Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość aguśka.
Skoro tak wszyscy zapraszają to i ja zapraszam;-) jestem dystrybutorką i mieszkam w Lublinie. Chetnie doradzę w wyborze perfum;-) dla ułatwienia kontaktu mój nr gg: 2829063 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west234523
Witam, mam pytanie odnośnie zapachu bardzo słodkiego ( jak najbardziej podobnego do A-Men Muglera ) czy możecie mi polecić któryś z zapachó FM podobny do wyżej wymienionego ? Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA PERFUMY FM
JA RÓWNIEŻ ZAPRSZAM DO WSPÓŁPRACY Z FM GROUP - OKOLICE TRÓJMIASTA ( GDYNIA, RUMIA, REDA, WEJHEROWO ) I NA MOJE AUKCJE Z GRATISAMI SŁODKA WODA TOALETOWA http://www.allegro.pl/item811308651_dla_kobiety_dziewczyny_woda_toaletowa_fm_203_tanio.html feromony męskie - http://www.allegro.pl/item809323618_chcesz_uwodzic_kobiety_feromony_meskie_fm_134.html FM 33 - DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE http://www.allegro.pl/item809330496_na_swieta_perfumy_30_ml_fm_33_gratisy_tania_wys.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vidmar
Witam chciałbym kupić jeden z zapachów męskich FM,czy mógłby ktoś doradzić mi jakiś numerek zapachu? Jestem młody i nie lubię w perfumach ostrych nut,prosiłbym o jakiś typ. Wiadomo, jako mężczyźnie zależy mi aby podobał się płci pięknej :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka13
Witam, mi jako dziewczynie z męskich zapachów podoba sie nr 92-odp Echo Davidoff oraz 93- Chrome Azarro :) 107 jest tez dosc mile Davidoff Cool Water Game - w sumie nawet znajomi najczesciej biora ode mnie te zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka13
Witam, mi jako dziewczynie z męskich zapachów podoba sie nr 92-odp Echo Davidoff oraz 93- Chrome Azarro :) 107 jest tez dosc mile Davidoff Cool Water Game - w sumie nawet znajomi najczesciej biora ode mnie te zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelka89
Poszukuję chętnych, którzy chciałyby zostać dystrybutorami perfum FM. Oferta jest kierowana zwłaszcza do osób, które znają tę markę, używają i chciałyby kupować te produkty dla siebie taniej ! Korzyści płynące z bycia członkiem klubu FM - możesz zostać ekspertem i zarabiać na 42 % marży ! - nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy) - możesz mieć działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądź za granicą - możesz zostać Liderem tworząc własną sieć dystrybucji ! - zdobywając pozycję Lidera, możesz wziąć udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy. - jesteś niezależny, sam decydujesz kiedy będziesz pracować, samemu dobierasz sobie pracowników. W naszej strukturze nikt nie jest sam ! Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Widzisz ile jest do zyskania na współpracy z nami ! Możesz do nas dołączyć on-line, wchodząc na stronę: http://sklep.perfumy.fm/rejestracja/ i wpisując mój nr sponsora : 191873, lub jeśli jesteś z Wrocławia spotkać się ze mną i załatwimy to razem w siedzibie firmy ! Jeżeli masz jakieś pytania - napisz, wszystko Ci wyjaśnię ! gg: 11834654 e-mail: moje.perfumy@gmail.com Mile Cię powitamy w naszym gronie Osoby rejestrujące się do naszej grupy on-line (wraz z wykupieniem startera) otrzymują prezent powitalny, w postaci wybranej przez siebie perfumy z kolekcji klasycznej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zack
No dziewczyny wypowiedzcie się jeszcze jakie są ładne FM-ki męskie:p i trwałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Ja najbardziej lubię perfum nr 94 :D 52 i 57 też mi się podobają :) www.joanna.boguszewska.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.fm
zdecydowanie numer 52- hugo boss szary i owszem azzaro tez jest fajny. euforia tez daje rade, the one DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anelka89v
52 i 160 (lux) - bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.pl
napisz do mnie maila na bullet77@o2.pl to CI przesle liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusina
julawaz , ja jestem z Poznania i jestem dystrybutorem, jesli jestes zainteresowana odezwij sie: kasiusina@wp.pl gg 8434746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Witam,zastanawiam się nad kupnem męskiego zapachu nr 52(Hugo Boss -szary). Słyszałm o nim same superlatywy; ze ładny,podoba się kobietom. Ale zastanawia mnie jedno jak z jego trwałością? Chodzi mi o wyłącznie o trwałość tego zapachu,wcześniej miałem nr 76 i byłem bardzo zadowolony. Wiec aby ukrócić moje pytanie to czy nr 52 jest trwały? Dziękuje z góry za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.pl
zapach jest bardzo trwaly i mocny- kupile go mojemu dziadkowi to jak sie nimpopsika to w calym mieszkaniu unosi sie ladny zapach. naprawde polecam- to chyba najbardziej udany zapach meski FMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusina
Zgadzam się z przedmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Witam !!! Zapraszam na moje aukcje. Mój nick na allegro to joasia2221.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam zainteresowanych do zapisania się jako dystrybutor FM Group. Dzięki temu dostaniecie upust na perfumy ponad 40%. Więcej szczegółów i możliwość zapisania się na stronie: http://www.perfum-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patijot
LUDZIE RATUJCIE !!!!!!!!!!! ZAKOCHAŁAM SIE W ZAPACHU " BLACK ORCHID " TOMA FORDA , ORYGINALNE KOSZTUJĄ "TYLKO " 420 ZŁ ( próbkę zakupiłam na allegro ) A NIE MOGE ZNALEŹĆ ODPOWIEDNIKA , CZY KTOS W OGOLE ZNA TEN ZAPACH ????? A MOZE WIE GDZIE KUPIC ODPOWIEDNIK ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobek
chcesz zarobic napisz gg 9888682 polecam naprawde sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black orchid
mam FM-u taniutki ekwiwalent zapachu Crystal Noir Versace i naprawdę to bodaj najlepsze podróbki jakie są. I wszystko fajnie, tylko trwałość pozostawia wiele do życzenia, no ale przecież nie można oczekiwać od tanich zamienników, że będą równie szlachetne i trwałe jak oryginalne perfumy typu Versace, Kenzo, czy inne marki selektywne. Z pustego to i Salomon nie naleje :] I tak duży plus dla FM za lepsze składy niż te ze skrajną ilością alkoholu.Żeby jeszcze zatrunili w końcu porządnego speca od wizerunku firmy i grafika, który zaprojektowałby przyzwoite flakony i opakowanie to wróżyłabym większy sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Istne szaleństwo widzę w tym wątku, i wszystko chyba o perfumach. Ja jednak pozostaję wierna swojemu nowemu odkryciu czyli Kenzo Flower z kokai.pl. Z ofert innych sklepów nie potrzebuje korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moelka
Witam. Posiadam w sprzedaży wszystkie zapachy perfum, balsamów itp firmy FM. Są to zapachy oryginalnych perfum np. Hugo Boss, Calvin Klein, Gucci, Chanel itd. Tanio! Zapraszam do zakupu. 100% zadowolenia. Zapach utrzymuje się 20 godzin. Proszę o maila i skontaktuję się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENKAO
WITAM!! :) Osobiście należę do FM GROUP ponieważ ich oferta w porównaniu z innymi zwaliła mnie z nóg ;) Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki. W ofercie są również produkty dla domu, produkty Make Up oraz telefonia komórkowa. Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować. JEST TO OFERTA DLA CIEBIE. Poszukuję osób, które chcą zostać Konsultantem w polskiej firmie FM GROUP . ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! Nie musisz liczyć tylko na siebie - zawsze jestem gotowa pomóc Ci i doradzić. MOJA STRONA INTERNETOWA: www.pachnacy.biznes.fm-world.org MOŻNA U MNIE RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ PRODUKTY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie jestem przekonana do kupowania takich perfum. Lubię mieć perfumy prawdziwe i kupować je tam, gdzie wiem, że są na pewno oryginalne i będę z nich zadowolona. Perfumy kupuję w perfumeriach, od jakiegoś już czasu w perfumerii internetowej kokai.pl gdzie jestem pewna jakości zarówno perfum jak i obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aartii
Też zapraszam innych do współpracy. Jestem z miasta - Łuków. Moje GG: 6214879. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnakasa
chcesz zarabiac sprzedajac perfumy znanych marek okolice Warszawy jak i sama stolica kontakt:email skyzzer@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAndrzej
Prowadzimy punkt prezentacyjny produktów FM, pomagamy w zamówieniach i w rejestracji stałych odbiorców -( chcących zaoszczędzic kupując w cenach hurtowych tzw. dystrybutora ) LUB rejestracji dystrybutora chcącego sprzedawać zarobkowo lub też budować sieć odbiorców. Organizujemy pokazy produktów FM ( perfumy, próbki, kosmetyka kolorowa,chemia gospodarcza) Zapraszamy na spotkania konsultacyjne. Posiadamy do nabycia materiały marketingowe: katalgi, formularze umów, cenniki... kontakt: Lublin, Łęczna,Lubartów,Świdnik,Puławy - woj. Lubelskie tel. 696 411 844 email: kosmed@vp.pl gg 2050924 http://fmperfumylublin.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×