Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość nie polecam
nie polecam perfum FM, kupiłam za namową "kolegi", nie przypominają oryginałów, wietrzeją momentalnie, służą do odstraszania kotów od foteli wyłącznie- w tym są rzeczywiście dość skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frederika
Dystrybutorzy, czemu zaśmiecacie wątek i robicie tu reklamę, nie lepiej byłoby do współpracy zapraszac osoby które znacie, macie w pobliżu - takie "poszukiwania" mijają się z celem. Wątek służy wymienianiu opinii na temat produktów. a jestem dystrybutorem (MLM) i podam szczerą opinię (jestem anonimowa więc nie mam powodu kłamac) - moim zdaniem perfumy są fajne, jedne "zrobione" lepiej inne gorzej, twałośc nie jest boska i nie jest też zła - trzymają o niebo lepiej niż perfumy z avonu czy orflame'u. Mi nie zależy na markach, w ogóle nie patrzę czego dany perfum jest "odpowiednikiem" (podróbką, nazywajcie jak chcecie), zwracam uwagę tylko i wyłącznie na zapach i nigdy mi się nie zdarzyło żebym była niezadowolona. Są osoby które wolą oryginalne perfumy, są też inne którym wszystko jedno, należy szanowac opinie jednych i drugich. Szkoda, że z fajnego wątku komentującego zapachy zrobił się taki spam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Zgadzam sie z poprzedniczką wszystko zależy co kto lubi ja tęż nie interesuje się markami i kupuje zapach który mi odpowiada i to za każdym razem inny. Lubię zmiany. Co do tego że tu są same reklamy różnych osób to można zrobić osoby wątek gdzie będę można podac skąd sie jest i gdzie szuka sie osób chcetnych do współpracy jest to jednak nie dokońca dobre bo przeciez można miec osóby w sieci z różnych terenów i to nie tylko Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajmy szczerze
Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat perfum FM. Czytając te forum spotkałam się z krytycznymi uwagami na ich temat. Jednak żadne z nich nie okazały się prawdą. Osobiście nie jestem żadną dystrybutorką FMu ale zamierzam zostać a to dlatego że lubię stać za czymś co uważam za godne polecenia. Od 2 lat kupuję różne perfumy FM i zawsze byłam zadowolona, również moi znajomi. Utrzymują się długo, pięknie pachną i na dodatek identycznie do tych markowych. Uważam komentarze, w stylu one śmierdzą, odstraszają koty itp., za kłamliwe i nieprawdziwe. Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ale akurat tutaj nie potrafię pojąć że ktoś rzeczywiście tak myśli. Moim zdaniem są to komentarze ludzi, którzy albo nie wypróbowali ich, albo celowo robią antyreklame na polecenie innych firm, albo są zaślepione markami, metkami na ciuchach itp. Stać mnie na kupno perfum znanych marek ale odkąd poznałam FM już nie widzę sensu przepłacać skoro za mniejszą cenę mam równie dobry produkt. Dla mnie FM to marka za którą stoją oryginalne i piękne perfumy. Jeżeli kogoś uraziłam pisząc to wszystko to przepraszam ale tak jak napisałam każdy ma prawo podzielić się swoją opinią . Podkreślam jestem konsumentem tych produktów a nie dystrybutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porozmawiajmy szczerze
Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat perfum FM. Czytając te forum spotkałam się z krytycznymi uwagami na ich temat. Jednak żadne z nich nie okazały się prawdą. Osobiście nie jestem żadną dystrybutorką FMu ale zamierzam zostać a to dlatego że lubię stać za czymś co uważam za godne polecenia. Od 2 lat kupuję różne perfumy FM i zawsze byłam zadowolona, również moi znajomi. Utrzymują się długo, pięknie pachną i na dodatek identycznie do tych markowych. Uważam komentarze, w stylu one śmierdzą, odstraszają koty itp., za kłamliwe i nieprawdziwe. Oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoją opinie ale akurat tutaj nie potrafię pojąć że ktoś rzeczywiście tak myśli. Moim zdaniem są to komentarze ludzi, którzy albo nie wypróbowali ich, albo celowo robią antyreklame na polecenie innych firm, albo są zaślepione markami, metkami na ciuchach itp. Stać mnie na kupno perfum znanych marek ale odkąd poznałam FM już nie widzę sensu przepłacać skoro za mniejszą cenę mam równie dobry produkt. Dla mnie FM to marka za którą stoją oryginalne i piękne perfumy. Jeżeli kogoś uraziłam pisząc to wszystko to przepraszam ale tak jak napisałam każdy ma prawo podzielić się swoją opinią . Podkreślam jestem konsumentem tych produktów a nie dystrybutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iderFM
Witam, Wiele osób które wypowiadają się na temat że te produkty "śmierdzą" nie miały nawet możliwości porównać ich z zapachami w perfumeriach. Produkty te zdobyły już wielu zwolenników i w dalszym ciągu ich przybywa. Trudno tutaj mówić który zapach "śmierdzi" a który pachnie bo to kwestia gustu ale napewno każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oferta zapachów jest bardzo szeroka bo aż 160. Jeśli ktoś przegląda ofertę perfumeryjną marki FM to nie jest tego w stanie zrobić w jeden dzień. Można powąchać 5-6 zapachów i zrobić sobie przerwę conajmniej godzinną. W innym przypadku nie będziemy w stanie wybrać żadnego zapachu, który będzie nam odpowiadał bo będziemy mieć w nosie jeden wielki mix. Ceny produktów są tak dobrane, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Każdy z nas ma również wybór jaką drogą pójdzie zapisując się do klubu FM Group. Jedni będą tylko kupować dla siebie, inni będą sprzedawać a ci którzy zobaczą w tym coś więcej zostaną liderami. Nikt tutaj nikogo nie zmusza do ciężkiej pracy. Wielką zaletą jest, że możemy to robić wtedy kiedy ma na to czas i ochotę. Prawda jest taka, że wiele osób nie wie co to jest MLM i jakie może on przynieść korzyści. Miło mi wreszcie zobaczyć na tym forum konkretne wypowiedzi osób które cenią sobie tą markę i tych którzy korzystają z tych produktów. W końcu po co przepłacać jak można je mieć za tak niewielkie pieniądze :). Pozdrawiam wszystkich konsumentów jak i dystrybutorów. liderFM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduskaaaaaaaaaaaaaaa
a co powiecie o nr 60 meskie czyli Emporio City Giam-G.Armani? zastanawiam sie nad tym zapachem dla meza, moze ktos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Jeśli ktoś jest chętny na zakupy w FM GROUP lub współprace to zapraszam do mnie gg 8861243 Anna.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margotttt
Witam, nie mam zielonego pojęcia jak to się zamawia, ale powiedzcie mi czy macie coś w stylu SENSATIONAL Celine Dion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frederika
magduskaaaaaaaaaaaaaaa - ostatnio wąchał je mój tata i bardzo mu się spodobały, ale ostatecznie zdecydował się na Light Blue Man i to moim zdaniem jest świetny zapach dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian
a co możecie powiedziec o zapachach luksusowych dla mezczyzn, konkretnie zastanawiam sie nad 154 (Euphoria) i 198 (gucci by gucci). Obydwa zapachy mi sie podobaja ale czy ktos ma informacje na temat ich trwałosci?? Moze ktorys jest bardziej albo mniej trwały. Prosze o pomoc w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine1980
Jesli ktoś z Poznania jest zainteresowany zapachami FM chętnie udostępnię próbnik do zapoznania się z perfumami. Kończę współpracę z Fm GROUP i wyprzedaję wszystko nawet 30-60% taniej. gg 1452838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
W FM są promocje: 50% przecenione zostają następujące produkty: PERFUMY LUKSUSOWE DAMSKIE: FM: 143, 144, 161, 193, 282 WODY PERFUMOWANE LUKSUSOWE MĘSKIE: FM: 154, 167, 194, 196 PERFUMY KLASYCZNE DAMSKIE: FM: 2, 4, 11, 84, 123, 127, 187 WODY PERFUMOWANE KLASYCZNE MĘSKIE: FM: 82, 84, 85, 86, 87, 107, 136, 137, 191 FEROMONY DAMSKIE: FM: 127, FEROMONY MĘSKIE: FM: 92 INSPIRACJE DAMSKIE: FM: 172 INSPIRACJE MĘSKIE FM: 92 PERFUMY KWIATOWE DAMSKIE: FM: 214, 216 WODY TOALETOWE DAMSKIE OWOCOWE: FM: 204 O 20% przecenione zostają następujące produkty: ŻELE POD PRYSZNIC DAMSKIE: FM: 127, 171 ŻELE POD PRYSZNIC MĘSKIE: FM: 107 BALSAMY DO CIAŁA DAMSKIE: FM: 127 DEZODORANTY DAMSKIE: FM: 127, 171 DEO ROLL-ON DAMSKE: FM: 171, 143 DEO ROLL-ON MĘSKIE: FM: 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dajcie się oszukać
FM to przestępstwo, które powinno się karać. W Polsce nikt się jeszcze za to nie zabrał jak należy, bo niestety u nas ciągle ceni się cwaniactwo. W Europie Zachodniej firmy które produkują takie "odpowiedniki" są regularnie pozywane przez producenta oryginału, a wysokość kary i odszkodowania dla powoda najczęściej przekracza budżet cwaniaczka i zmusza do zakończenia działalności:] Nie można reklamować swoich perfum hasłami typu "identyczny jak oryginały" i do tego podawać ich nazwy, a wręcz tworzyć listy, co jest podobne do czego. Każdy zapach z tzw "wyższej półki" jest OPATENTOWANY właśnie po to, żeby chronić jego producenta przed skopiowaniem pomysłu i bogaceniem się na JEGO pracy i renomie, a także, nie ukrywajmy, na naiwności ludzkiej. Mam na roku koleżankę, która używa produktów (bo perfumami tego nie nazwę) FM...cóż kiedyś z czystej ciekawości prysnęłam nadgarstek "odpowiednikiem" Chanel Chance. Ponieważ zdarzyło mi się dostać oryginał w prezencie, od razu wyczułam, że to zwykła, chamska podróbka. To nie jest odpowiednik. FM lubi tak nazywać swoje produkty, bo brzmi to lepiej niż "podróba" , ale prawda jest taka, że FM zwyczajnie podrabia perfumy i tyle. Wracając do wąchanego przeze mnie produktu: nuty niby podobne, ale od razu uderzyła mnie straszliwa woń spirytusu. I to ona utrzymała się na mojej ręce przez najbliższe dwa wykłady. Bo zapach zniknął po godzinie - tzn czułam na ręce jakąś smużkę jeszcze przez kolejną godzinę, ale do luksusowej wody perfumowanej czy nawet toaletowej trwałość nawet się nie umywała. Zapach był płaski, nie rozwijał się w ogóle na skórze. Nie rozumiem jak można używać czegoś takiego na co dzień. Przecież żeby pachnieć (chociaż właściwie woń spirytusu trudno uznać za zapach), trzeba byłoby psikać się co godzin i kupować co miesiąc lub najradziej 2. A oryginalną EDP Chanel Chance (50ml) używałam na zmianę z innymi perfumami (czyli 2-3 razy w tygodniu) i miałam 2 lata. Teraz mam Euphorię, kupiłam 10 miesięcy temu w perfumerii internetowej za 160zł i ze 100 ml zostało mi jeszcze jakieś 20, spokojnie starczy na jeszcze 3 miesiące. A używam jej niemal codziennie, poza pojedynczymi dniami, gdy np choruję lub testuję inne perfumy. Pachnie pięknie, ślicznie się rozwija, żadnego smrodu spirytusu, a na ubraniach zostaje do kolejnego prania. Oryginały są drogie jak na polskie warunki, ale są też intensywne i wystarczą 2-3 psiknięcia rano, żeby pachnieć do wieczora. Dlatego FM to żadna oszczędność. A firma to zwyczajni złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bert
mialem okazje wyprobowac zapachy fm; - i mozna okreslic je jednym slowem - TRAGEDIA. beznadziejna jakosc, discopolowe flakony i teksty na stronach reklamujacych te produkty. Nie wiem jak mozna cos takiego wypuszczac na rynek. Trzeba miec troche szacunku do Klientow i do samego siebie i zastanowic sie nad tym. Ale z kolei jesli sa ludzie ktorzy cos takiego kupuja, to tego typu chlam bedzie sie sprzedawal i takie dyskusje beda istnialy - niestety,....... Kazdy kto chce porzadnie pachniec niech zaoszczedzi i nawet niekoniecznie musi sie udawac w kierunku perfum niszowych; tak jak ktos slusznie napisal wczesniej - pozostaja promocje w Rossmannie i innch tego typu sieciach; zreszta mozna calkiem tanio i dobrze cos kupic na allegro. Jest naprawde bardzo wiele swietnych pozycji tzw. mainstreamowych ktore sa cos warte i przy odrobinie uwagi i cierpliwosci mozna znalezc cos fajnego. Najwazniejsze to dbac o wzgledna jakosc i poziom kupowanych rzeczy - i tego sie trzymajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRODZY DYSTRYBUTORZY CZY MOŻE KTOŚ Z WAS PRZYSŁAĆ MI NA MAILA LISTĘ ZAPACHÓW - TZN ODPOWIEDNIKÓW! MAM ALE STARĄ,TERAZ WESZŁY NOWE ZAPACHY I NIE WIEM JAKIMI SĄ ODPOWIEDNIKAMI :( Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 1
Wydaje mi się , że jednak lepiej jest pachnieć dłużej i lepiej. Bardziej jednak opłaca się kupić oryginał, który starczy na ponad pół roku, niż coś czym trzeba się pryskać co 15 minut. Wychodzi dużo taniej. Ale oczywiście każdy pachnie jak chce. www.twojekaprysy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankiel
Witam, chciałbym kupić zapach nr 85, nie wiem natomiast jak z jego trwałością? Zwracam sie do dystrybutorów którzy znają swoje produkty^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique111
Niestety zapach nr 85 jest obecnie wycofany z oferty FM Group, ale za to jest sporo nowości, z którymi warto się zapoznać. W razie pytań proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eneasz.zelent@startbiznes.info
Witam serdecznie, POSZUKUJEMY MENADŻERÓW do współpracy przy tworzeniu struktury współpracowników w agencji reklamowo-informacyjnej. Obecnie prowadzimy promocję miesięcznika e-Forbes. Bardzo cenimy Wasze doświadczenie zdobyte dotychczas, w zamian proponujemy bardzo duże możliwości rozwoju. Czekam na pytania? Eneasz Zelent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula27071987
Witam! Chciałabym zakupić perfumy FM, ktore sa odpowiednikami Echo Women i euphori. Nie wiem jednak jakie to numerki. Mozecie mi pomóc? Jakich nr mam szukac? I czy te dwa odpowiedniki sa podobne do orginalow? Jestem z Wrocławia i z checia kupiłabym te perfumy na terenie wrocławia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Bardzo prosze o pomoc. Moja wnuczka bierze udzial w konkursie a ja chciałabym jej pomóc! To zajmie tylko kilka sekund. Wystarczy zagłosować, to nic nie kosztuje Pozdrawiam i dziekuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusina
Witam, Jestem dystrybutorem produktów fm z Poznania. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem kosmetyków lub chemii domowej to podaję maila: kasia.majchrzak90@gmail.com lub gg: 8234746. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm nr 48
czy są dostępne? Poszukuję zamiennika ETERNITY MOMENT. PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA: tatarinka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuli
Powiem krótko. Od wielu lat używam oryginałów, ale postanowiłam od niedawna troszkę przyoszczędzić i wymiennie perfumuję się perfumami FM i jestem pozytywnie rozczarowana:) Na spotkania i szczególne okazje używam oryginału a na co dzień perfumików FM i jest naprawdę git. Nie mam jednego zapachu, tylko dwa, czasami trzy a za tą zaoszczędzoną kasę kupię sobie droższy kosmetyk:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOLEQ PERFUMY Z SEPHORY TANIO
Gość HOFFI
BYDGOSZCZ.BYDGOSZCZ.BYDGOSZCZ.BYDGOSZCZ WITAM JESTEM DYSTRYBUTOREM FM GROUP ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW ORAZ MOŻLIWA WSPÓŁPRACA JAKO DYSTRYBUTOR GRATISOWE SZKOLENIA TEL.509-642-097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beza39
Mam aktualny katalog odpowiedników FM - wysle na maila - kontakt gg 5089732, nawiaze wspolprace z chetnymi do dystrybucji perfum FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Jeśli ktoś jest chętny na zakupy w FM GROUP lub współprace to zapraszam do mnie gg 8861243 Anna.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×