Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

wysłałam zdjęcia do brednie i na adres sol @o2 - czy to adres si25? uf ale się naklikałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flądar dostałam ale słodkie maleństwo super fotki dzięki :) sol to moj adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si---a który to cykl z kolei starań?? szkoda ze sie nei udało,ale głowa do góry jak nie teraz to potem;) iskierka---dlaczego nie chca sie otworzyć moje fotki??:(kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa nie wiem, prosze wyslij jeszcze raz.... Si dziekuje za zdjecie...piekana kobietka z Ciebie......wysłałam swoje....tylko sie głosno nie smiać.....zobacz na moje cycki?????tak teraz wygladaja jak @ sie spóźnia...wiec moze to dobry znak:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko mam nadzieje ze mi moje urosną :D Super fotki jestes bardzo ładna i masz extra fryz a cyckami mozesz sie podzielić :D cholera ide sie uczyć Fertility Friend i nic mi nie wychodzi :( kto ma to na polski tłumaczone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam za darmo-bierzesz je??????oczywiscie cycki he,he,heeeee.....ja sie nie nakrecam , ale wiesz sama jak to jest 4 dni po terminie@......... ech co ja tu mówie jak wy macie @ prezepraszam...:-( Si mój maz nie narzeka, własnie zaraz wraci trzeba go odpowiednio przywitac, moze przytulanki bedą.....:-p jak sobie mnie wyobrażałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiuerko ja tam probowałam coś zdziałac ale nic mi nie wychodzi mimo ze czytam instrukcje nie moge sie nawet zalogowac, a chciałabym zacząc mierzyc temperaturke wiedziłabym kiedy mam owulacje bo ten cykl miła tylko 27 dni a zawsze mam 28 wiec chyba stres i sie poprzestawiało:( Ja Was sobie w ogole nie wyobrażałam czekałam na fotki. Ile masz lat? pewnie tyle co ja albo mniej :) Super fotki dostaję :) Paula mi wysłała tez wh ja mam na imie Diana :D a co do wykresu to jak wcześniej pisałam mam 2 miesiące na obserwacje cyklu i chciałabym pomierzyc temperaturke, wtedy sa wieksze sznase jak Kochanie moje wroci :D ale sie rozpisłam:D najdłuższy moj post :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa -cięzko mi powiedzic. W tamtym roku 2 cykle sie staraliśmy a to bedzie 3 Uda sie juz niedługo, musze byc dorej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko Ty śmigaj test robić tam musza byc 2 grube i tłuste krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Tobie tak, ja nie mierze temp..nie licze dni płodnych.....tylko przytulam sie jak tylko mam ochotke jest to codziennie, mój maz , którego znam 9 lat...pragnie mnie tak samo jak ja jego.....ale owu czuje ...jest to z reguły 14 dni przed spodziewana @......wiec oblicz sobie....i niemierz temp...najwazniejszy jestl uzik...wiem cos o tym ...tak miała moja siostra i byłam przy porodzie.....:-))) fryzurke teraz zapuszczam.....tak chciał mój maz abym scieła na bardzzzzooooo krótko i odrzstaja.....mam 24 lata....... Boze własnie wcinam płatki kukurydziane......ale mam smaki co????? mam ochotke na winko czerwone...wiec czekam na Mojego Królweicza...... Si ile jesteście juz małzeństwem??????jak długo sie staracie???? my sie dosłaownie mówiąc wogóle nie przykąłdamy do staranek...jak trafimy to super...na forum jestem dopiero 2 miesiace....a męzatka jestem juz prawie 5 miesiecy................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko my dopiero bedziemy małzeństwem w tym roku :D 4 cykl a wcześniej rok czasu potem dałam na luz zaszłąm w ciąże poroiłam to było 1,5 roku temu :( ale twraz bedzie dobrze musi być :) smaki masz bo fasolka jest !!!! uciekam spac Dobrej Nocki zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale mi klawitura sie medzi normalnie jak czytam to co pisze to sie śmieje co za wyrazy ja tworze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dziewczyny rozpisałyście;) ale to dobzre przynajmniej jest co czytać:) si--sliczna kbitka z ciebie;) my slubowac bedziemy w sierpniu 2007 wiec dzidzia jak by teraz był było by super:)...❤️ narazie @ brak ,ciekawe jak długo wytrzymam bez robienia testu\") iskierka---🌻,moze jeszcze sue dziś poprzytulacie ;) ja poprosze o twoje fotki bo nic nie dostałąm a swoje wysle jutro bo taka jestem zmęczona ze padam na mordkę;) do jutra słonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Jak troszkę z Wami popiszę to mi też przyślecie zdięcia ? Dziewczyny powiedzcie czy Wy zażywacie jakieś leki ? czy któraś z Was zna powód dlaczego nie może zafasolkować ? Si 🌻 >>>>>......mam nadzieję że to Twoja ostatnia @ !! Padlinka 🌻 >>>> słodziutką masz Gabrysię ( moja Zuza też miała być Gabrysią :D !) Nauczyła się już z nocniczka korzystać ? A jak Mama się czuje ? powiedz czy podobnie jak w pierwszej ciąży - też miałas wtedy mdłości itp.? Zastanawiam się czy z przebiegu tych 9 miesięcy można wnioskowac o płci dzidziusia ? Flądra 🌻 - jaki bobas śliczny - ile Ta Twoja Niunia już ma ? Troszkę się niepokoję - właśnie wróciłam z łazienki - dziś 6 dzień cylku a ja miałam jakieś jednorazowe krwawienie - brzuch mnie troszkę pobolewa - nigdy mi się to nie zdażyło - cykle regularne 26-27 dni ( 1 i 2 normalna @ 3 najczęściej nic i 4 skąpiutko i koniec a dziś wylała się ze mnie solidna porcyjka :0 ....... Mój mężulek twierdzi uparcie że w ciązy jestem ( jasnowidz czy co - jak się sprawdzi to może do niego będziecie smskie przysyłać ;-) )ale to przecież niemożliwe !!! W głowie mi tak miesza że chyba pójdę kupić teścik bo ja właśnie zażywam leki które muszę odstawić jeśli będzie dzidzia .............uspokójcie mnie jak możecie bo zaczynam panikować ....... Pozdrowionka dla WSZYSTKICH !! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita ise z wami z ranka i zmykam do łazienki sie suszyć i do pracy lece miłego dnia Kochane aaa i @ jeszcze nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ma 8 tygodni:D jak ten czas leci. urodziła się 18 listopada Iskierko zaraz wysyłam swoje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ flądra >>>A to Skorpionicę Malutką masz w domku :D - to charakterek będzie no no! wiem coś o tym bo ja się urodziłam 20 .11. ha ha ! agapa>>>>> obyś nie zobaczyła @ przez najbliższe 2 lata :D życzę Ci tego z całego ❤️ Pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim życzę 🌻 P.S. Dalej mnie brzuch pobolewa i jakieś dziwne farfocle ze mnie wyłażą brrrrrrrrr.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już teraz pokazuje, mimo że taka mała! jak czegoś chce to koniec. I jeszcze ascendent ma w skorpionie...przechlapane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma dość ssania smoczka to wypluwa go na odległsć 2 metrów i wtedy jest wyścig - kto pierwszy go złapie: my czy nasz pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana wczoraj miałam DÓŁ a nie dołek :D a dziś juz ok to przeciez dopiero 4 cykl od poczatku 2005 r wiec nie ma co sie załamywac, brzuch mnie napierdziela jak nigdy :P głupia @ :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie - dostałam fotki, super jestes bardzo ładną młoda kobietą Jej jak Wy młodo wygladacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No jestem! Wczoraj nie powysyłałam fotek bo mnie zmogło i o 20;30 juz spałam i tak do rana! Teraz juz sie biore za wysyłanie zdjatek do Was... Iskierko--> cycuszki super ;) Ja mam małe ale mezusiowi sie podobaja wiec OK. miłego dnia !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja se robisz nie wygladasz na swoj wiek :) ja w październiku 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki dotarły Fladero! Nie wygladasz na 28. Ja podobno tez nie wygladam na 29. A Dzidzia SUPER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×