Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

hej moje kochane koleżanki ;) to juz potwierdzone..po serduchem nosze nowe zycie ;)❤️ czy jest cos wspanialszego jak taki cud!!!!! chyba nie ma!!!!!! to pzrełom 4,5 tygodnia...ale narazie nie miałąm usg...mam przyjść za miesiać dopier...z wynikami badań ;) jestem szczęśliwa mój niedzwiedz też!!! zyzce wam szybkiego zafasolkowania bo jak sie zcegos bardzio che to to jest!!! i sie spełni:) buziaki idę ochłonac bo nakrecona jesem na maxa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa🌻 największym cudem jest trzymanie tego szczęścia na rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka a jak Twoje zdrowko? Bo ostatnio pisałas ze przeziebiona jestes. A czy na usg to juz widac czy był by chłopczyk czy dziewczynka? :) A zastanawialiscie sie juz nad imieniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu dużo opowiadać!!! charakterek ma paskudny:) nie wiem po kim:) strasznie niecierpliwa, złośnica;) kochana najbardziej na świecie❤️ ciagle chce tv ogladac, jak nie pozwalam to sie złosci jak nie moze złapac grzechotli to sie złosci he he nie nudzi mi sie przynajmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ruszylo sie cos rzeczywiscie :D agapa - super ze juz na 100% wiesz :-) napisz nam czy powiedzials juz rodzicom i ja zareagowali :-) kurcze zostana dziadkami :-) molus a ty jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa napisąła na innym topiku ze była u lekarza i potwierdził ciaze :D Super! A ja sie wkurzam ze musze jeszcze tyle czekac !!! :( Tylko mam nadzieje ze teraz jak juz nie ma tych niedobrych torbieli to bedzie szybciej. Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogła sie znowu starac. A moze bede mogła szybciej? 20 maraca jede do lekarza na kontrol to sie wszystkiego dowiem dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus u nas tutaj tez juz to napisala :-) chyba nie doczytalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, malpo Ty rosochata, Agapo perfidna.........tyle naas trzymalas w niepewnosci!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ;-) Strasznie sie ciesze ze masz pod serduszkiem dzidzie!!!!!!!! Pisz wszystko!!!! jakie reakcje, jak powiedzieliscie itd Trzecia z tego topicu juz zaciazona!!!!!!!!!Bomba!!!!!!!!!!!!!!Oby tak dalej!!!!!!!! NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka...Paulina.....Warszawa.......10 ........... 27.08.2006 Iskierka Nadzieii......?....................7............. ? Agapa ..................wypelnij, kochaana :-) Molus, dalej przeziebiona jestem, ale co tam :-) Pytalam lekarza kiedy bedxzie cos widac, ale on [owiedzial ze zaby miec pewnosc to chyba dopiero w 26 tyg...ale czasem sie daje i w 18. u mnie dopiero chyba (zawsze mam problem z obliczeniami, hehe) 14 tydzien wiec jezcze troche czasu, hehehe...jak bedzie dziewcze-maz sie upiera na zosie :-) chlopak--nie wiem jescze ---mi sie remigiusz podoba ale michal mowi stanowcze NIE, heheh Fladra, kochana, caluje tego twojego kwiatuszka...ach nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka polecam wyprobowana miksturke na przeziebienie: 3 kiwi, 1 cytryna i mod. Kiwki rozdrabniasz dodajesz do tego sok z cytryny i miod- 1 łyzka lub wiecej jak kto woli. Mojego mezusia postawiło to na nogi z dnia na dzien :) Zosia ładnie a Remik tez mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, molus-sprobujemy, eheh, u nas cala trojca smarczy, hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka...Paulina.....Warszawa.......10 ........... 27.08.2006 Iskierka Nadzieii......?....................7............. ? Agapa ..................Płock...............4.............koniec października dziś jedziemy do radzia rodziców powiedziec ze zoataną dziadkam...:)...stresuje się troszkę...bedą sie cieszyć na 100%...ale jakoś tak sie stresuje ;)....... buziaki dla WAs ..ode mnie i mojej \"Kropeczi \"..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta! Alez mnie kark boli...brrrr, cos nie wygodnie spalam..co to bedzie jak brzuch zacznie przeszkadzac, heheh Zimno dzis na dworze...wrrrrr, kiedyz to sie skonczy...Moze na wlasna reke szybciej jakas marzanne utopie, to da to cos zimie do myslenia, kurde....hehehehe No, zbieram sie-ide dzis odwiedzic mame, ze dwa tyg. u rodzicow nie bylam przez e chorobska.. trzeba nadrobic zaleglosci w plotkowaniu heh Caluje Was dziewczeta!Mocno! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ze sie wtracę
Sledze ten topik od dłuzszego czsu i nie podoba mi sie to w jaki sposób zachowała sie Agapa w stosunku do Was .myśałam ,ze jesteście zgrane i świetnie zyjecie ze sobą.A Agapa źle sie zachowała ,zaszła w ciażę i na innych topikach obwieściła tą wspaniałą wiadomosc ale zapomniała.... o swoich kolezankach doli i niedoli,które ciepłe słowo powiedziały i jak trzeba było to wsparły w cieżkich chwilach.może to bzdura i nie istotna sprawa ,ale jakos mi sie przykro zrobiło(dziwne ,jestem z zewnątrz)......tak sie nie robi agapo....... Agapa chyba ma juz w nosie cały wątek i wszystkie dziewczyny,obym sie myliła.jeszcze raz przepraszam ze nie mogłam sie powstrzymac by to skomentowac pozdrawiam dziewczynki starające sie i życzę byście jak najszybciej mogły pochwalić sie wszyskim wspaniała wiadomością ze jesteście w ciazy..no i oczywiście dziewczynkom z topiku i byscie były tak zgrane jak dotychczas... no może z jednym wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jjuz jest
jak iskierka zaszlaw ciaze tez olala topic, ale ni przesiadywala na innych rowniez.. i tak ten temat upadinie, padlinka tez by pewnie sie nie odzywala gdyby nie to ze jest autorka, hehe] nie ma lojalnosci ani internetowych prawdziwych przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja sie wypowiem pisałam na innym watku tylko dlatego że ten pomału umierał i wydawało mi sie ze zanim sie tu ktoś odezwie to miną wieki..nie raz coś pisałam ,albo jakaś inna kobieta i nic zero odzewu!!!!!!wiec to jeden argument... a po drugie to mam teraz tyle spraw na głowie..związanych z moją ciażą i badaniami ze jak klikam ann temat ciaży to wpisuje sie sie do wntku kóry jest na pierwszej stronie aby nie szukać!!!! i nie zcekać na odpowiedz latami... a poza tym wiele dziewczyn z tego wątku na bierząco uczestniczy w watku innym ;) wiec o co tyle hałąsu?? buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej agapa
no tak agapa tyle jest spraw na głowie w 6 tygodniu ciąży do załatwienia i badan że ho ho .rozumiem cie .wyprawka,nst ,codzienne wizyty u gina i wózek trzeba szybko zakupic no bo w sumie to juz 6 tydzien a czas goni tak z szacunku dla twoich kolezanek to powinnaś podzielić sie tą informacją z kolezankami.jak nie byłas w ciązy to czesciej tam bywałaś i nie przeszkadzało ci że jest mało dziewczyn.jak byłaś smutna po kolejnym niepowodzeniu,to wtedy zagladałaś do siebie na topik,ale...co tam trzeba isc do przodu a co do iskierki....lepiej ,ze jej nie ma .nie irytuje już wiekszosci dziewczyn na tamtym topiku.a potrafiła swoja głupota sprawic przykroścc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi?!? Rety, dziewczyny! (Bo mniemam ze to dziewczyny pisały ;-) ) Przeciez ja tez czasami nie odzywalam sie pare dni! Nie robmy tragedii z tego! hehehe, jak Agapa nie ma ochoty pisac tu, albo lepiej czuje sie na innym topicu, co za problem? To prawda, temat troche podupadl, trudno, moze mu sie zemrze nawet, heheh, takie zycie ;-) A co do Iskierki to juz zupelnie nie rozumiem?...czym ona tak wnerwiala? mnie tam nie wkurzyla nigdy, za to ja -pewnie nie jedna osobe ---- nikt nie jest calkiem doskonaly, czyz nie? A zmieniajac temat -----bleeeh...czuje sie fatality, normalnie, sieddzialam wsczoraj do 21.00 u siostry, bo miala skurcze, wiec zanim wszystko posprzatalam, poprasowalam dla maluszka, spakowalam torbe do szpitala minelo spoooro czasu.. Ostatecznnie wyladowala na przedporodowej sali, ale poniewaz udalo sie skurcze zatrzymac----moze ja przeniosa na patologie--tam przynajmniej sa odwiedziny..Swoja droga to dopiero 34 tydz. a dzidzia ma juz 3100!!!!wielkolud, heheh Mam nadzieje ze ja nie bede miala takich przejsc jak przyjdzie czas... oby! Calusy dla wszystkich po kolei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hej Agapa
nie wiem czemu rościsz sobie prawo do wypowiadania sie w temacie, który nie powinien Cię interesować i na dodatek obrażasz Agape. Weź sobie na wstrzymanie. Osoby piszące na tym topiku (w tym i ja) nie życzą sobie podobnych uwag na temat żadnej z nas. Chłodno żegnam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinus--dzia🌻 jejku ale zamieszanie sie pzrezemnie zrobiło ;)..ale ja sie tym wcale nie pzrejmuje jestem szcześliwa bo nosze pod serduchem nowe zycie i tylko to sie dla mnie teraz liczy ;) bźka dla Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i prawidłowo Agapuś :-) Ale wpadaj tu czasem jednak, co? A moze suwaczka zrobisz juz ciazowego, co?Jesli chcesz, heheeh, of kors :-) Życze ci z calego serca zeby: - dzidzia rosla zdrowo - nie dokuczaly ci mdlosci - rodzinka dalej Cie tak rozpieszczala - zeby cycochy dawaly spac i wiele jeszcze............................................. ❤️ A gdzie reszta dziewczyn sie podziala:!?!!?!?!? Brednie! Molus! Markotka! Fkladra! Atenka , zjawilas sie i Cie wywialo, hehehe Enigmaa! i reszta dziewczat!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×