutinoscorbiny..witaminy..piję cudeńka z cytryną..i pomaga:) Ewelinko..fajnie że juz jesteś:) A po moich paznkociach śladu nie było już w niedzielę po weselu..nie dałam rady sie tak meczyć.Zeby to chociaż ładnie wyglądało..to może bym pocierpiała..ale ani wygody ani wyglądu.Podobnie jak moja sukienka..Ewa pisze że ładna..tak!..Tak ona jest ładna..ale co mi odbiło kupowac taką na wesele::) Ja podobnie jak Ktosia..praktyczna jestem:):):) Dobrze że dokupiłam ten szal..trochę ją \"uweselnił\" :):) Ewelinko..a co masz z tymi zimnymi potami..pytam bo ja od jakiegos czasu tez mam..i nie wiem dlaczego..nigdy nie miałam! To jeszcze nie menopauza..byłam u lekarza..zresztą bez przerwy musze chodzić:(..i wiem..ale męczą mnie okropnie:( Dziewczyny ..idę sobie..ale herbatki czy kawki Ewci napiję się chętnie..Ewciu..ale masz tego szefa..tyrana:) No zdrowiejcie moje kochane..jako i ja zdrowieje:):):) Narazie ❤️ buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 444 już cie dodałam i napisałam...buziaki .A Takisku, te poty to myślałam że po narkozie...tak mi...oblewaja szyje ,plecy i inne części ciała..ale robiło mi sie tak jak wyszłam ze szpitala i..wchodziłam do kuchni ...normalnie alergia na gotujacą sie zupe,..az do utraty...przytomności.Teraz to myśle ,ze ..plasterki beda grane...bo to przy sercu/mam jak dzwon/ albo przy niedoborze hormonow sie tak robi..podobno...Sama jestem wystraszona tymi potami ,przy normalnym prawie ciśnieniuTakisku ,zdaje sie że my obie mamy poważne zrosty pooperacyjne być moze że to tez ..jakos.Bo poprzednio tez mi tak bylo..z rok temu...byle jak i mokro...Buziaczki ..Spocona ewelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie macie?:Takisiu,takie pocenie w czasie infekcji to normalka.Osałabienie,leki na pewno tez jakies brałaś a one wszystkie napotnie działają.Wypoć co konieczne ,pozbądz sie kataru i usmiech na buziaczka. Ewelinka a gdzie Ty byłaś jak Cię nie było?:)Czy dobrze przeczytałam,że reanimowałas szefa?:D Buziaki dla reszty załogi i kapitana:D PS.Ewciu kupiłam cebulki tulipanów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie.I Ewelinka,nasza morowa dziewczynka. I Foreverka i Ewcia i Ewunia i Takisek i Dosia I Marmi i i i i i i . Może wreszcie wszystkie sie tu zbierzemy w tej naszej HERBACIARNI-POCZEKALNI? Sio wszystkie mikroby i wirusy! My musimy być zdrowe.Nie ma tu miejsca na choróbska. Ja też podjadam przeciwbólowe........Ale w ograniczonych ilościach. Juz jest prawie dobrze.Nie mam nawet czasu myśleć o tym,ze jestem mniej zdrowa. Katar i zatoki dają znać o sobie coraz częściej. Gówka boli....... Jestem ciekawa tych skalniaczków Ewelinki.Ja też prosze w przyszłosci o zdjecia Twoje Ewelinko i z ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już a moze dopiero 5700 wpis.To duzo czy mało??? Nadstawiajcie,polewam,tym co przyjda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca*
bardzo tu miło, właśnie zaczynam Was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko -popiołu na łebek sypnę to częsciej się bedziesz pokazywać,zresztą nie tylko Tobie by sie przydało.:P Krysiu dowcip supcio a i Gier.ty..ch własciwie napisany. Ewciu niestety żadne fotki weselne i wogóle do mnie nie dotarły buuuuuu nawt poczte oprózniłam ,żeby broń Boże nic nie przeszkodziło w delektowaniu sie waszym widokiem ,,,,,,,,,,a tu figa. Dziewczynki poczekajcie z choróbskami do jesieni przynajmniej ,toz to pełnia latajest! Bossi nadstawiam przezornie kufel 0,5 więcej się zmieści:D no i gratulacje. Hamster nie wstyd Ci takie pytania zadawać? jaki z Ciebie jasnowidz? to przeca gołym okiem da się usłyszeć ,że wszyściutkie z nas świeżutko po orgażmie.:D:D:D:D pozdrawiam wszystkie dziewczynki z poczekalni,kto jak kto ale Wy wszystkie jesteście boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,kochane, wreszcie sie wybudziłyscie.Ja popiołu już sobie usypałam,Ofka ,żebys ty wiedziała jaką ja mam szczecinę nałbie...a jak bystra jestem.Wyjsc z podziwu nie moge.Jak mogłam wpisac maila przy niku a w profilu nie Po prostu cudowne rozeznanie w wirtualnym swiecie.No ,narkoza winna, kurcze, jakbym czuła.Reanimowałam komputer.Szefa sie chyba nie da...bedzie dokuczał .No to troche adresów mam tyle że Takiska , Spnki i ktosia nie mam no i Bosanovy.Ale co tam ,poprawie sie.Teraz jabłkowo cytrynowa raz! herbatke pijemy.Popijamy wszystkie paskudztwa apteczne woda czysta, bez prondu.Potem herbatka i do łóżeczek .... a ja lece na poiczte ewci fotki wyslac kamyczkow....buziaczki WSZYSTKIM A swiatełko kto dzis zgasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ofka..ale mnie rozbawiłaś::::::::::::::::::):):):):) Ja Mu..czy Jej miałam napisać że jeszcze by się zdziwił(a).ale Ty mnie wyręczyłaś..Brawo:):)..A Gier..Ty..ch..to rewelacja..myslałam że spadnę z krzesła::):):) Bosiu..ja juz podstawiam..a co? Choroba chorobą..a taka okazja nie zdarza się codziennie!!!! Podnosząca..właź..my tu jak rodzina..liczna ale zgrana..WITAM..I ZAPRASZAM..myslę że w imieniu nas waszytskich:) Trzymajcie za mnie jutro kciuki..idę do lekarza..i chyba wróce ze skierowaniem:(..Ale co tam..to tylko w najgorszym wypadku 2 tygodnie..dam radę:):) Zobaczymy co lekarz zdecyduje! Dziewczyny..Spokojnej i dobrej nocy Wam życze..i jak mówi Wiki( No własnie gdzie jest Wiki) stosunkowo udanej.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś dzieki kurierze kofany -przynajmniej wiem jak wygląda Takisek,który twierdzi ,że damą nie jest tylko bywa .:P Tipsy ho ho i ogólnie ho ho ho takie całkiem duże HO HO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×