Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

brednie - pisze NT.JG i pytanie do wróżki, podaj Swoją date urodzenia , na nr 72233- koszt 2,44 ale nie wierz na 100% traktuj to jako zabawę :) Iskierko Kochana nie przyszła i mam nadzieje ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz napisalam na numer od iskierki jeszcze mi nie odpisala ta \"wrozka\" no jasne ze traktuje to jako zabawe :P ale zobaczymy co mi odpisze, a moze mnie chociaz troszke na duchu podniesie???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie mi napisała ze nic nie wskazuje na to ze jestem w ciąży i ż ew 2 połowie roku mam sie starac:D zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez napisałąm po 72702 ale jeszcze nie doszedł :D jak mi odpisze to napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo dziewczynki kochane ,a wiec testu nie robiłąm narazie ponieważ narazie spóźnia mi sie 1 dzień...a nie chce się znowu napalać.bedzie co ma być,ale oczywiście jak nie dostane okresu jeszzce w tym tygodniu to na bank zrobie bo nie wytrzymam,ale narazie spokój,az sama sobie się dziwie ze taka jestem spokojna;)ale napalanie sie nic nie da potem jak cos bede gozrej rozczarowana wiec narazie odpuściłam;) a wy co kochane za szaleństwa z ta wróżką odpalacie co:P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a MI NAPISAŁA TAK: \"WIDZE, ŻE JESZCZE W TYM ROKU ZOSTANIE PANI MATKA.URODZI SIE DWÓJKA ZDRWOYCH DZIECI...\" czy chce Pani sie dowiedziec jak bedzie przebiegała ciaza?? napisałam , że chce wiedzieć to odpissała: \"POD KONIEC ROKU MOZE SIE PANI SPODZIEWAC DZIECI. SAM PORÓD BEDZIE CIĘZKII DŁUGOTRWAŁY, ALE UDA SIĘ PANI URODZIC DWÓJKE ZDRWOYCH I SILNYCH DZIECI.... marzę o blixniakach, moze mi BÓG je da.......@ spóxnia się już 4 dzień, ale cicho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam pytanie i wyslalam to mi po pol godzinie odpsala zebym podala jeszcze imie i date urodzenia czyli kolejne 2zl hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa Słonko my sie dobrze bawimy w wrózka ma pełne rece roboty ja czekam na smska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kazała podać date urodzin moja i mojego męza...... dziewczynki moze wymienimy sie fotkami??????bedzie sie le[iej rozmawiało, widząc osobe bascha123@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jescze nie napisała nic- czekam cierpliwie.. Co do fotek super pomysł!!! molu77@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to samo napisała :) Iskierko nie moge przesłac foto bo w pracy siedze wieczorem z domku wyśle jak bedzisz chciała :) Napisała mi ze w ciągu tego roku zajde w ciąże i urodze zdrową dziewczynkę,Ciąza i porod bez komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie odpisala a zdjecia wysle za chwilke :-) moje i mojego synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało sie ze tez nie mam fotek w kompie w pracy- a myslałam, ze mam. Wiec przesle wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wyslalm fotki do was :-) tylko sie nie smiejcie za glosno :P:P:P odpisala mi ta wrozka :-) napisala tak: w ciagu najblizszych 2 - 6 miesiecy zajdzie pani w ciaze i bedzie bardzo szczesliwa heheh pozyjemy zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie znac czy doszly do was moje zdjecia :-) i ja czekam na wasze tylko do si nie mam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki dotarły!!! Dzieki Dziewczyny! SUPER! Pani wrozka napisała : \"MOJA DROGA WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO , ZE JEST CI PISANE ZOSTANIE MAMA.MUSISZ SIE JEDNAK WYKAZACWIELKA CIERPLIWOSCI\" -kurcze! \" OKRESEM NAJBARDZIEJ SPRZYJAJACYM BEDZIE DRUGA POLOWA ROKU\" -hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie piekna kobieta z Ciebie...🌻 molus Tobie tez się uda.....ciekawe co ze mna.......objawów zero!!!!tylko czesto siusiam i spac mi się non- stop chce...... ile dałybyscie mi lat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko dzieki za komplement :-) ja wcale tak nie mysle :P a z ciebie tez jest niezla laseczka :-) molus ciekawe jak ty wygladasz i si tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bym ci dala cos kolo 25 latek :-) a wy ile mi byscie daly lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł ze zdjęciami ja wysłałam juz fotki do Iskierki a teraz bede słała do Molusia;) czekam na wasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko to Ty tez koziorozec tak jak ja :) Brednie Ty w listopadzie 25 no nie? Ale młodziej wygladasz, tak na 21-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---tak wymieniałysmy sie;) ,a co do twojego wieku to wygladasz na 21:) a ja dziewczynki w czerwcu skończe 22;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×