Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość liderfm
Zapraszam wszystkich do punktu dystrybutorskiego FMGROUP Katowice ul. Korfantego 68 (parter) - naprzeciwko GIG-u pn-pt w godzinach od 9-17. Na miejscu możesz: - zapoznać się z ofertą produktów FM GROUP. Wszystkie produkty można zobaczyć, doknąć, powąchać - zapoznać się z możliwościami jakie proponuje nam FM GROUP - rozpocząć współpracę z FM GROUP Zapraszam serdecznie. lider FM gg: 3436603 liderfm@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
Perfumy FM GROUP mają śliczne zapachy i długo się utrzymują, a w dodatku są niedrogie. Jestem ich dystrybutorką,więc jakby ktoś chciał zamówić niech skontaktuje się ze mną mailowo (gabi175@o2.pl) lub telefonicznie: 721 730 052. Posiadam wszystkie dostępne nr zapachów.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patijot
eehhh... tylko prace proponujecie a ja nadal mam problem z opdowiednikiem BLACK ORCHID - Toma Forda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna i Andrzej
Niestety w aktualnej ofercie FM nie ma odpowiednika BLACK ORCHID TOMA FORDA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Co sądzicie o kosmetykach kolorowych FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM KAROLINA
Chcę Cie zaprosić do współpracy w FM group, dlaczego ? Ponieważ w ostatnim miesiącu przybyło bardzo dużo nowych osób i wiele ludzi osiągnęło swoje pierwsze 3% a inni przekroczyli kolejne. Czas dla Ciebie jest właśnie teraz, buduj tak jak ja dodatkowe źródło dochodu nie zwlekaj, napisz do mnie, wszyscy działamy razem, wszyscy na tym zarabiamy! gg: 8251065 bądz mailowo: kinia1000-84@02pl Dodam iż FM group właśnie 5 października wprowadziło do swojej oferty telefonie komórkową - ceny są naprawdę konkurencyjne, telefonów do wyboru ok. 40, a to dopiero początek. Nie bój się sprawdzić w czymś nowym, koszty minimalne a korzyści, przekonaj się sam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarabiaj_kase_ze_mna
Witam, również jestem liderem FM GROUP, co mnie odróżnia od innych? Mam własny system motywacyjny, za osiagniecie 6% dostajesz ode mnie zupełnie za darmo 1 flakon perfum, kolejne poziomy to kolejne perfumy, za osiagniecie 21 % otrzymujesz ode mnie w pełni profesjonalna witryne internetowa warta okolo 1800 zł, za osiagniecie 21% w 2 miesiace 2500 zł, za wprowadzenie w 1 miesiaciu 6stej i kolejnej osoby ktora zrobi zakupy min 2 flakonow perfum 10 zl, za wprowadzenie 15stej osoby cena za kolejna to juz 20 zl, powstaje w pelni profesjonalna witryna internetowa ktora bedzie pozycjonowana przez czolowa firme na rynku krajowym, dziekic zemu rownie ja będe dodawal osoby do Twojej struktury, chcesz naprawde zarobic napsz na maila krawczyk.fm@gmail.com podam Ci informacje szczegolowe, projekt graficzny mojej przyszlej witryny i system dzialania. Pozdrawiam. RÓBMY KASE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO FM GROUP...DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW STARTERY TANIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.pl
czy wy juz wstydu nie macie. przeciez tutaj na 61 stron 59 jest ofert i checi sprzedazy a tylko 2 strony to zapytania i chec zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Co w tym złego, że dystrybutorzy się reklamują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dystrybutorem FM-u i zarazem odbiorcą, muszę powiedzieć że produkty są naprawdę wysokiej jakości, osobiście jestem bardzo zadowolony z produktów i zarobków . Jeżeli ktoś chciałby współpracować (oraz ma jakieś pytania), proszę się kontaktować pod numerem kom.: 883 631 006 ; gg: 2780477 lub e-mail: adrian91@op.pl . Jako wspólnik możesz liczyć na pomoc ze strony mojej oraz moich kolegów w rozwoju i wprowadzaniu nowych kandydatów do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.perFFumy.pl
owszem ni ema nic zlego w reklamowaniu sie--------- pod warunkiem, ze przynosi ono efekty. A niestety tutaj tak nie jest. Bo skoro 99% odpowiedzi tutaj to reklamy dystrybutorow to znaczy ze nikt inny procz dystrybutorow tutaj nie wchodzi. wiec komu chcesz sprzedawac produkty???? innym dystrybutorom?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfmzapraszam
Mylisz się. To, że klienci tu nie piszą, nie znaczy że nie czytają ofert. Ja dzięki tej stronie znalazłam 6 stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania mało używany zestaw 160 próbek perfum firmy FM, brakuje jedynie 1 fiolki! Zestwa w idealnym stanie :) kupujac go nie wiązesz sie zadna umowa i próbki mozesz wykorzystac do własnych celów :) wiecej info gg 9806866 cena za jaka go kupiłam to 135 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakakakak
Jestem systrybutorem fm group. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany współpracą to proszę pisac na fm.perfumy@vp.pl Udzielę wszelkich informacji i pomogę wstąpić do Klubu Fm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudek Tomasz
Bądź szefem dla siebie! Czy jesteś gotów na coś INNEGO? Masz dość codziennego drążenia? Czy jesteś zmęczony patrzeniem jak inni ciągną korzyści z TWOJEGO wysiłku? Czy chciałbyś/aś pracować w domu, poświęcać więcej czasu swojej rodzinie, przyjaciołom lub hobby? Firma posiada bardzo bogatą ofertę : -katalog FM GROUP produkty perfumeryjne: perfumy luksusowe, feromony, kremy, balsamy do ciała żele pod prysznic, dezodoranty, pianki do golenia (Produkty marki Fm Group wytwarzane są na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances - światowego lidera w tej branży) Nuty zapachowe odpowiadają zapachom takich marek jak Hugo Boss, Christian Dior, Gucci, Chanel, Lacoste, Calvin Clain, Mexx i wiele innych -katalog FM GROUP FOR HOME bogata kolekcja produktów z chemii domowej (produktów dla domu),(cała kolekcja wytwarzana w nanotechnologii, którą również stosuje Firma HENKEL dzięki czemu produkty są równie wydajne i najwyższej jakości -katalog FM MOBILE- nowoczesna telefonia komórkową- abonamenty z telefonami i bez telefonów, oferta na kartę, -katalog FM GROUP MAKE UP- kosmetyki kolorowe do makijażu oczu, ust I policzków oraz mineralne pudry I fluidy( produkty tworzone prze wspoł pracy z Firmą Dior Firma działa na zasadzie MLM czyli marketingu wielopoziomowego. Jest to forma sprzedaży, która odbywa się poza sieciami sklepowymi, co skraca do minimum drogę produktu do jego nabywcy, oraz minimalizuje cenę końcową produktu. MLM ( co to takiego) To czynność którą wykonujemy na co dzień. Np. idzie Pani do sklepu, kupuje suienkę. Znajomym się ona spodobała, pytają się, gdzie została kupiona. Odpowiada Pan, że w sklepie XXX. Tym samym zrobiona została reklama dla tego sklepu i produktów. Ale czy Firma XXX zapłaciła Panu za tą reklamę?? Odpowiedź brzmi: NIE. W MLM jest odwrotnie. Fm Group za to, że ją Pan zareklamuje oraz jej produkty płaci Panu. Jak to jest możliwe? To zaraz omówię. Poziomy wspołpracy: 1. Klientem - kupować taniej 2. Sprzedawcą (Dystrybutorem) - zarobek na marży - aż 43%, brak limitu zamówienia, niezależnie od stażu zawsze 43% upustu na każde zamówienie. 3.Liderem/ Sponsorem - zbudowanie własnej sieci dystrybucji, otrzymuje dodatkowe zyski w postaci prowizji ze sprzedaży produktów wszystkich osób w całej sieci stworzonej przez siebie, Oraz zyskuje możliwość zarobienia zysków pasywnych Ad 1. Klient Produkty z katalogów (perfumy i chemia domowa, telefonia i make up ) kupuje Pani dla siebie taniej o 43% niż cena katalogowa tylko i wyłącznie oszczędzając. Ad 2. Sprzedawca (Dystrtbutor) Zarabiasz na marży aż 43%. Jest to natychmiastowy zarobek. Na przykład przy sprzedaży 1 perfumu za 33,50zł zarabia się 10 zł na rękę Ad 3. Lider / Sponsor Budujesz własną sieć dystrybucji poprzez zachęcanie znajomych, rodziny lub innych osób na dołączenie do klubu FM GROUP, oraz współpracujesz z nimi informując ich o produktach, nowościach, promocjach. Sponsor jest to osoba, która umożliwia nowym członkom dołączenie do Fm Group. Zachęcasz np. 3 osoby do wejścia do klubu i proponujesz im żeby zrobiły to samo. Tamte 3 osoby robią to samo i np. Z jednej osoby robi się 3, z Tych trzech w kolejnej linii robi się 9, z 9 w następnej linii robi się 27 , z 27 81, z 81 243, z 243 729 i tak ciągle ,ciągle powiększająca sie struktura przynosi zyski pasywne. Oprócz sprzedaży dodatkowo zarabiasz na prowizji od obrotu twojej całej grupy!.Jej wielkość jest nieograniczona. Wystarczy ze każdy zamawia dla siebie i użytkuje produkty.. Zapisując się u mnie to ja staję się twoim sponsorem i opiekunem, w razie jakichkolwiek pytań zgłaszasz się do mnie, pomagam ci moją wiedzą i doświadczeniem, zawsze można się wystrzec często popełnionych błędów i działaś jeszcze bardziej efektywniej. gg 1353399 najtaniej.perfumy@gmail.com tel. 721689698 http://www.najtaniej.dystrybutorfm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam dostęp do markowych perfum FM GROUP bo bardzo atrakcyjch cenach :) Może i Ty spróbujesz? Zamów ulubiony zapach i delektuj się nim do 20h :) A może również chciałabyś mieć dostęp do hurtowych cen kosmetyków i perfum? Napisz do mnie, pogadamy :) adgam1981@op.pl Polecam serdecznie - sprawdziłam i to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
MLM szybko sie rozwija. Coraz wiecej osób zaczyna zarabiać w ten sposób bo można tak dorobić się zarobku pasywnego. Nie będę sie tu wypowiadała na temat perfum bo każy lubi coś innego. Jednak każdy chce sobie zarobić na lepszą przyszłość. W celu innych informacji proszę o kontakt. tel. 606 999 324 GG: 142155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Drodzy partnerzy firmy FM,zobaczcie co się dziejez tymi produktami FM-u,na aukcjach sprzedają po zakupie i wasze starania mijają się z celem,jak nie u was to klienci zamówią sobie przez neta i mają was gdzieś,zobaczcie jak pracują partnerzy LR Health & Beauty Systems http://aloevera.suportio.pl/blog/posts/6718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Według regulaminu nie wolno sprzedawać produktów FM na Allegro i osoby tak sprzedające będą usuwane z grona członków FM. Ja sama bardzo mało sprzedaje nie dlatego że nie mam chętnych ale dla tego że osoby zainteresowane zapraszam do mojej grupy tak tworze sobie dochód pasywny a dana osoba oszczędza na produktach i także ma możliwość budowania groupy w czym chętniej jej pomagam, bo jak ona będzie mieć wiekszy zarobe to ja również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Jeśli ktoś jest chętny na zakupy w FM GROUP lub współprace to zapraszam do mnie gg 8861243 Anna.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanych przeslę mailem listę dostępnych zapachów :) zapraszam również do wstąpienia do Klubu FM GROUP- piszcie !!! Tylko teraz piórnik z próbkami gratis !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co kupować kosmetyki na allegro?:D Taniej wam wyjdzie jak zostaniecie odbiorcami , lub dystrybutorami w Fm Group. W promocjach macie często takie perfumy za 11zł. :D Już nie mówiąc o możliwości zarobienia na sprzedaży:D Na allegro zawsze będziecie mieli drożej. A w Fm Group nie musicie kompletnie nic płacić aby mieć te produkty taniej. Nie musicie zostawać dystrybutorami ani płacić za starter:D Możecie po prostu zarejestrować się jako odbiorca nic was to nie kosztuje i nic nie płacicie. Chętnych zapraszam jacek.fm@wp.pl wszystko wszystko wytłumaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumy Zabrze
Witam wszystkich, Po co kupować perfumy ? Nie lepiej samemu zostać sprzedawcą, budować grupę i przede wszystkim zarabiać ? Naprawde polecam, bo chyba każdy lubi sobie zarobić bez większych kosztów. Wszystkich chętnych z Zabrza i okolic zapraszam do kontaktu. Wszystko wytłumaczę i pomogę na start . Mój adres mailowy : perfumy.zabrze@interia.pl Na prawdę warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem perfumy fm 198 i jestem zawiedziony, niby zaperfumione 20% a zapach jest wyczuwalny max. tylko przez 2 godziny, a później to już nie czuć nic. Zapach nie wyraźny, słaby, krótko trzymający. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAJA PERFUMY FM
WITAM JESTEM DYSTRYBUTOREM FM W BYDGOSZCZY ZACHĘCAM DO ZAKUPU PERFUM U MNIE JAK RÓWNIEŻ DO ZAPISANIA SIĘ DO FM SZANSA NA ZAROBEK I WŁASNY BIZNES POMOGĘ CI WE WSZYSTKIM DOSTANIESZ GRATISY I UPOMINKI MASZ PYTANIA PISZ GG 8624517 LUB gajcia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca Misia
A ja mam do wszystkich dystrybutorów pytanie.. szukam odpowiednik COTY Wild Mask zapachu damskiego w FM, jest może jeszcze taki dostępny?? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×