Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A co miałam sobie żałować , nikogo nie było siedziałam sama to zrobiłam sobie dzień dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nooo.Forevuś nam sie odnalazł.I ja pilam herbatke,była dobra,bo juz zimna.Dzieki,wpadaj częściej,nie musisz parzyć za kazdym razem. Tez tak zajrzałam cichaczem,i mąz mnie oderwal od kompa,bo chcial,żebym z nim jechala .A potem zrobilo się pózno... Spinkusiu,jak sie czujesz po tych wojażach??Napisz,co nowego wydarzylo sie u Ciebie i w oklicy?❤️ Takisku i ja przegryzlam delicja to pyszne winko.Nawet mi smakowalo.Choc w tym zestawie nie konsumowala.Ale od Ciebie bylo bardzo dobre.Na kiedy Ola mialaby termin rozwiązania?Napisz,to będziemy trzymać kciuki.I modlić sie za nia i dziecię.❤️ Ksymciu,co slychać w mieszkaniowo-lokalowych sprawach?Jak mój wnusio?Czy maleńki zajaczek juz saje sie mamusi wyspać?❤️ Ktosiu,tez troche zjadlam tych lodów Ewelinki.Cichutko siedzialam i nawet dokladke wszamałam.Te czekoladowo-bakaliowe byly najlepsze.Choc nie powiem,ze nie smakowaly mi jogurtowe. Ewelinko,błagam,na drugi raz zrob dla mnie sorbet,bo ma chyba mnie kalorii.Ze wstydem przyznaje,ze tak jak Ktosia,jestem lodożercą. Dajenku,jak wyszly szafeczki spod Twojej rączki? Naszatko,piekne masz ogrody,a ja caly czas kopie i sadzę,ale mysle,ze za 1-2 tygodnie będe miala spokoj.Pozdrawiam wszystkie Panie.👄 Wiki,jak sie masz,jak zatoki po zabiegu?Żagielku,ciesze sie,ze dajesz czasem znak zycia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRAA mamy weekend - żeby tylko jeszcze słoneczna pogoda wróciła. No co do wesela to nie wiem czy bym dała rade - trzeba miec kondycje nie lada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻagiel
🌻dla dzieci w poczekalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdziuuuu :D :D :D Naszata, naprawdę czaderskie to wesele :D Muzyka pasuje do reszty jak kwiatek do kożucha:-D Mam kolegów, którzy mają zespół weselno-dancingowy (bardzo dobry zresztą) Dam im link, może dołączą tę melodię do repertuaru :D :D :D (nie daj Boże :-D) Wspomnę tylko, że moje dziecię skończylo podstawówkę z wynikiem 36 punktów na 40 możliwych :-) Mnie tu teraz trochę mniej bo w tygodniu praca a w weekendy siedzę u siebie na dzialce, a tam nie mam netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dzisiaj ja zapraszam na kawkę czarną lub zbożową. Herbatka też oczywiście się znajdzie. Takisku nawet nie wiez jak bardzo sie ucieszyłam,że Twoja Ola i dzidziuś mają się lepiej. Dla Was 🌼 A co u nas? Niestety ceny mieszkań tak poszły w góre, że moge zapomnieć o własnym. Nie dostanę takiego kredytu. Razem tym bardzie nie dostaniemy bo po 40-tce to już tylko na 15 lat dają. Trudno, smutno mi i bardzo się z tym gryzę. Dopóki byłam sama z Mateuszem to mi nie przeszkadzało,że ciągle coś wynajmujemy ale teraz....... Byłam z mateuszem na badaniach pedagogiczno-psychologicznych, bo ma straszne problemy z językami.No i wyszło,że am dysleksje,dysortografie i dysgrafie. Kompletnie nie mogę zrozumiec skad mu się to wzieło.Tak sie starałam,żeby się dobrze uczył. Piotrus nadal śpi jak zajączek na miedzy, w nocy nieraz 3 godz.prześpi a potem już sie ciagle budzi.A czasami to tylko godzinke dobrze pośpi. W przyszłym tyg.wyslę kilka fotek tego małego ludka.Własnie mi całe ramie obślinił i szlafrok gruyzie.I do klawiatury się dobiera. Jest taki słodki,ze sama mam ochotę go nieraz schrupać. No dobra wystarczy, troche pomarudziłam z rana,ale tak mi sie chciało. Miłego weekendu Wam życze i sdla każdego pogody takiej o jakiej marzy. 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam w sobotni rane. Ksymciu pozdrawiam - co do kredytu to sie dopytaj, bo z tego co wiem to po 40 mozna dostac i na 20 lat. Nie martw się Mateuszem, dobrze że zrobiłać te badania, to będzie mial lżej w szkole bo beda go inaczej punktować. A to zawsze mniej stresu. Wiesz każdy z ans ma troche cech indywidualnych ważne, żeby był dobrym dzieckiem MarMi gratulacje dla synka no i dla mamusi. bo tez miała udział w sukcesie. Ewelino dziękuje za życzenia - ja tez jeszcze dziecko - wczoraj byli u nas rodzice moi i męża i przynieśli nam jednakowe (!) prezenty. Teraz mamy dwa wentylatorki :) ale to nie problem jeden do kuchni drugi do pokoju w końcu lato ma byc upalne. Żagielku dziekujemy. Naszat dzięki za porawę humorku. Miłej soboty. U mnie słońca brak - troche zimno ale mam nadzieję że będzie przyjemnie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Ja także przyłączam się do życzeń weekendowych. Ktosiu, życzę Ci słoneczka , gdy tak bardzo go pragniesz :). MarMi gratuluję świetnie skończonej podstawówki :) Ksymciu , dużo radości z Piotrusia i nie tylko. Mieszkania już podobno idą \" w dół \" więc może doczekasz się i Ty upragnionego . Bossi, jeszcze buzia \" ścierpnięta\" ale nic nie robię sobie z tego i trochę próbuję pracować :). Dlatego między innymi mało piszę, bo mam za mało czasu na siedzenie i pisanie, ale podczytuję codziennie :). Takisku, dalej trzymam kciuki za Twoją Córeczkę i Młodego. Będzie wszystko dobrze , czego Wam wszystkim życzę . Spinky, a może byś nam zdradziła gdzie wojażowałaś i jakieś zdjęcia byś podesłała ?? Żagielku, pisz częściej, bardzo lubię czytać Twoje słowa. Dziś mam trochę luzu w pracy, ale mam wiele zajęć w mieszkanku, więc także tylko trochę napisałam.... Wszystkiego dobrego dla wszystkich , cmoki w boki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, Vikuś dziekuje. Ale mam dzisiaj lenia , nic mi się nie chce robic. Mateusz pojechal na weeklend do ojca, mąz na 24 godziny do pracy a ja mieszkanie doprowadziłam do..... brak słów taki bałagan zrobiłam. Strasznego mam lenia! A takie plany na dzisiaj miałam. Pozdrawiam goraco, bo u mnie zimno i deszcz od rana pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻagiel
Vikuś, ja również dziękuję bardzo🌻 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bije się w piesi - mocno :) Ogarnęła mnie jakaś \"niemoc komputerowa\". Straciłam do niego serce, znaczy się do komputra ....do pisania szczególnie ....lenia mam cy cuś ;) - Viki byłam na Warmii na weselu. Potańcowałam, pohulałam, sporo książeczek zostało przeczytanych, w szczególności przez mojego męża. :) Podziwiałam przyrodę, pooddychałam świeżym \"luftem\" :D... i to wszystko. Teraz mam u siebie kochasia...co rusz przyłazi, drań jeden, chyba się nigdy nie odczepi.:) Cmokasy dla wszystkich przesyłam 👄 Miłej niedzieli.🌻 ---> http://macdac.blox.pl/html ...temat znany, ale musiałam wkleić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu🌻 nie martw się . To nie twoja wina ani nikogo . Takie chłopak ma geny. Da się z tym żyć . Mój syn ma dysleksję i nie narzeka. Tylko czasem litery zamienia i wszystko mu jedno jak pisze.:D Ale to nie wpływa na jakość uczenia. zaświadczenie przedstaw w szkole. Za błedy nie będą mu mogli obniżać ocen, papatki dziewczyny . maluję dziobek i bal zasuwam...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed sądem staje krasnoludek. - Czy to prawda, że oskarżony sprzedawał sok poziomkowy w butelkach twierdząc, że to eliksir młodości? - pyta sędzia. - Tak, wysoki sądzie. - Czy oskarżony był już za to karany? - Tak, w roku 1294-tym, 1565-tym i 1728-tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie manko!:-D ,własnie wygrzebałam sie z rozbitej porcelany ,mhm ,raczej gliny , Dzis czestuje herbatka ,poziomeczka ,truskaweczka i i malinka.A Ktosia dostaje z cytryka i lemonka miodzik. Spinki ,ty kurczaki szanuj tego amanta, czasem jest niezbedny zeby przetrwac i nie chowac sie przed swiatem w wariatkowie. dla ciebie🌻 i ty nie gadaj ,zre komp cie męczy ,a kto prezesko nasza nam obstalował hit sezonu!Sie zapytowywuje kto ?! No.to se pogadałam ,a poza tym wszystkie całuje i dobrekj nocki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Czajniczek na gaz stawiam, filizanki podsuwam i ..... miłej niedzieli Wszystkim zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu dziękuje zaparzyłam sobie kawki z mleczkiem oczywiście i czekam i czekam i coż przyszło mi samej pić, a kawka wymaga towarzystwa. Spinki kochaś to sie klonuje chyba bo i u mnie siedzi i za nic nie moge się go pozbyc - któras zna może jakis podstęp, bo mi papierków na biureczku domowym przybywa a czas ucieka, a poza tym szafy wymagają wiosennego przejrzenia .... kto to zrobi jak kochac mnie tak bardzo absorbuje. Spinki piekna moja Warmia cała, a jak podobały się Wam zdjęcia moje miasta, któe przeslalam??? Ewelinko dzięki za wyróżnienie. A cóż Ty robiłaś w rozbitej porcelanie?? Naszata a gdzie handluje ten krasnal, może by się skusić :) :) Żagielku, jak zaglądasz do poczekalni to już nie jesteś S, możesz być tylko Biały. Życzę superowej niedzieli (jak by powiedzieli małolaty). Dziś w szkole u córci festyn, musze iśc po córcia losy sprzedaje - mamusia musi kupic - no i ciasteczka upiekała - to mamusia też kupi- moze jeszcze ktoś. szkoda tylko, że pogoda nie dopisala - słonka nie ma (Viki słonko jeszcze nie dotarło) i tak witrznie i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŻagiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BŻagiel
Dzieki,Wszystkim. A los jest pełny Ktosiu:)wygrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria jest bardzo pobożna. Wychodzi za mąż i ma 17 dzieci. Jej mąż umiera. Dwa tygodnie później ponownie wychodzi za mąż i ma 22 dzieci z drugim mężem. On umiera. Niedługo potem ona także umiera. Na pogrzebie ksiądz patrzy w niebo i mówi: - Wreszcie są razem. Facet siedzący w pierwszej ławce pyta: - Przepraszam ojcze, ale ma ksiądz na myśli jej pierwszego męża czy drugiego? Ksiądz na to: - Miałem na myśli jej nogi. Siedzi sobie wędkarz nad rzeka i łowi ryby. Nagle coś mu sie tak zdało ze z daleka-daleka słyszy cichutkie \"spieeerdaaaalaaaj.....\". Chwile sie zastanowił... nie no wydawało sie, nie ma co zawracać sobie tym głowy. Siedzi dalej i nagle troszeczkę głośniej \"spieerdaalaj...\". Trochę sie tym już zdenerwował, rozejrzał sie dookoła... cisza.... Nic to, łowię dalej - pomyślał... Po kilku chwilach jeszcze wyraźniejsze... \"Spierdaaalaj\". Zerwał sie zdenerwowany na równe nogi... ale cóż to znów cisza.... Ech, co to człowieka na stare lata spotyka, pomyślał znów siadając i zarzucając wędkę... No niestety znów po paru chwilach, teraz już głośno i wyraźnie słyszy \"SPIERDALAJ\". Zerwał sie, serce mu wali już miał uciekać, gdy nagle zobaczył coś dziwnego: Rzeka płynie kajakiem koleś, ale zamiast wioseł ma w rekach patelnie i nimi odgarnia wodę... Wędkarza to trochę rozbawiło, wiec zagaduje do gościa: - Panie, a nie wygodniej wiosłami? - SPIERDALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku fajnie że wygrałeś Ja wydałam spora sumkę na losy (trzeba wspierać szkołę) I wszystkie były wygrane - bo były i pocieszajki. Ogólnie było ok. Tylko pogoda nie dopisała to troszkę mniej ludzi przybyło. Witaj Dajen. Papa I za parę godzin zaczyna sie nowy tydzień pracy. Dlaczego te weekendy tak szybko sie kończą. Ale pamiętajmy ten tydzien jest krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień Dobry..❤️..Kurcze zaraz powinnam napisać Dobranoc:):) Musze Wam powiedziec że dzisiejszy dzień długo zapadnie mi w pamięci.Juz piszę dlaczego..Otóż..mojej sąsiadki syn..(zanm Go odkąd się wprowadziłam się na to oseiedle..około 18 lat) Miał w naszym kościele pierwszą mszę !!!!!!!!! 26 maja mial święcenia..a dzisiaj wesele..i to najnormalniejsze w świecie wesele..Z tym że zamiast panny młodej ..był ..BOG!!!!!!!!!!!!!!Notabene to wesele było w tym samym lokalu co moja Beatka miała studniówkę.A co do Beatki to miała dzisiaj urodzinki..20 lat!!!!!!!!!!!Urodziła się 3 czerwca..o 9.55:):) Byl tort..łzy wzruszenia..Kurcze..przecież ja dopiero \"wczoraj\" urodziłam Te dzieci!!!!!!!!!!!!!!!! Wracając jednak do mojego sąsiada..już księdza..Oczywiście byłam w kościele..byłam również zaproszona na to wesele..(ale z powodu Oli..oczywiście musiałam odmówić) Chcę Wam powiedziec,ze z racji wieku a i poglądów nie jestem dewotką( mam nadzieję że nigdy nie będę)..ale to co przeżyłam, to nie da się opisac w słowach!!!!!!!!!!! Nigdy przedtem..i myślę że już nigdy potem..czegoś tak wzniosłego nie przeżyję.Myślę że ma tu znaczenie to, że tego chłopca znałam od dziecka..i dlatego tak STRASZNIE byłam wzruszona..A juz podziękowanie dla rodziców ..normalnie mnie \"powaliły\"!!!!!!!!! Wiecie..ja jestem raczej powściągliwa ..jesli chodzi o moja osobę..Nie lubię się uzewnętrzniać..Nawet Wy nie do końca wiecie o mnie wszystko.!!!I Ale to dobrze..tak ma być!!I tak uważam,że za dużo ..jednak pisze tu o sobie..ale to tylko dlatego,że Was lubie i mam do was pełne zufanie!!!!!!!!!!!! Ksymciu..dziękuję..Wiki..Bosiu..Zresztą..WSZYSTKIM..bardzo dziekuję..I Wy i ja ..wiecie za co!!!!!!!!!!! Zagielku..nie moge sie powstrzymać..i Tobie jednak sczególnie i wyjątkowo podziekuję..👄 Dobranoc.moje wirtualne koleżaneczki..Dobrej i spokojnej Nocy..ZAWSZE..i NIEZMIENNIE ..WAM życzę!!!!!!!!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No cóź..to jeszcze ja:):) Niestety z przykrością stwierdzam,że wpływ alkoholu..(konktretnie..wina) ma wpływ ..na wszystko.A juz na pisanie na topik ..na pewno:D:D:D Przeczytałam.. co..a konkretnie ..JAK napisałam ..i przepraszam Was ze musiałyście to czytać:D:D..Zdarzało mi sie pisać..dużo..a nawet bardzo duzo..ale tak chaotycznie..to chyba nigdy mi sie nie zdarzyło:):) Spinki..oglądałam zdjęcia..Bardzo podobał mi się kompmlecik w którym byłaś..pewnie dlatego że sama lubie takie ubranka!! Ktosiu..Olsztyn to śliczne miasto..Nie wiedziałam że z góry tak pieknie wygląda..i tyle wody i zieleni wokół.ŁADNE..naprawdę ładne!!!!!!!! No to jeszcze raz..papapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ,Takisku -🌻😍 dla CIEBIE, za Ciebie.:-D ,słonko jesteś topikowe, zawsze ,nawet jak sie zachmurzysz jesteś dla nas zawsze uśmiechnięta i życzliwa 🌻 Spinki jakiezdjęcia? O czym dziewczyny piszą?Na moj adres ewelina467@interia.eu wchodzi wszystko ,całe albumy.Prosze wyslij cos ewelinie... Bosiu czemu uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×