Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

mam nadzieję że cię nie uraziłam Bosanova jeśli tak to bardzo sorry. chciałam tylko znać opinię osoby po fachu.Oczywiścienie można uogólniać nauczyciele są różni . apropo piątku 13 nie wierzyłam w zabobony do dziś.Wyszłam tylko do sklepu i wyrżnęlam takiego ORŁA ,że aż mi się gwiazdy pokazały.Poza tym dzień miałam udany. Ferie są w porządku ,tylko ja już do komputera nie usiądę.Wszystkie dzieci w domu . Ale będę walczyć jak lwica żeby do Was naskrobać parę słówek. Ale będzie zadyma!!!!! jak tam wpadniecie to dołóżcie im i odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Nas będzie trzech, Forever! Tygrysek, ja, a Prosiaczka zgarniemy gdzieś, z jakiegoś topiku po drodze. Nie liczę krewnych i znajomych Królika, bo to liczba niewiadoma. Jak będzie zadyma, to na pewno się dołączą.Lubią awanturki.Jest jeszcze w necie cała opowieść z rozdziałami o Kubusiu. Byłaby pewnie śmieszna, gdyby nie była tak wulgarna.Dla mnie zbyt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przy sobocie i takie pustki w poczekalni ;) Dziewczyny pochowały się w swych gawrach i zapadły w sen zimowy - czy jak ? - Puchatku jak będzie zadyma, ja z chęcia się przyłącze. Podaj tylko dokładny czas i miejsce :) Wulgarną wersję Kubusia Puchatka też czytałam. Komu się chce wymyślac takie bzdury. Wpadłam pochwalić się (bo ja taka chwalipięta już jestem), że dziś, za chwilkę, wybieram się na VIII Imrpesje Kolędowe, które każdego roku, o tej porze odbywają się w naszym kościele. Posłucham sobie z przyjemnością, pięknie wykonanych kolęd w dodatku za dormochę :) Trzymajcie się ciepło . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez , ja tez a kogo biją?. Kubusiu dzieki za przypomnienie piosenki az sobie zdjecia wyciagłam i ... czas się cofnął . Ten wiersz SZymborsiej to mój ulubiony ale niestety nie znam go na pamięć więc tez dzięki. Nie miałam problemu z nauką córek, ale zawsze wychowawczyni była mediatorem pomiędzy młodzieżą a co bardziej \"wymagającą \" nauczycielką a juz w czasie dłuższej choroby to na głowie stawały żeby pomóc ,dlatego jestem zdegustowana postawą tej polonistki .Trzymam kciuki za Was. Byłam u fryzjera ,połaziłam za butami ale oprócz przemarznięcia nic nie znalazłam ,tyle sklepów ,ale jak chce się kupic cos konkretnego to okazuje się ze nieosiągalne i tak sprawdza się powiedzenie że szewc bez butów chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka- jest taki topik na głównym- \"Ponury Zakątek Kłapouchego\"- wyszuka Ci; tam się rodzi jakaś schizma. Różne osoby wygadują brzydkie rzeczy na Puchatka i nie tylko na niego. Jak wpadniesz, to sama zobaczysz. Na nich się szykujemy. Dziękuję za wsparcie, dziewczyny! Wiedziałam, że mogę na Was liczyć!Poczekamy, aż się trochę rozwinie! Nie sztuką jest napadać na słabiaków, a oni jeszcze słabiutcy! Służę pamięcią , jeśli tylko będzie potrzebna! Spinakerku! Przyjemnego słuchania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem !!Melduję się przy sobocie.Uddddddało mi się dostać aż jestem w szoku.ciekawe czy tylko ja .Niestety nie mam się czym pochwalić,rozrywek zero.Do kina bym poszła . Ale to spory wydatek,luksus rzekłabym nawet. No dobra dosyć narzekania. szykuje nam się niezła burda ,tylko gdzie? może pokibicujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu,Forever i Tygrysku.Jeśli tylko będziecie miały jakies problemy podczas tej zadymki ,to ja do Was dołączam.Pomogę Wam rozgromić to towarzystwo. Na mnie możecie liczyć. A wulgaryzmów po prostu nie lubię.:D :P :D :P :D Spinky,prawda,że pomożemy Kubusiowi?{zly] Dosiu,nie mam sie o co obrażać. Nie mam nawet zamiaru.Rzeczywiście stosunek nauczycieli do uczniów jest różny. Znam takie koleżanki,za kóre sie czasem wstydzę. Ale wszędzie są czarne owce. Jeśli chodzi o mnie,to ja jestem równa babka,nigdy sie nie wywyższam, a poza tym nie mam powodu.W każdym towarzystwie potrafię sie znależć.Jestem naprawdę jedna z Was. I z Wami sie utożsamiam.:) Ciekawe,co u naszej Ktosi? Często o niej myślę i przesyłam jej pozytywne \"prądy\". Spinaker,ubierz sie cieplutko,bo w kościołach jest przeważnie chłodno. Pamiętaj o ciepłych majteczkach........:D Ofko,a co zrobiłaś z włoskami,jeśli to nie tajemnica? :O Że butów nie kupiłaś,to sie nie dziwię. Byłam w tygodniu i wszędzie słyszałam,że już po sezonie.Trzeba juz kupować na wiosnę i lato,bo zimówek już nie ma.:P MarMi,dziewczyno dlaczego Ty nocami nie śpisz? Kilka godzin w nocy snu,to więcej niz za dnia kilkanaście.Weż to pod uwagę.:D Dosiu,ja tez dzisiaj siedzę w domciu.:D Rozkoszuje sie wolnością.Nic nie mam do roboty.Konkretnie chodzi mi o dekoracje szkolne,które ciągle maluję,montuję,przycinam,szkicuje i jeszcze nie wiadomo co? Odpoczywam całą gębą. U mnie gotują dzieci i małżonek.Wiedzą,że matka i żona wykończona. Dzisiaj dziergałam na drutach.Czyli odpoczywałam.I jeszcze tam jakieś mało istotne sprawy.;) Dobrze,że to sobota.Kocham soboty w ferie. Lubię takie długie wieczory.......Robimy sobie sałatke jarzynową,zrobiłam ,ja osobiście, serniczek na zimno z brzoskwiniami.Jutro będzie mała uroczystość.Robimy synowi urodziny.🌻 Tak dla domowników.:classic_cool: Dla swoich przyjaciół i znajomych zrobią za tydzień. My się wynosimy z domciu. Pojedziemy do babci i kwita.:D ŻYczę Wam miłego weekendu.Odpoczywajcie, leńcie sie i róbcie wszystko na co macie ochotę.Dla Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje za pozytywną energię Wlasnie wróciłam z mężem z Warszawy, córcia została w szpitalu. Jest juz po pierwszych badaniach i na początek wykluczyli padaczkę i odstawili leki, które jak się okazało tylko ją truły (mają bardzo zły wpływ na organizam np, jajniki, nieregularn emiesiaczki, wypadały jej juz włosy) a na pewno nie pomogły by w wyleczeniu choroby. We wtorek mamy konsultacje z nastepnym lekarzem i wtedy może będziemy wiedzieć już coś konkretnego. Jestesmy bardzo zadowolone z opieki, jakbym trafiła do innego świata. Okazuje sie, że lekarz jest od opieki nad dziecmi i ma potrzebe rozmowy z rodzicami - sam wychodzi z taką inicjatywą, a my nie musielismy go prosic i ganiac za nim. Ma czas żeby obserwowac dziecko i byc przy badaniach. A pielęgniarki nie mają czasu posiedziec na kawce bo przecież muszą doglądać dzieci zagadac ich, pożartować z nimi. Tak jest tam naprawde i obym nie przechwali. Wpoadnę później albi jutro. teraz musze sie rozpakować i wziąść kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nareszcie i ja mam weekend Ktosieńko -fajnie,że juz jestes z nami ciesze sie ,że jest na tyle dobrze,ze nie musisz sie tak bardzo martwić. 🖐️dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu super! najważniejsze że nie leczą córci na to co nie choruje, nie wiem czy powinnam przytaczać w takich okolicznościach przypadek, który obejrzałam w interwencji .może lepiej nie.... Bosanowa jak na wolny dzionek ,to jesteś bardzo zapracowana,ale ja też nie lubię bezczynności,nawet jak leniuchuję to w czynny sposób. Wszystkiego Najlepszego dla syna,niech się spełnią jego największe marzenia. Forever miłego odpoczynku(chyba najbardziej zasłużonego) I całej gromadzie też:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ktosiu dobre wiadomości - nareszcie, udało się trafić z córką na odpowiednich lekarzy. Teraz to już będzie, tylko lepiej - napewno :) - Bosanova z okazji urodzin 🌻 dla syna . Miałaś rację, zimno w kościele, niestety ciepłych gatków nie założyłam i tyłeczek trochę mi zmarzł :D Życzę miłych snów 💤 i przyjemnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię pozytywną energię! Bardzo lubię! Aby się nie powtarzać, dołączam się do wszytkich życzeń- dla wszystkich. Nie wiem, czy zauważyłyście ten fakt, że - jak w piosence-\" wszyscy wszystkim ślą życzenia.\" Pogodnej i serdecznej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu,nareszcie jesteś.:D Wszystkie martwimy sie tutaj o Ciebie i o Twoja małą. Dobre wiadomości od Ciebie poprawiły mi humor.A nie mówiłam. Trafisz wreszcie na\" swojego\" lekarza i kłopotu ubędzie. Wszystko jest wreszcie na dobrej drodze.Czyli w naszej służbie zdrowia nie jest az tak żle. Napisz jutro więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie już śpicie ? Halo , ja nie mogę spać .Ale myślę,że książka mnie uśpi.Do jutra,a raczej do dzisiaj.Do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryk bryk Dzień dobry Dawno Tygryska nie było a tu takie zmiany ,tyle brykających ,szczęśliwych ,zdrowych ,usmiechniętych osób. Dosia-cześć Jestem Tygrysek wesoły Już nie chodze do szkoły W Poczekalni przyjaciółki mam Więc wesoło z nimi brykam. Dosia na gitarze gra Siostrę superową ma Nocą i dniem surfuje Śliczności na szkle maluje. Tygrysek wita Dosię radośnie Przesyła Dosi całusy Krótko teraz porymuje Bo własnie obiad gotuje. Jak wróce to pobrykamy Bo troche do pogadania mamy Jestem Tygrysek wesoły Już nie chodze do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, dziękuję za udany wiersz, w którym ładnie moja osoba występuje!I Dziękuję za miłe powitanie mojej siostry! Wybierasz się z nami na zydymę? Liczyłam na Twoje wsparcie. Ktosieńko,jak to dobrze, że córcia zyskała pomoc i że mogliście ją zostawić w dobrych rękach! Bosanówko, a Tobie co się stało, kochana, że Ty w nocy nie śpisz? Mężusia nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku,jesteś superowym zwierzakiem,pięknie umiesz rymować.Ty sie kobieto marnujesz. Juz nie chodzisz do szkoły? A co robisz?Tak malutko o Tobie wiemy.:D Kubusiu,nie spałam w nocy,bo troche poserfowałam z bratem,który mieszka w Kanadzie.Potem z całą jego rodziną i tak upłynęlo kilka godzin. Potem zajrzałam na nasz wąteczek,zanim wszystko przeczytałam,znów minęło trochę czasu.Małżonek juz smacznie spał,był zmęczony po tygodniu nocek. Rano spałam do 11 oo ,a on już dawno spacerował z pieskiem.:classic_cool: Dobrze,że ta nasza Ktosia już napisała. Jestem o nią i jej córkę spokojna.Jest w dobrych rękach. Czekamy na następne wieści.❤️❤️❤️❤️serce] Zaraz urządzamy małe przyjęcie urodzinowe syna. Czekamy jeszcze na dziadków. W międzyczasie usiadłam do komputerka,bo byłam ciekawa co u Was? A tu takie pustki...:Pozdrowionka.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku kochany !!!! Aż się serce raduje po takim przywitaniu!!! jeszcze nikt mnie wierszem nie witał. pozazdrościć. ciekawe czy wymyślasz to na poczekaniu?? A właśnie!! nie chwalisz się zbyt wiele na swój temat. Czyżby to wrodzona skromność?? Ja też taki zamiar mam Tygryskowi całusa dam A może jeszcze i całej reszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam do \'\'Ponurego zakątka Kłapouchego\"\' i dałam im popalić. pod psełdo\" Prosiaczek kumpel Puchatka\" To za Ciebie Kubusiu bo ci jadą. Jeszcze tam wrócę niech tylko coś powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło tu ciepło i wesoło . Mała chandra mnie dziś dopadła. Siedzę cicho w kącie i uśmiecham się do Was :) :) :) - Dosia - wojowniczka :) Tak trzymaj !!! - Ktosiu, czy jutro znów się z nami rozstajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjna sie ma dla wszystkich🖐️ Ale mi dzisiaj dobrze.Spałam do południa,obiad ugotował mąż,pozmywał też.Nic nie robię ,nigdzie sie nie spiesze,nawet do komputera sie dostałam bez problemu chociaz wszyscy są w domu. Jutro tez mam wolne-pełnia szczęścia. Musze chyba i ja artystycznie sie wykazać.W jakis sposób. Tygrysek zabrykał:D do Dosi napisał powitanko.Dosia mu odrymowała,no no :).Może i o mnie cos Tygrysek napisze ?. W Ponurym zakatku zadnej zadymy nie ma chciałam tam wejśc ale nicka nie mam .Może sie zrobię królikiem albo krewnymi i znajomymi?Pomysle o tym jutro:)chociaz najbardziej to królika lubię miny niesamowite robi.Tygrys jest strasznie zarozumiały,Prosiaczek hmm prosiaczkiem to nie chce być:)Puchatkiem to powinna byc nasza Kubusia nalezy jej sie to .Zreszta gdybym wiedziała ,że to Dosi albo Puchatka topik to bym pisała a tak to nie chce mi się:) Broniu -serdeczne zyczenia dla Twojego syna.Niech Mu sie wiedzie jak najlepiej.Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiaczkiem to ja jestem kochanie (Bosanova) Ty możesz być krewnymi ,albo Królikiem ,bo chyba nie ma tam królika Bosanowa to fajna dziewczyna kto jak kto ,ale ona wszystko wytrzyma twarda z niej sztuka szczęścia w życiu szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem ,jak bum cyk cyk nic nie rozumiem.Co ma z tym wspólnego w nawiasie Bosanowa?z Prosiaczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tak ładnie do was napisałam i niestety nacisnełam jakiś klawisz i pusto... Jak juz pisalam córcia została w Warszawie. Własnie rozmawiałam z nią przez telefon jest zadowolona i pełna humoru, to i mnie lżej na duszy. Naprawdę jestem mile zaskoczona ludzkim podejściem i fachową opieką. Oby tylko nie zapeszyć. We wtorek jedzie do córci tylko mąż, ja niestety musze zająć się soba. Tak Spinakerku we wtorek idę do szpitala sama ze sobą (chyba nie stchórzę). Mam nadal dużo wątpliwości czy zostawić córcię samą (?) Mąż wprawdzie ciągle powtarza, że przecież jest on. Ale wiecie jak człowiek sam się o wszystko dopyta i sam zobaczy to wtedy jest najlepiej. No i ważne jest, że mam przyzwolenie z pracy na dłuższą moją nieobecnośc. I to wszystko razem wzięte jest argumentem za tym aby doprowadzić sprawę swojego zdrowia do końca - szczęśliwego. Tak więc znów będę nieobecna ale usprawiedliwiona. Przeczytałam zaległe wpisy i doszłam do wniosku, że to \"POCZEKALNIA TALENTÓW\" przed wyjściem na większa scene. Tygrysek nam rymuje i Dosia też próbuje Forever sie dziwi i nic nie rozumie Dlaczego Kubusia Poczekalnia ratuje Niektórzy juz sobie odpoczywaja a inni na ferie dopiero czekają Tak u nas ferie dopiero od 30 stycznia. Jas choc ostatnio mało dyspozycyjna jak zajdzie potrzeba to tez jestem gotowa stanąć wszeregi wojowników w słusznej sprawie KUBUSIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu,to Forev nie chce być prosiakiem.Ja nie mam z tym nic wspólnego. Mogę być nawet królikiem,wszystko mi jedno. Forevku,tez masz skarba w domu.Bo mój też gotował obiadek,a potem zmywał.:D Dzięki dziewczyny za życzenia dla mojego 25 -latka.Nie chce mi sie wierzyć,że jestem taka starą matką.:P Dosiu-Prosiaczku , dziękuję za wierszyk,ale obiektem Twoich westchnień winna być Forever, nie ja. Ale i tak Ci dziękuję.🌻 A szczęście to ja juz znalazłam.❤️ Jestem stała w uczuciach i nie mam zamiaru szukać nic nowego.A twarda ze mnie dziewczyna jest.Chyba każda z nas jest twarda jak jest taka potrzeba,nie mamy innego wyjścia.:) Forever , jak bum cyk cyk,zrozumiałaś? Spinaky,dlaczego nie włożyłaś do kościółka ciepłych galotków? Dbaj bardziej o siebie. Ja nawet od tej zimy zaczęłam nosić czapki. Ciągle czyli każdej zimy miałam katar,byłam wiecznie przeziębiona. Moja mama zawsze powtarzała,że 80% ciepła ucieka z organizmu przez głowę. Nie wierzyłam. Ale musiałam sama do tego dojrzeć.Z tego wniosek,że należy nosić coś na głowie.I jest dobrze. Ofko,Dajen,już śpicie? A co będziecie w nocy robić?Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja jestem jeszcze starszą matka,bo moja córcia będzie miała w maju 29 latek. Tak,prawie tyle samo co niektóre z Was.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,przepraszam Ktosiu,prawie równo pisałyśmy te ostatnie posty.:D Ty też masz talenta wielkiego,tak ładnie zawierszykowałaś. Wiesz,że trzymam za Ciebie,Będę Cię wspierać duchowo,moimi pozytywnymi myślami.:) Obiecuję, A Ty chyba juz zdążyłaś uwierzyć ,że wszystko będzie dobrze.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiesznie Bosanówko napisałaś tego posta o galotkach , bo jak przeczytałam, to sobie dodałam, że Spinakerek powinna te galotki nosić na głowie! Ktosiu, ja nie mogę, teraz Ty do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry bardzo to było do Forever chciałam w zastępstwie Tygryska zarymować i mi się pokićkało z wrażenia. Zamiast Forever napisałam Bosanova ja jak zwykle muszę namieszać. Za Ktosię kciuki trzymamy i zginąć jej nie damy Forever jest okey nie damy też zginąć jej Dosia rymy tworzy ale się zaraz wyłoży stara a głupia jest ale się trzyma fest :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×