Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinakerku kochany dzieki za mojego idola! i adresiki...jedna z nas ma 23 września imprezke...Ofka ,ty wiesz pokutna duszo z popiołem we włosach o czym mówie?Po raz pierwszy adresik twój ujrzałam i oniemiałam...A poza tym widze ,że wszystkie uwielbiacie mojego idola...Herbatke z vanillą parze i troszke..takiej zwykłej dodamy ,a co...Dobranocka....🖐️😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis...ty kurcze nie gadaj ,z tym skierowaniem to nie lipa? Może weź jakie relanium.Nam czasem tak troszke więcej snu potrzeba ...A poza tym jak mus to mus.Kciuki za ciebie trzymam...słowo honoru. A z tym orgazmem Ofka ..cudo niczym nasza ukochana pisarka...tylko ciutke zapomniana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na posumowanie dnia \"komplementa\" dla Was mam - dziewczyny jesteście superowe ...wszystkie, wsyściutkie :D Dobranoc, słodkich snów życzę i orgazmów moc, kaździutką noc, kaździutką noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Dziś znowu podaję pierwsza -kto co lubi herbatka z malinami(Konfiturką) ,kawka ,lub jak kto woli inne napoje -byle gorące.. maile dostałam =kawały super! Gier ty ch rewelacja! A żadnych fotek nie otrzymałam ,poza Takiskowymi i weselnymi Ksymci .Ja też chcę zobaczyć Ewelinkę i skalniaczek i co tam jeszcze macie... Ofka rozbroiłaś mnie!! To fakt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej, hej.......ale leje.......mokro i paskudnie........ Moje sampoczucie już lepsze, przeziębionko chyba umyka sobie w siną dal......:) Nareszcie... Gratuluję Bosi pięknego wpisu.....myślę, że to nie mało....i będzie takich imponujących wpisów jeszcze dużo, dużo więcej.... Ewelinko ja też chcę Twoich skalniaczków....... Takisiu kciuki zaciskam od samego rana, wierzę, że będzie dobrze. Koniecznie napisz co lekarz zadecydował, buziolki dla Ciebie 👄 Forever to teraz zabieraj się do sadzenia tych cebulek.....:)Dosiu jak miło, że parzysz kawusię, poproszę........z mleczkiem....:) U mnie dzisiaj jeszcze pracowicie, ale zdecydowanie spokojniej niż przez ostatnie dwa dni...... Pozdrawiam wszystkie i życzę pogodnego dnia, mimo deszczu za oknem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,bedzie dobry bo miło się zaczyna .Dosia ja już siedze przy kawusi , oczy mi sie kleją po wczorajszych szaleństwach w sieci:-D , :-) :-D .A poza tym herbatke te z poprosze.Ewa44 dostałaś kamyki? Dosienko ,ja mojego komputerka Ramzesa /uwaga- nazwa własna sprzetu wymienionego przed nawiasem - to już mumia normalna/ nie moge zmusić do wiecej niż 1 czynności ,bo ma atak Alzhaimera i...kłopoty z pamięcią...i...odmawia wspołpracy.A znowu nagrywarka nie chce mi nagrywać/hm...cos nie tak robie / na płyte zdjęć i nie moge z pracy wysłać ,bo jak ?Totalna zapasć ..ale jak tylko te okna załatwie to sobie...nową zabawkę kupie. Wiec bede ogrodniczkom wysylala po1 zdjeciu ,bo inaczej sie nie da..Otworzyc moge w pracy poczte,ale wyslac nie mam z czego...Ale sie poprawie..:-) Dziewczyny ...lece do pracuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina jestem pod \'KAMIENISTYM wrażeniem. O takim skalniaku to tylko mogę pomarzyć. A kto Ci te kamienie przytargał do ogrodu? Forever ja kupiłam takie jakieś małe żonkile w lidlu było 25 sztuk za 5zł i jeszcze jakieś białe kwiatki ale zapomniałam już jak sie nazywają i teraz te dwie soboty przeznaczę na sadzenie i wykopywanie tego co trzeba. Zrobiłam znów za pocztę polską i wysłałam Wam zdjęcia Ewelinki skalniaczka . Tak więc Ewelinka nie wysyłaj już nic bo dziewczyny mają. Takis to wszystko dla Twojego zdrowia.❤️ dla Ciebie. Spinaker nie pisz tyle bo aż się nie chce czytać- jak już się odezwiesz to 4 strony jak nic zapisane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja również gratuluję wspaniałego skalniaczka Ewelinko, jest piękny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło 👄 Takisku 👄, jestem i żyję , chociaż ostatnie tygodnie dużo pracuję, no i nie mam o czym pisać , bo o pracy \"nie uchodzi \". Zdjęć żadnych nie dostałam / z wyjątkiem weselnych Ksymci, za co Jej seredecznie dziękuję 👄 / , więc nawet weselników ani skalniaczków nie mogę skomentować . Dziękuję Ci jednak , że chociaż Ty zapytałaś co się ze mną dzieje 👄. Dziś właśnie wróciłam \"z terenu\" wcześniej i trochę poczytałam, dlatego piszę chociaż parę słów. Życzę wszystkim samych dobrych chwil, dużo zdrowia - chorującym i radości wsszystkim zarówno w pracy i z pracy, jak i z codzienności👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze raz.... Ewo, serdecznie dziękuję za zdjęcia skalniaka Ewelinki 👄 Ewelinko, skalniaczki - rewelacja !!! Gratuluję pomysłu i wspaniałych rozwiązań. Szkoda, że nie mam kawałka ziemi i ogrodu, bo bym coś podpatrzyła i zrobiła ... Dzięki za radość dla oczu 👄 Spinky, dziękuję za pocztę , bardzo się uśmiałam i rozbawiłam. Idę właśnie na chwile na spotkanie z nauczycielami do szkoły, obym tylko nie opowiadała o Gier....ty....ch ... u :). Chociaż oni pewno już to znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć.koleżaneczki..wróciłam właśnie od lekarza..i niestety ze skierowaniem:(:(:(:( Nie pisałam Wam wczesniej..ale od kilku dni mam krwawienie..i sprawa stała sie Bardzo powazna.Uprosiłam jedznak żebym poszła w poniedziałek..Ola wraca dopiero w piątek rano..i z kim bedą dzieci!!Mam nadzieje że do poniedziałku nic sie nie stanie..a na weekend po co pójdę,..i tak nic nie bedą mi robic:(:( No to tyle..strasznie mi smutno..Wikuniu kochana..fajnie że już jesteś❤️..Papapapapapa wielkie buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, napewno będzie ok wszystko, wyczyszczą co trzeba i szybciutko wrócisz do domku !!! Gybyś miała możliwość iść dzisiaj, na weekend byłabyś już w domu . Z takimi sprawami się nie czeka... Stąd to osłabienie Kochana, obyś szybko miała możliwość zrobienia \"porządek\" z \"dupnymi\" sprawami. Zyczę Ci dużo zdrowia , szybiego uporania się z tymi babskimi przypadłościami i wiele radości z dnia codziennego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina pamiętamy, pamiętamy opowiadaj co robiłaś jak Ciebie nie było. Takisku wszystko będzie dobrze- byłe d........... nie będzie nami rządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kalinko..NO PEWNIE!!!!!!!!!!! A gdzie ty się podziewałaś?? Pisiaj nam tu szybko co u Ciebie..dla Ciebie❤️ Ewa..dzięki..pewnie że bedzie dobrze..bo jak nie ,to mozliwosci są dwie.Będzie dobrze albo źle:):):) Wiki dziękuję Ci ,ubawiłas mnie tymi\"dupnymi \"sprawami:):):) Zrobiłam sobie kawkę..Ewlinki z herbatką nie ma ..to wypiję kawkę:):):) Kawka to od ewci:):):) Ale fajnie sie tu porobiło:) Do później..papapa..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis a co oni ci tam bedą robić konkretnie? Tylko Ci \"pogmerają\"? czy coś beda usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..bedą mi usuwac mięśniaki..są juz okło 10 centymetrowe.Lekarz powiedział do mnie że siedzę jak na bombie zegarowej..W każdej chwili grozi mi krwotok. Ponadto bedą szukac na szyjce macicy ..intruza..bo na wyniku wyszło mi ogniskowe zapalenie szyjki .W ogóle zrobią mi przegląd techniczny..ale to chyba dobrze:):):):) Widziałam skalniaczki..i motylki..Kurcze jakie to wszystko piekne..dziewczyny jesteście niesamowite..normalnie cuda widziałam:):):):) Papapapapa buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewuniu dlaczego tak \"dużo\" piszę ? - otóż, ogromnego problema mam. Ostatnio prześladuje mnie taki jeden drań, znamy się jak dwa łyse konie, właściwie można powiedzeć, że znamy się od kołyski. Niestety ostatnio trochę przegina, jest bardzo namolny, wszędzie za mną łazi, robi maślane oczy i czule szepce mi do ucha - spinky kocham Cię..... wzdycha, stęka, sapie :P Powiem Wam wszystko, szczerze, jak na spowiedzi - zdarza mi się czasem mu ulec ... drań jeden ma ogromną siłę perswazji ....nie powiem, że jest mi całkiem obojętny, lubię go, lubię być przez niego zdobywana, ciągle od nowa.. to jest bardzo przyjemne uczucie ... a, że okropne mam potem wyrzuty sumienia, to już inna bajka :( ... nie potrafię (a może nie chcę) tego chorego układu przerwać. Tak mi ciężko, tak mi źle....dziewczyny co mam z tym zrobić, on wciąż powtarza, jak bardzo kocha mnie. Tłumaczę mu, przeganiam, na różne sposoby zniechęcam go do siebie i nic, ciągle mnie prześladuje . Jestem przekonana, że każda z Was ma takiego adoratora ...jego imię jest baaaardzo popularne... każdy je zna, on zwyczajnie na imię, Leń ma :D:D:D....no już, wystarczy tych głupot ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, jak macie ne ginekologii dobrego \"hydraulika\", to napewno dobrze wszystko zrobi i będziesz się cieszyć dłuuuuugo dobrym zdrowiem.To także krótki pobyt, panie wychodzą najpóźniej po tygodniu, a Ty nie będziesz miała żadnych komplikacji !! Cieszę się , że Ciebie rozbawiłam chociaż troszeczkę :-). Ja miałam takich 5 sztuk Kochana a macicy i jeden w jajowodzie i jak widzisz żyję i wcale nie odczuwam ich braku . Życzę Ci, abyś jak najszybciej z tym się uporała i bądź dobrej myśli, przegoń wszystkie nieciekawe myśli. Napewno będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kalina, tak nagle zniknęłaś - ale fajnie, że wróciłaś, pisz co tam u Ciebie. :) - Takisku ❤️ nie daj się smutkowi...wszystkie baaardzo mocno trzymamy i bedziemy trzymać kciuki. - Ewelino piękne te Twoje skalniaczki :)....a ten dorodny fikus, długo go masz ? - Viki kamasutra według Mleczki :D...no mucha nie siada, widać, że jesteśmy bardzo pomysłowym narodem i chociaż w tym jednym temacie, górujemy nad innymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 NO NIE..NA WAS TO MOZNA POLEGAC JAK NA ZWISZY❤️ Dziewczyny ..jeszcze mi nic tam nie stwierdzili..mam na mysli..tego nie proszonego..ale wyniki wskazuja ponoc że mogą..dlatego muszą sprawdzić. Boję szpitala..ale o tym juz wiecie:):):):)PANICZNIE..ZAWSZE MI SIE WYDAJE ŻE JUZ STAMTĄD NIE WYJDĘ!!!!!!! To taka moja fobia:):):) Odkąd pamietam zawsze się bałam!! A gdzie Ewelinka..herbatki bym sie napiła..::P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam tam gdzie jedna z Was za nic nie chce iść...leżałam 6 tygodni...neurologia. Pózniej sanatorium. Ale nie chcę o tym pisać. Było minęło a żyć trzeba dalej. Kiedyś biegłam przez życie , teraz przemierzam je wolnym krokiem. Chyba zajmnie mi trochę czasu zanim zczytam Wasze posty....nazbierało się tego oj nazbierało. Takiśku nie lekceważ pod żadnym pozorem swojego zdrowia bo pózniejsze konsekwencje bywają tragiczne. Ja myślę że strach ma wielkie oczy...im szybciej cię zdjagnozują i będą leczyć tym lepsze będą wyniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis biegiem marsz do szpitala i biegiem wracaj. A złe myśli oddaj za grosza- a nawet jak to ten nieproszony- to widzisz i Spinki i mnie- wyprosiłyśmy go z naszego ciała. Spinaker toś Ty taka kochanica? Cały czas masz go na boku? Od kołyski? Kalinka 🌻 A Ty Takis słuchaj co mówią dziewczyny a pewnie jeszcze niejedna się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przepraszam ,że z herbatką zaspałam ,teraz to ja melisse podwojną pije.W pracy ...po powrocie do domu ryczałam jak bóbr .Zdarza sie. Nienawidze mojego idola i jego kadry niższego szczebla!!! Dzięki za słowa pochwały.Ewcia ,te kamyki to mi Busio osobiscie przytachał ,zbieraliśmy je kilka lat ,a same obrazki mają po 12 lat ,10, 6...po prostu trzeba cierpliwości ..zeby urosło rozrosło sie ..no ,dlatego ogrodnik to dobry pasjonat...musi zyć cyklem ziemi ..i 4 pory roku..to jest to.A juz nie daj Boze jak zima taka jak miniona A pfe!!! a kysz!!!A Takis ku co z tymi mieśniakami, ja myslała nierozgarnięta ,że ty Syrenka już ..dokonana.Kurczaki.Ty tu o tym chamie na 3 litery to nawet nie wspominaj!!! Teraz to już po sezonie..i mowy nie ma!!!Absolutnie jak mawia dochtorowa z serialu!!! ABSOLUTNIE MUSI BYĆ DOBRZE. Amen .To na tyle.A dzieciaki niepełnoletnie ,ale przecież ktoś ci po,może ,a jak nie to kurcze gdzie ty pomieszkujesz,moze by po dniu urlopu wział i ci dzieciaki popilnował?Jak niegrzeczne to sie przywiąze do kalkoryfera ,nakarmi , i krzywdy nie zrobi.A jak grzeczne ,..to nic im nie grozi.A ty ,naprawde nie zwlekaj ,bo bobma zegarowa ,to cos strasznego...moja wybuchła w kwietniu ubiegłego roku! Nie jestem na szczęście..saperem i ty tez w te jednostke wojskową sie nie baw.Leć jak każa ,bo to nie dni ,tylko nawet godziny sa ważne...prosze...nie odwlekaj ,masz dzieciaki...i przede wszystkim siebie.Wiec ..do łóżia marsz ,do łózia , i nie pyskuj jak głupia Rózia! /nie obrażać mi tu sie, bo ta Rozia mi sie rymuje/No.A fikusek to ma juz z 10 lat ..i był tyciiii .No a ja Kal;iny nie dojrzałam ,a w p[osty zajrze jutro ,dziś już nie.Ja mam więcej kamykowych pół i łak ,chcecie? No .buziaki wszystkim.Spinki z tym twoim ukochanym nic sie nie da zrobić...może tak za bardzo go nie płosz..czasem sie poleniuchować przydaje ,ale go task..trohe na ..bok..tak odpedzić jak muchę natretną,N a gaszenie światełka za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kalina ostatni Twój wpis dotyczył zawrotów głowy - potem zamilkłaś na dobre - nawet się wtedy zastanawiałam, czy coś złego się nie wydarzyło. Jak sie obecnie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis -trzymam kciuki za Ciebie ,pozytywna energia działa cuda,kiedys już wspominałam ,że strach ma wielkie oczy,nie zamartwiaj się tylko lecz! Kalinkojeszcze pobiegniesz przez zycie ,na wszystko jest czas,zdrowia zyczę. Ewelinko zlituj się ,nie trzymaj mnie w nieswiadomości juz spac i jeśc nie mogę:DPowiedz skąd mnie znasz? \\zobacz pocztę\\ A skalniaczki owszem,owszem niczego sobie ,ale niestety nic znajomego mi nie przypominają:D Spinki ,czy trzeba małego trzęsienia ziemi żebyś coś napisała? Viki dobrze że się czasem odezwiesz,może to skutkuja obietnice żółtej kartki?:P Dziewczyny ,będzie dobrze, zdrowe będziemy jeszcze dłuuugo czego Wam i sobie życzę.Buziaczki dla wszystkich obecnych ,za resztą roześlemy listy gończe i tez dostaną:D:D Uszy do góry ,musi byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, tam!!! Ofka, w naszych górach to ja jeno jedną przyjacióle miałam ,nawet do mnie przyjechała ,bo ona tak wirtualna wtedy była ,z ,,Na przełaju \" czy cós...Ale wspaniała dziewczyna ..z Pcimia..naprawde, a do Myślenic do LO chodzila i Zofka jej było potem na pielegniarkę się kształciła, a potem..ja za Busia wyszłam i powolutku wszystko sie rozmyło..niestety..I ona Krakowie w szpitalu pracowała ,ale miała jakięs zawirowania w życiu uczuciowymn..i...ja do dzis mam jej zdjęcia i listy z ..1981 roku...i nawet telegram ze..ślubnymi życzeniami...A co ?,ja bierna ,ale wierna...ideałom..z młodości ...Ofka ,23 wrzesnia tekli jest!!! Ty stawiasz , ja polewam ,reszta pije..bo ja szlaban na prond mam..to zelazo już niech sie podniesie wreszcie ,żeby było co wypłukiwać:-), a ta tekla to mi tak do ciebie pasuje...Nepomucka Krystynka mnormalnie ..Bossia nasza ..zajeta dubeltowo..i w domu i w pracy, sorrki- Karen ja sie ciebie nauczę ...tylko troszke czasu musze miec i spokojn osci troche,bo nabuzowana jestem jak..bin ladena armia,aż sie boje jak wybuchne...No dobra..melissa potrójna please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×