Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lishka

Tak bym chciala sexu z dwoma facetami !

Polecane posty

widze ze temacik sie wykrusza,a szkoda bo ciekawy:) no nic musze teraz zmykac,ale bede zagladac.. papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... przed takimi figlami dobrze jest coś chlapnąć na rozluźnienie , a potem się zabawiać ....ale bym pofiglowała!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 strzelaj tylko nie po oczach .... sam podręcasz . Co mam zrobić jak mi się chce pobaraszkować? Pogadam sobie chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że są takie kluby gzdzie każdy z każdym może , popatrzyłabym sobie. W tym wieku tzn. moim to kobitka jak bomba zegarowa chodzi ... ciągle ma się chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś tam->a tak przy okazji. zostaliśmy tylko we trójkę.2m+1:). fajnie chociaż narazie pogadać, i w robocie jakoś weselej od razu się zrobiło. aha i obiecuję że w oczy nie bede celował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomy mi kiedyś mówił własnie. wiem ze chyba koło łodzi jest taki. płaci się chyba 200zł za wejście. oczywiście w tym tylko pary mogę sie zjawiac. bo jakby mozna bylo byc samemu, to raczej sami faceci oprócz barmanki by byli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tylko pary ja bym wola sama się do takigo klubu wybrać zresztą narazie mojego nie ma więc nie wpuszczą mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas tam-> gdybys dowiedziala sie gdzie jest taki klub, to koniecznie napisz tu.. ale jak gdzies jest, to juz wyobrazam sobie te kolejki przed wejscie. no chyba ze cena biletu studzi niektorym ochote. ja nie wyobrazam sobie takiego lokalu w polsce, a po wczorajszych wynikach wyborów, to nawet jak jest, to pewnie zostanie zamknięty, w ramach czyszczenia polski z brudów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki pierwszy , słyszałam o nich ale niestety nie u nas. Jeden jest napewno , ale gdzie? nie wiem , to prywatna willa wstęp tylko dla zaproszonych. Więc odpada na wstępie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz prywatnie to w polsce sporo jest takich ofert. juz spotkalem sie z portalami erotycznymi gdzie byly wlasnie ogloszenia takich imprez. ej mam pomysla, a moze sami na kafeterii zbierzemy ludzi, znajdziemy lokal i zaszalejemy:) mysle ze niebylby to glupi pomysl, taki zlot, połączony z przyjemnościami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spowrotem :D mam tu male zamieszanie wiec zniklam na chwilke, a widze ze temacik ladnie sie rozwinal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie intensywne pomysly cie naszly :) ale wiesz tak caly rok to by troche meczace chyba bylo, nie.. :) ale sylwester oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×