Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Hrabio ja tez bardzo prosze o kataog perfum na adres megamyszka@op.pl dziekuje:)napewno na cos sie skusze tyle pozytywnych opini juz przeczytalam:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wącham ten Incandessence i wącham i bardzo mi się podoba, ale podobno szybo wietrzeje, a ja chcę coś trwałego:( Tyle pozytywów już czytałam o tych perfumach FM, są na wyciągnięcie ręki u Hrabii na allegro (wystarczy poprosić o wystawienie) a ja nie mogę zdecydować się na zapach, nic mi się nie podoba :( a pewno jak się zdecyduję to już nie będzie perfumów :( :o/załamka/ Chciałam sobie kupić Life by Esprit ale trochę drogo :( Jeszcze Celebre Avonu mi się podoba, ale czy ja wiem? :( buuu /smutna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myślę o jakimś zapachy na wiosnę, coś podobnego do Rush, ale lżejszego of course. Hrabio, co radzisz? A ten Rush, to strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Myszko :) katalog sie wysyła :) nie znam dystrybutorów z Bydgoszczy ale ja sprzedaje na allegro a próbki zawsze sobie można do perfum domówic :) No a potem to juz tylko samemu zacząć pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papajo :) spokojnie perfumy są i będą :) Bardzo ładny z nowych jest nr 83 :) Jil\'a Sandera\'a Magdoosiu Tobie również wpadłby w nos :) może właśnie na wiosnę :) wywąchaj go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na aukcje jest juz Boss :) Hugo Bossa nr 52 polecam do niego wode po goleniu o tej samej nucie zapachowej za jedyne 15 zł - 50 ml :) oczywiście w takim komplecie przesyłka na mój koszt ! oraz 2 próbki w gratisie :) Aukcje z wodami wystawiam wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jest juz woda po goleniu :) dałem real foto ,żebyście sobie mogły zobaczyc :) tez 52 :) mozna zrobic ładny i niedrogi prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładne
ładniejsze jak tamte i mile dla oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
Hrabio ktore perfumy polecasz? Moja siostra lubi takie zapachy jak blue light d&g, la costa, hugo boss. Swieze o nucie arbuza i ogorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hrabio!Niedawno dostalam maly upominek -Mahore jest ekstra :) dzisiaj trafilam na Twoj topik-mam pytanko czy moze Kenzo Jungle tez masz...? Pozdrowionka i milego dnia choc pogoda na naszym Slasku kiepska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24. Jungle Elephant - Kenzo - Bardzo osobisty bukiet składający się przede wszystkim z mango i mandarynki. Dodatek stanowi nuta korzennego goździka, kminku, lukrecji, piżma oraz wanilii, która zapewnia mu oryginalność i nowoczesność. Jest to zapach nadający moc i dzikość kobiecie niezależnej. Jak widac mam :) Liste z zapachami wyslę Ci jak wróce do domku :) jestem w pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaione
Hrabio nie pleć że taniej sie nie da - bo dla chcącego nie ma nic trudnego JA SPRZEDAJE ZA 28 zł sztuka - jakby ktos reflektował to gg: 8919583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedajesz na allegro za tyle
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaione
na allegro mnie jeszcze nie ma - sprzedaje jak narazie wśród znajomych, ale jak ktos chce allegro to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to uwazaj co by cie nie wywali
regulamin znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajone .... jak ja czytam jakis regulamin i przyjmuje go do wiadomosci to go nie lame .... ale medal ma 2 strony ja za przesylke biore 3zl .... polecona priorytetowa w bezpiecznej kopercie i nie sprzedaje na gg.... a poniewaz nie lame zasad ... moje klientki sa pewne tego co dostana i ze bedzie to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i pod choinke ! jeden ! rush z żelem za 35 złotych :) jakby jeszcze ktos miał ochote na Gucciego :D aha na aukcji nie ma wiec prosze o kontakt to wystawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka74
dziekuje za katalog , napisze jutro co chce :D poogladam ze swoim mężem cos ładnego wybierzemy kazdy dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka74
Hrabia jest świetny :) perfumki miałam w 24 godziny :D bez kłopotow :) super :) dziękuje bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś podejście do Lancome Poeme :o przed chwilą zmyłam z siebie ten ohydny zapach :o feee jak stary koniak albo coś gorszego :( Hrabio - ostatni raz, proszę :) podaj mi jedną propozycję i ja to wywącham i albo kupię u Ciebie oczywiście :) albo się poddaję :( Chciałam wywąchać Rush Gucciego ale nie mieli :( więc żeby nie stracić dnia ;) poprosiłam o Poeme :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×