Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

ACHA ,i sie zapytowuje gdzie Ksymcia sie podziewa, Ewcia 39 olewa nas i nawet nie zajrzy, no a jej herbatka cudna była, Zu-zia jak u Ciebie, A naszatka juz w porzadku z kregosłupem? No to tyle, acha i Viki niech no o siebie dba, bo ma do licha o Kogo!!! i tyle lece do scierki ,żeby jeno na miotle nie odleciec, Dajenku to juz masz posprzątane! Zazdroszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wielkie dzięki za życzenia i ode mnie najlepsze życzenia dla Ofeczki kolejnych wspólnie spędzonych lat. Posprzątane, no jeszcze nie całkiem mam, tak powoli dokańczam ten remont i sprzątam co się da. Dziś umalowałam jeszcze grzejnik, kupiłam materiał na zasłony i nowe kwiaty do bukietów, bo poprzednie nie pasowały do nowego koloru ścian. Jeszcze drzwi mam nie pomalowane i nie mam żyrandola, tak więc jeszcze nie jest skończone ale już podziwiam widok;) Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko dla Ciebie i Twojej połowy samych szczęśliwych dni w miłości i zdrowiu i tak cały czas..... przez wszystki lata, które przed Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki kochane❤️ Pobierznie poczytałam. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznic wszelkich. Oby dalej było tylko lepiej . paluszek wyleczyłam , kręgosłup pobolewa po 10 godzinach pracy, nogi wchodzą w d... Mammografię zrobiłam i jest w porządku . Tylko muszę co roku je powtarzać ze względu na przyjmowane hormony. Ale jak ich tu nie przyjmować ??? kosiarkę nową kupiliśmy - teraz koszenie będzie pełną parą. Dziś jeszcze prasowanie. 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pozegnam z wami ,nie przywitawszy się wcale. Kobranocka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja też tylko skromniutko....DOBRANOC..❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, no... EWELINA przechodzi remontową transformację w niejaką Joannę Chmielewską. Talent tak, ale nie !!! dla kryminałów ! Zwłaszcza w rodzinie. A psychotropów nie żryj, bo dopiero wyć będziesz. Zrób sobie drina, usiądź przed domem na schodach czy ławeczce i kontempluj przyrodę wiosenną (a kątem pluj na cały ten remont). Pamiętaj, że każde burdello kiedyś bum! bum! Może DAJEN i OFKA, jaki kawałek tortu weselnego by podrzuciły? A i bez ciacha życzę Wam słodkości do wspólnej starości !!! Pozdrawiam Wszystkie bez wyjątku POCZEKALNIANE POPYCHACZKI PIERDÓŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko!:-D ,siedze i zasuwam w pracy jak , jak Kamikadze Boski Wiatr! Musze 3 dni w 1zrobic, tak wiec po urlopie pracowitym, musze odrobic i tu.Bywa,ale mam samopoczucie herosa! wieć nic mi nie straszne. Spinki a gdzie ty turystko jedna?No chyba się słuzbowo przejedziesz a nie w kwestii zdrowia? JO WSAPANIAŁA , na ciebie mozna w kwestii literatury zawsze liczyc! To cale zdanie nieboszczyka ...A faktycznie lepiej na alkoholizowanie sie przejsc,a nie na psychotropy ,ale znowu mogie potem sie na odwyk nie załapac, bo Tworki teraz takie ,ten ,tego nie dla zwykłych jeno dla artystow bardziej.. A ja ze światem artystycznym mam do czynienia przeważnie w telewizornii albo w kolorowych gazetach...z Trybuny Ludu bawialnie, z Kobiety i Życia sypialnie.......kiedys pisał jeden taki Załucki..:-D ,a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mamy inne atrakcje ,zgadnijcie jakie?No już nie wspomne,ze Swiat mysli ,ze my kraj liliputów!!! No i na tyle ,a czemu mi oprócz naszatki żadnej poczty nie dajecie?Sliczne fotki Naszatko , juz nie wspomne o przystojniaku obok ciebie...kiedy znów zakwitną białeeeeee bzzzzzyyyyyyyyyyy...ale naprawde śliczne zdjecia,maj jest piękny!!! Bosiu ,czy ciebie tez?Viki jak tam ,obce kolory znikaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co sie dzieje ,ze Takiska tak ..mniej niz wiecej ,?MarMi sie wynurza i Ofka na moment ,Ksymcia niekiedy ,/jak Piotruś?/ a reszta ,ewcia44 i wogóle ...liste podpisac prosze, bo dopchac sie nie mozna...Dajenku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, kolorki juz zeszły, jestem juz prawie normalna. Jeszcze tylko ociupiknę opuchlizna jest, ale prawie niewidoczna . Szwy już zdjęte i następne \" molestowanie \" ( i chyba ostatnie ) za tydzień... Pozdrawiam wszystkie i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności , tak ostatnio coś się od kompa odzwyczaiłam;) Dziś kupiłam sobie nowy żyrandol, zasłony wieczorem uszyłam, dziś zawieszone wyglądają super. Gorzej z żyrandolem bo jego nie ma kto na razie powiesić. Zaliczyłam też fryzjera, bo w niedzielę mam komunię. Gorzej z ubraniem jakimś sensownym, jeszcze gdyby było chłodno, a tak we wszystkim albo się źle czuję albo wyglądam koszmarnie. Nic eleganckiego nie mam bo ubieram się tylko na sportowo . Wygląda na to że jak będzie tak ciepło jak zapowiadają to pójdę w spodenkach, dobrze że to komunia na wsi a nie w jakimś lokalu, a ja chociaż będę się czuła wygodnie, a ładnie i tak mi w niczym co mam nie jest. Ewelinko głowa do góry, ja już prawie widzę koniec remontu, to i Ty się doczekasz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko🌻 nie lamentuj. Do twojego sportowego stroju dodaj jakowyś duży szal , duże klipsy i korale i masz gotowy strój wyjściowy.... Ja obecnie padam na mordkę , więc pa, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszytkim za zyczenia,Naszatko nie wiem co najpierw pochwalić --- chyba pieska -śliczności modruchna ,u nas bez zakwitnie za jakieś 2-3 tygodnie bo to jest POŁUDNIE Polski,i tutaj zima trwa tylko 9 m-cy a potem to tylko lato i lato......... Viki dzielna dziewczynka ,teraz to ho ho...... Cmoki dla Wszystkich zmeczonych zapracowanych jeszcze tylko jeden dzień Natomiast Ewelinko ,jak wysprzatasz to nie wpadaj w samozachwyt ,bo za jakis czas znów coś postanowisz udoskonalić:D......czyli remont apiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko🌻-przecie zawsze wszystko u was kwitnie wcześniej!! To co sie stało ???/ Załamanie czasoprzestrzeni czy co???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcecie to piszcie,żę juz koniec prawie remontów u Ewelinki,ze komunie macie,ze piekne kreacje u Dajenki ,ze białe bzy u Naszatki kwitną,ze u Ofeczki dopiero za 3 tygodnie będą białe i pachnące,a u mnie brzydko i zimno bylo przez ostatnie dwa dni i sloneczka tez nie.Wiec chęci do zycia mniej.Tylko praca i dom.I tak wkolo Wojtek... Czekam na weekend,bo ma być znaczna poprawa pogody i zycie wróci do normy.Mam nadzieje. Wiki,a co to masz za tydzień???Kto ma Cie i po co molestować???? Takisku,co Tak malutko zaglądasz???Niepodobne do Ciebie. Jo,wita Cie szczegolnie gorąco, przepychaczka pierdół,a kawałek torta to ja Ci przywiozę,bo za 3 tygodnie baluje.....albo Ktosia,bo tez sie wybiera.Chyba,ze coś pokręcilam.Pozdro.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak tak,dałam ciała.Ktośka na potańcówke idzie z Takisem.A na weselu tylko ja...Wiec JO,masz ten kawalek torta jak w banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, za tydzień już chyba ostatni \"przegląd techniczny \" mojej buzi :-). Pan doktor musi zobaczyć, czy już się wszystko prawidłowo wygoiło i nadaję się do pokazania szerszej publiczności :-). Będę jednak zmuszona pokazać się trochę wcześniej, bo w poniedziałek przyjeżdża do mnie Koleżanka ze Szwajcarii i w czwartek po \"przeglądzie \" chyba pojadę do Łącka , aby Ją odwieżć ... No i pokazać trochę moich stron także by wypadało, bo u mnie będzie po raz pierwszy, aczkolwiek juz w Tarnobrzegu bywała wcześniej, ale kupę lat temu . Napewno będę chciała pokazać Jej Pacanów, bo Ona także wychowana na Koziołku Matołku i bardzo chce zobaczyć to miasteczko . A resztę zobaczymy co się da w moim stanie . Buzia już jest podobna do buzi, a nie do obrzmiałego pomidora, z naleciałościami oberżyny :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu❤️ nie dołuj sie . Dla twego lepszego samopoczucia informuję że u nas leje , jest coraz zimniej . Miało dzis być koszenie i nie ma . najbardziej cieszą się dzieci, bo to ich robota... Ja mam rozgrzebane 100 tyś robót , a najchętniej usiadłabym w fotelu z książką i piwkiem . I chyba tak zrobię:D Viki❤️- niech się szybko goi , byś sie w pełni mogła cieszyć towarzystwem koleżanki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossiu kochana, uśmiechnij się, prosze.Ty masz byc pogodna ,sliczna pani od celów wyższych a nie tak jak ja malkontencko hipochondryczna. No więc , bedzie -lepiej ,ładniej ,cieplej...iwygraj w totolotka! Mysle ,ze budowa dała ci popalic i cała reszta życia też.A więc...uśmiechnij sie ...bo ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy , ....wazne te, na które jeszcze czekamy!!! Viki kochana, to zmnaczy ze wszystko ok,skoro dochodzisz do siebie. Takisku co jest!!! Zu-zia ,trzymaj sie. JO ,a co u ciebie i twoich facetów?A przede wszystkim u Cibie. to tyle.Padam na pysk..ale z ksiażkami juz poradziłam sobie...to reszta to pryszcz...Spokojnej nocy.😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam❤️. Ale tu tłok ciężko się dopchać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i doczekalismy się weekendu. Bosiu pogoda ma byc to i humorek bedzie czego życze Tobie no i nam wszystkim. My się z Takiskiem na balety wybieramy same bo nikt więcej do nas nie dołączył. Ale Takis taka zajeta, że cos nie możemy umówic termin. Obrus już chyba skończyła bo wesele tak mi się zdaje było w sobotę. Ale pewnie jak to ona nowe zajęcie sobie wymysliła. Taka to rola pracocholika..... Takisku odpocznij troche. Musze się Wam pochwalić - byłam na koncercie Lady Pank - i czas się cofnął, no może nie do końca, bo troche przeszkadzały mi zbyt głośne tony (oj stara baba przeze mnie przemawia) - ale to przecież koncert był i było ok. Miałam Wam wysłac zdjecia z mojego pobytu w Sandomierzu, ale pkazało sie , że jestem tylko na jednym i to w podziemiach - taka biedna i taka samotna :) :) Klikam sprawdzic pocztę. DO później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Babeczki -Ewelinko.....trzymam się trzymam-dzięki. Mało piszę, dam znak przynajmniej że żyję. Jakoś ostatnio \"niechciej\"mnie dopadł i nawet nie włączam kompa.A tak wogóle to wiadomo ze dla chcącego nie ma nic trudnego,to oczywiscie tyczy się do mnie.Ciągle coś mi wypada,zaczynam pisać i nie kończę, bo to, bo śmo. A tak naprawdę to złej tanecnicy to przeszkadza rąbek od spudnicy/chyba tak to brzmi/ -Bosia.....obiecałam Ci fotki wnuczek i wysłałam już dawno,czyżby nie dotarły?. -Ktosia.....nie wiem o jakich baletkach mowisz, ale wrazie co to ja jestem chętna dołączyć. Kurczę muszę tylko nogę podreperować, bo...... a co tam !, dam rade. Pozdrawiam Wszystkie Babeczki, dobrej nocy i słonecznej pogody na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz południe minęło i dzin nikt porannej kawki ani herbatki nie zaparzył. O to mi sie okazja trafiła, choc raz to ja was zapraszam na filiżankę pysznej herabatki i dobrej kawki. WEybór duzy, bo jest herbatka czarna i herbatki owocowe. Do kawki i herbatki przedobiednie delicje - niestety kupne. Do póxniej. teraz idę na grilowanie, pogoda piękna. Bosiu mam nadzieję, ze u ciebie również ładnie i że humorek lepszy. Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No..wreszcie troche spokoju:):) Ktosiu..wesele jest dzisiaj..a obrus rzeczywiście skończyłam:):) No właśnie..nikt chyba z nami nie chce się wybrać:D:D A szkoda..nie wiedzą co tracą:):) Pozdrawiam Wszystkie BAAAARDZOOOOOOO MOCNA..BUZIACZKI👄👄👄 P.S....JO..no tekst mnie powalił..SWIETNY:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stop Juz po maturze stop Czekamy teraz na odpowiednią ilość punktów stop Serdeczności dla jubileuszowych rocznic ślubowych stop Pozdrowienia i wielkie całusy z zyczeniami słonecznego weekendu stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×