Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Nakazy i zakazy - czyli pierwsze decyzje prezydenta...

Polecane posty

Gość boza krowka
Pisać szybko, bo zaraz wykasują :D :O Tylko nie banowac mnie po IP, jak w sierpniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście żałośni
:( 1. Ustawy o bezpieczeństwie państwa, tworzącej podstawy dla zapobiegania uzależnieniu Polski w sferze energetycznej i innych ważnych sferach, zobowiązującej organy bezpieczeństwa do stałego monitorowania tych kwestii i regularnego informowania o sytuacji prezydenta RP, rządu i Sejmu, a w możliwym zakresie także opinii publicznej. 2. Ustawy o umocnieniu nadzoru nad przestrzeganiem praw pracowniczych, która przywróci Ministerstwo Pracy i podporządkuje Państwową Inspekcję Pracy rządowi, czyniąc go jednocześnie odpowiedzialnym za ewentualne naruszanie praw pracowniczych. W obecnej sytuacji, gdy Państwowa Inspekcja Pracy podporządkowana jest Sejmowi, a Ministerstwo Pracy nie istnieje, za nadużycia w tej dziedzinie nie odpowiada w istocie nikt, co prowadzi bardzo często do powstawania sytuacji skandalicznie niesprawiedliwych. 3. Kolejną ustawą będzie nowy kodeks karny uchwalony już kiedyś przez Sejm i zawetowany przez prezydenta Kwaśniewskiego. 4. Ustawa czwarta to ustawa o powołaniu Komisji Prawdy i Sprawiedliwości, tj. specjalnej komisji śledczej, mającej prawo dotarcia do najtajniejszych zasobów informacyjnych policji, służb specjalnych i innych organów państwa, która ma ostatecznie wyjaśnić wielkie afery III Rzeczypospolitej i pokazać prawdę o mechanizmach życia gospodarczego i publicznego w tym okresie, m.in. wyjaśnić sprawę przyczyn wieloletnich zaniechań w walce z przestępczością zorganizowaną. 5. Ustawa o zapobieganiu niedożywieniu dzieci, która ma doprowadzić do zniesienia największej hańby III Rzeczypospolitej, jakim jest występujące szeroko zjawisko głodu wśród dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie spokój
w końcu, komuchy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
a co jestes lesba ze sie tak tym przejmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki zakaz jest juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie więcej komisjikontroli
i recznego sterowania gospodarką czyli socjalizm w rozkwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zostanie przywrócona cenzura i ograniczenie wolności niezaleznych mediów, po dzisiejszych wyczynaniach na forum , jestem tego prawie pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto bedzie sprawdzal czy gej
zyje w związku czy nie??? bądzcie poważni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Wy naprawde jestescie załośni i im dłuzej czytam dzisiejsze topiki przeciwników kaczynskiego i ch debline uwagi to coraz bardziej jestem zadowolona ze to kaczyński wygrał, bo to utwierdza mnie w przekonaniu ze nie moze byc dobrym prezydentem ktos kto ma takich głupich wyborców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
Sory, ale ja mimo ze jestem młoda i tolerancyjna nie wyobrażam sobie związków homoseksualnych, bo to byłby krok od tego ze zaczną domagac się prawa do adoptowania dzieci, a dla mnie jako pedagoga jest to nie do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej turze głosowałam na Korwina, on jedyny ma zdrowe pogłądy. w drugiej na Tuska bo była nadzieja na liberalną gospodarkę ale teraz kiedy PiS zgarneło wszystko pozostaje w łeb sobie szczelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie-
-tylko komuch. Dostaniecie po kagańcu od Kaczyńskiego, mam nadzieje, zaplute karły reakcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
dzieci to takie kurwy że moga je adoptowć nawet alkoholicy - pierdoli mnie to wiesz.... chuj mnie obchodzi to kto będzie adoptował dzieci a kto nie - mam to głęboko w dupie bo chuj mnie te dzieci obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy ciągle z tymi gejami
Tusk przeciez tez był przeciwny legalizacji związkow. Kaczor ze swej strony obiecał gejom poza tym zupełne swobody np. zawieranie umow cywilnych dot. wspolnego majątku pary itd. :) Kaczor w ogóle lubi obiecywać każdemu to i homoseksualistom powiedział coś miłego a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
i myślę ze taki jebany knypek i tak nikomu nie zabroni homoseksualizmu i adopcji dzieci ( wy naiwni myslicie ze homoseksualiści nie adoptuja dzieci - otóż adoptuja tylko ze nielegalnie) a skrobanki będa leciałay jak lecą - ginekolodzy moga być szczęśliwi. A tak poza tym mam nadzieję że Kaczynski zdechnie, chuj go strzeli albo cos w tym stylu bo takiego knypka na reprezentacje to wstyd po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie kaczora ale nie sądze żeby wprowadził całkowity zakaz aborcji. dopuszczalna jest po gwałcie a w przeciwnym razie nie powinno się jej legalizować to MORDERSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukoooooooo
no i jeszcze ta pierdolona kurwa - rydzyk która kazała starym, skurwiałym dziadom i dewotom głosowac na karła - pewnie teraz będzie się panoszył z tym swoim zakurwialym radiem i pierdolona telewizją jak bóg jakiś, moze kurwa ministrem zostanie - jego tez niech chuj strzeli albo samochód rozjebie - skurwiel niemyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
do sukoooo..... tak sie składa ze nie jest tak łatwo zaadoptować dziecko i napewno tego prawa nie maja alkoholicy... bredzisz. Jak sobie wyobrazasz normalny rozwój dziecka, które wychowywane jest przez dwoch facetów? Jakie ono bedzie mieć wzroce? Ja wiem, ze teraz BYC TOLERANCYJNYM jest w modzie, ale nalezy byc Z GŁOWĄ tolerancyjnym. Ja rozumiem, ze ktos powie, ze tacy faceci moga okazac 100 razy wiecej ciepła i miłosci dziecku niz tradycyjna rodzina. Zgadzam się..., ale to dziecko bedzie miało skrzywiony obraz swiata, rodziny Teraz domagają się zgody na związki homoseksualne, a za kilka lat bedą domagac sie prawa do adopcji na 100%. Zmień tez ton bo rzucaniem chamskich wyzwisk tylko sie osmieszasz. I nie wrzucajcie wszystkich do jedego wora. Ja głosowałam na kaczynskiego pomimo tego ze do kościoła wcale nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielodzietnych
a nie wielodzietnich, intelektualistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........25
sukoooo .....ty jestes bardziej załosna niz myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×