Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość podnosze_
hop do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś
Hrabio czekolada z truskawkami też nie w moim guście, ale jak będą perfumy o zapachu czekolady z orzechami to wtedy się zapisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada z orzechami :) wow mogłobybyc urocze :) a tymczasem mam tu : 05. Rush - Gucci 06. Green Tea - Elizabeth Arden 16. Muelhens - Gabriela Sabatini 21. No.5 - Chanel 23. Amor Amor - Cacharel 25. Hugo Woman - Hugo Boss 33. Light Blue - Dolce & Gabbana 40. Weekend for Woman - Burberry 71. Envy Me - Gucci wszystkie sliczne :) czekają na właścicieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ładniejsze
? a jakie to sa te ładniejsze Hrabio? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina
Jak bardzo zapach tych wód odbiega od oryginałów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁADNE TE
NOWE BUTELKI :D JA POCZEKAM JESZCZE CHWILKE NA STYPE I ZAMOWIE COS DLA TATY :) I MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do hrabiego
jak pachnie Weekend for Woman - Burberry? I ogólnie prosiłabym o polecenie mi czegoś w miare mocnego, odwaznego zapachu, przy tym bardzo kobiecego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend for Woman
Burbery-zapach swieży, kwiatowy z domieszką owoców cytrusowych. Niebanalne i przyjemne aromaty fiołka alpejskiego, hiacyntu, dzikiej róży, irysa oraz cedru tworzą swobodny i niezobowiązujący styl tych perfum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Panie Hrabio Kochany-Pomocy.Dostałam próbkę perfum .Pisze na nich SEX perfume for women.Niesamowity zapach.Ale ja chcę wiedzieć jaka to firma,bo chcę kupić cały flakon.Błagam pomocy-w Panu moja cała nadzieja.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała wdowo ... i tu Cie zasmuce ... jezeli to wyglada jak probka ...a ma taki napisik ... to pewnikiem jakiesik ala feromony na bazie zapachowej , jedna z moich znajomych kupowała gucciego , podróbka ofkors próbeczka 5 ml ( taka dosc długa) płaciła 20 zł ... wierzyła kobitka ,ze to feromony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
Kochany Panie Hrabio.Mam pytanko.Ile kosztują u Pana perfumiki?Chciałabym kupić jeden z tych 3 zapachów a mianowicie wybrać między: Envy me- Gucci, Rush-Gucci lub Hugo Woman-Hugo Boss. Jestem blondynka o dużych niebieskich oczach,bardzo lubię się śmiać i poznawać nowe twarze.Na codzień lubię świeże zapachy ale podobają mi się też nuty z drzewem sandałowym i piżmem.Mam 23 lata.Który zapach z tych 3 Pan mi najbardziej poleca?Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała wdowa
Dziękuję za odpowiedź i obawiam się że jednak nie dokupię tego zapachu,a szkoda bo naprawdę jest obłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
Hrabio czy masz zapach SKIN Trussardi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaaa
ja też mam perfumy z FM :) 14 i jest bardzo trwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze, że topik się rozwija, więc i ja pozwolę sobie zapytac Pana o coś. Czy w grudniu będą jakieś promocje, np. zestawy perfum i żeli pod prysznic? A może by mi Pan doradził, jaki zapach wybrać dla 50-letniego mężczyzny i 46-letniej kobiety? Chętnie kupiłabym dla rodziców perfumki na święta. Mama woli lekkie zapachy (teraz ma Ice Oriflame), ale Deep Red Hugo Bossa bardzo jej się podobał. Tata to w zasadzie z każdych perfum jest zadowolony, ale najbardziej podobały mu się CK Kleina. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź. Na pewno na początku grudnia coś u Pana zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
Hrabio, ja chcę koniecznie Skina :-), ten zapach mnie zauroczyl, co prawda bardziej nadaje sie na lato, ale musze go miec!!! Powiedz co mam zrobic??? Nie wysylasz za pobraniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j_ka :) będą napewno :) nie wiem w jakiej cenie ale będą :) z żelami mam damskie 23 (amor amor) i 5 Rush Gucciego :) wiecej ( w cenie 5zł za żel i 30za perfumy nie mam )a dla taty polecam Ci Adidasa black , mama bedzie zadowolona :) to ładny męski zapach lub Fahreheit Diora :) te dwa też mam z żelami . jakby co daj znać :) schowam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frooziu :) nie wysyłam .... wystarczy wejśc na aukcje kliknąć kup teraz i napisac : to ja Froozia prosze Skina - Trussardiego :) i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×