Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Eh...i ja sie chyba skusze...:) kurcze tylko nie wiem jaki zapach..najpierw zrobie niespodzianke mojemu Kochanemu:) hrabio polec mi cos z meskich ( cos podobnego do mexx , na pewno wiesz jakie to:) ) Doradz mi...dla mlodego mezczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
oryginalne? to są oryginalne perfumy FM, czyli odpowiedniki znanych, lubianych i bardzo drogich perfum "oryginalnych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
heh a czy te perfumki sa bardo zblizone do oryginalow i nie traca zapchu po pol godziny?:P jest moze glow by J Lo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaaS :) Czy chodzi Ci o tego : 95. Mexx Man - Mexx To bogactwo zielonych ziół aromatycznego lasu osłodzonego nieco zmysłowymi kwiatami i świeżymi owocami. Jest to zapach chłodny, orzeźwiający, aromatyczny i wyrazisty. Dopiero bazowa nuta daje trochę ciepła i wytchnienia. Klasyczny zapach ożywiony nowym współbrzmieniem ziół i drzew. Polecamy niezależnie od wieku. Jeżeli tak to mam :) 50 ml - 33 zł z przesyłka ( oczywiście wystawiam aukcje wtedy dla Ciebie na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są bardzo
bardzo zblizone do oryginałów, mówię na przykładzie Rusha, Light Blue, Dune i pachną długo. Chociaż spotkałam się z opiniami koleżanek, że trzeba znaleźć "swój" zapach i wtedy bardzo długo się nim pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lallko :) 37. Glow by J.Lo - Jennifer Lopez Delikatny, niezwykle kobiecy i niebywale urzekający aromat. To intrygujące zestawienie soczystej pomarańczy i grejpfruta, kwitnącej róży, irysa i jaśminu oraz kojącej ciepłoty piżma i wanilii muska skórę subtelną świeżością i dodaje seksapilu. z tym ,ze damskie to 30 ml perfumy , cena jw. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabio znaczy mi chodzi o zapach podobny do mexx ale to byl cool water ( chyba, o ile dobrze pamietam ;-) ) taki w niebieskim opakowaniu. Jakis swiezy zapach bym chciala:) meski oczywiscie. Kurcze no sama nie wiem...ktre perfumki ciesza sie dobra opinia??? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53. Cool Water - Davidoff Nuta kwiatowo-owocowa daje nowe, oryginalne spojrzenie na mężczyznę jak i jego zapach. Domieszka przypraw i wyciągu z drzewa sandałowego wyostrzy kobiece zmysły i obudzi jej emocje. Chociaz równiez chwala sobie Panie i Panowie Aluure Homme Sport :) Bossa - szarego :) ( ja też go bardzo lubie ) Są ładne i trwałe :) Cool Watera mam teraz dla siebie :) ładny i trwały ma taki zielononiebieskawy kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja najbardziej
lubie z męskich FM: Adidas Black Black Code JOOP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. chyba sie skusze na tego bossa szarego:) Tylko teraz tak.. w jakiej cenie bedzie ??? i ile ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja najbardziej
tak Hrabio :D natomiast z damskich moje ulubione to: Dune, Rush 05, Jungle Kenzo, Naomi 26, Opium, Dolce Vita i jeszcze kilka innych by sie znalazło. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuS u mnie zawsze ! 33 złote ( z przesyłka polecona priorytetową w babelkowej kopercie :) :) ) zapraszam na allegro :) wystarczy wcisnąc kup teraz . Oczywiscie wybrana próbka gratis :) i pewnie jeszcze cos fajnego znajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najbardziej :) piekne zapachy też mocne :) niedlugo beda do nich dezodoranty ;) i z dobrego źródła wiem ,ze dojda : 80. Miss Dior Cheri – Christian Dior 81. DKNY Be Delicious Women – Donna Karan 82. Contradiction – Calvin Klein 83. Sensations – Jil Sander 84. One – Calvin Klein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh Drogi Hrabio
już się nie mogę doczekać :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tada
Witam. Perfumy sa bardzo trwale! Kupilam adidas black dla mojego lubego i jest bardzo zadowolony! Pryska sie nimi przed wyjsciem do pracy,a jak wraca po 8 godzinach nadal czuc je intensywnie (zaznaczam ze nie bierze buteleczki do pracy i nie "poprawia" sie) :) Na prawde warto je kupic, jestem w szoku ze w ogole istnieja tak trwale perfumy za tak niska cene! Za jakis czas i ja zrobie sobie prezent :D Hrabio, jestes najlepszym sprzedawca perfum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tada
Hrabio, mam prosbe- jesli pojawia sie juz DKNY to daj znac na forum! Bede zagladac tu codziennie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
i wspomnij tez jak bedą miss dior:) moze sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
jak one pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze!!! Rewelacyjna cena!!! Napewno zainspiruje wszystkich info , że niedługo będzie zapach czekoladowy............ pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście o wszystkich niusach poinformuje Szanowne Panie :) sam jestem ciekaw jak to wszystko bedzie :) serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja może zaczekam na czekoladę...;) chociaż... czy ja wiem... we mnie czekolada, na mnie czekolada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kiedyś
wodę toaletową o zapachu czekoladowym z Oriflame i jak na mój gust była okropna, ciekawe jaka będzie ta FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama czekolada raczej do atrakcyjnych nie należy ;) no rozumiem , wedel nadziewany z truskawkami ;) ale takiego zapachu jeszcze nie znalazłem :) a serio .... mam jeszcze dwa męskie żele 56 do perfum :) jakby którąś z Pań interesował taki prezent dla Pana to zapraszam :) aha 56 to Fahrenheit Diora a zestawik - 35 zł :) tylko dla Was ofkors :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczę się właśnie słówek i wyrażeń z angielskiego i jestem przy \" abottle of perfume\" :D i taki sentyment poczułam do tego topicu :) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście \"a bottle of perfume\" :P a kompa mam dlatego włączonego bo mam słownik angielsko-polski zainstalowany :P oj tak mi się przyjemnie zrobiło na serduszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×