Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Nakazy i zakazy - czyli pierwsze decyzje prezydenta...

Polecane posty

Gość sukoooooooo
słuchaj kurwa - pisałam ci ze pierdoli mnie czy to dziecko będzie skrzywione czy nie, nie uważasz ze tysiące dzieci ma skrzywiony obraz rodziny przez ojca alkoholika albo oboje rodziców alkoholików?? nie uwazasz czasem ze tzw. "dzieci z beczek" moze zyłyby do teraz gdyby miały dwie mamy lub dwóch ojców którzy by je chcieli? chuj cię kurwa obchodzi gdzie, z kim, i na jakich zasadach mieszkają cudze dzieci??? pewnie bys swoim dzieciom zabraniala kontaktów z takimi "innymi dziećmi" prawda??? ale kurwa problem to jest naprawdę. a tak poza tym kaczka nie zmusi nas do chodzenie do kościoła i jeszcze raz powtórze - licze ze w ciągu paru miechów zdechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
a co powiesz na to jak dziecko mowi do matki że chciałoby żeby jego ojciec umarł bo wtedy skończyłby się jego koszmar bo jest alkoholikiem?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
sukoooo..... jak czytam twoje wypowiedzi to chyba wolałabym dziecko oddac pod opieke dwoch homoseksualistów niz twoją:) A tak na marginesie to radze troche poczytac na temat psychologii rozwoju człowieka. To to co piszesz to bełkot głupiej zbuntowanej gówniary, ktora nie pojmuje istoty problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytuacji państwo nie zawsze ma wpływ a na to kto dziecko adoptuje owszem wiec może warto sie nad tym zastanowić P.S. alkoholizmu też nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
.................25 ty jestes dzieckiem dzidziusiowi wmóiwono jak ma myślec, mamunia mu powiedziala ze tak dobrze i teraz dziewczynka broni zdania mamuni. brawo! pierdolisz trzy po trzy. co ty wiesz o życiu gówniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
A skad wiesz czy takie adoptowane dziecko w rodzinie gejowskiej nie bedzie bardziej psychicznie cierpiało niz w rodzinie alkoholika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukoooooo widze, że ktoś ci powiedział, ze trendi jest byc za homoseksualizmem i innymi lewactwami ale może postaraj się samodzielnie myśleć, to nie boli a czasami pomaga. Chociaż jak czytam to co piszesz to zgadzam się z Korwinem - Mikke, ze idioci nie powinni mieć prawa głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Hahahaha jaka jestes smieszna sukooooo:) To moje zdanie i moj światopogląd, a nie mojej mamy. Wiem, ze nie masz nic do powiedzenia wiec nabijasz sie ze niby mamusi słucham oj jaka ty głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
wyobraź sobie ze jestem z rodziny alkoholików i o 100% wolałabym wychowywać się z dwiema mamami niż byc bita, poniżana i czasem gwałcona wiesz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
sukoooo ty masz jakies problemy psychiczne i bardzo geberalizujesz. rzucarz wyzwiska, jestes agresywna i przez to naprawde budzisz politowanie. Bardzo uogólniasz. To, ze jestem przeciwna temu aby homoseksualisci mogli adoptowac dzieci nie znaczy ze swojemu dziecko nie pozwoliłabym zadawac sie z gejem. Masz bardzo zawęzony obraz swiata i dla ciebie jest wszystko czarne albo białe. Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Skąd wiesz co działoby sie w domu homoseksualistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
słucja - jesli to nie byliby alkoholicy to napewno nic gorszego stac by się nei mogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaa, masz dziwny sposób zbijania argumentacji przeciwnika. Jeżeli ma odmienne zdanie od twojego, to na pewno nie myśli samodzielnie, tylko leci za trendem. A homoseksualizm w ogóle jest trendi, bo nie zauważyłam? Nieładnie. Ja jestem - na przykład - córką rozwódki. Podążając za twoim sposobem myślenia można dojśc do wniosku, że - wychowana w niekompletnej rodzinie - mogę mieć skrzywiony sposób postrzegania życia rodzinnego. Phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Tu nie chodzi ze gej jest be... Ja do nich nic nie mam, nie boje sie ich, nie brzydze, nie krytykuje czesto stoje w ich obronie. Z rodzicami stoczyłam wiele wojen kiedy ich krytykowali. Sa jednak pewne granice tolerancji i zdrowy rozsądek.... dziecko ktore bedzie wychowywane w rodzinie gejowskiej nie bedzie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ....25
to jestes kurfa pedagog-pedofil jebany. Widze ze bardzo boisz sie zeby normalni, ale o innej orientacji seksualnej ludzie, nie zabrali ci twoich potencjalnych ofiar - dzieci z domow dziecka. Skonczylby ci sie raj, nie moglabys znecac sie nad dziecmi i molestowac ich ty wywloko natury i dlatego tak jeczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Iron Hill nie masz skrzywionego obrazu rodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
do "ty....25" jestes załosna i zastanów sie co piszesz, nawet nie chce mi sie tego komentować.... podejrzewam ze to napisał ktos o nicku "sukooooo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MareczekL
do Izaaa: Proponuje poczytac obowiązujaca Konstytucję cały Rozdział II, a w szczególności art.32 pkt.2, art.41 pkt 1 i art.47, aha i chciałem dodać że to co wyszczególniłem jest w istocie łamane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ....25
prawda w oczy kole pedofilu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
i jeszcze jedno....nie pracuje w domu dziecka:) tak na marginesie sa pedagogika ma szeroki wachlarz specjalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
ty jestes załosna, ile masz lat? pewnie nie więcej niz 17 bo watpie zeby taki komentarz wyszedł od kogos pow. 20 roku. Na swoj sposób nawet zabawna jestes:) i nie złoszczą mnie takie głupie komentarze bo nikt normalny nie bierze ich powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
tego pod nickiem ty...25 nie napisałam ja i jako pedagog nie posądzaj mnie o to OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ....25
a co, wolisz po placach zabaw szwedac sie wieczorami wywloko? Kur.a powinno sie zabijac takich pedofili i szmaciarzy jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bluzgi to under

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×