Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość 93mati
Witam;) Jesteś pełnoletni i potrzebujesz pieniędzy? Mam ofertę skierowaną do ciebie, potrzebne są tylko chęci: - nie musisz inwestować dużych pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy); - możesz prowadzić własną działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądź poza jego granicami; - dzięki kontaktowi z Działem Zamówień i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów; - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnym do pracy; - korzystasz z prezentacji, seminariów i szkoleń organizowanych przez Sponsora i firmę w ten sposób zdobywasz niezbędną wiedzę i o produktach, programach motywacyjnych, promocjach, materiałach i narzędziach marketingowych, poszerzasz także swoje kontakty biznesowe; - jak wyróżniający się Sprzedawcy i Sponsor zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytuły specjalnych programów motywacyjnych; - jasno ustalone progi premiowania w planie marketingowym gwarantują Ci rzeczywiste i bardzo korzystne wynagrodzenie za osiągane efekty; - zdobywając pozycję Lidera, bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy; - pamiętaj jednak, że MLM to biznes jak każdy inny prowizja uzależniona jest od wypracowanego w każdym miesiącu obrotu, a nie od samego przystąpienia; Ktoś spyta: „ A gdzie jest haczyk? Oto chodzi, że go nie ma;) Przystępując do firmy otrzymujesz umowę, nie ma mowy o żadnych przekrętach. Sposoby wyliczania dochodu są jasne i czytelne. Jedyny twój wkład to zakup pakietu startowego (1 myślnik), w którym znajdziesz swój kod aktywacyjny, umowę, materiały marketingowe, ulotki itp. Więcej informacji pod numerem GG: 4152458 (szybki, łatwy kontakt) i mailem: 93_mati@wp.pl (będzie dłużej trwało). Nie przegap swojej szansy na łatwą kasę!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93mati
Witam;) Jesteś pełnoletni i potrzebujesz pieniędzy? Mam ofertę skierowaną do ciebie, potrzebne są tylko chęci: - nie musisz inwestować dużych pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy); - możesz prowadzić własną działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądź poza jego granicami; - dzięki kontaktowi z Działem Zamówień i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów; - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnym do pracy; - korzystasz z prezentacji, seminariów i szkoleń organizowanych przez Sponsora i firmę w ten sposób zdobywasz niezbędną wiedzę i o produktach, programach motywacyjnych, promocjach, materiałach i narzędziach marketingowych, poszerzasz także swoje kontakty biznesowe; - jak wyróżniający się Sprzedawcy i Sponsor zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytuły specjalnych programów motywacyjnych; - jasno ustalone progi premiowania w planie marketingowym gwarantują Ci rzeczywiste i bardzo korzystne wynagrodzenie za osiągane efekty; - zdobywając pozycję Lidera, bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy; - pamiętaj jednak, że MLM to biznes jak każdy inny prowizja uzależniona jest od wypracowanego w każdym miesiącu obrotu, a nie od samego przystąpienia; Ktoś spyta: „ A gdzie jest haczyk? Oto chodzi, że go nie ma;) Przystępując do firmy otrzymujesz umowę, nie ma mowy o żadnych przekrętach. Sposoby wyliczania dochodu są jasne i czytelne. Jedyny twój wkład to zakup pakietu startowego (1 myślnik), w którym znajdziesz swój kod aktywacyjny, umowę, materiały marketingowe, ulotki itp. Więcej informacji pod numerem GG: 4152458 (szybki, łatwy kontakt) i mailem: 93_mati@wp.pl (będzie dłużej trwało). Nie przegap swojej szansy na łatwą kasę!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia_b66
Zapisz się do FM i zarabiaj ile chcesz i kiedy chcesz to zależy tylko od Ciebie!! nie ma przymusu zamawiania, nie musisz wyrabiać limitów! Zapisz się u mnie zapraszam serdecznie moje gg 37873617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 67823433
Ja nie jestem przekonana co do kosmetyków i perfum FM. O wiele bardziej wolę te z naturalnymi składnikami,oparte na bazie kolagenu. Dają niesamowite efekty,a kupić można je na stronie www/E-salem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaa1988
Jeśli ktos szuka tanich perfum to zapraszam na stronke www.perfumyelixir.pl Tanie perfumy, gratis dostałam próbke i bardzo dobry kontakt. Kupywałam na innych sklepach internetowych to zdarzało sie że przysyłali mi inny perfum a jak dzwoniłam to nikt nie chciał ze mną rozmawiać... Ale nie w tym sklepie naprawde warto bo tanio i 0 problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokania
Kochani chciałam polecic Wam stronkę e-salem. Bardzo dobre kosmetyki w dobrych cenach. Wejdźcie koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia_b66
Zapisz się do FM i zarabiaj ile chcesz i kiedy chcesz to zależy tylko od Ciebie!! nie ma przymusu zamawiania, nie musisz wyrabiać limitów! Zapisz się u mnie zapraszam serdecznie moje gg 37873617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_z_Rzeszowa
Jeśli szukasz dobrych i niedrogich perfum to kup Paris Avenue , tutaj strona zakupowa http://www.edp24.pl . Zapachy idealne ,wręcz lustrzane kopie oryginałów. Ja kupiłam tam 2 zapachy - Panthera szara- Puma oraz Blue Lady - Light Blue D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne. http://www.tinyurl.pl?kGMufDRg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piast92
Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne. www.tinyurl.pl?kGMufDRg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamowienia u mnie lub zapisania się do firmy MARIZA-http://www.mariza.com.pl lub FM GROUP-www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP-www.anika2222.aromagroup.pl GG -8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild musk coty
ciotka prosiła mnie o zapach wild musk coty, polecałam z fm ale tam nie ma podobnego zapachu, oryginału też nie ma bo firma coty przestała to sprzedawać, znalazłam zapach na http://www.edp24.pl gdzie mają takie zapomniane perfumy, tam ten zapach ma nazwę wind must paris avenue, ciocia szczęśliwa bo gdy sprzedałam jej perfumę to powiedziała że jest taki sam tylko w innym opakowaniu ;) ja w promocji dostałam krem do pielęgnacji twarzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiska202020
Poszukuje osoby, która pracuje w FM i mogłaby załatwić mi 2 perfumy ze zniżką 10% od ceny katalogowej. Osoba powinna być z KATOWIC, gdyż zależy mi na odbiorze osobistym (centrum miasta), termin do 20 sierpnia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na numer gg: 24462505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy fm poznan
witam serdecznie zapraszam na stronę www.perfumyfmpoznan.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1916
Witam Mógłby mi ktoś napisać który z perfum FM najbardziej przypomina calvin klein euphoria, bardzo proszę zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabelka
Zachęcam do zakupu Produktów FM Group : - Chemia gospodarcza - produkty perfumeryjne - make up W tym momencie w promocji mamy wiele produktow! Do zamówienia za 100 zł dołączam gratis! :) W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam Was na stronę http://www.facebook.com/pages/FM-Group-Cz%C4%99stochowa/152149328263154 kontakt mailowy: fmczestochowa@interia.pl gg: 2352087 Zapraszam;) Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabar
Zapraszam chętnych z Żor i okolic, którzy chcieliby kupować perfumy FM na potrzeby własne lub też sprzedawać innym (płacicie 23,64 a nie 33,80) macie jakieś pytania zapraszam na gg 2088560 lub aga851@gmail.coml Osobom, które zapiszą się u mnie gwarantuje stałą pomoc i co najważniejsze NIE BĘDZIECIE MUSIELI ROBIĆ ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 10 SZTUK ABY DOSTAĆ PACZKĘ ZA DARMO- ROBIĘ ZAMÓWIENIA GRUPOWE WIĘC MOŻECIE ZAMÓWIĆ NAWET 1 SZTUKĘ A NIE ZAPŁACICIE NIC ZA PRZESYŁKĘ ZAPRASZAM SERDECZNIE NAPRAWDĘ WARTO ZAOSZCZĘDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabar
Witam!!! Posiadam również kilkanaście perfum już wycofanych z oferty FM. Damskich i męskich. Jeśli jesteś zainteresowany/a jakimś wycofanym perfumem napisz nr. może taki posiadam. Posiadam również w sprzedaży aktualne perfumy FM, jeśli chcesz zamówić jakiś perfum napisz najlepiej na maila, gdyż na gg nie siedzę tak często. Mail: aga851@gmail.com gg:2088560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek17
Jestem dystrybutorem FM z Torunia i okolic Jeśli chcecie złożyć zamówienie proszę o kontakt tel. 790749664 email : milioner1976@wp.pl gg : 11989319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo111
Witam czy ktoś ma z Was listę z nowymi perfumami od numeru FM 400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek17
Jestem dystrybutorem perfum FM Jeśli jesteś zainteresowana/y listą i cennikiem napisz... Kontakt: Tel: 790749664 Gg: 11989319 Mail: milioner1976@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adika ZX 56
A tak naprawdę to co sadzicie o perfumach FM? Uważacie,że są ładne? Bo moim zdaniem jak najbardziej tak,tylko ten zapach jest strasznie krótkotrwały... www.Oczarovana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuGeM
dla wszystkich nowych pragnących podnieść swoje wyniki w branży MLM polecam tani kurs internetowy który znajduje się pod tym linkiem->mlm.interkursy.pl/p/16963/ osobiście skorzystałem i podwyższyłem swój poziom efektywność w krótkim czasie z 9 do 12% a teraz blisko jestem nawet poziomu 15% czyli notabene inwestycja nie całych 80 zł zwróciła mi się praktycznie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauluxo
Jeśli ktoś chciałby coś zamówić z Warszawy i okolic to rownież zapraszam :) Zasięgnij porady, dowiedz się o nowych promocjach ciesz się wspaniałymi produktami :) info na paula.kondeja@gmail.com Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmtorun
Zapraszam na http://fmtorun.pl Jeśli chcesz mieć możliwość kupowania produktów FM GROUP 30% taniej przez internet, ZAREJESTRUJ SIĘ. Ta opcja jest bezpłatna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM Białystok
szukam FMowca z Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkabar
Zapraszam chętnych z Żor i okolic, którzy chcieliby kupować perfumy FM na potrzeby własne lub też sprzedawać innym (płacicie 23,64 a nie 33,80) masz jakieś pytania zadzwoń lub napisz tel 665780006 gg 2088560 lub mail aga851@gmail.coml Osobom, które zapiszą się u mnie gwarantuje stałą pomoc i co najważniejsze NIE BĘDZIECIE MUSIELI ROBIĆ ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 10 SZTUK ABY DOSTAĆ PACZKĘ ZA DARMO- ROBIĘ ZAMÓWIENIA GRUPOWE WIĘC MOŻECIE ZAMÓWIĆ NAWET 1 SZTUKĘ A NIE ZAPŁACICIE NIC ZA PRZESYŁKĘ ZAPRASZAM SERDECZNIE NAPRAWDĘ WARTO ZAOSZCZĘDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×