Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość marcioł
ja też pięknie proszę o katalog!!z gory dziękuję:D murphy77@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM ki
w górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mógłbyś Hrabio napisać który nr co oznacza? Tzn. jaki to zapach, mam na myśli te z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie hrabio
a damskie jakies nie zostały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy-bardzo
kupiłem u Pana nakaido na allegro:) ciekawe jak sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy-bardzo
polecam hehe sie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy jakaś
promocja... wyprzedaż... perfum będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prędko :) musze zmienić oprogramowanie w sklepie ( a docelowo i sklep) ale zapraszam na maila hrabiazenhorst@o2.pl wystawię Ci zukcję z czym tylko chcesz :) oczywiscie zasady zostaja takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhmmmmm
czy jak zlozylam zamowienie prz okazji tez na probki a dostalam calkiem inny nr to jak myslicie istnieje mozliwosc zeby wyslali mi wlasciwa probke listem zwyklym przez poczte? czy tylko kurierem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ten topic
jeszce żyje i ktoś na niego zagląda, ale chciałam zapytać, czy ma Pan w swojej ofercie zapachy zbliżone do zapachów damskiej Pumy? Z tego co wiem, to jej odpowiedników nie ma, ale coś równie mcnego i wyrazistego, nie kwiatowego. PS dlaczego nie działa już pańska strona tanie prfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ten topic
głównie chodzi mi o zapach zbliżony do PUMY szarej- zapach świerzy, orzeźwiający, letni, ale zarazem wyrazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje żyje :) jak zawsze mail pod nickiem :) coś letniego , nie kwiatowego ... light blue ???? hugo boss woman , cool water :) prosze napisac maila wyslę katalog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie kupie probke nr 13, hrabio masz moze taką? i prosilabym jak najtansza formą wysylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie mam każdą :) ale łatwiej mi z Wami rozmawiać przez GG 4751891 lub mail:) internet jest co prawda "wszedzie" ale strasznie wolno ładuje strony :) zawsze łatwiej sie komunikowac przez jakiś gadacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh troszkę się rozczarowałam :( :( Wybrany przeze mnie zapach średnio przypomina oryginał (celowo zostawiłam sobie resztkę wody do porównania), przesyłka poszła na niewłaściwy adres, mimo gorących próśb z mojej strony o właściwe zaadresowanie przesyłki, antyprespirant trochę się wylał (być może to nic dziwnego, wszak wędrował z jednego końca Polski na drugi:P:P:P), i nie dostałam obiecanej próbecki ;) Ale na duży plus- kontakt z Hrabią bardzo miły, no i trudno też za taką cenę oczekiwać cudów. Generalnie zapach jest przyjemny, niestety daleko mu do prawdziwego amor amor. Nie wykluczam jednak, że skuszę się ponownie, może z innym zapachem bardziej mi się poszczęści ;)) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonii
fwfwd bawie der

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federico_mahora_lodz
Perfumy FM poczuj wiecej Dzięki atrakcyjnym cenom mogą Państwo sobie pozwolić na zakup swojego ulubionego zapachu, co miesiąc a nie raz w roku z małym dodatkiem w postaci zelu lub balsamu, dezodorantu o tym samym zapachu. zapewne wiecie juz o perfumach Fm sporo albo i wiecej zapraszam po dodatkowe informacje zwlascza zainteresowanych z Lodzi mozwlwosci spotkania w dogodnym terminie i czasie:) na pewno nie pozalujecie perfumy Fm to naprawde wysoka trawlosc i jakosc ponad 4 tys konsultantow w calej Polsce firma dziala w 17 krajach Europy nic dodac nic ujac pozdrawiam i zainteresowanych prosze o kontakt Kontakt: GG; 4458709 E-mail; frederico_mahora@interia.pl Tel./sms; 798 992 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma chupa chups powyżej masz link i tam mozesz zobaczyć spis perfum jakie są Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federico_mahora_lodz
witam niestety nie ma perfum z chupa chups ale moze wybierze pani cos innego atrakcyjnego?:) pozdrawiam Kontakt: GG; 4458709 E-mail; frederico_mahora@i nteria.pl Tel./sms; 798 992 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odebrałam nr 17 Paris Hilton dla siebie i nr 137 Calvin Klein- Crave dla mojego narzeczonego - zapachy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×