Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Chyba ię jednak nie zdecyduję na Angel. Z tych opisów, które czytałam spodobały mi się: 05. Rush - Gucci, 24. Jungle Elephant - Kenzo, 77. Pure Poison - Christian Dior. No i kurczę nie wiem, które wybrać. Zdam się chyba na opinię Hrabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam kolejną selekcję i zostały: Jungle Elephant i Rush :) Załóżmy, że kupiłabym Rush, mogłabym dostać wtedy próbeczkę Jungle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam :) W pon. prześlę pieniążki :) Zastanawiam się tylko jaką próbkę wybrać ;) Mania, Jungle Elephant czy Pure Poison.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haa
escada rocking rio rulezzzzzzzz!!!!!!!na calym swiecie ludzie tego uzywaja i kochja ten zapach!!!!!!!cuuuuuuuuuuuuuudny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też
mam około 12 buteleczek z nieużywanymi perfumkami, ze 3 rozpoczętę i kilka napoczętych dezodorantów, a oprócz tego kilka próbek z FM i kilka Avon, hihihi-jak to teraz czytam to nie wydaje mi się całkiem normalne, pozdrawiam wszystkich perfumomaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się wszyscy podziali
??? śpią? czy w "kościole" siedzą? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam , nowa aukcja tym razem Black Code , dla Pań z kafeterii możliwość dokupienia żelu pod prysznic za 5 zł :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na
aukcji nie ma żelu :( są tylko perfumy a ja chciałabym taki komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Pana Hrabiego
czaruś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc nic
dziwnego, że same kobitki na tym topiku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry do góry
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Hrabio, :-) właśnie dostałam zamówione u Ciebie perfumki, no i na razie jestem baaaaaaardzo mile zaskoczona. Co prawda nie wiem jak pachną oryginały i jak daleko perfumom FM do oryginałów (to sprawdzę przy najbliższej okazji w jakiejś perfumerii) ale te zapachy od Ciebie są śliczne, bardzo intensywne, nawet czuć tę właściwą drugą nutę zapachu. Po pierwszym pryśnieciu wygląda na to, że FM będą utrzymywały się długo. Ogromny POZYTYW ;-), co prawda nie jest to \"allegrowski\" pozytyw tak jakbyś wolał zapewne ... ale \"Kafeteryjny\" też jest ważny. Pozdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hm ...... allegrowskim już kilka mam :) ;) ale zawsze ciesze sie z zadowolonych klientek :) Polecam sie na przyszlośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdooosia ... jeszcze nie ... ale napewno dojdą :) zresztą ja zawsze piszę jak doszły :) a perfumy czekają :):):) i próbeczka też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×