Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

heheeh, markotus, ty tez uwazaj bo \"alkohol szkodzi zdrowiu\", hehehehe a ja sobie pozwole na lampke szampana i lyczek sheridana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka--napewno bedzie dobzre wszysko ,musisz mysleć pozytywnie❤️ brednie--a jednak@ przyszła..;),poszalejesz na sylwku przynajmniej;) dla was wszystkic Aniołi zystkiego naj naj naj w tym przyszłym roku życze...i fasolek oczywiście też!!!!❤️ ...🌻 u mnie teraz wielkie czekanie na @ oczywiście czekam aby 2 nie prszyszła:)...ale tak pozcekam przynajmniej do 9 stycznia...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..znowu jakiś zcereśnaik pomarańczowy...beznadzieja dzie sie gdziewczyny podzewacie,pewnie szykujesie sie na noc sylwestrową;)ja zaczynam przygotowania póxniej:) teraz tak u mnie sypie ze ruszyć sie z domu nie mozna,pe łno zasp,zasypało ja nie wiem;) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla was dziewuszki tez gorace zyczenia na ten Nowy Rok i oby byl lepszy niz poprzedni {serce] a teraz ide jedzonko robic na wieczor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane.....dzis sylwek, zabawy duzo okazji do wypitki, ale wy , grzeczne dziewczynki oszszywisciee pic ni bedziecie, coi najwyzej piccolo, heheh, prawda? a tak serio to na Nowy Rok mnostwo powodzenia w kazdej swerze zycia, spelnienia marzen, wypelnienia noworocznch postanowien i...Wy najlepiej juz wiecie czego sobie zyczyc :-) i dobrej zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku :-) Jak tam po Sylwestrze??? Gdzie sie podzialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zastanawialam sie powaznie czy nie dac temu topikowi spasc, zeby popadl w zapomnienie u roznych półmózgów , bo chyba ktos go sobie \"upodobal\"...jak na to sie zapatrujecie? moze ktores z was utworzy jakis nowy? kurcze, glupio mi jest juz ze ciagle jakies cwoki czepiaja sie tu brednie albo mnie albo kogokolwiek. No nie wiem...napiszcie co o tym sadzicie? buziaczek dla was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila1003
Dzieki za powitanie i podniesienie na duchu Padlinko. Od czasu do czasu dopada mnie taki kiepski nastroj, ale to dlatego, ze to juz pol roku bezowocnych staran, zastanawiam sie juz, czy moze cos jest nie tak? Sama nie wiem, eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Padlinka sądzę, że to nie jest dobry pomysł. Dlaczego mamy dać jakimś ćwokom satysfakcję? Nie poddawajmy się! Będziemy ich ignorować i tyle, w końcu im się znudzi! A Sylwester w tym roku cieniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no u mnie tez bylo cieniuchno...i szampan...bleeeeh...w sumie nudy... ale co tam :-) moze po prostu jestem juz za STARA na balowanie? ;-), heheheeh Mila, nie martw sie...nie ktore kobiety potrzebuja wiecej czasu zeby zajsc inne mniej...Wiesz, bedzie dobrze, musisz w to wierzyc i nie zamartwiac sie na zapas...chociaz wiem ze to nie takie latwe...ale ode mnie masz wieeelkiego buziaka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku!!!! U mnie sylwek tez tak sobie. Na poczatku spoko, przed połnoca zemdlał nam kumpel, ktory we wakacje miał zawał i wszystkich wystraszył i impreza troche podupadła. Mila u mnie teraz bedzie 6 cykl staran. I tak jak pisze Padlinka, ze niektore panie potrzebuja wiecej czasu... Pozdrawiam i uciekam do domku! Całuski dla Was Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylam i u gina, i niedawno wrocilam z usg (prywatnie, wiec pelna kulturka za 60 zł)...widzialam mojego babelka, a dokladnie pecherzyk ciazowy, ok. 6-go tygodnia wg badania usg. lekarz nie widzial zadnych niepokojacych rzeczy, wiec prawdopodobnie teraz nam sie uda i na przelomie sierpnia i wrzesnia urodze zdrowego dzieciaczka :-) Swoja droga moj ginekolog zdziwil sie troche ze tak szybko zaszlam...a mi sie tak dluzylo... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobitki w Nowym Roku jak po Sylwku ja miałm anginę i antybiootyki poszałm do lekarki i poprosiłam o taki co by nie zaszkodził bo nie wiem czy nam sie udało czy nie do tego grzybki wiec musiałm wziąźć nystatyne mam 20 dc wiec za 8 dni jak nie wyszło bedzie @ mam jednak nadzieje ze nie bo Kochanie moje jedzie za granice i bedzie za 10 tygodni dopiero wiec znowu nie bedzie starań co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :-) co u was dziewczeta?? ja od 7 na nogach :-( jezdze z malym na rehabilitacje bo ma koslawe nogi :-( jeszce 8 zabiegow zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si trzymam kciuki! Za Padlinkę też trzymałam i jej się udalo, więc i Tobie na pewno się uda :) Padlinka wszystko będzie dobrze :) Tylko musisz o siebie dbać koniecznie :) A reszta jeszcze śpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka mam nadzieję :) zobaczymy za 8 dni co bedzie wierze ze nie bedzie @ i ze bedzie wsio oki :) Brednie a co maluszkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly ma koslawe nogi tzn X mu sie robia, niby to normalne u dzieci w tym wieku, ale lekarka zapisala nam zabiegi, jakies hydromasaze itp. wszystko jest ok :-) tzn bedzie dobrze a wam zycze braku okresu oczywiscie markotka wlacz gg bo ma ci cos do powiedzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka!!! serdeczne gratulacje🌻 to wspaniałe, ze znowu będziesz mamusią:):):) trzymamy razem z Mają kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku u mnie 23 dzień cylku ..wiex jeszcze przynajmniej tydzień zckekania............ fladra---jaka sliczna ta twoja maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berdnie mi sie wydaje ze tak mają wszystkie dzieciaki :) bedzie ok:) Wiecie co, nie moge sie juz doczekac tak bym chciała wiedziec czy sie udało czy nie, ale na test za wcześnie, to dopiero 20dc ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja podniosę a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si---naprawde mam nadzieje ze ci sie uda... ❤️ ja mam tak fatalny nastroj i samoppoczucie ze normalnie...czuje az wyrzuty sumienia..tak chcialam tej dzidzi a teraz jestem taka niecierpliwa i placzliwa...buuuu jutro ide po skierowania na badania. ciekawe ile bede musiala czekac na usg refundowane... Caluje i trzymam kciuki za Was bardzo mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :-) coraz mniej nas tu zaglada :-( mnie akurat caly dzien nie bylo, odwiedzilam moja ciezarna kuzynke :-) dzis mam 8 dzien cyklu i od dzis zaczynam mierzyc temperature :-), bo mam tak nieregularne cykle ze na obliczaniu plodnosci z netu nie mam co polegac :-) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziewczyny sie poprzenosiły na inne topiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka to wiem ze sie przeniosla :D ale zaglada do nas :-) ja sie nie przenosze..... dobrze mi tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×