Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość tadaaaa
Jeszcze jedno...weszlam na Twoja aukcje, czy poprzez ta aukcje moge zamowic u Ciebie inne perfumy niz podane w aukcji? Jesli czarny adidas jest z zelem to super. Nie doczytalam sie tez kosztow przesylki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mozesz kupic inne niz te z zelem , które sa wystawiane :) klient nasz Pan :) tylko napisz mi proszę maila informującego , który zapach sobie życzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chce
żel ale damski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit
a możliwe byłby zakup: Lacoste touch of pink oraz chanel no 5 ?? Byłabym naprawde nimi zainteresowana:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ,ze tak :) akurat te zapachy są :) zapraszam na www.perfumy.fm :) celem zobaczenia :) oraz prosze o kontakt mailowy wystawię dla Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te małe
perfumy macie jeszcze , miałam kiedys 97 rasza gucciego 2 fajny był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio:) wiesz cio:) chyba kafeterianki zachęciły mnie do tych Twoich perfumów :D i ta cena... bajka:) Hrabio, czy jest jakiś sposób poza allegro zamówienia tych perfumów? Sam rozumiesz, nie chcę się w to bawić... może jestem jakoś uprzedzona, ale na razie allegro odpada... czy jest jakiś sposób? na razie się jeszcze na nic nie zdecydowałam, ale poważnie myślę ;) baaardzo poważnie, zwłaszcza że wiesz... urodzinki, Mikołaj, Boże Narodzenie, kaska się znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałeś mi już ofertę na maila:) więc mniej więcej w ofercie się orientuję:) jeszcze raz prosze o przedstawienie w jaki sposób poza allegro można zamówić u Ciebie te perfumy:) i ile by kosztowało ewentualnie wysyłka za pobraniem... za pobraniem to tak, że płaci się przy odbiorze dopiero, żadnych wpłat na konto? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA PODRANIEM .... okropna forma wysyłki dla sprzedającego :/ no ale klient nasz Pan .... prosze podac co Panią interesuje oczywiscie mailowo :) jakos sie dogadamy z tym ,ze koszt wysyłki za pobraniem jest większy niestety :( ale dobra zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HrabiaZenHorst => :) 🌼 dzięki:) jak się zdecyduję na 100% to napiszę :) wiem, że słowo dane przez net jest niczym ale już tu trochę siedzę na Kafe i możesz mi zaufać:) odezwę się:) mój maila: iskiereczka.89@interia.pl żeby nie pisali podszywacze a ja będę mieć przerąbane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze raz, bo już chyba gdzieś o tym było ;) cały koszt przesyłki: za pobraniem + perfumy to ...... ??? Hrabio, można Ci zaufać pod względem poufności danych osobowych?? ;) i jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, czy na allegro jest chyba tak samo? sprzedający zna adres i w ogole kupującego wiec to nie jest jakoś gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich poszukiwaczy perfum dobrych marek polecam stronkę: http://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody Sama się przekonałam,że warto tam zaglądać, poniważ bez biegania po sklepach moge porównać ich ofertę.Różnica w cenach perfum w różnych drogeriach potrafi być sporo, więc uważam,że warto tam zajrzeć. Po co przepłacać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja się nie zajmuje ich dystrybucją. Skąd ten pomysł. Dostałam ten link od koleżanki. Stronka ta słuzy do porównywania cen kosmetyków(zreszta nie tylko) w róznych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, kupowałam juz pare kosmetyków w ten sposób i ceny się zgadzały. Chyba aktualizuja te ceny w razie jakiś zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja :) koszt za pobraniem u mnie to ok 5 zł :) ( przy zakupie 2 sztuk oczywiście cena spada do 2,5 ) dane kupującego zawsze dostaję z allegro :) nie mam zamiaru uzywac ich w niecnych celach ;) ..... oczywiście przeslę Ci również moje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio:) dzieki za info:) Twoj katalog mam wiec powinnam wkrótce sie odezwać:) chyba że dostane jakieś perfumy na urodziny ale takowych zamówień nie składałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Hrabio, tu Erika znowu :-) ... więc ja też poproszę za pobraniem :-p , ale w tej sprawie przyślę Ci mejla dopiero w czwartek. Dzięki serdeczne i pozdrówka :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyscie szukały czegos dla siebie i swoich Panów to do każdego kompletu ( damskie +męskie) poza darmowa przesyłka dodaje gratis żel pod prysznic dla Panów ( 200ml - cena katalogowa 25zł / chociaz bede szczery teraz w promocji 5 zł ale wierzcie ciezko je dostac ciągle wyprzedane z magazynu ) mam jeszcze 63-Adidas Black , 56-Fahrenheit . Nie ma juz takich aukcji wiec ewentualne chetne i chetnych zapraszam na email i gg 4751891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka_Dorotka
a Pen Parfum posiadasz jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×