Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość paolao16
Witam jestem Dystrybutorką firmy FM. Katalogi dostępne na http://perfumy.fm/ Jeżeli i TY chciałabyś/ chciałbyś zostać dystrybutorem i zarabiać na sprzedaży kosmetyków firmy FM, która rozpowszechnia się po całej Europie proszę o kontakt e-mailowy. Wystarczy podpisać umowę którą Ci wyślę e-mailem a Ty wyślesz ją pocztą do głównej siedziby i wkroczyć w świat kuszących zapachów. paulina113@poczta.onet.pl GG. 9839160 Zapraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agia
Polecam internetowy Sklep FM: Namiary do nich na facebooku: www.facebook.com/sklepfm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfaro
Ktos moze mi powiedziec o perfumkach fm nr 110 i 208? Jak trzymaja czy rozwijaja sie czy tylko plaska nuta? No i co najwazniejsze czy sa choc podobne do oryginalnych zpachow.Chetnie bym je kupil od jakiegos konsultanta FM. Czekam zatem na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakreont
Na początku zaznacze, że z firmą FM Group nie mam nic wspólnego. Ale kolega kupił od nich perfumy, i muszę szczerze przynać, że naprawdę nieźle pachną. Cenowo nie było już tak różowo, bo kosztowały prawie 40 zł. Zainteresowałem się samą firmą i trafiłem na ten artykuł: http://www.scribd.com/doc/62090190/RankingMLM-nr-1 , w któtrym wypowiadają się top liderzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtas910
Witam jestem dystrybutorem FM Group w Warszawie jeśli ktoś chciałby pooglądać katalogi i powąchać perfumy i kupić produkty fm, prosze o kontakt fmsklep@wp.pl 669190722 Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVON to nie tylko kosmetyki to przede wszystkim świetne programy motywacyjne, promocje, gratisy, świetna zabawa. Jeśli lubisz kontakty z ludźmi ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do mojego zespołu i przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać z tej współpracy. Tylko teraz jeśli zapiszesz się otrzymasz: - pakiet startowy który umożliwi Ci start - ulotki, 5 katalogów, próbki - masz możliwość wzięcia udziału w szkoleniach "Piękno sukcesu" - możliwość zarobku do 40% - zamówienie kiedy chcesz, bez dodatkowych opłat - brak wpisowego - realizujesz swoje plany we własnym tempie - tylko teraz suszarka do włosów Philips za 19.90 zł - kolczyki „perełki w 5 kolorach + perełki rozświetlające za 6.90 zł - zestaw lakier + kosmetyczka za jedyne 1 zł ZARABIAJ I BAW SIĘ ŚWIETNYMI KOSMETYKAMI FIRMY AVON TU NIC NIE TRACISZ JEDYNIE MOŻESZ ZYSKAĆ Kontakt: gg: 11699301, e-mail: muszek1000@interia.pl Tel: 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki i buty
Wtrace sie troche do tematu :) Mam do sprzedania kilka torebek Louis Vuitton - sliczne repliki, starannie wykoanane, po prostu cuda :) a takze kilka par szpilek i platform Christian Louboutin - rozmiary 36 i 37. Zdjecia: http://www.fotosik.pl/u/anja177/album/934780 kontakt mailowy: penyl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swego czasu korzystałem również z produktów fm group Polska, ale gdy do gry weszła nowa firma Aroma group z ciekawszą oferta i korzystniejszym planem zarabiania skorzystałem z niej! 100ml 22% za perfumowania męskiego i damskiego + utrwalacze jak w oryginalnych perfumach za jedyne 54zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swego czasu korzystałem również z produktów fm group Polska, ale gdy do gry weszła nowa firma Aroma group z ciekawszą oferta i korzystniejszym planem zarabiania skorzystałem z niej! 100ml 22% za perfumowania męskiego i damskiego + utrwalacze jak w oryginalnych perfumach za jedyne 54zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na mój sklep internetowy www.tylko.aromagroup.pl Kontakt tel. 518 777 759 skype Saunir mail saunir@o2.pl Lokalizacja Dębica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAMSKIE: 1.Chanel - Coco Mademoiselle 2.Cacharel - Amor Amor 3.Calvin Klein Euphoria 4.Dolce&Gabbana - Light Blue 5.Lacoste - Touch of Pink 6.Puma - Urban Motion 7.Givenchy - Ange ou Demon 8.Dolce&Gabbana - The One 9.Halle Berry Halle 10.Thierry Mugler Alien 11.Thierry Mugler Angel 12.Christian Dior - Dolce Vita 13.Lancome Hypnose 14.Versace - Bright Crystal 15.Jennifer Lopez - Deseo 16.Donna Karan (DKNY) - Delicious Night 17.Escada - Escada S 18.Gucci - Eau De Parfum II 19.Lacoste - Pour Femme 20.Paris Hilton - Can Can 21.Mexx - Mexx Woman 22.Hugo Boss - Boss Orange Woman 23.Versace Versense 24.Bulgari - Jasmin Noir 25.Escada - Escada Signature 26.Victoria Beckham - Signature Woman 27.Estee Lauder - Sensuous 28.Idole d'Armani Sexy Doll 29.Armani Aqua di Gioa 30.Paco Rabana Lady Milion 31.Bruno Banani Magic Women 32.CK Beauty MĘSKIE: 33.Davidoff - Cool Water Men 34.Hugo Boss - Boss No.6 35.Giorgio Armani - Black Code 36.Yves Saint Laurent - LHomme 37.Jean Paul Gaultier - Le Male 38.Kenzo - Power 39.Giorgio Armani - Acqua di Gio Homme 40.Guerlain - Homme 41.Paco Rabane - 1 Milion 42.Dolce &Gabbana - LAmoureux 6 43.Chanel - Allure Homme Sport 44.Christian Dior - Homme Sport 45.Hugo Boss - Hugo Energise 46.Hugo Boss - Hugo Men 47.Diesel - Only The Brave 48.Lacoste - Lacoste Pour Homme 49.Giorgio Armani - Emporio City Glam for Him 50. Adidas Active Body 51.Giorgio Armani - Aqua Di Gioia 52.Gucci - Pour Homme 2 53.Escada - Moon Sparkle For Men 54.Azzaro - Chrome Legend 55.Christian Dior - Fahrenheit 56.Lacoste - Essential 57.Calvin Klein Crave 58.Yves Saint Laurent La Nuit De L'homme 59.Azarro Chrome Sport 60.D&G One Gentalman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepFM.com
AKTULANE PROMOCJE PERFUM FM: www.SklepFM.com pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunius1905
Witam czy jest ktos chetny do wspolpracy z fm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaFM
Witam zbieram wlasnie zamowienie czy jest ktos chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrw
Witajcie :) Podaje bon rabatowy do Sklepu FM, który można użyć na stronie: www.SklepFM.com . Może ktoś skorzysta ;) kod to: YEGYZ3PJ mozna go wykorzystać do końca miesiąca, czyli do 30.11.2011r. Uprawnia do 10% rabatu na wszystkie perfumy, nawet te, które już wcześniej zostały przecenione i są obecnie w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemekfm
Witam wszystkich. Jestem dystrybutorem perfum i innych kosmetyków firmy FM w Łodzi. Chętnych do zakupu artykułów FM zapraszam do kontaktu: przemekfm89@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisteria11
W ciągu dwóch miesięcy przetestowałam 54 próbki perfum FM i, niestety, żadnego zapachu nie wybrałam (a tak w ogóle to uważam, że w przypadku produktów FM słowa "perfumy" i "zapachy" są mocno przesadzone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbnmnb
gdzie znajduje sie numer tych perfum na buteleczce? pod spodem ? a moze to ten jakby wygrawerowany delikatnie na przodzie butelki na samym dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia79.2009
Przeczytałam cały post. Ja mam zupełnie inną liste tych nowych zapachów, zresztą starych też. Mieszkam w UK a koleżanka w USA i ona też ma inną listę. Kto wie co to ? 14- 15- 19- 28- 71- 72- 74- 75- Podajcie jak możecie a ja wam podam moją ale jeszcze sprawdzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saunir.
Witam reprezentuje firmę Aroma group od kilku dni mamy w swojej ofercie kosmetyki z serii kolorowej wyprodukowane przez firme Glazer dla Aroma Group. Kosmetyki te sa bardzo trwale i nadaja piękny wyglad przez caly dzien - zachęcam do wypróbowania ich ja jestem z Dębicy/Rzeszowa moj adres mailowy: saunir@o2.pl Zapraszam również do sklepu internetowego. www.tylko.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna444
witam, poszukuję chętnych do stworzenia struktury we wrocławiu; prosze o kontakt na maila joanna444@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii23
Sprawdź na: www.SklepFM.com PROMOCJA - aż 35% TANIEJ !!! - TYLKO 22,00 zł / szt. Warto się pośpieszyć!!! Tylko teraz perfumy w tak niskiej cenie. PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ: ^ Wody perfumowane męskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 50 ml: FM: 54, 57, 68, 93, 120, 140, 189, 207, 208, 210, 219, 223, 224, 225, 226 ^ Perfumy damskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 30 ml: FM: 06, 07, 09, 12, 17, 24, 26, 80, 101, 125, 132, 174, 181, 183, 185, 257, 261, 263, 265, 267, 271, 272 Sprawdź na: www.SklepFM.com ----- + W Słupsku dojazd do klienta i dowóz zakupionych produktów GRATIS !!! + PRZESYŁKA GRATIS !!! (w Polsce i dla zamówień powyżej 100 zł) + Możliwa wysyłka do innych krajów UE -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
FM GROUP www.perfumy.fm U MNIE PROMOCJA 22zł WIĘKSZOŚĆ PERFUM damskich i męskich klasycznych ....oraz do zakupów w AROMA GROUP anika2222.aromagroup.pl GG 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantfm@o2.pl
Witam. Chętne osoby do współpracy w FM (sprzedaż, budowanie grupy, system motywacyjny) z okolic Chodzieży, Piły (woj. wielkopolskie) jak i zarówno z całej Polski zapraszam na email konsultantfm@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naxii
wlasnie skusilam sie na perfumy z fm...i wiecie co? jestem naprawde bardzo zawiedziona, bo to takie badziewie ze nadaje sie ewentualnie do odswiezania powietrza w toalecie. I nie ma nic wspolnego ze swoim odpowiednikiem... Strata pieniedzy, juz wole sobie pooszczedzac troche i kupic oryginalne perfumy niz te z Fm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
^ Wody perfumowane męskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 50 ml: FM: 54, 57, 68, 93, 120, 140, 189, 207, 208, 210, 219, 223, 224, 225, 226 ^ Perfumy damskie z KOLEKCJI KLASYCZNEJ 30 ml: FM: 06, 07, 09, 12, 17, 24, 26, 80, 101, 125, 132, 174, 181, 183, 185, 257, 261, 263, 265, 267, 271, 272 U mnie zamówisz je za 16zł za sztukę :) GG 8861243 Ania.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel2550
Witam. Serdecznie zapraszam do zamawiania u mnie produktów, pomogę każdej kobiecie w wyborze idealnego produktu, chętnie wysłucham każdego i zaproponuje produkt który Ciebie zadowoli. 695575715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel2550
Witam. Serdecznie zapraszam do zamawiania u mnie produktów, pomogę każdej kobiecie w wyborze idealnego produktu, chętnie wysłucham każdego i zaproponuje produkt który Ciebie zadowoli. 695575715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaa
czy wersja HOT jest naprawde lepsza ? dluzej sie utrzymuje jest trwalsza? czy to tylko jakis chwyt marketingowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny dystrybutor Fm Grou
Zapraszam wszystkich liderów FM , (którzy budują własny biznes przez internet lub metoda tradycyjną) ,do nowego projektu eurypton.fm , Jest to platforma ulatwiajaca prace ze swoja grupa,pokazuje wiele nowych możliwości oraz pomaga rozwinac e-biznes. Projekt jest od niedawna, dlatego nie sa dostepne jeszcze wszystkie super mozliwosci.Zapraszam do obejrzenia prezentacji, naprawde warto,projekt jest swietny. http://e2.eurypton.com/ewelinafrackowiak/nowyfm2 Platforma jest rowniez dla osob nie dzialajacych jeszcze w fm,dlatego po obejrzeniu prezentacji jest mozliwosc przylaczenia do FM GROUP http://e2.eurypton.com/ewelinafrackowiak/produkty2 w razie jakichkolwiek pytan prosze pisac ewelina_frackowiak@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×