Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość co to jest pen perfum
ile ma mililitrów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pen perfum
to są perfumy kształtem przypominającym długopis,mają 8 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia._.
a zwykle u Hrabi ile mają ml ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
tylko 8 ml a kosztuje az 18 zł jak zwykłe duze kosztują 30 zł ? Hrabio które męskie zapachy najbardziej polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
No dobra to ja z innej strony. HrabioZenHorst jak wyglądasz? Czy możesz sie opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież
True Star mają 75 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAdrose
Witam serdecznie Szukam czegos dla swojej mamy i licze tutaj na pomoc Hrabiego. Osoba prawie 50 letnie niesamowicie zywotna i przedsiebiorcza, posiadajca wrecz niezly tupet.Przy czym bardzo klasyczna w kwestii makijazu, ubior sportowa elegancja,klasyka.Niska szczuple nogi i rece , zaokraglone biodra,nieco wladcza i narzucajaca swoje zdanie przewrazliwiona zarazem. Sama zastanawialam sie na zapachem Sabatini dla niej, wiem ze wyraziste duszace zapachy nie bedzie tolerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
Drogi Hrabio-wiem po ile są True Star, ale to nie mój zapach zdecydowanie, działa na mnie odstraszająco, natomiast mojej koleżance bardzo się spodobał, tylko cena ją odstraszyła, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
na ile w skali od 1 do 10 proponowane przez Pana zapachy są identyczne z oryginałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie 10
10? i skąd pan wie, przecież oryginałów wszystkich pan nie wąchał:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadrose
Hmmmm nie wydaje mi sie aby miala jakis uksztaltowany gust pod tym wzgledem, wydaje mi sie ze uzywala zapachy kwiatowe, ale kupowane raczej w sposob nieprzemyslany i spontaniczny.Stad moj problem, trudno mis ie oprzec na jakims kryterium, ale mysle o czyms cieplym energetyzujacym a zarazem nie przytlacajacym zwlaszcza osobe o niewyrobionym guscie w kwestii zapachow. PS.Dziekuje za rade z innego topiku, sama zreszta choruje na conajmniej 3 zapachy z serii, wiec calkiem mozliwe ze szykuje sie spore zamowienie z mojej strony Pytanie jest o minimalna objetosc bo w przypadku gdybym kupila 3 rozne rodzaje zpachow, duze objetosci raczej nie bylyby dobrym pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie , :) dziwne skąd mozesz wiedzieć co wąchałem :) a co nie :p napisałem 9 i tak uważam :) ale ja oczywiście szanuje Twoje zdanie jeżeli uważasz inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
Drogi Panie Hrabio, ale cena True Star na stronie internetowej FM wynosi 60 zł, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadrose
:)No tak, ale co z tym zapachem dla mamy? Jakis pomysl? Czy w przypadku wiekszych zamowien sa jakies grtaisy albo upusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
prosze nam sie chociaz opisać jak pan wygląda, to nie ładnie tak odmawiać kobieto m:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrose :) Pure Poison Diora na zime bylby fajny :) oczywiście przy 3 sztukach zawsze ja płace za przesyłke i dodatkowo wybierasz sobie albo 3 sztuki próbek albo żel pod prysznic (mam amor amor i rush gucciego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
nie ,wiecej wiecej ,wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
chce wiedziec od kogo bede kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sadrose
Kurcze nie wiem ale mi jakos on nie pasuje do kobiety w jej wieku...moze tez niepotrzebnie sie sugeruje opisem...chociaz tutaj on tez ma zapewne znaczenie, bo mnie najbardziej przekonuje zapach Sabatini i Celine Dion. A propos samego zamowienie, ktore dokonam w przyszlym tygodniu po powrocie do Polski, rozumiem ze powyslaniu maila dostaje dane do przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×