Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Cześć ! .......Dziewczyny co porabiacie,ja siedzę w domciu. Chatę wysprzątałam, duze prańsko zrobiłam, teraz pyszna kawka mi się nalezy, własnie się parzy.Może ktoś ma ochotę to zapraszam. Przez cały dzień jest wspaniala pogoda aż chce się żyć. Zazdroszczę Wam tych ogrodów-działek, mnie balkon ratuje. Na szczęscie jest duży i na partewrze, więc blisko zieleni-przepiękny bez i inne krzewy. Ale teraz muszę już kończyć.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ja też pracowicie spędziłam ten dzień. U nas w Wielkopolsce też piękna pogoda, więc pranie zrobiłam. Żyję od trzech dni w wielkiej euforii, bo moja szesnastomiesięczna córeczka przesypia całą noc. Ciekawe jak długo potrwa ta moja laba nocna. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piekna słoneczna i ciepłaniedzielę sle Wam pozdrowienia i życze milutkiego spędzenia tego dnia wolnego. Aniaaa Tobie życze aby takich przespanych nocek było jak najwięcej. Zuzia teraz odpoczywaj tak pracowcie spędzilaś sobotę. ja tez nie mam ogródka tylko balkon ale na 3 piętrze. Dobrze że mamy znajomych z różnymi ogódkami i chodze na proszone. Forever - gratulacje - stop Sa przecieki że punktów bedzie duzo - stop Życze aby to byla prawda - stop. :) Takisku to kiedy wyruszamy w te nasza samotna podróż - własciwie to powinna spytac kiedy i gdzie. Bosiu jak humorek. Wczoraj spędziłam miło wieczorek. Bo była impreska Noc w muzeum - na naszym zamku były różne ciekawostki, przede wszytskim można było zajrzec prawie w każdy kąt. Przesle Wam zdjęcia -ja w stroju w dawnych czasów. Szkoda tylko, że nie spodzewalam się takich atrakcji bo poszłam taka juz \"zuzyta\" dniem, na luzie, po grilowaniu na dzialeczce u znajomych, ale cóż, wazne że się dobrze bawilam. Strojów było co niemiara, ale niestety tylko jedna suknia była godan spocząć na moim ciele (po prostu inne były za ciasne :) :) ) Bawcie się dobrze a przede wszystkim odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tłok!!!! Ktosia , dla Ciebie 😘 ! RESZTA , 🌻 z mojego ogródeczka , a na toliku stawiam herbatke miętowo - cytrynową . :-D :-D :-D D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY a gdzie wszystkich wywiało, przeciez silne wiatry sie skończyły.Życze miłego poniedziałku bez kłopotów i upierdliwych szefów (klientów) z duża dawka usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼! To ja wstawiam dzisiaj wode i parze co komu sie tylko zarzyczy! Piotrus jak nigdy spi o tej porze, drugie dziecko w szkole a trzecie (stare) w pracy wiec ja mam luzik-chwilowy! U nas wszystko dobrze, mieszkania nadal nie widac i nie słychać,powrót do pracy zbliża sie ogromnymi krokami. Włosy wypadaja, paznokcie się łamą, sińce pod oczami i szaaaaro-bura cera! Taka jestem piekna ostatnio! A Piotrus...... kochane , wesołe maleństwo, malutko płacze ale za to jest bardzo towarzyski, cały czas trzeba mu coś gadac i pokazywać a on maluszek sie cieszy cała buziunią. Niestety noce to nadal koszmar, jak przespi 3 godz,. to sukces!A tak tylko przy cycku cał noc by leżał. Jak Ania bnapisała,ze jej szesnastomiesieczna córeczka w końcu przespała cała noc to aż mnie dreszcze przeszły!!!!Mam nadzieję,ze Piotrus wczesniej mi taki prezent zrobi. To narazie tyle, pozdrawiam Was mocnizno i całuje gorąco 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .....KSYMCIA....wspołczuję Ci tych nie przespanych nocy,wiem co to znaczy.Ja mam tak z mamą, dziś na przykład mam taką noc za sobą.Czasem myslę ze to gorzej niz z dzieckiem,wlasnie w tej chwili pocieszam się muzyką, troszkę smutna ale mnie pomaga. http://asiorek.wrzuta.pl/audio/nG19XVxwQr/edyta_geppert_-_zamiast może się uda tu posłuchać. A tak poza tym to wszystko OK. Pogoda wspaniała, sloneczko przepięknie świeci. ...Forewercia......matura to duzy stres,zwłaszcza dla rodzicow,a najbardziej chyba dla matki.Tak było w moim przypadku,syn luzik, mąż też, a ja nie spalam, nie jadłam. Ale juz po...,chociaż czekając na wyniki tez nie jest łatwo.Nie martw się będzie dobrze. ...Ania... fajnie to nazwałaś-laba nocna,obyś takich nocy miała jak najwięcej,puki co bądż dzielna. POZDROWKA DLA WSZYSTKICH-pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wczoraj balowałam nie zaglądałam tu wcale. komunia się udała było bardzo fajnie, ale się cieszę że to już ostatnia na razie z takich imprez w rodzinie. Dziś nadrabiam trochę prace domowe, czytaj pranie;) no i odpoczywam trochę bo męczące jest takie całodniowe prawie siedzenie za stołem. W sobotę zamówiłam sobie nową ławę na targu, a dziś kupiłam okleinę meblową w taki samym kolorze żeby trochę pooklejać i ujednolicić sprzęty:D Pogoda letnia typowo co wcale mnie nie cieszy, czekam na ochłodzenie. Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas malo nas do klikania w naszej poczekalni Kochane moje przyjaciółeczki gdzie jesteścieeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem konsultantką kosmetyków oriflame, zapraszam do dyskusji na ich temat. bardzo chetnie dowiem się co o nich myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie wszystko oky! Ewelinko dzieki za pamięć.Byłam na wsi przez ostatnie 2 dni,a dzis prosto po pracy do teraz.Jestem umęczona słoncem.Pracowałam troche na słoneczku,przypieklo mnie. A i owszem był maleńki doleczek ,ale juz poszedl sobie. Pozdrawiam Was goraco.Zdrówka zyczę wszystkim doroslym i dzieciom. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny👄 Ja w pracy do późna, a wieczorem to siły nie mam żeby siedzieć .Wczoraj usiadłam na balkonie , nogi w miskę z wodą wsadziłam , w rękę herbatkę i nic więcej mi do szczęścia nie było trzeba. Kiedyś marzyłam o dalekich podróżach , a dziś jakby mi kto kazał sie gdzieś włóczyć po ruinach tobym zabiła... Jeszcze prasowanko mnie czeka przed pracą :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff ale gorąco, a może jakąś kawkę mrożoną dla ochłody zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wieczorną porą zapraszam na lody. Tak za mna chodziły cały dzien i tak mnie kusiły, no poddałam sie - zapraszam w towarzystwie lepiej smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A ja nie jestem truskaweczka..minęło..:):):) Taka pogada..a mnie kompletnie nic nie wyrzuciło..mysle ze to po blokerach.Ale teraz kupiłam 50+..To taka unijna jakość ponoć.nie wiem..ale na to wygląda że działa!!!!!!!Jupi!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam..buziaczki..dla WSZYSTKICH.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,a ja mam straszne krosty od slonca.I takie czerwone plamy na szyi,bardzo to swędzi.Jakiego blokera uzywasz??Co to jest 50+? Bo te moje specyfiki juz na mnie nie dzialaja.A niestety nie musze siedziecna sloncu,bo w cieniu tez swoje robi. Naszatko,pozdrawiam.Ktosiu,dzieki za zdjecia.Pięknie wygladasz.Tak dostojnie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..ten specyfik..(..bardzo dobry) nazywa się..Bioderma..Photoderm..max..SPF50+..Spisałam pełną nazwę. Na początku tej przepieknej pogody również bylam wyrzucona..i myslałam że tak będzie przez całe lato.Na to wygląda że Nie..choć nie chwale dnia przed zachodem słońca. Papapapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..i jeszcze jedno..Ważne jest żeby to było 50+..a nie +50. Nie wiem dokladnie dlaczego..ale ponoć ma to kluczowe znaczenie.I chyba rzeczywiście tak jest ..ponieważ o tej porze roku i przy tak pięknej..a zwłaszcza słonecznej pogodzie..wyglądałabym koszmarnie!!!!!!! No..teraz to juz ...DOBRANOC..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć miłego dnia!Stawiam wam mineralna z lodem i limonką , i tyle, moje dni sa bardzo pracowite , ale powoli idzie do przodu...zaczyna wracac normalność .Ale idzie powoli ,bo i do pracy biegam i niekoniecznie jest ciudownie. Ale 1. po 10mies pobolewa mnie wrednie brzuch , i jednak to załatwia sprawe... ostatecznie posprzatam dłużej...nie robie przez siłe...lubie siebie po prostu i jak pobolewac zaczyna to daje spokój..:-D :-D :-D , buziaki wszystkim.Ale cudnie jest ,ze ciepło jest!:-D ,dziewczyny szmaty schna na płocie , gaz wyłaczony , i wogóle to był maj, pachniała Saska Kepa.....🌻😍🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Miłego dnia, zapraszam z rana na zieloną herbatkę z pomarańczą i cynamonem świetna na zimno w taki upał. Burzy nie było, ale mam nadzieję że będzie trochę chłodniej jak zapowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny dzień 🖐️ Już pożegnałam Koleżankę .... W taki upał nawet nie za wiele spacerwałyśmy, bo można się było roztopić . Było jednak chyba miło i sympatycznie . Nie zdecydowałam się kednak jechać do Łącka, bo narazie jeszcze się boję wybierać samochodem na taką trasę . Jeszcze będzie niejedna okazja , aby tam pojechać , a ja wolę nie ryzykować . Najważniejsze, że już byłam podobna do ludzi i gdyby nie upał , napewno bym się całkiem nieźle czuła . Jednak jest piękny maj i powinniśmy się cieszyć , że jest taka pogoda .. Wszędzie burze, a u nas wczoraj z jednej strony bloku spadło tylko parę kropel, a z drugiej nic .... Pozdrawiam wszystkie Panie serdecznie życząc samych miłych chwil . cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ....Viktoria......masz rację,skoro nie czujesz się na siłach to lepiej nie ryzykować.Własnie u mnie przeszła niesamowita burza,od dawna nie było aż takiej ulewy i to z gradem.Na niektorych odcinkach w miescie stanęła komunikacja,woda po kolana. ....Ewelinko....ja tez się cieszę że jest ciepło, nie przeszkadzają mi upały. Dziś po deszczu Maj jest jeszcze piękniejszy. Pozdrawiam-milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie upał,duszno i ani jedna kropla deszczu nie spadla od jakiegoś czasu.Chyba od tygodnia.W polu spiekota.Dzisiaj sadzilam jeszcze kilka iglaczkow,ziemia jak kamien.Trzeba było lać duzo wody.Moze dziś????Czekamy z utęsknieniem na deszcz,ale ponic burze maja byc.A ja sie boje burzy!!!! Wiki,tak trzymaj. Rozsądek przewazył.Nie porywaj sie z motyką na księżyc tzn. do Łącka.Jak poczujesz w sobie siłę to wyruszysz na podbój świata. A koleżanka przyjedzie i nastepnym razem sie wybierzecie.Prawda????? Zuziu,slyszalam,ze burza narobila wiele szkód.Czy u Ciebie w porządku??? Pozdrawiam Was cieplo i zyczę duzo zdrowka. Jak tam nasz Piotrulek sie chowa????Nasza Marcelka ma tyle samo co córeczka Ani,czyli 16 miesiąc.Ale noce przesypia juz od dawna.Nooo,chyba,że ząb idzie,czy jakis katar.To wtedy częściej sie budzi.Dzisiaj była szczepiona przeciwko pneumokokom.Boje się,ze będzie chora po tej szczepionnce. Oby nie!!!!!!Aniu,napisz cos wiecej o swoim szczęściu. Spinky,co u Ciebie????🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mała... To temat rzeka. Może napiszę o naszym ostatnim problemie. Otóż moja Miśka (bo tak na nią wołamy) ma alergię na służbę zdrowia. Kiedy idę z nią do lekarza (obojętnie, czy jest to lekarz rodzinny, czy specjalista), Miśka tak się wkurza, krzyczy, ba, drze się, płacze, że w końcu wymiotuje. Ot, na przykład, byliśmy w poniedziałek u naszej pani gastolog (córeczka ma alergię pokarmową), to nawet nie dała się zbadać. Od razu kobietę poznała, choć nie byliśmy u niej 4 miesiące! No i zakończyło się tym, że mąż wyszedł z obrzyganą Miśką, z obrzyganego gabinetu, a ja potulnie wysłuchałam pani doktor, zapłaciłam i wyszłam do Uśmiechniętego Brzdąca i orzyganego taty. Taka jest mija Misia... Ja też się zastanawiam nad szczepionką na pnemokoki. Co o niej sądzicie? Pozdrawiam wszystkie Panie, które jeszcze nie śpią. Dobrej nocy! Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ania... nie zsatanawiaj się..zaszczep!!!!!!!!!!!!!!!!!..Pisze tak ..bo nie pytaj dlaczego..ale zaufaj mi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc koleżaneczki..za dużo wypiłam REDSA..jabłkowego zresztą..ale czuje że \"swoje\" zrobil:D:D:D Miłego dnia..dla WAS..całuski..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak doooobrze wstać skoroooo świt....no i stawiam wam lemoniadke z cytrynką .A jeśli jest taka potrzeba to hernbatkę ,mocna ,gorzka i gorącą , też sie nie chce pić po niej :classic_cool: Miłego dnia ,...zawsze niech bedzie słonce , zawsze niech bedzie.....maj!!! byle nie w Afryce bo podobno tam spadł śnieg:-D , dziewczyny kochane, Bosi i Takisek prawde mówią, szczepić sie!! Buziaki dla wszystkich , Ksymcia ,Ofka i cała reszta chociaż liste podpisac jako i ja czynie :-D 🌻 Viki ,widze ,ze dało ci popalic słoneczko skoroś taka roztropna! Uwazaj na siebie ,bo zabieg i ..narkoza tak niedawno miałaś ,usciski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No u mnie tez sucho, ani kropelki deszczu. Może i pięknie ale jak tak gorąco to ja wcale nie podziwiam, tylko zamykam się w domu bo na upał wolę nie wychodzić:( Aniu opis wizyty z dzieckiem u lekarza ubawił mnie do łez, fajnie to opisałaś:D Naszatko dzięki za fotki och powspominałam ubiegłe lata, też tam spacerowałam i kilka razy przechodziłam nawet obok tej sceny letniej, nie byłam niestety na spektaklu nigdy. A te wieże super nic o nich nie wiem jeszcze, ale wyglądają kosmicznie. Ewelinko Ty nasz ranny ptaszku dzięki za lemoniadkę przyda się a ja może jeszcze jakąś kawusię dostawię, coś nie dospana się czuję dziś;) Miłego dnia koleżanki, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×