Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narinka

on ma orgazm. a ja nie.

Polecane posty

do \' buahahha\': spieprzaj w pospiechu. dobrze że Ty sprawiasz wrazenie niezwykle dojrzalego czlowieka, piszac np. \'boSHe\'. no tak. opisac orgazm? chyba nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahahahahah
narinka ty wieśniaro - czepiasz się mojego "boshe" , a te twoje obciachowe teksty o "twoim misiu" to czytsa żenada - twój "facet" to klęska ze nie potrafi cię doprowadzic do orgazmu, porażka meskości!! Niech lepiej zasuwa do szkoły , bo dzwonek dzwoni.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pozycji to przeróżne ale ostanio bardzo lubie od tyłu jak wchodzi we mnie ze swoim dużym interesikiem :) na początku trochę bolało ale teraz już nie :P a orgazm każdy wydaje mi się ze ma inny i trudno jest go opisać jednak wiem, że jest to zniewalające uczucie. kobietki a co mi poradzicie na to żeby ostudić troszkę napalelenie mojego faceta na mnie ? już mu o ty mówiłam żeby czasami się powstrzymywał ale on mi mówi że jak mnie widzi to nic nie jest w sanie go powstrzymać a troszkę mi to przeszkadza... ciągle chce mnie dotykać pieścić etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie chromosomie jeden, a nie ;) nie ma chyba sposobu, coby ostudzić męskość ;)) co do Ciebie buraku. no dokladnie, moj MIS przynajmniej skonczy szkoly z jakims efektem. w przeciwienstwie do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 do \"buhahaha\"... jak by to najladniej powiedziec ... wyjazd stad jak cos nie pasi!!! Widze ze nie masz naprawde pojecia o tym ze doprowadzenie kobiety do szczytu wcale nie jest miara meskosci ale co ja bede sie tu na tym rozwodzic i tak do ciebie nie dotrze... Jesli chodzi narinko o wielkosc to powiem ci szczerze ze nie mierzylam... pod reka mialam tylko linijke a wiesz ona tylko do 20 :P poprostu duzy i tyle;] Orgazm.. hm... ja to odczuwam jako przejscie ciepla, dreszczu czy czegos takiego... napina sie cale cialo... ale wlasciwie to nie ma \"niesamowitego, niedoopisania bum co wylacza umysl\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromosomie:) u mnie podobnie moj tez caly czas napalony chodzi hehe:) U mnie to spowodowane jest napewno tym ze jestesmy w podobnym wieku a chlopcy w tym wieku to wiesz... takie male ruchacze sa :P:P:P (prosze tego nie brac do siebie- joke) poprostu trzeba sie cieszyc i przyjmowac jako komplement albo stanowczo odmawiac jak sie naprawde nie ma ochoty , niech dostaje najlepsze tylko wtedy kiedy Ty naprawde tego masz ochote:) ja juz to opanowalam a mialam podobny problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niesamowite bum co wylacza umysl to przy tym, czego narazie nie mozemy :P ale to sie zmieeeni ;) ok, sprobuje. orgazm? fala gorąca przechodzaca po calym ciele [i to bynajmnije nie taka jak przy menopauzie :D], dreszcze, napiete wszystkie miesnie, sucho w ustach, zacisniet oczy i ppiesci na przescieradle :) o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrraaaa
wobec tego to były orgazmy!! :-D bo juz naprawdę wątpiłam, czytając o "wielkim bum", na miarę wielkiego wybuchu ;-) Takie sie urzadzi kobietom pranie mogu, ze same juz potem nie wiedza, co czuja, a co powinny czuc... Taaaaak....takie rozkoszne ciepło, fala gorąca, dreszcz od stóp do czubka głowy.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co brac do siebie, tylko tak jest :D trafne okreslenie \'male ruchacze\', jak najbardziej :):) z moim tez tak jest, z kazdym kolejnym razem-bardziej ;) narazie m nie przeszkadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \'huuurraa\' :) orgazm, owszem, przereklamowana sprawa. kobiety drą sie w niebogłosy tylko na filmach. tak mysle, o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrraaaa
taaa...filmy.... lepiej ich nie ogladac, bo potem sie bedziemy zastanawiac, czy ten orgazm aby nie byl za krotki? ;-P gdzies czytalam o kilkuminutowych orgazmach, co wy na to? moje sa krociutkie, dreszcz, i juz. pare sekund? cos kolo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj :D Dobra mykam spac... posnie sobie o moim Malenkim Ruchaczu :D moze cos ciekawego mi sie przysni:) Pozdrowki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic ciekawszego niz TWOJ ruchaczek. Twoij, moj, jej. byle wlasny ;) no, chyba, ze \\Deląg :D:D:D:D DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahhahahahahah
narinka wieśniaro z liceum gastronomicznego- po pierwsze nie jestem facetem tylko kobietą, po drugie skończyłam studia i mój facet również a po trzecie nie mam twoich żałosnych problemów z orgazmem bo mój kiciuś wie co to dobre pieprzenie - bez pozdrowień :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Byłem odcięty od netu ponad tydzień, ale juz jest ok. Wróciłem do swojego kotka :) Do końca grudnia nici z sexu bo miała mały zabieg, a i tak jest lipa bo chęci są a miejsca brak, nie żartuje. W samochodziku ogrzewanie szwankuje, a w domu cały czas ktoś jest. Pozostaje grasować na wolny pokój na jakiejś imprezce hehe. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buhahaha. po studiach? ale cos ciężko idzie Ci składne i poprawne stylistycznie pisanie. Aha. I człowiek nie tyle co WYKSZTAŁCONY a INTELIGENTNY nie nazywa seksy \'pieprzeniem\'. Jesteś pusta. Pukasz w dno. Od spodu. Misiu Twój musi byc tępakiem, myślącym fiutem jesli z Tobą jest. Bije od Ciebie TĘPOTĄ i niskim poziomem... kultury osobistej? ale ok, wchodź tu i sie baw. Powyzywaj się z uczennicami Liceum, KOBIETO PO STUDIACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALEZKA droga :) wiesz, są ludzie, co uprawiają słodką miłość, a są tacy co się pieprzą. ah, piękne! :O ooo, Charli!!! No to wspaniale! Wrócą piekne dni i w koncu Ty nam poopowiadasz \'conieco\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narinka ale jej przygadalas:) bravo:) Witaj Charlie - my sie chyba jeszcze nie znamy:] buuu a do weekandy jeszcze tak dlugo.. narazie nie mam jak sie spotkac z moim Slonkiem.. teraz jeszcze te matury probne:/ :P pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watam wszystkich🖐️ dawno mnie tu nie było, ale widze że topic wciąż żyje:D nie powinnam sie chyba dziwić, bo kobiecy orgazm (zwłaszcza podczas stosunku) to nie od dzisiaj niełatwa sprawa:) dla niektórych męzczyzn oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charli-> miło słyszeć takie dobre wiadomości:) Była tragedia, a teraz jest komedia:D Dla niewtajemniczonych: tragedia jest wtedy gdy jest wolna chata, ale nie ma z kim komedia - gdy jest z kim, ale wolnej chaty brak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam zawsze
orgazm za sprawą mojego cudownego mężczyzny i cieszę się, że nie muszę się spowiadać innym laskom o moich problemach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Valezka :) no to powiedzmy ze juz sie poznalismy hehe :) narinka nikicca też miło was znowu widzieć :] nikica nawet nie wiesz jak teraz wolałbym zamiast komedii mieć teraz dzieło literackie z nieco innej półki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh a co
"Zemstę" czytacie? buhahahahahahahah:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×