Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość AndiPO
Mam do zaoferowania perfumy firmy FM GROUP .Jezeli chcesz pachniec orginalnym zapachem za niewielka cena wejdz do mojego sklepu internetowego i wybierz zapach dla siebie ? Hugo Boss?Moze Girgio Armani?Nie kupuj podrob na allegro ich jakosc jest marna.Fm GROUP dba o swoja marke i cenia sobie opinie osob ktore kupily ich pordukty dlatego sa one wysokiej klasy . http://www.perfumkifm.sklepna5.pl/ T Zapraszam zamowienia również pod gg:2622103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam.nareszcie znalazłam ten
Witam.Nareszcie znalazłam ten topic.Pilnie potrzebuję pomocy:)Czy może ktoś podać mi odpowiedniki FM perfum Kenzo jungle i Angel.A tak w ogóle gdzie jest dostępna jakaś lista gdzie można się zapoznać z dostępnymi zapachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andipol
zaprszam Pania na gg 2622103 tu wszystko wyjsnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viretta
Uzywaliscie tych feromonow? Zmienia to cokolwiek, czy tylko taki pic na wode :P? I co sadzicie o zapachu 171- CK Euphoria Women z FM? Pachnie tak samo jak oryginal? ile sie utrzymuje? Bardzo prosze o jakies odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andipol
Feromny sa bardzo trwale a nr 171 to jedna z bardziej trwalkych perfum w ofercie fmu .Zapraszam na gg chetnie doradze 2622103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie dokladnie nie
te perfumy sa do dupy zapach sie zwietrzyl szybko szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigwunre
Witam Ja dla odmiany posiadam oryginalne próbki perfum :) Fendi Palazzo (1ml) Dior J'adore (1ml) Dior Miss Dior Cherie (1ml) Dior Pure Poison Elixir (1ml) Diore Pure Poison (1ml) Diore Midnight Poison (1ml) Delices de Cartier (1,5ml) Chanel Allure Sensuelle (2ml) Dior Escale a Portofino (1ml) D&G Light Blue (1,5ml) Informacje pod nr gg 5221793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
Zostań konsultantką lub konsultantem FM Group i zarabiaj tak jak my! W ofercie firmy znajduje się cała gama kosmetyków najlepszej jakości: perfumy, żele po prysznic, dezodoranty, wody po goleniu, kremy do rąk i wiele innych, które zostały zainspirowane nutami zapachowymi znanych światowych marek. Organizujemy szkolenia i prezentacje. Zapewniamy wysokie zyski oraz dodatkowe premie wynikające z obrotu Twojego i Twojej grupy. Mariusz liderfm@poczta.fm gg: 3436603 tel. 509545418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamia
Chciałam kupić mężowi perfum FM, który kilka lat temu używał. Był to nr 59 (teraz jest to zapach damski). Niestety nie wiem jaki to był odpowiednik. Jeżeli ktoś wie co to był za zapach proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndiPol
Witam .Niestety nie ma takiej perfumki juz w sprzedazy ale zapraszam Pania na gg 2622103 icos dobierzemy:)Sprzedaje na allegro wiec ze sprzedaza nie ebdzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micheeel my bell
trafiłam na ten topic - by szukać Waszych opinii ad. trwałości tych zapachów - ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bardzo trwałe są z damskich: 1) jungla kenzo 2) euphoria - celvina kleina 3) hugo boss - femme a może i Wy podzielicie się opiniami - szuakm jakiegoś trwałego ładnego zapachu z fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micheeel my bell
analizując listę i zapachy jakie miałam dopisze kilka opinii (może ktoś zrobi to co ja :)) wtedy łatwiej dobiorę coś nowego: powyższe które wymieniałam są baaardzo trwałe jungla (popsikana rano) wieczorem prawie wychodzi z szafy :) 4) gucci rush - nie maiał, ale miała przyjaciółka i jest bardzo trwałe 5) hugo boss nr25 z fm - j.w. 6) chanel chance - j.w. 7) gucci rush 2 - dość trwały 8) gucci eu de perfum - mało trwałe 9) mexx woman - mało trwały 10) dolce gabana - light blue - moim zdaniem trwały ale nie podobny tak bardzo do oryginału jak w.w. bardzo jestem zawiedziona, że został wycofany chanel allure :( widzę że niektóre zapachy wróciły jak np dune a tego nie ma a szkoda bo był trwaaały i piękny jest niby sensuelle ale to nie to :( szkoda że póżno się zorientowałam bo wykupiłabym zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenia5555
Czy ma ktoś oryginalne nazwy zapachów z nowości z ostatniego katalogu?? Mam na myśli zapachy nr: 231 do 240 281 do 284 211 do 218 194 do 197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
oczywiście że mam kompletną listę wraz z najnowszymi zapachami. :) Proszę napisać do mnie na gg 3436603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
posiadam kompletną listę wraz z nowymi zapachami. Proszę napisać do mnie na gg 3436603. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka13
Witam. Jestem konsultantką z Lublina. Posiadam próbki wszystkich aktualnie dostępnych zapachów perfum FM. Zapraszam wszystkich chętnych z Lublina i okolic. Kontakt GG: 9239082. Promocje i zniżki. PS> szukamy również chętne osoby do dystrybucji FM - możliwość tańszego zamawiania perfum i produktów ForHome, a przy tym dorobienia. Pozdrawiam :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet and Pink
Mój ulubiony to 7 (paris hilton). Jest taki słodziutki, cukierkowaty. Uwielbiam ten zapach. Pozdrawiam Zapraszam na moją stronę z biżuterią! http://violetandpink.republika.pl/ Każdy znajdzie coś dla siebie! TANIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violet and Pink
Mój ulubiony to 17 (paris hilton) taki słodziutki, cukierkowy. Uwielbiam ten zapach. Polecam. Zapraszam na moją stronę z biżuterią! http://violetandpink.republika.pl/ Każdy znajdzie coś dla siebie! TANIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek531
Na http://www.zlap-okazje.pl można znaleźc markowe perfumy za kilkanaście złotych. Przykładowo: Calvin Klein Euphoria Blossom -100ml W tej chwili jest za kilka złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micheeel my bell
szkoda że nikt się nie odzywa armani diamonds - nietrwałe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isoola
Na pewno trwały jest także Paris Hilton - Paris Hilton (17) Christian Dior - J`adore (10) Aigner - Too Feminine (182) Donna Karan - Be Delicious Women (81)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm sosnowiec i okolice
Witam jestem dystrybutorką FM,teraz w promocji jest 51 zapachów-sa 50% tańsze czyli w cenie 16 zł. Zainteresowany prosze o kontakt gg3772525 lub mail basia25fm@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm sosnowiec i okolice
jestem dystrybutorka fm,zainteresowanych prosze o kontakt gg 3772525 lub mail basia25fm@interia.pl,super promocje.zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniapoznań
Witam! Co do podobieństwa do trwałości perfum,to często kwestia indywidualna. Każdy z nas ma inne PH skóry i zapach różnie jest przyjmowany przez nasze ciało. Drugą sprawą jest to jakiego typu zapachu szukamy. Jeżeli lubimy nuty lekkie, świeże, kwiatowe (np. Aqua Di Gio) to z zasady są one delikatniejsze i bardziej ulotne niż np. wieczorowe, kobiece, zmysłowe (Mexx Woman, Hypnose Lancome). Jeżeli chcemy właśnie skupić się na zmysłowym efekcie to godne polecenia są perfumy z feromonami, zarówno damskie jak i męskie. FM posiada w swojej ofercie sporą paletę w tym zakresie. Zapraszam do zakupów oraz do współpracy !!! aniafmpoz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarRtinels
a co muslicie o nr 18 fm-u?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×