Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dałam mojemu mężowi do przeczytania ostatni kawałek topiku , mówię mu, że to fajne i miłe mieć takie koleżanki, co tak sympatycznie gadają, a on mi na to, że dlatego tak sympatycznie, że się nie widzimy! Gdybyśmy się spotykały to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYGRYSKU!!!!! Ja.... po prostu nie wiem co powiedzieć :D :D :D Wiersz CUDNY :d Skopiuję go sobie i zostawie na pamiątkę! Bardzo dziekuję wszystkim za życzenia urodzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi wstyd, że tak mało się tu pojawiam:( Ten tydzień, jak już pisałam, mam zwariowany. Jestem tłumaczem, zwaliło mi się tyle roboty na głowę, że nie wiem chwilami jak się nazywam. Muszę się z tym wszystkim wyrobić do następnego poniedziałku, a poza tym jeszcze normalnie - dziecko, dom, znacie to dobrze. Wczoraj padłam jak kawka przez te zarwane noce - położylam się na chwilę, po 18:00 i obudzilam się o północy. Syn mnie nie chcial budzić bo wiedzial, ze jestem po prawie nieprzespanej nocy.Tylko mnie przykrył kocem :) W ogóle - taki mężczyzna się z niego robi - jak wracamy z zakupów, to bierze część toreb, chce te najcięższe:) A to jeszcze baaaardzo młodziutki \"mężczyna\" - ma 11 lat - rocznikowo 12. Uparciuch straszny, ale tak naprawdę to takie fajne, wrażliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze tu się siostry spotkaly. Może ja też tu swoją siostrę zwabię;-) Ona jest trochę starsza, ale jeszcze w \"czterdzieści\" się mieści jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pewnie , MarMi, zwabiaj, jak tylko do nas się nada i chce... Fajnie mieć takiego małego- dużego faceta koło siebie, nie? Mój syn ma 14, 5 roku, trochę facet, dużo dziecko- wiem jak to jest! I jak się patrzy jak wyrasta (pod warunkiem, że ma kilka miłych cech np. przejawy opiekuńczości...) Ciężko ci , co? Jak samemu trzeba dźwigać ciężar życia, to i mały facet się przydaje. Wiem, bo różnie bywało...A jeszcze zarobić na chleb i cos do chleba, daj, Boże zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że fajnie:) Ja w nim też widzę taką mieszankę o jakiej piszesz. Takie jeszcze małe dziecko a jednocześnie - chyba zbyt dojrzałe jak na swój wiek. Czy jest mi ciężko? Bywa. Ale komu jest lekko? Ja mam to szczęście, że mam wokół siebie kilka takich naprawdę bliskich, sprawdzonych osób. To naprawdę bardzo pomaga w złych chwilach. Spinaker, zadałaś mi zagadkę - teraz moja kolej :D Ja mieszkam w tym mieście, w którego centrum UFO zostawiło swój pojazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że to zagadka dla Spinakerka, nie dla mnie, bo ja nie mam pojęcia. Dobrze też , że masz parę bliskich ci osób, wiem, jakie to ważne i potrzebne w życiu i ile to znaczy.Dobranoc na dziś, do dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana pogodnie ,bo u nas dziś tylko 1 na minusie.Ja mam tylko jednego faceta w domu ,reszta to same baby (3 córy-19,17,10) nawet nie wiem ,czy mam zazdrościć?Ktosiu gratulacje mnie się jakoś udało za pierwszym razem się zaczernić nawet nie wiem jak.Dajen gratuluję odwagi ,umnie jakoś z tym gorzej (nie mogę się zdecydować na radykalne zmiany).Spinaker-popieram Morusa gdyby nie poczucie humoru ,nieraz było by ze mną zle ,ale jestem wieczną optymistką ,więc aby do przodu!Apropo stronki z ceramiką -jest ale nie jest moja tylko firmy AbC-art w której pracuję niestety nie mam namiarów (za krótko mam komputer ,jeszcze dużo nie wiem). Dajen chętnie wymienię się informacjami na temat malowania,hobby super tylko nie zawsze jest na nie czas.Ja poświęcam każdą wolną chwilę(najczęściej zimą)Bosanova -maluję najczęściej pejzaże i konie,ale to drugie znacznie trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wten pogodny dzionek. Morus mnapisał piękne słowa zgadzam się w zupelności.Spinaker-stronka jest ale nie moja,tylko firmy, w ktorej pracuję ABC-art niestety nie mam namiarów (za krotko mam komputer i wile jeszcze nie wiem) Ofka chętnie pogadam o malowaniu a (do Bosanowy)maluję pejzaże i konie ,ale nie gardzę żadnym tematem ,tylko musi być wena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wten pogodny dzionek. Morus mnapisał piękne słowa zgadzam się w zupelności.Spinaker-stronka jest ale nie moja,tylko firmy, w ktorej pracuję ABC-art niestety nie mam namiarów (za krotko mam komputer i wile jeszcze nie wiem) Ofka chętnie pogadam o malowaniu a (do Bosanowy)maluję pejzaże i konie ,ale nie gardzę żadnym tematem ,tylko musi być wena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam i czytam i czytam ,jak fajnie nareszcie dużo czytania w poczekalni. Bosanówko-po prostu zobaczyłam że było 799 wpisów na ogólnym i tyle. Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam i czytam i czytam ,jak fajnie nareszcie dużo czytania w poczekalni. Bosanówko-po prostu zobaczyłam że było 799 wpisów na ogólnym i tyle. Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wten pogodny dzionek. Morus mnapisał piękne słowa zgadzam się w zupelności.Spinaker-stronka jest ale nie moja,tylko firmy, w ktorej pracuję ABC-art niestety nie mam namiarów (za krotko mam komputer i wile jeszcze nie wiem) Ofka chętnie pogadam o malowaniu a (do Bosanowy)maluję pejzaże i konie ,ale nie gardzę żadnym tematem ,tylko musi być wena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Garwolina
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, czytam i czytam i czytam ,jak fajnie nareszcie dużo czytania w poczekalni. Bosanówko-po prostu zobaczyłam że było 799 wpisów na ogólnym i tyle. Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wten pogodny dzionek. Morus mnapisał piękne słowa zgadzam się w zupelności.Spinaker-stronka jest ale nie moja,tylko firmy, w ktorej pracuję ABC-art niestety nie mam namiarów (za krotko mam komputer i wile jeszcze nie wiem) Ofka chętnie pogadam o malowaniu a (do Bosanowy)maluję pejzaże i konie ,ale nie gardzę żadnym tematem ,tylko musi być wena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE WAS Przeprosić za bajzel którego narobiłam chochlik mi zrobił psikusa sorrrrrrryyyy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście nagadały! Jak w poczekalni, wciąż to samo! Śmiesznie przynajmniej i o kilka wpisów więcej. Dobrze się przygotowujecie do następnego bicia rekordu !Forever sobie grunt przygotowuje, he, he, w porozumieniu z Dosią. Tą lub tego \"z Garwolina\" witam cieplutko!Oczywiście wszystkich pozostałych gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim mieście urodził sie Andrzej Wajda a Dudek wisi na bilboardach to pewnie gdzies niedaleko mieszkam od Spinkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z Dosią mieszkamy w mieście Piłsudskego, niestety bilboardy z Dudkiem u nas nie wiszą i dlatego mamy daleko wszędzie.... Mam za to sąsiada Dudka, ale nie tego sławnego... Piszę, żeby podnieść, bo tak nisko spadłyśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Piękny dziś był dzionek.Dość ciepły i słoneczny.U nas było przyjemnie,bo na plusie. A propo , kto to jest Morus? Chyba wypadłam z obiegu,bo nijak nie moge zaskoczyć.;) Dosia z Forever nadrabiaja potrójnymi wpisami,by szbciej zbliżyć sie do 1000 wpisu. Ale każdy sposób jest dobry... a kto to pisze do nas z Garwolina? Czy masz jakoś na imię? Bo nie wiadomo jak sie do Ciebie zwracać?Ale mimo to,witam Cię w naszym gronie. Z ciekawości kliknęłam na swój nick i przeczytałam,że to jest teraz mój 100 wpis na zaczernionym nicku.To już dla mnie pewien sukces. A Wy?:D Zazdroszczę Wam,że macie takie młode dzieci.MarMi masz super syna. Jaki wrażliwy i opiekuńczy. Kubusiu , a Twój synek to już całkiem kawaler. Niedługo dziewczyny będę za nim sie oglądać. A co gorsze będą się w domu pojawiać. Ja juz to przerobiłam.Mój syn ma już 25 lat/niedługo urodzinki/,niedługo zostanie tatusiem,a ja tym samym babcią.Ciesze sie bardzo,będę wnusia/wnusię/ bardzo kochac.❤️❤️❤️❤️❤️ Chciałabym mieć dzieciątko takie ok.10 lat. Bardzo nam brakuje dziecka w domu,córka też dorosła. Dlatego nasze uczucia przelaliśmy na naszego psa.Traktujemy go \"prawie \"jak synka. Dlatego chciałabym mieć dużo wnucząt,żeby w domu zawsze było gwarno.A będzie jak Bóg da. :) Kubusiu,Twój mąż nie ma racji. Uważam,że gdybyśmy sie spotykały regularnie, to i tak byśmy umiały sie dogadać. Myślę,że byśmy tu na wątku, nie wytrwały tak długi czas.Co o tym myślicie? Spinakerku,napisz mi cos miłego.Może humora jakiegoś.:D Foreverku,a Ty co? Kiedys sypałas anegdotami jak z rękawa. Przycichłaś coś!!!!! Chyba wystarczy juz na dzis.Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy waszego dobra - powiedzial premier Marcinkiewicz do Polakow. Zaniepokojeni Polacy zaczeli wiec ukrywac swoje dobra w bezpiecznych miejscach. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Inwazja klonów :P - MarMi poproś zielone ludki, może odpalą swój Spodek i zabiorą Cię w między-planetarną podróż. :D Odległość jaka nas dzieli, to około 30 km. Jeżeli chodzi o zaproszenie do nas siostry....zapraszaj, my tu nikomu lat nie liczymy :) - Foreverku...sprawdziłam A. Wajda urodził się w Suwałkach :) - Bosanova biedna ta Twoja nóżka. Wzorujac się na Ktosi chyba podeślę moją połówke, Twojej połówce na szkolenie - na naukę nigdy za późno - a nuż chłopina jeszcze się czegoś nauczy ;) Św.Tomasz Morus - patrz wczorajszy wpis. Humor z zeszytów szkolnych...skopiowałam oczywiście :) - Pięta Achillesa to miejsce, które jest wrażliwe na śmierć. - Kara śmierci ma charakter nieodwracalny. - Całemu oddziałowi wojska złożono najserdeczniejsze życzenia ekshumacji. - Duży wpływ na rozwój kultury miał Cyryl i jego metody. - Żeby Kolumb mógł odkryć Amerykę, to najpierw musiała być zakryta. - Ofko :) ile my biedne, możemy mieć do ukrycia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku któz to wie ? ja w kazdym razie swoich ksiażek nie oddam :) świetne sa te \"metody\' Cyryla. Widzę że Śląsk opanował poczekalnię , w takim razie latem zapraszam na czyste powietrze w góry.Miałam problemy z kompem a tu okazuje sie że ktoś mi sie włamał na gg i takie tam naprawde nie wiem po jakiego grzyba ,przeciez tam nic ciekawego nie było .Ciekawe by to było gdybyśmy sie spotkały jak narazie wyobrazam sobie same wytworne damy ;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ofko wytworne damy mówisz :D ... hmm podoba mi się . Jest sposób, żeby zobaczyć, jak kto wyglada - zdjęcie na maila wysłać.:D Kto jest za - ręka do góry 🖐️ Kto jest przeciw - ręka do góry 🖐️ Kto się wstrzymał - ręka do góry 🖐️ Jak zwykle, spinkiego trzymają się, jedynie głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My oczywiście jestesmy wszystkie wytworne damy bez względu na wygląd. Bo każda jest na swój sposob piekna, inteligentna, no i oczywiście maniery mamy bez zarzutu czegóż więcej trzeba. Ja tez myslę, ze w takim duzym gronie nawet w rzeczywistym świecie umiałybysmy sie dogadac i mogło by byc jeszcze fajniej, bo zawsze wygodniej mówić niż pisać, no i przed wszystkich mogłybysmy oglądać swoje minki i gesty. O spotkaniu było wyżej - czekamy lata i na Mazury - choć ja jestem z Warmii, to Mazury to też moja kraina. Musze już kończyć, bo musze zacząć pakowanie na wyjazd. Trzymajcie za nas kciuki oby było wszystko dobrze, żeby pomogli mojej córci i aby skończyły sie w końcu jej ataki, aby mogła normalnie żyć. Choc jak ją tak obserwuję, to ona specjanie nie bierze do siebie tej swojej choroby, traktuje ją jak cos zwykłego, które troche jej komplikuje codzienne życie. Duża zasługa w tym jej przyjaciółek. I wielki dzięki im za to, że nie odwróciły sie od niej a wręcz przeciwnie zawsze są obok niej chętne do pomocy. No musze juz kończyć. Jeszcze tylko krótka wzmanka polityczna -jak wam sie podobało wystąpienie pani minister Zyty w momencie odczytywania poprawki do ustawy - och Ci fotogafowie - och ta Kobieca kokieteria. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanówko, ja tez się z nim nie zgadzam, przytoczyłam jego słowa z przekory. On widzi tylko wady u innych kobiet. Z uogólnienia wyłącza tylko mnie, a i to nie wiem, czy nie dlatego, żeby mieć w domu spokój. Wiesz, a ja to bym chciała mieć dzieci już dorosłe, całkiem i we wszystkim samodzielne i odpowiedzialne. Mogłabym im powiedzieć wtedy:\"Wasze życie, wasz wybór\".To chyba tak jest, że chciałoby się mieć inaczej niż się ma. A jak z nóżką, Broniu? Ofko- już dawno się tak nie uśmiałam! Ale włamanie na GG? Dziwne.... Ha, ha , wytworne damy, to pewnie moje koleżanki z poczekalni, bo ja nie, chyba, że masz na myśli wnętrze.... A jak rozpracujemy komórkę córki, żeby miała połączenie z kompem, to wyślę fotkę, do tej, która będzie jeszcze chciała i się nie rozmyśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×