Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość agnieszkabar
Witam!!! Posiadam kilkanaście perfum już wycofanych z oferty FM. damskich i męskich. Jeśli jesteś zainteresowany/a jakimś wycofanym perfumem napisz nr. może taki posiadam. Posiadam również w sprzedaży aktualne perfumy FM, jeśli chcesz zamówić jakiś perfum zadzwoń lub napisz. Kontakt tel :665780006 gg:2088560 mail: aga851@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkuryFMgroup
Zapraszam chętnych z Wadowic i okolic, do zakupów jak również do współpracy. merkury82(małpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Respondek Team
Silna grupa Liderska podejmie współpracę z osobami ambitnymi, nastawionymi na sukces. Poszukujemy przede wszystkim Liderów, których celem jest budowa stabilnego biznesu na lata. Mile widziane są także osoby, które chcą zarabiać pieniądze ze sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do współpracy ludzi w każdym wieku. Nasza struktura szczególnie wspiera początkujących partnerów biznesowych, pomagając im w szybki sposób zwiększać swoje dochody. Współpracując z FM GROUP masz 3 możliwości: 1. OSZCZĘDZASZ kupując taniej produkty dla siebie i rodziny. 2. ZARABIASZ NA SPRZEDAŻY polecając produkty swoim znajomym i klientom(30% - 43% zysku ze sprzedaży produktu)!! 3. BUDUJESZ SWÓJ BIZNES (strukturę MLM) zapraszając do współpracy innych, dzięki czemu możesz osiągnąć zarobki rzędu kilku tysięcy złotych realizuj Swoje marzenia z planem marketingowym FM GROUP. Zapewniamy: - udział w najprężniej rozwijającej się strukturze MLM - szkolenia regionalne, krajowe oraz międzynarodowe - materiały szkoleniowe oraz prezentacje, których nie posiadają inne grupy - pełne wsparcie w każdej sytuacji Więcej inforamcji : www.diament.fm-world.org e-mail: fmworld@gazeta.pl tel. 602 69 55 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbująca333
te perfumy kiedyś były po 10zł a teraz po 50 - 70?! co takiego zaczeli dodawac oprócz lepszej butelki, że cena poszła w górę minimum 5x?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sy.lu
W moim przypadku ta marka się nie sprawdziła. Skusiłam się na podróbkę Hugo Bossa i niestety pachniały zupełnie inaczej. Wydatek nie duży, ale jednak... Teściowa dostała je w prezencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Fm
Witam, jestem konsultantką Fm, jeśli jeśli jesteś zainteresowany kupnem produktów tej firmy tj. perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza zapraszam do kontaktu: tel 500 661 711 email: siwka198@wp.pl gg: 15863743 Ps.możliwa także współpraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 22
Poszukuje chętnych do współpracy z FM Group z Torunia i okolic, jeżeli chcesz się dowiedzieć, rzetelnych informacji prosto ze źródła a nie plotek - napisz : 15511060. Podkreślam, że to oferta dla ludzi poważnie traktujących ten biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetyczkowa
Mieszkam w woj. lubelskim, już dwa razy kontaktowałam się telefonicznie z Centralą Perfum FM i prosiłam o kontakt konsultanta z okolic Poniatowej, nikt nie zadzwonił, proszę o kontakt - jestem zainteresowana kupnem perfum dla siebie. Mój email majra59@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_Kot
Rzuciłam okiem na wątek i znalazłam post Pani Agaty z Rzeszowa. Ja też kupiłam kiedyś perfumy Blue Lady - Light Blue D&G i nawet mi się podobały. Zgodzę się z opinią Pani Agaty, zapach naprawdę jak oryginalny. Od jakiegoś czasu przerzuciłam się jednak na Paris Avenue - Angelina. Są bardzo intensywne, można wyczuć piżmo i jaśmin. Strona sklepu, gdzie je kupuję: www.edp24.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaromantyczka
Jagoda, ja też uwielbiam zapach PA Angelina...Nie ma w FM ładniejszych perfum od tych właśnie. Kiedyś kupowałam perfumy w FM i weszłam tu właśnie powiedzieć, że mnie na przykład oszukali, nie wiem czemu tak wszyscy tam lgną, jak jest drogo i zamienniki są takie, że je o kant. .. potłuc. Jak ktoś chce dobry zamiennik to na www.edp24.pl są z Paris Avenue, jak znajdę kolejne fajne strony to dopiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam u mojej przyjaciółki perfumy z Paris Avenue, takie niebieskie.. nie pamiętam jakie dokładnie, ale ładnie pachniały, tak kwiatowo. Strasznie mi się spodobały, ostatnio wyciągnęłam mój szalik z szafy i on nadal nimi pachnie. Aż dziwne, że podróby tak długo się utrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajdę w tych Paris Avenue, na tej stronie z zamiennikami znajdę Chanel Allure? Szukam dobrego zamiennika już od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic fajnego, własnie przejrzałam wątek, że może z FM bym zamówiła, ale jak piszecie, że z Paris Avenue takie dobre to ja wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_z_Krakowa
Chanel Allure jest w paris Avenue, mają numer 13, ale rzadko kiedy można je spotkać, bo dobrze się sprzedają. Ja na nie poluję czasami, bo moja siostra uwielbia i jej zamawiam. W FM kiedyś zamawiałam je, ale trzymały się za krótko, zdecydowanie wolę paris. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś perfumy paris avenue, bardzo mi odpowiadaly, szukam sklepu, wiarygodnego, z nimi. Polecicie jakiś? Od razy możecie napisać jakie orzeźwiające zapachy znacie od nich ;) Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leżajka
ja znam wiarygodny sklep. www.edp24.pl . Mają perfumy Paris Avenue męskie i damskie. Co do Twojego pytania o orzeźwiające.. hm... może Paris Avenue Kenya fleur? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paris avenue Kenya fleur, albo Extra Light. tak się nazywają wlaśnie na www.edp24.pl . Ale teraz to już chyba na jesień perfum trzeba szukać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na półce i te z FM i Paris Avenue, też z tego sklepu co piszecie. Jestem z nich zadowolona, jak ja zamawiałam swoje perfumy to dostawało się tylko 1 próbkę, teraz jak patrzę to trzy już są. Ogolnie to chyba się skuszę na jakieś większe zakupy, bo promocje fajne i szkoda ominąć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z www.edp24.pl? Ja tam kupiłam perfumy i mi nie przypadły do gustu na mnie, ale same w sobie są ok i używam ich jako zapachu w szafie ;) Stoją tak już długi czas, a wciąż zapach powalajacy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach do szafy z perfum? To ciekawe. :D Ja na przykład lubię dolać troszkę tych perfum z paris do podgrzewaczy, bardzo ładny ciekawy zapach, spróbujcie :) Ja mam na przykład paris avenue Brillants, uważam, że idealnie sie nadają nie tylko dla mnie ale też właśnie jako zapach do podgrzewaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy FM są całkiem niezłej jakości, moja przyjaciółka je ma. Ale dla mnie śmierdzą za bardzo, wyczuwam w nich jakby spirytus. jeżeli chodzi o zamienniki wolę paris avenue, są delikatne, bardziej dopasowane do mnie. Używam Paris Avenue Secret. Podróbka Giorgio Armani Sensi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam duże etui skórzane z próbkami za pół ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaa
Hej ja stale kupuję perfumy od Paris Avenue Cacharel Amor Amor 100ml, akurat od tych jestem uzależniona. Powiem wam że jak byłam konsultantką fm i miałam na co dzień do czynienia z ich perfumami to wydaję mi się że te od Paris Avenue są jakoś lepiej przyswajalne ale to być może zależy od skóry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Perfumy jak perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba 24 gość
Jestem dystrybutorem FM Witam, jeśli chcecie się cieszyć produktami dobrej jakości u siebie w domu bądź współpracować z Nami zapraszam. Kuba tel. 531 823 700 email : sajmon_248@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutorka FM
Jeśli chcesz zamawiać produkty FM po cenie dystrybutorskiej, napisz do mnie. Zarejestruję Cię wtedy jako odbiorca - nie ponosisz żadnych kosztów. Po co zamawiać u kogoś, czekać na zamówienie jeśli można zamówić sobie samemu :) Wybór Sponsora (wprowadza do FM) jest ważny, to osoba która będzie rozwiązywała wszystkie Twoje wątpliwości - polecam się :) Jestem ambitną osobą. Obszar: LUBLIN, STALOWA WOLA I OKOLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam... Jeżeli ktoś jest zainteresowany,nabywam produkty ,,FM'' (perfumy,make up-kosmetyki,for home-środki czystosci,aurile-kawy). kontakt 24896693 zaintereowanych prosze o kontakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka 6666
witam , jaka jest cena Hugo boss intensive:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem właśnie próbkę zapachu z Paris Avenue PA 304 i według mnie oraz mojej żony pachnie identycznie jak Dolce&Gabbana for men, który używam od wielu lat. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Witajcie Czy zna ktoś nazwy nowych perfum FM Wiosna 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×