Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

nie wiem czemu ale nie mogę wejsć na topik z ostatniej strony:( z każdej wchodzę, ale z tej za cholerę😠 wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie mogłam ale juz Ok A juz zaczełam sie denerwowac-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem tu niedzielnym pisaczem, ale czytam was, czytam :) Zresztą kilka stron wstecz się wpisywałam chyba :) U mnie na tyle się zmieniło, że pod wpływem forumek dostała \"kopa\" i zarejestrowałam się do poradni leczenia niepłodności, termin wuzyty na 3 lutego. Mam nadzieję, że moje @ przyjda tak że na wizyte nie będe miała. Jak narazie też czekam, w sumie u mnie to sa widełki, mogę dostać dziś, jutro, pojutrze ... mam nadzieję, że to będzie nawet w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ojojojjjjj cosik forum szwankuje...nie mogłam wejsc.... dziekuję za zdjecia.....tylko agapy nie mogłam otworzyc i usunełam Agapa przeslij mi prosze jeszcze raz❤️ u mnie dzisaj 5 dnień jak @ sie spóźnia.....ciekawe jak długo jeszcze wytrzymam bez testowania....:-p Si cieszę sie , że dołeczek minął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko - ja mam założenie, że po 4 dniach opóźnienia dopiero zatestuję, więc gdybym to była ja - z pewnością dziś znałabym odpowiedź :p zastanawiam sie kiedy na mnie przyjdzie te szczęście, że będę mogła w końcu zajść do mojej apteki i kupić test ciążowy ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona....kibicuje Tobie...może akurat Ty nosisz pod ❤️ małego szkraba?????? nic nie wiadomo...;-)))) ja wstrzymuje sie z testem tylko dlatego , że w poprzednim cyklu jak m isie spóźniała @ 1 dzień to zatestowałam i co dupa blada.....rozczarowanie i dnia nastepnego przylazła @-pka....wiec wolę czekać cierpliwie....może do poniedziałku, jak nie zwariuje do tej pory.....kurcze oczy mi sie zamykaja........strzelę kawusie...ktos sobie zyczy to zrobie odrazu kilka...... I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> I_I> więc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dostalam fotki od molus i od fladry, niestety od si nie dostalam :-) dziewczyny jestescie sliczne :-) i wcale nie wygladacie staro!!! molus - super sukienka slubna :-) no a u mnie lipa - dostalam wysypke na calym ciele, bylam u lekarza i niby alergiczne, wykupilam leki i zobaczymy, jak nie przejdzie to trzeba bedzie sie wybrac do dermatologa :-( brr ale mnie s w e d z i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha przypomniał mi sie kawał z paczusiem..... przechodzi biznesmen koło sklepu , siedzi dziewczynka i płacze:- -co sie stało dziewczynko , czemu płaczesz...... a chcesz na paczka????? - dziewczynka odpowizda -a jak jest na pączka???? hhaahahhaahaahhaahahhahahahahah RATUNKU ZASYPIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Iskierko! ale sie usmiałam!!!! hahahahaha :D A sukienka szysta była bo taka co sobie upatrzyłam to ponad 2 tys. kosztowała! Ja tez mam kłopoty z alergia i rznymi wysypkami. Jezdziłam do lekarza do Poznania i dopiero tam pomogli. Pij sobie wapno- mi pomaga... A Padlinka i Markotka gdzie zwiały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś thx za fotki sa super, ja wyśle dziś wieczorem. Nie wyglądasz na swoj wiek :) Iskierko rob test !!! tam są 2 krechy :) brednie dziś wyśle fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta sliczne :-) wynurzam sie z otchlani mdlosci, hihih, dzis troche lepiej wiec nawet kompa odpalilam, hłe hłe Mowie wam kochane gdyby nie moj kochany maz to chyba by nic w domu nie bylo zrobione. Wraca z pracy i od razu bierze sie za sprzatanie, mycie naczyn, gotowanie...czasem mi glupio, ze ja jestem taka do niczego a on mi tak pomaga..🌻jest kochany... Rany Iskierko----jestes wielka ze nie skusilas sie i nie testowalas sie jeszcze! Chocioaz rozumiem to bo sama przeciez mialam opory straszne..rozczarowania nie naleza do najprzyjemniejszych doznan..niestety...le strasznie trzymam kciuki za to zeby te opoznienie jednak znaczylo ..❤️..:-) Dziewczyny, a ktore dni cyklu sa u Was? napiszcie bo ja troche glupawa ostatnio jestem i jakos polapac sie nie bardzo moge...:-) Fladerko--super ze wpadasz..sliczna Twoja dzidzia..kurcze, hehe ciekawe jak teraz wyglada moja dzidzia, heheh chyba ma jeszce ogonek, hehe Wszystkie Was sciskam mocno!!!!!!! Aha, ja tez chce fotki :-) przeslijcie mi dziewczyny na paula.kali@vp.pl pliiis 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije wapno i mam jakies leki na alergie :-) markotka bedzie pewnie dzi od 15 a padlinka byc moze wyjechala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziś mam 25 dc. I wczesniej w tym dniu dostawałam @. Ostatni cykl jednak przyniósł mi zmianę, no i mój cykl się wydlużył cudownie do prawie 28 dni, w 28 dniu wieczorem przylazła @. Uznałam to za sukces i przełom, bo @ była bardziej jak @ a nie jak plamienie, które mi towarzyszy już ho ho i jeszcze troszkę. Ten cykl uważam za stracony i byle jaki, nie mierzę w nim tempki, więc nie wiem kiedy i czy w ogóle była owulacja, czułam ból tak 10 dc i sądziłam, że to może być to, potem spokój. Sluzu za specjalnie nie szukałam, bo jak się często przytula z mężem to nie ma to sensu :p Zatem u mnie jest czekanie, bo w zasadzie ja chcę, by ten cykl był normalny. Zobaczymy. Jesli się wyregulowało to @ powinnam dostać w sobotę. WIęc ... czekam, równie dobrze może mnie zalać już jutro. Oby nie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko fotki wysłane :) Mam nadzieje,ze moj mezus tez bedzie taki kochany jak Twoj... ale pewnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kawke wypilam dzis mam labe bo nie musze obiadu robic - dostalam go od mamy :-) fasolka po bretonsku heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie musze robic- kapusniak od tesciowej. A jak mezusiowi bedzie mało zrobie mu hot- doga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus ty z Kola jestes tak???? ja mam rodzine w Izbicy Kujawskiej ( jesli o to Koło chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Brednie. A w Izbicy mam babcie, dzidka, kuzynke i jeszcze innych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jaki ten nasz swiat mały :P moja rodzinka mieszka konkretnie w Dlugim, 4 kilometry od izbicy jak sie na kolo jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Boshe ile Wy tu nastukalyscie postow jak mnie nie bylo!:) Mam duzo nauki dlatego nie zagladalam:( Dzieki za kciuki, tamte egzaminy zdane:D no ale teraz mam przed soba najgorsze, ale mysle, ze jakos to bedzie. Wysylalyscie sobie fotki to mi tez wyslijcie! Chce zobaczyc, z kim tutaj sobie klikam:) pocahontaz@poczta.onet.pl Podpiszcie, ja tez Wam wysle pozniej:) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mały i to bardzo... Czarnulku juz fotki ida do Ciebie. Jak tak zakuwasz to jedz czekolade albo pij kakao...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×