Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A jednak, udalo sie!!!!!!!Wiec czas juz spać!!!![Dobranoc,milych i kolorowych snów!!!spioch]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :-D ,witam Wszystkie ,dziekuje za dobre słowo i troske... Dajen kochana ,nie ma to jak dziecko w domku!!! Usmiech na twarzxy iwogóle! Ewciu cieszysz sie z wizyty ,prawda? Jo telepatia to skromne okreslenie...kurde a skad ty wiesz ze ja botwinkowa fanka, a z jajeczkiem ,to cymes! Takisku jak dobrze ,ze Kaziczek nareperowany i sprawny po przegladzie?! :classic_cool: dla ciebie 🌻 NBosiu .bedzie pieknie ,ale obawiam sie momentami ,ze moje małzenstwo tego remontu nie przetrwa!Pustka w kieszeni to i z głową trudniej:-D . Niech cholera naszych fachowców weżmie, czasem taka koszmarną maniane odwalaja ,ze...masakra! to tyle, Viki całas czy juz powoli sie tniesz? Bedzie dobrze, !Ba! bedzie baaaardzo dobrze.I tym optymistycznym akcentem ,z wiara w zdolnosci dzieci mam egzaminowanych życiowo, wasza ewelina /wczoraj przecieli mi mkable od telefonu ,ciekawe co jutro sie zdarzy ? Wesołe jeast życie staruuuuuszkaaaaaaaaaaa....pa.Naprawde nie czytałam żadnej ksiazeczki ani rekopisu...w dłoniach nie miałam.....😘 [love[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie popijam GINGERS BEER.Tylko ten cynamon powoduje u mnie niesmak. Nie lubie cynamonu............................😭Jesli ,to odrobinkę w szarlotce. Ewelinko,nie rób jaj ze swojego remontu!!!!!To znaczy chcialam powiedziec z małżenstwa. Wyprane kieszenie i ja mam z Kaziczkiem.Codziennie,cement,piasek,jakies rury z dziurami,rosliny,torf.I tak w koło Macieju.tez sie obawiam.Pa Ewelinko,Lekkiego i beztroskiego snu Ci zycze.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No tak Forever w Radomiu, ale nie spotkałam się z nią , tylko z koleżanką córki, oj poczytałyśmy troche;) Może się jeszcze uda i mnie spotkać z moją koleżanką, ale wiecie jaka ta nasza Forevcia zapracowana. Na dziś jeszcze nie znam planów dnia, ale to moje dziecko już mi coś wymyśli:D Miłego dnia, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was pachnącą kawusią ze śmietanką.Bo Dajenusia zajeta córcią, wiec ja dzisiaj w roli gospodyni.Stawiam Wam jeszcze szarlotke ale bez cynamonu,bo zapomnialam dać.Kto ma ochotę,niech sie częstuje. A kto nie lubi kawusi,to zapraszam na herbatke z cytrynka. Różnorodnośc w herbatkach zachowana.Wiec zamawiajcie..... Smacznego.:D Ksymciu,jak Piotrus sie sprawuje??? Czy Mateuszek pomaga Ci troszeczke w zabawianiu Piotrulka????Jak mu idzie w szkole???? Ja dzisiaj od popoludnia zostaje zaangażowana jako opiekunka do wnusi.Młodzi wychodza na imprezke do przyjaciół.Konkretnie na parapetówkę,bo oblewaja nowy dom. Na podworzu maja oczko wodne i boja się,ze mala sie w nim skąpie.Więc zdecydowalam sie,ze z nia zostanę.Przeciez to moja wnusia,a ja tak malo czasu jej poświecam.To na razie dziewczyny.odpoczywajcie i relaksujcie sie.Wiki,trzymam za Ciebie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam kilka zdjęc Marceli.🖐️ Oj, dlugi weekend sie zaczął.Chyba powyjezdżaly wszystkie kolezanki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie:):) No tak...zrobilo sie trochę ciepło..i koleżaneczki wymiotło:):) MarMi tez na działce.Własnie dzwoniła...delektuje się ciszą..odpoczynkiem..Zabrała na działkę mojego syna.i troszkę ja też..poodpoczywam:D:D DOBRANOC...do jutra..papapapapa..👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocą :) Dziekuję wszystkim za pamięć, ale ja do szpitala idę dopiero za tydzień .... Wówczas poproszę o trzymanie kciuków :). Ktosiu, a w który wtorek będziesz w Sandomierzu ?? Ja mam do tego pięknego miasta tylko 13 km, więc może byśmy się spotkały na kawie ?? Miłego , słonecznego weekendu wszystkim życzę, radości z wiosennej pogody i głębokiego oddechu na działkach i spacerach , cmokasy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz prawie północ.Przeczytalam,ze zdjecia sie nie załączyły,wiec wysylam jeszcze raz.Moze tym razem sie uda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACzesc. Znowu mam awarie klimatyzacji.Spójrzcie tylko która godzina! Wczoraj nie mogłam wejsc w neo, dzisiaj walcze z poczta .Bosiu nie twoja wina z tymi foto,ja dzis nie moge wypuscic zadnego zdjecia ,a wysłać usiłowałam do Was, z tego mojego bałaganu. Wiec pewnie nie poszły..sprobje potem. A Marcelinka doszła ...Boziu ,to moja ulubiona młoda dama .Zreszta pewien przystojniacha z pełnym zswieżym zgryzem jest moim ulubionym młodym dżentelmenem...chyba w wieku Marcelki ,prawda molu ksiązkowy? Poza tym Bosiu kreacje Marcelki sa super!Dobrze sie starasz...a ja musze sie w takim razie jakos zarejestrowac na tym Allegro ,bo zaczyna mi sie tam podobac. Dajenku kochany jak żyjesz po tych wszystkich marszobiegach?:-D , Buziaki .Miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko 6 rano w niedzielę, a Ty juz na nogach ???????? Bosiu, a Ty to nocny Marek, ja tez wczoraj poszlam późno spać ok. 01 w nocy, ale to przez ksiązkę, która chcialm skończyć, bo była fajna a jak skończyłam to teraz żałuje, że juz koniec.... oj te kobiety tak trudno im dogodzić :) :) Viktorio ja wybieram sie w Twoje strony jutro czyli w poniedzialek a 01.05 zaplanowalismy zwiedzanie Sandomierza, ale troche się sprawa komplikuje, bo mamy problem ze skontaktowaniem sie ze znajmomym do którego jedziemy - jesteśmy juz umówieni ale od dwoch dni jego telefon jest nieczynny ??? Takisku odpoczywaj. MaMri na swieżym powietrzu odpoczywa jestem ciekawa jaka u niej pogoda, bo u mnie dzis silny, zimny wiatr, słoneczko świeci ale zimno.Dajenko takie chodzenie wpłynie na Twoja kondycje - tyle marszu - podziwam u mnie z kondycja kiepsko, tzn. zawsze myslę, że jest ok, co tak troche ruchu, a jak czasami podbiegnę do autobusu to potem sapie przez 3 przystanki :) Bosiu zaraz zaglądam na poczte obejrzęć nasza poczekalniana księżniczkę - na mi bardzo przypomina pewna moja znajoma - Bosię oczywiście (już o tym pisałam). Wszystkim remontującym swoje gniazda w tym trudnym dla budownictwa czasie zycze cierpliwości i trafnych wyborow jeżeli chodzi o ekipe. A teraz ide zajrzeć na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .Ktosiu .Wyboru nie ma.Amen.Wybór odpowiedni chociaż czastkowo nadstąpił 27lat temu ,i Busio pomaluje ten bałagan na biało.Jest mistrzem Europy w malowaniu...jesli chodzi o remonty, bo tak to mistrz miedzykontynentalny w uprawie trawy i innego zielska. Ja mam chwilową załamke, ale sie wdobede z nioej w dniu w którym opuszczą mój dom fachowcy .../.przerost formy nad trescia/. Ale ogólnie jest dobrze!:-D ,bedzie lepiej :-D ,albo nie:-( , :classic_cool: Buziaki wszystkim i życzxe pięknego weekendu ,co tydzien trwa.Ja jutro maszeruje do pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio napewno bede w ten wtorek w Sandomierzu, chętnie bym sie z Toba spotkala tylko jak tu się skontaktować. Myslalam że bedziesz dziś w poczekalni to bysmy sie umówiły. Ja jutro z samego rana ruszam w droge. Do zobaczenia ide się pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, napisałam Ci na gg numer mojego telefonu , może jednak się uda nam spotkać ... Nie chcę tutaj podawać , bo to raczej indywidualna sprawa ... Czekam na wieści , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaliczek
Witam mile Panie.Po dlugiej nieobecnosci melduje sie znowu i mam nadzieje ze bedziemy sie dobrz bawic.Szczerze mowiac brakowalo mi tych waszych przechwalek i mam duze zaleglosci w czytaniu tych"gupot".Biore sie wiec pilnie do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj. napisałam się wczoraj . zaglądam dziś a tu figa . Zniknęło:O Chole.... jasna.:O😠 Bratki kupione i nie posadzone bo mi sie nie chciało . Bigos zrobiony i w słoiki zapakowany. Spacerek krótki bo wieje zimnicą. Ćwiczenia codzienne jeszcze czekają , ale jak odpuszcze to tłuszcz będzie górą:O Leń panuje u mnie niepodzielnie , a jutro do pracki:O - trzeba sie ruszyć. Toby było na tyle w skrócie 🖐️ 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No ..rzeczywiście:D:D:D Ale co się dziwić..ciepło..weekend długi..to pewnie każda wypoczywa.I dobrze!!!..Mnie tez by sie przydało troche odpocząć..ale widac nie jest mi dane.Moje córki obie ciężko pracują w te wolne dni..a ja z dziecmi! Myslałm że chociaz mój mąż będzie w domu..ale niestety tez pracuje:(:( Gdybym nie wiedziała gdzie pracuje..( a jest to obok naszego bloku) to pomyslałabym że mnie zdradza:D:D:D O Matko kochana..zabiłabym Go chyba:D:D:D:D Szkoda mi Go..kurcze..to ludzie których zatrudnia..chcieli pracowac(mają płacone z akordu) Nie dziwię się zresztą..każdy potrzebuje pieniędzy.To nie tak jak Wiki nam przysłała:D:D:D Bogaci są tylko na prospektach..NIE chyba nie..ja znam osobiście kilku co maja kasy..jak to mówią\"jak lodu\":):):)Cos co mnie zdumiewa to to że Oni wcale o nia nie zabiegają..Mają i już:D:D:D Zagielku..i jak zrobiłas tą kukułkówkę?? Może zaproś nas na drinka.To chyba pije się \"normalnie\"..nie jak drink! Tak?? Wiki. Ale cichutko..wszyscy śpią..ale jak pięknie spią!!!!!!!! Wiem że każde dziecko spi pieknie..ale własne to jakos tak \"wyjątkowo\":D:D:D To tyle..Dobranoc..Cudownie pieknych snów Wam życzę.papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaliczek
DOBRANOC.....i zycze milym Paniom cudownych snow o "cudzych chlopach(jak widac jestem w temacie,bylo przeciez cos o zdradzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaliczek
Ale mi sie cudownie do rymu napisalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na tyle.Podpisuje liste i znikam, bo nie bede miała dostepu do sieci. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko w przelocie . Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szalika
szalik ty sie idź powieś, nie jesteś do niczego potrzebny/a, wiosna w pełni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez do szaliczka
Szliczku..zostaw ten "klub wzajemnej adoracji" w spokoju.Nie burz tego miejsca nie z tego swiata:D:D:D:D:Te panie już nic nie maja z zycia skoro pisza takie bzdety.takis,naszata co wy tu robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×