Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Ja zamarzłam! Mózg mi się zamroził i nie myślę. Pootwierało mi się wszystko .Do jednego jest potrzebny program z serii Adobe, tylko nie pamiętam, czy Rider, czy Acrobat. Siedziałam w nocy tak jak Forever i pilnowałam domowego ogniska! Teraz po obiadku i po kawce spalam kalorie przy klawiaturze. Buziaczki! Wiem, Ewo, że po to ma się dzieci, ale znasz powiedzenie:\"Umiesz liczyć, licz na siebie!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo , czy śpita? Zacytowałam Gajosa z jego monologu \"teściowa\".Mój małżonek jest zachwycony i za każdym razem sie śmieje. I wiele \"jej\" cech przypisuje mnie. On jest czasem okropny.😠 U nas tez bardzo mrożnie.W tej chwili temperatura na termometrze to -18 stopni.Na Dolnym Śląsku zwykle jest raczej ciepło. A tu słuchajcie dziewczynki taka katastrofa. Jak tu żyć? Wczoraj deszcz a dzisiaj straszna ślizgawica.:P Jak tam u Was babeczki? Czy nie zamarzłyście? Mają zamknąć wiele szkół. To znaczy przyspieszyć ferie,gdzie ich jeszcze nie ma. Dzięki Ewo za kotki.:D ❤️❤️ OFECZKO dzięki za piękne fotki ,zdradż mi teraz ,która to Ty jesteś? a WIDOKI TO MACIE NAPRAWDĘ NIECODZIENNE.ZAZDROSZCZĘ.:) Pozdrawiam Was kochane.ruszajcie sie, będzie WAM CIEPLEJ. Do komputerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie wszystkie dziewczyny Tygrysku piiiięęęękkknniieeeeeeeeee rymujesz jeeeeeszczeeeeeeeeeeeeee!!! Marmi kobieto!! przy uchylonym oknie? w taki mróz? zapalenie płuc gotowe!!! Ofka! dzięki za zdjęcia-wodospad super i Giewont też (nie byłam nigdy) ale nie umywa się do autorki :)) 🌼 🌼 Ewuniu nie mam programu w którym były utworzone slajdy a kotów też nie mogę narazie obejrzeć,a szkoda muszę szybko doinstalować !!! u nas -20 w dzień i 20 cm śniegu ! co wy na to? Bosanova a co Ty robiłaś o 5. 30 przy kompie ,w niedzielę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie. Dzisiaj u mnie to tylko \"motylek\". Wczoraj sie wyeksploatowałam i nic mi sie nie chce. Syndrom kończącego sie weekendu mnie dopadł.😭 Cos piszedzie o jakims Tadziu tez to chcę czy co tam wysyłacie,dawajcie i mnie.Ofka mnie oczywiscie żadnych Giewontów nie przysłała😭😭😭Od Ewy nic mi sie nie chce otworzyć😭.Nawet Pani Potrzeby nie mam -bo zmienili dysk,żadnego zdjecia do wysłania ani nic dla was tez nie mam 😭 Chcę,żeby było lato gorace,na trawie sie chce połozyć,popatrzec w niebo bezchmurne,opalic sie na czekoladowo,pochlupac sie w wodzie. Juz mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka pod tym wodospadem to Ty? U nas -25 dziecko nie chce iść jutro do szkoły. Kubuś jak bym liczyła na innych do wiesz co ?! Jutro założę sobie to gg, bo dziś byłam u taty w domu , u mamy zapalić lampkę, u tesciowej w szpitalu i jeszcze na szbkiej herbacie u koleżanki . Bosanowa kotki doszły i chyba się zgodzisz że trochę prawdy tam jest. pozdrowionka i dobrej nocki życzę A nasza Spineczka to gdzie się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też pogadam sama do siebie................. Forevku,wysłałam Ci, to co chciałaś. Nasza Ofka to super laseczka.Widziałam jej zdjęcia ,bo mi przysłała. Już sie nabawiłam kompleksów.:P:P:P:P:P:P Trzymajcie się cieplutko i mięciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno, zimno, zimno! Kaloryfery grzeją na full na szczęście ale i tak jakis chłodek od okna czuć (już oczywiście zamknięte). NIe mam za oknem termometru ale sąsiadka mi mówila, ze po poludniu było -19. Nawet nie chce mysleć ile jest teraz. Brrr! Ja już chcę wiosnę i ciepełko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem. U mnie w domciu też pali się full, ale wcale nie ciepło. Ale za oknem -30, to jak może być ciepło?Dobrze, że dzieci mają ferie jeszcze ten tydzień, bo mi ich szkoda! Ewa, a nie zrobili im wolnego ze względu na mróz? U nas już by zrobili. Ofeczko, czy ja nie dostanę? Nie zasłużyłam......:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was cieplutko w ten mrozny poranek -25 st C mam dla Was fajny test http://enneagram.pl/ myślę że warto go sobie zrobić.dowiedziałam się kilku rzeczy o sobie,o których nie wiedziałam Która następna roześle fotki.......?Ofka nie bolało prawda? która tam jeszcze wysyłała? Bosanowa czy Spinki? bo nie pamiętam Twierdzi że nie bolało.... tylko że ja nie dostałam....... Oczywiście jak zrobię to natychmiast roześlę . fajnie się klika jak się wie z kim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam zima daje sie we znaki. U mnie -23 na minusku. Mój kot cos jakby Ewuniu , nie pasował do stereotypu kotów z przesłanego przez Ciebie pliku\"co łączy faceta z kotem\"? Na pewno nie ociera sie o moje przyjaciółki. Chociaż nie wiem,nie wiem,co by było, gdyby????? Po zastanowieniu,stwierdzam,że na wszystko trzeba brać poprawkę. Dosiu,w niedziele rankiem o 5 30 wróciliśmy z mężusiem od znajomych. Zrobiliśmy sobie takie nieplanowane spotkanko,lekko zakrapiane alkoholem.Było wesoło. Najlepsze są takie spontaniczne spotkania. Ale za to prawie pół niedzieli odsypiałam. Coś za coś. Spinko,gdzie sie podziewasz?jak tam przeziębienie,czy już je przegnałaś? MarMi,ja też lubię ciepełko. Chcę już wiosny!!!!!!!!!!!!!! A wczoraj jeszcze Puchatek musiał światło rozświetlać,bo MarMi powyłączała. Biedny Kubuś musiał chwilę siedzieć po ciemku. Ale Kubusie to odważne misie. Prawda? Zaraz lecę na zabiegi.idę odmrażać dryndę. Dobrze,że pali za pierwszym razem.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja41
Witam was wszystkie bardzo goraco w ten mrozny dzionek. Nikt z was nie odgadl skad pochodze,a moze nawet nie probowal,ale to dobrze o Was swiadczy,to znaczy ze zadna z was tam nie byla :D ale to miasto nie tylko jest znane z wiezienictwa ale jst tam tez szpital psychiatryczny :D a tak wogole to mieszkam teraz w stolicy.pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojo,próbowałam to rozwiąać,ale nie potrafiłam.Ja też podejrzewałam,że jesteś naszą Papą.Ale jak widać nie chcesz sie ujawnić,czy lubisz taką zabawę w kotka i myszkę? Mrozisko coraz większe.Gdybym mogła to bym wogóle nie wychodziła z domciu. Dziewczyny czy Wasze dzieci mają wolne dni od szkoły? I znów przymusowy spacerek.Psiunia piszczy.:P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam- Kubusie to odważne misie, nie boją się siedzieć po ciemku. Gorzej, jak zimno, bo baaaardzo nie lubią zimna! A mróz coraz większy i nie chce się nigdzie wychodzić. Zamarzł nam hydrofor i nie ma wody. Może się odmrozi, bo dostał dogrzewanie. Boja, może to Rawicz? Wiem, że tam jest więzienie, natomiast nie wiem , czy szpital psychiatryczny. Ale zdjęć nie dostałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Boja ..! nigdy nie zgadnę .......czy to jest blisko W-wy? bo jeżeli tak to może Pruszków? ale skoro mieszkasz w W-wie to jesteśmy \" sąsiadkami\" ja z Kubusiem mieszkamy 20 km od W-wy w miasteczku znanym z willi Piłsudskiego. Nie martwcie się to mrozisko powinno niedługo odpuścić w połowie tygodnia może już być mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja - Lubliniec, tak?:-) Ale teraz mieszkasz w stolicy kraju czy w stolicy regionu w ktorym pisalaś ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja , wysiliłam sie i chyba mam. Czy ta miejscowość to LUBLINIEC? Przeczytałam,że znajduje sie tam największe w Polsce więzienie dla kobiet i zakład neuropsychiatryczny. W szpitalu psychiatrycznym była teraz moja siostrzenica.Była przez miesiac i leczyła anoreksję. Ja uważam,że nie miejsce świadczy o nas żle,po prostu nie mogła sobie poradzić ze swoja chorobą i to było jedyne wyjście. Ale juz jest prawie dobrze. I jeśli nie zrobiłoby ci to różnicy , to proszę zaczernij swój nick. My wszystkie jedziemy na czarnych,a ponieważ jesteś już w naszym gronie to spełnij moją prośbę.Oky? Kubusiu,wiedziałam,że jesteś odważnym miśkiem. A czy Ty nie powinnaś spać mocnym zimowym snem? W wygodnej gawrze? Chyba są jednak wyjątki od reguł. Dosiu,musze zajrzeć do książek,gdzie ten Piłsudski miał tę willę? Jeśli odnajdę to zaraz napiszę. Spinky.Ofka,MarMi,Dajen,co tam , zamarzłyście?Jak mróz popuści to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Wczoraj łącza mi zamarzły i nie mogłam do Was kliknąć.😠 Nie ma tego złego, coby ...... W sobotę zbytnio poszalałam łącza internetowe przegrzałam (raczej zamarzły) Od komputerka sobie odpoczywałam szarady różne rozwiązywałam. Ciuciu-babka fajna gra szczególne miejsce w wirtualnym świecie ma. ;) ZYX miała się ujawnić myślę, że jej obietnica zdąrzy się przedawnić. - Dosia test super - gdyby tak głębiej, pogrzebać w swym wnętrzu...hmmm myślę, że potem, nie jednemu trudno byłoby, spojrzeć sobie w oczy. Zdjęcia swoje napewno wyślę, jeżeli dostanę Wasze :) - Ewa moja mama ma 75 lat.Nie powiem jest całkiem sprawna, mieszka sama, jednak przy sprzątaniu czy zakupach potrzebuje pomocy. Receptę załatwić u lekarza, szczególnie teraz podczas mrozów i ślizgawicy. Dobrze, że mieszkamy blisko siebie, nie muszę nigdzie dojeżdzać. - Boja dawno, daaawno temu przechodziłam obok więzienia w Raciborzu - czy to kobiecy czy nie, tego nie wiem. Zakład psychiatryczny, znam jeden - \"Toszek\". -MarMi pierwsze miasto które wymieniłaś, jest moim miastem. :) - Bosanova tyle zagadek tutaj, że sama się trochę pogubiłam :) Buziki gorące z mroźniego Ślaska Wam posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWOOOOOO!!!BOSANOWA jesteś bezkonkurencyjna.. jeszcze nikt nie próbował zgadywać, a Tobie od razu się udało. dobre żródła masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker ale ja nie pamiętam, które było pierwsze a już tego nie mam w wysłanych.To, na R., tak? Bosanova, mój syn zobaczył Twój nick i stwierdził, że ładnie by też było, gdyby \"v\" zastapić \"g\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróz , mróz i jeszcze raz mróz Bosanova jak widzisz cos małe a blond to ja a reszta to wspomnienia lata . Niestety gonią mnie z kompa ,moze jutro bedę miec czas i dostęp:D na razie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku.co tam z Tobą? Napisz cośśśśśśśśśśśś. Za karę nie wyślemy Ci swoich fotek.I wszystkim tym , które milczą . Cieszę się Dosiu,że mi sie udało.odgadnąć. Spineczko miło Cie czytać. Opiekuj sie Mamusia jak najdłużej.:D❤️ W więzieniu nie byłam,tylko też przechodziłam.Ale wrażenie jest przeokropne,widząć w oknach osadzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam spać, powinnam spać, to się tak prosto mówi! Ale jak człowiek, o przepraszam, miś, nie odżywił się przed zimą, to jak ma spać? Sadełka nie ma, ziiiiiiiiiimnooooooooooo!!!!!! Zagadka o Sulejówku była już dawno, ale przeszła wtedy bez echa. Bosanówko, brawo!!! Forever, gdzieś Ty? Ktosia kiedy będzie, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czarna,teraz to juz napewno z Wami zostane. MarMi i Bosanowa - buziaczek dla Was za odgadniecie mojego rodzinnego miasta. Co do stolicy gdzie teraz mieszkam,powiem tylko tyle ze nie jest to W-wa jak przypuszczala dosia . Nie wcale nie jestem zlosliwa,ze nie chce powiedziec :-P ale przeciez i to napewno odgadniecie moze pomoze ze mamy dzisiaj -12 ,a wnocy ma byc -16°:) nie,nie bede taka i jeszcze napisze ze do mojego rodzinnego domku mam 500 km i jest to stolica europejska,Teraz to juz kazdy wie.Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przpraszam buziaczek nie wyszedl,dlatego teraz posylam dwa(jak wyjda) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×