Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Elżbieta Smołka
Jestem Liderem w FM Group i zapraszam osoby chętne do współpracy w moim zespole. Zainteresowanym podaję adresy moich stron www.perfumyfm.biz www.fmgroup.perfumyfm.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FmTomaz
Witam i zapraszam do wspłpracy FM GROUP lub na zakupy,woj.łodzkie. Kontakt GG 4632694 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszi2
Zapraszam wszystkich chetnych do Perfumy FM, bez wzgledu na miejsce... PROMOCJA Starter GG 4814791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis87@op.pl
kasia2121 - z tych, które podałaś najlepsze są moim zdaniem 254, 271 oraz 265 :) Poza tym mamy teraz promocję w FM, 40 numer za 17 zł, perfumy klasyczne, 30 ml damskie, 50 ml męskie :) Zapachy damskie: 177, 180, 250, 251, 252, 254, 255, 256, 258, 259, 260, 262, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 Zapachy męskie: 120, 133, 140, 190, 205, 206, 207, 210, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 posiadam też kilka perfum już wycofanych (nie dotyczy 44 i 171) oraz mogę zamówić taniej niż w katalogu wszystkie pozostałe perfumy FM :) Katowice i Dąbrowa Górnicza - możliwość odbioru osobistego :) gg: 3077866 nemezis87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1209
Hmm sama bym się skusiła na taki tani perfum. Polecacie jakiś, bo niestety nie znam żadnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1209
Nie znam zapachu, a może mi ktoś doradzi jakiś z FM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TarnGóry
Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane działalnością w firmie FM Group.Zapewniam pomoc przy budowie grupy operacyjnej. kontakt gg 804807/Email- caroservice@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaFM
Witajcie:) Zapraszam zainteresowanych do współpracy lub do kupna produktów z FM. Więcej informacji na mojej stronie internetowej. http://www.MagdalenaSkowron.onlyFM.eu/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz FM GROUP
Wszystkich zainteresowanych perfumami marki FM GROUP z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic zapraszam do kontaktu tel. 726350823 lub e-mail : lukasz92kwiatkowski@wp.pl . zapewniam atrakcyjne rabaty!!!!! Możliwa także współpraca!! Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu . Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm...
Ta plaga z tymi podróbami to szczególna sprawa. Wszędzie tego pełno, przykładowo: przy wpisaniu w google pierwszych liter rzeczownika ''perfumy'' wyskakuje na I-wszym miejscu masa propozycji związanych z tą marką a na rynkach miast kręcą się naiwne konsultantki które same nie będąc pewne tego co mówią próbują wcisnąć tą tandetę, opowiadając cuda niewidy na temat tych "perfum". Po drugie bawi mnie rozbieżność informacji od różnych sprzedawców którzy sprzedają produkty tej firmy - jeden podaje że są to oryginalne perfumy produkowane pod Wrocławiem, drugi mówi o odpowiednikach sygnowanych inicjałami włoskiego (FIKCYJNEGO) projektanta mody Frederico Mahora :D, a najlepsi są klienci którzy uwierzyli w te bzdury i nieświadomie robią w bambuko swoich bliskich, rodzinę i przyjaciół ^^. Poza tym widziałem filmy reklamowe producenta promujące te "pachnidła" jak i tą firmę, dla kogoś kto trochę zna się na rzeczy zauważy że cały materiał imituje poczucie dobrego gustu i luksusu. Zwykły laik który nie miał nigdy styczności z prawdziwym światem dóbr luksusowych jakim są m.in perfumy tego raczej nie dostrzeże i uzna to za prestiżową reklamę porównywalną chociażby z reklamami perfum D&G, Dior itd. Nie rozumiem także niektórych zaślepionych konsultantek i klientów FM którzy wierzą w 100%-ową identyczność tych niby to perfum z pierwowzorami, przykład: "te FM są super, są identyczne jak wysokopółkowiec ale i o wiele tańsze, po co kupować wysokopółkowca jeśli można mieć to samo za bardzo niską cene" - taki ktoś chyba nigdy nie miał po prostu styczności z prawdziwymi perfumami. Jakiś czas temu czytałem wypowiedź pewnej infantylnej konsultantki FM która wyśmiała perfumy selektywne (w tym przypadku "Euphorie" od CK za rzekomą marną jakość sądząc że jej odpowiednik Euphorii z FM-u rozwija się, posiada intensywniejszy zapach i rewelacyjną trwałość... tak to jest gdy kupujemy "markowe zapachy" na targowisku po promocyjnych cenach, zapewne ta pani dała się w to wrobić ;]. Suma summarum FM to zwykłe bezczelne podróbki i jedno wielkie dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm...
Ta plaga z tymi podróbami to szczególna sprawa. Wszędzie tego pełno, przykładowo: przy wpisaniu w google pierwszych liter rzeczownika ''perfumy'' wyskakuje na I-wszym miejscu masa propozycji związanych z tą marką a na rynkach miast kręcą się naiwne konsultantki które same nie będąc pewne tego co mówią próbują wcisnąć tą tandetę, opowiadając cuda niewidy na temat tych "perfum". Po drugie bawi mnie rozbieżność informacji od różnych sprzedawców którzy sprzedają produkty tej firmy - jeden podaje że są to oryginalne perfumy produkowane pod Wrocławiem, drugi mówi o odpowiednikach sygnowanych inicjałami włoskiego (FIKCYJNEGO) projektanta mody Frederico Mahora :D, a najlepsi są klienci którzy uwierzyli w te bzdury i nieświadomie robią w bambuko swoich bliskich, rodzinę i przyjaciół ^^. Poza tym widziałem filmy reklamowe producenta promujące te "pachnidła" jak i tą firmę, dla kogoś kto trochę zna się na rzeczy zauważy że cały materiał imituje poczucie dobrego gustu i luksusu. Zwykły laik który nie miał nigdy styczności z prawdziwym światem dóbr luksusowych jakim są m.in perfumy tego raczej nie dostrzeże i uzna to za prestiżową reklamę porównywalną chociażby z reklamami perfum D&G, Dior itd. Nie rozumiem także niektórych zaślepionych konsultantek i klientów FM którzy wierzą w 100%-ową identyczność tych niby to perfum z pierwowzorami, przykład: "te FM są super, są identyczne jak wysokopółkowiec ale i o wiele tańsze, po co kupować wysokopółkowca jeśli można mieć to samo za bardzo niską cene" - taki ktoś chyba nigdy nie miał po prostu styczności z prawdziwymi perfumami. Jakiś czas temu czytałem wypowiedź pewnej infantylnej konsultantki FM która wyśmiała perfumy selektywne (w tym przypadku "Euphorie" od CK za rzekomą marną jakość sądząc że jej odpowiednik Euphorii z FM-u rozwija się, posiada intensywniejszy zapach i rewelacyjną trwałość... tak to jest gdy kupujemy "markowe zapachy" na targowisku po promocyjnych cenach, zapewne ta pani dała się w to wrobić ;]. Suma summarum FM to zwykłe bezczelne podróbki i jedno wielkie dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja niestety nei mialam zadnego znajomego, ktory dziala w fmie, wiec musialam zamowic perfumy z neta a mianowicie z www.sklep-fm.pl w sumie polecam. kupilam fm43 i jestem zadowolona, bardzo fajnie pachnie. brat wzial fm197 i tez jest ok, bardzo slodka perfuma. generalnie to nie sa oryginaly, ale i tak sa smaczne. pozdrawiam pachnących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja niestety nei mialam zadnego znajomego, ktory dziala w fmie, wiec musialam zamowic perfumy z neta a mianowicie z www.sklep-fm.pl w sumie polecam. kupilam fm43 i jestem zadowolona, bardzo fajnie pachnie. brat wzial fm197 i tez jest ok, bardzo slodka perfuma. generalnie to nie sa oryginaly, ale i tak sa smaczne. pozdrawiam pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja niestety nei mialam zadnego znajomego, ktory dziala w fmie, wiec musialam zamowic perfumy z neta a mianowicie z www.sklep-fm.pl w sumie polecam. kupilam fm43 i jestem zadowolona, bardzo fajnie pachnie. brat wzial fm197 i tez jest ok, bardzo slodka perfuma. generalnie to nie sa oryginaly, ale i tak sa smaczne. pozdrawiam pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka22222
Słyszałam, że ma być wyprzedaż w FM. Wiecie może od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek61
Dołącz do firmy FM i rozprowadzaj razem z nami perfumy i kosmetyki do ciała. Jeśli chcesz dołączyć do nas zgłoś się a ja wszystko ci objaśnię i zapiszę do firmy FM. Marcin Kowalski e-mail: kowalski02@vp.pl GG: 8797851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek61
Dołącz do firmy FM i rozprowadzaj razem z nami perfumy i kosmetyki do ciała. Jeśli chcesz dołączyć do nas zgłoś się a ja wszystko ci objaśnię i zapiszę do firmy FM. Marcin Kowalski e-mail: kowalski02@vp.pl GG: 8797851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AROMA GROUP
Zapraszam do współpracy z nową firmą działającą w branży medycyny naturalnej zwanej aromaterapią. Posiada ona w swojej ofercie zarówno perfumy damskie jak i męskie ponadto naturalne olejki zapachowe, olejki eteryczne, musujące sole do kąpieli, sole do pielęgnacji stop, kadzidełka i oleje do masażu. Firma Aroma Group niedawno rozpoczęła działalność co daje możliwość zajęcia wysokiej pozycji w strukturze firmy. Każdy partner otrzymuje: - własny sklep internetowy w domenie www.twojanazwa.aromagroup.pl. - dostęp do bogato wyposażonego biura online - Próbki perfum i olejków zapachowych - Katalog produktów Aroma Group - dostęp do darmowych materiałów pomocnych do zareklamowania własnego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku. - możliwość uczestniczenia w darmowych szkoleniach, które odbywają się online (bez wychodzenia z domu). Pozwala to na bezproblemowe zapraszanie swoich znajomych wysyłając im link do pokoju szkoleniowego. W naszej firmie masz możliwość korzystania z kilku źródeł dochodu: 1. Sprzedaż detaliczna z zyskiem 43%, 2. Premia od Czynnego Dystrybutora. 3. Prowizja kwalifikacyjna. 4. Strukturalna premia obrotowa. 5. Pensja rentierska. 6. Firmowa premia obrotowa. Więcej informacji na temat firmy lub planu marketingowego możecie uzyskać kontaktując się ze mną. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną: sklep internetowy: http://ag.aromagroup.pl adres email: mariuszborowy@o2.pl komunikator gg: 3436603 telefon: 509 545 418 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_yoo
Witam wszystkich jestem dystrybutorem a zarazem klientem FM jeżeli kos twierdzi ze to są podróbki to grubo się myli każdy zapach wydany przez FM jest na bazie koncentratów firmy Drom fragrances international która współpracuje z taki firmami jak: LOreal , SHISEIDO , NIVEA osoba która twierdzi ze produkty FM to podróbki również uważna ze NIVEA, LOreal ... to tez podróbki skora biorą od tego samego dostawcy koncentratów osoby chętne do współpracy proszę o kontakt ze mną: tomek_yoo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby ?
W takim razie drodzy konsultanci wyjaśnijcie mi dlaczego perfumy na przykład Gucciego których komponenty podobno pochodzą z DROM (czyli tej samej firmy z którą współpracuje FM) dłużej trzymają się na skórze, nie są płytkie i nie zalatują chemią w porównaniu do perfum z FM'u? Przecież niby FM a producenci markowych zapachów korzystają z tych samych komponentów zapachowych tyle że różnica jest w flakonikach, kampanii reklamowej itd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor-Gdańsk
Witam! Jestem dystrybutorem firmy FM Group Polska w Gdańsku. Chętnych do nabycia jakiegokolwiek perfumu lub innego produktu proszę o kontakt: GG - 488605 Chętnych do obejrzenia prezentacji na temat FM Group Polska ''krok po kroku'' prosze o wpisanie się na listę: http://bsg-polska.org/index.php?r=okejcn2nkukemk11biockn2eqo Miłego oglądania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do firmy Avon, która pozwoli ci na rozwój i sukces. Oferujemy szeroki wybór perfum, żeli , balsamów, kremów, cieni, biżuterii... Nie masz nic do stracenia, a u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a przy okazji możesz jeszcze zarobić. Tylko teraz: - masz możliwość nabycia tuszu za 1 zł - pakiet próbek z nowej linii kremów - starter dla nowych konsultantek a w nim 5 katalogów , przewodnik itp - prezent dla nowej konsultantki - możliwość awansu w każdej chwili - udział w szkoleniach kosmetycznych , gdzie poznasz tajniki profesjonalnego makijażu i nie tylko! - elastyczne godziny pracy CZASEM PODJECIE WYZWANIA JEST JUŻ DUŻYM SUKCESEM! Pisz na gg 11699301 lub na tel 880184966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powiecie ...
chce sie zamienic z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powiecie ...
chce jej dac oryginalna wode...a ona chce mi dac 2 fajne wody z FM...warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki korzystając z okazji chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami. Będąc żoną i matką chciałam zrobić coś więcej dla siebie, by móc dowartościować się w okresie dość trudnym dla mnie. Za namową koleżanki wzięłam udział w pewnym projekcie. Początkowo wydawało mi się, że nie ma to żadnej przyszłości, kolejna bzdura itp. Jednak z czasem zaczęło przynosić to efekty! Bo cóż może być dla nas przyjemniejszego jak nie kosmetyki!! Moim zadaniem jest sprzedaż kosmetyków renomowanej marki. Zajmując się domem i dzieckiem zaczęłam zarabiać, jest to dobre uzupełnienie naszego budżetu, a przy okazji przynosi mi dużo satysfakcji. Moja pierwsze zarobione pieniążki to 370 zł, po 3 miesiącach osiągnęłam wyniki ponad 600zł, a obecnie stawka rośnie z każdym tygodniem. Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana, wszystko wytłumaczę i odpowiem na każde pytanie by tak jak ja móc rozkręcić swoją „mini firmę. gg: 835788 mail: mariodmc@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM ŁÓDŹ
Witam jestem Dystrybutor firmy FM w ŁODZI. Katalogi dostępne na http://perfumy.fm/ Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany spotkaniem w celu wypróbowania produktu proszę o kontakt meilowy lub telefoniczny. tel 506-634-791, kazik.szymczak@gamil.com , GG. 1710151 Zapraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem dystrybutorką produktów FM Group, jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się w jaki sposób można rozpocząć współpracę oraz na czym ona polega to się polecam. Mieszkam w Zabrzu. Bliższych informacji udzielę po kontakcie mailowym marlena.fmgroup@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×