Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Moluś po zdjeciach odrazu widac, ze fajna z Ciebie babka i w ogole masz bardzo ladny usmiech, taki szczery i pelny:) Ja tez wyslalam juz swoje fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekolada zawiera lecytynę, substancję poprawiającą pamięć i uwalniającą w mózgu związki pobudzające go do pracy. Dlatego kostka czekolady zjedzona przed egzaminem na pewno nie zaszkodzi. Hormon serotonina, który wytwarza się z udziałem zawartych w czekoladzie aminokwasów, wprawi cię w dobry nastrój, co przyda się przed sesją. Ziarno kakaowe jest obfitym źródłem magnezu, potrzebnego organizmowi do opanowania stresów oraz zapobiegania bezsenności.Szybko poprawia nastrój i pomaga zwalczyć stres. Jak najbardziej! Zawarte w czekoladzie aminokwasy (głównie z mleka w proszku) biorą udział w wytwarzaniu w organizmie serotoniny. Serotonina to hormon, który dba o twoje samopoczucie, sprawia, że czujesz się zadowolona, szczęśliwa i odprężona. Czekolada zawiera też związek o nazwie fenyloalanina, znakomicie poprawiający humor... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Czarnulku nie zawstydzaj mnie...Z Ciebie to dopiero laseczka ze hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to chyba bede przed sesja jesc czekolade i rano pic kakao! Moze cos pomoze, mam teraz ciezkie egzaminy:( Zaraz spadam sie uczyc dalej, wiec kakao sobie walne;P Moluś a skad Ty masz taka wiedze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stycznia bedzie 6 miesiecy. Razem jestesmy 30 miesiecy a znamy sie od dawna....! A jak u Ciebie to było? Ja strasznie lubie wspominac te czasy jak zaczelismy sie miec ku sobie. Mało kto wierzył, ze nam sie uda bo ja jestem taka troche walnieta a moj taki spokojny. Ale ja wiedziałam, ze sie uda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulku to akurat sciagnełam z netu-hehe ale ja zawsze wcinałam czekolade przed sesja... Trzymam kciuki i powodzenia na egzaminach. A tak na marginesie to wspołczuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mezem znamy sie juz 6 rok, para jestesmy 4 lata a w tym juz 2,5 po slubie :P masz synus kochany nam sie przytrafil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Moluś dzieki, ja sobie tez wspolczuje :o A co do wspominania czasow poczatkowych, to ja tez lubie rozmawiac i opowiadac jak to bylo jak sie poznalismy, co sie dzialo itp.:) Baby chyba juz tak maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba maja... Brednie no ładny staz :) A moj mezus wczol sie teraz w prace a ja che juz isc na miasto jakis staniczek kupic a on tylko zaraz i zaraz-wrrr. A bo nie wiem czy pisłam kiedys- my pracujemy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie poznalismy na pierwszym roku studiow, bylismy w tej samej grupie :-) on mial wtedy dziewczyne juz 2 lata a ja chlopaka ( 3 lata razem) njapierw bylo zauroczenie..... potem przyjazn, ktora sie przerodzila w milosc. Na drugim roku on zerwal ze swoja a pol roku pozniej ja z moim :-) i wtedy bylismy juz razem :D a po roku i dwoch miesiacach \"chodzenia\" ze soba zaszlam w ciaze i wzielismy slub :-) milo sie wspomina a najbardziej podoba mi sie to ze nie zalujemy niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie tu nasmarowałyście od wczoraj :P Miałam 4 strony zaległości. Si bardzo mi przykro, że się nie udało :( Ale nie martw się , już niedługo napewno się uda :) Iskierka, Agapa natychmiast testy robić :P Ale jestem ciekawa co tam u Was w brzuszkach się dzieje, hehe :) A co do zdjęć, to ja niestety nie mam swoich na kompie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z moim Miśkiem poznaliśmy się przez chat!!! Jesteśmy razem już prawie 3 lata i jest super! Nie sądziłam, że tacy faceci są jeszcze na świecie :P A ślub? W roku 2007, ale dokładnej daty jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :D przesłałam fotki Brednie i Moluś :D no:P ide spac,boli mnie brzuch o wiedze FF po Polsku Dzięki Ci :D ide sie uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku:) dziewczyny ale się rozpisałyście:P u mnie 2 jeszcze nie ma:P..hehehehe ale jeszcze daje na wstrzymanko;) markotka --my tez slub w 2007 :) iskierko--ja tez jeszcze nie testowała;) moze nam sie uda...ale cciii nie zapeszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chiałam się jeszcze zapytac jak jest z szyjką macicyna poczatku ciązy?? czy tarda czy miękka i czy opuszczona czy nie???kto wie??? a i jakis taki twardawy brzuch mam na dole taki inny niz zwykle?? uciekam spać;) do jutra🌻 słodkich snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widze, ze dzis pierwsza jestem. Ja wczoraj tez juz przed 22-ga spałam.Chyba to przytulanie mnie tak wykonczyło :P Si- zdjecia doszły :) Markotuś skołuj jakies swoje foty... Miłego dnia... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie byłaś jedyna z tym spaniem, ja bez przytulanek a spałam przed 22-gą już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D u mnie tez przytulanek nie bylo:-( przez te moja wysypke...... dzim mam 16 dc i temp 36,7 juz trzeci dzien :-) niec nie kumam z tych moich zapisow :P iskierko - jaku ciebie????? pusto czy @?? agapa a ty jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
cześć, jestem tu nowa też starająca się, stosuję NPR i biorę duphaston od 2 m-cy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 💤 spac! spac! spac!!!!!!!! niech mi ktoras powie jak mam sie zalogowac doFF bo chce zrobic sobie wykres a za cholere nie moge :( buuuuuuuuuuuuu a własnie:D która robiła test :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej si :-) jak tez chcialm sie tam zalogowac :-) ale mi nie wyszlo, kurcze jestem taka tępa z angielskiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
No tak. Mam 30 lat, ośmioletnią córkę i wieeeeelką ochotę na drugie dziecko, ale od pięciu cykli nic mimi duphastonu. wiem że to krótki czas, ale wiecie jak to jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek76
Z pierwszym dzieckiem nawet nie wiem kiedy dosłownie wpadłam. wydawało mi się że jak będę chciała miec drugie to po prostu szybko zajdę w ciąże i już a jednak bardzo się myliłam........Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania, że wpadka to cudowny wynalazek i mocno żałuję, że nie wpadliśmy z michem, leci już 9 roczek bycia razem, a jakiś 13 znajomości, przed ślubem 5 lat z hakiem, teraz blisko 3 po ślubie . Można było wpaść,ale Misiek zawsze taki był przezorny , wrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×