Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość chce wiedziec***
obecnie mam nr 12 i jestem bardzo zadowolona ale chce teraz kupic cos innego Mialam nr 30 i nie przypadł mi do gusty-wcale go nie czułam Teraz zastanawiam sie nad nr 74 mania -G.Armani - czy jest trwały ? Lubie racznej lekko slodkawe mocne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
Mnie osobicsie z fm podobaja sie numery 33,25,23,13!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksusowe ... dokładnie koniec września a własciwie początek października .... nie jestem na urlopie .... nie ma tak dobrze :) poprostu cut mniej czasu /wiecej zajęć ale dal kafaterianek zawsze znajdę czas :) GG 4751891 ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
a kiedy poznamy nowa ofertę FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Ja dzisiaj dostałam towar z FM. Wziełam sobie dwa perfumy za 10 zl (numer 1 i 72). Bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Bardzo mi się podoba zapach męski 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women Of Earth
Bardzo jestem ciekawa tych nowych zapachów Panie Hrabio :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
to kiedy "ujawni" Pan te nowe zapachy FM? 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za zastój
w topiku :-) proszę podać nazwy nowych zapachów FM... i to już!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , zapisałam sie jako dystrybutorka perfum fm, czy możecie mi polecić perfumy godne uwagi , jest ich 100 a wiadomo nie kazdy bedzie wachal 100 próbek , bo tak se nie da, moze sa takie zapachy ktore bez wachania mozna polecic ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Kiedy bedzie nowy katalog FM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie to zadna konkurencja, nie mam strony internetowej ani nie sprzedaje na allegro , glownie zamierzam sie skupic na sprzedazy w moim miescie i okolicach ;]] ale to dopiero poczatek wiec pewnie bedzie trudny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
a kiedy będzie Panu wolno? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
no czekam na te nowe zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabio
kiedy te luksusowe pojawią sie wreszcie? Obiecali we wrześniu, nie było! teraz obiecują w październiku, też tylko obiecują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmas
Witam ! Przepraszam, że próbuje dotrzeć do Ciebie tą drogą ale jest ona dla mnie najłatwiejsza a naprawdę chcę zaproponować coś co jest okazją do dorobienia troszkę do naszych pensji. Od 11 lipca zajęłam się bardzo przyjemną pracą jaką jest sprzedaż perfum firmy FEDERICO MAHORA są to podróbki oryginalnych zapachów typu Chanel, Dior, Gabriela Sabatini itp. Niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł Są tam też żele pod prysznic, dezodoranty, wody po goleniu i takie małe 8 ml perfumetki. Jedyne co musisz zrobić, aby rozpocząć działalność to zakup Startera czyli takiej zgrabnej kosmetyczki z 100 próbkami. Taki starter kosztuje 80 złotych lub 20 próbek za 30zł. Przy każdym zamówieniu pieniążki już trafiają do Twojej kieszeni np. za perfum 9 zł, za żel 3 zł perfumetkę 5 zł, a to nie wszystko bo firma udziela też premii za sprzedanie 18 szt. 3% premii, za 70 szt-6% itd.Ja zajmuje się tym od 11 lipca jak Ci napisałam i zarobiłam już średnio 500 zł na m-c . Towar sprzedaje się naprawdę fajnie. Jak byś chciał/a w to wejść to się odezwij a ja przesłałabym Ci wtedy umowę z firmą, którą Ty wysyłasz razem z pierwszym zamówieniem. Odezwij się do mnie a jak byś chciał/a się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie zajrzyj na stronę www.perfumy.fm. Myślę, że warto w to wejść jak masz fajnych znajomych którym mogłabyś coś polecić, albo takich którzy pracują w jakiś instytucjach dajesz wtedy kosmetyczkę z próbkami jednej osobie a ona zbiera Ci zamówienia. Przemyśl to i odezwij się jak masz jakieś wątpliwości odpowiem Pozdrowiona. Raz jeszcze przepraszam jeśli sprawa Cię nie zainteresowała a zajęłam Ci czas. wiecej na aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamieszka
co do perfum to ja wole zapłacic troszke wiecej ale przynajmiej wiem ze zapach nie ulotni si eod minuty po tym jak sie poperfumowałam, a z tych najlpeszych polecam ten- http://blog.rimmel.info/news/view/1125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś z konsultantów FM
mógłby w końcu napisać kiedy wchodzą te nowe zapachy i jakich perfum będą to odpowiedniki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szkoda, ze nie ma nazw odpowiedników, bedzie trudniej namówic klientke, gdy nie wiadomo czego alternatywą jest ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobo
Witam serdecznie! Szukam czegoś podobnego do pret a porte, na prezent dla mojej narzeczonej. Mógłby Pan coś doradzić? Oczywiście z Pana obecnego asortymentu, tak by nie było problemu z dostawą przy zamówieniu. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×