Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Nakazy i zakazy - czyli pierwsze decyzje prezydenta...

Polecane posty

Gość .....25
cos jeszcze??? pogrązaj sie dalej idiotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....25
do 'ty.....25' "jebany", "kurfa", "szmaciarz".... takie teksty słyszałam kiedy chodziłam do podstawówki z ust chłopaków. Sory, ale poziom twoich wypowiedzi swiadczy tylko o tobie. Pisz jednak dalej bo bardzo mi ułatwiasz..... sama sie pogrązasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
a z czym konkretnie się zgadzasz???? przy okazji miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie w jakich
W jakich kwestaich ta chamowata dziewucha ma racje bo ja ich nie zauwazam:) wymien je od myslnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze takich samych nerwusów jakim ja jestem... ale chyba jednak nie powinnismy sie tak wyrazac. I tak nie mamy na to juz wpływu, kazdy ma swoje racje, tez zaluje ze Tusk nie wygrał ale nie poddajmy się, oni tego chcą zebysmy takie obelgi na nich rzucali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MareczekL sory ale co to ma ze mną wspólnego? Ja niczyjej wolności nie ograniczam. \" Róbcie w domu po kryjomu\" Nie jestem za wysiedleniem homoseksualistów a jedynie za tym żeby sie nie afiszowali co robią na tych swoich śmiesznych marszach równosci. Dodam, że ja z mężem nie całuje się na ulicy i nie manifestuje swojej heteroseksualnosci i nie czuje sie z tego powodu poszkodowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........25
Ja nie jestem obłudna katoliczką, nie akceptuje instytucji kościoła a jestem przeciwniczką adopcji dzieci przez gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giertych Roman prywatnie jest zajebisty No ale ten jego katolicki nacjonalizm to faktycznie kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
polska kraj zacofany bedzie mial zacofanego prezydenta i nad czym tu teraz dumac ... tylko wstyc przed europa. do pedagoga ..............25: chyba swoja wiedze opierasz na raczej przestarzalych zrodlach ... a poza tym - przeciez nic nie jest czarne ani biale, jak sama stwierdzilas. najwiekszym problemem, jaki mialyby adoptowane dzieci rodzicow homoseksualnych byloby nie to, co piszesz, ale fakt, ze mieszkaja w tak zacofanym spoleczenstwie jak nasze, bylyby przesladowane przez dzieci z 'normalnych" rodzin. ale zeby te przesladowania i brak tolerancji ukrocic, ktos musi byc pierwszy. a w ogole co to za slogany typu 'slrzywiony obraz rodziny'. ja wychowalam sie w calkiem porzadnej rodzinie bez naduzyc i rozwodow, a mam obraz rodziny tak skrzywiony, ze rzygac mi sie chce czasem, jak slysze slowo rodzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahner Karl Tolerancja jest to gotowość przyznania przedstawicielowi innego światopoglądu tej samej dozy inteligencji i dobrej woli, co sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowsza po czesci masz racje ale ja nie chciałbym miec dwóch tatusiów w wieku 7lat kiedy inne dzieci mają tatusia i mamusie a co ja bym miał powiedzieć ze co mam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×