Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Olenka malenka_
Buziaki Panie Hrabio zapach spodobał sie mojemu lubemu nad wyraz ma Pan stala klientke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) tak sobie czytam o perfumikach i chyba się skuszę, jednakże wolałabym najpierw zakupić próbki-i w zwiazku z tym moje pytanie-bo przeszukałam stronkę www.tanieperfumy.eu i gdzie dokłądnie mam wpisać w uwagach że chcę próbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaaa
Witam Hrabie:) ja rownierz jestem zainteresowana wodami, zwłaszcza ich cena... z tego co sie zorientowałam posiadasz zapach davidoff cool water, ktory mnie interesuje , mam pytanko czy posiadasz rownierz moze halloween??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do mnie mikisiki4@wp.pl sprzedaz flakonikow Fm plusss gratisyy napisz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna24
Cześc jestem konsultantka tej firmy . Bardzi polecam te perfumy , sa naprawde trwałe!!!!!!!!! ja sprzedaje je w promocyjnej cenie!!!!!!moje gg to :7693882 chetnych prosze o kontakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze :) :) konkurencja sie właczyła :P:P:P:P ale co tam Taniej niz u mnie nie ma nigdzie :):):):):) a do pracy zapraszam pamietajcie starterek to tylko 30 zł - we wszystkim pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje za wszystkie maile dotyczace próbek :) niestety drogie Panie nie moge pozwolic sobie na rozsyłanie gratiowych po Polsce bo sam ich w gratisach nie dostaje :( ale dla Was zawsze do Kazdego flakonu 1 wybrana gratis :) i mozliwosc nabycia dodatkowo do perfum wybranych próbek za 1 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hrabio :) jakis czas temu (odlegly :P) rozmawialismy na temat przystapienia mojej osoby w szeregi konsultantow (?!) FM... no i wlasciwie to sobie przypomnialam, ze Ci nie napidalam, ze po gruntownym rozpoznaniu \'rynku\' stwierdzam ze chyba jednak nie :( ale chcialam sie zapytac, czy mozna budowac ta swoja \'grupe\' nie rozprowadzajac samemu zapachow?? czyli czy poprostu moge sie gdzies zapisac i werbowac sobie ludzi... czy trzeba zaczynac od sprzedazy?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warukiem utrzymania aktywnego konta w FM jest dokonanie 1 zamówienia w ciagu roku , natomiast aby mozna było dostawać prowizję z grupy musisz co miesiac zamówić 2 sztuki perfum . Nie ma żadnego okresu karencji po którym możesz tworzyc grupe . Praktycznie na następny dzien po zarejestrowaniu Twojej umowy w FM mozesz sie brać :P za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xieżna
Panie Hrabio, czy dobrze rozumiem,ze jest możliwosć zamówienia samych próbek?Jestem bardzo niezdecydowana,wiec wolałabym zamowic np. 5-10 probek i potem wybrać konkretny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbki sa 1zł za sztuke + przesyłka 4,2 przy wpłacie na konto . Jeżeli kupuje sie perfumy i próbki ( wiecej niz 1 bo jedna jest w gratisie dla kafeterianek ) i wpłaca na konto wówczas ja pokrywam koszty przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winogronka :) upomnij sie następnym razem :) Paczki często realizuje inna osoba :) i dlatego zawsze proszę :):) w uwagach .... kafeteria próbka nr .... albo mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xieżna
Hrabio, w takim razie chcialabym zamówić jakies 10 probek.Wybralam Be Delicious, Light Blue, Acqua di Gio ,Noa, Deep Red ,Boss Intense,Envy Me,Mexx Woman,Rush 2 ,Sensi .Tak szczerze, to w temacie perfum jestem debiutantką ;). Zależy mi na 2-ch rodzajach zapachów-jeden to cos świeżego, lekko cytrusowego, na pewno nie za słodkiego.A drugi typ to perfumy "na wieczór" -coś zmysłowego i seksownego, ale nie przesadnie ciężkiego i duszącego (moim marzeniem sa perfumy z nutką wiśniową, ale nie wiem, czy są takowe..).A może Pan Hrabia ma jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miet55
To cytat ze strony FM "...W ofercie jest ponad 100 zapachów odpowiedników markowych perfum..." Tylko dlaczego zapach NR52 jest zdecydowanie inny a o trwałości już nie wspomnę od Hugo Boss'a, nawet tego sprzedawanego na Allegro za 50PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xsiezna , nie ma najminiejszedo problemu . Napisz mi malia z danymi i numerami zapachów oraz swoimi danymi . Potwierdzę Ci ,ze wysłałem. Mietku przukro mi to powiedzieć ale 52 to Boss szary i jest to mój ulubiony zapach akurat posiadam równiez prezent od hrabiny w postaci Duaglasowskiego oryginału i FMek :) Zarówno trwałaośc jak i nuta zapachowa jest ta sama :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xieżna
No to super :D Jak tylko dorwę się na dłuzej do kompa, wyślę maila z zamówieniem.Mam tylko pytanie, czy dobrze wybrałam zapachy-zgodnie z tym, co pisalam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×