Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Czesc kochane dziewczyny troche kiepsko dzis sie czuje... moze zmeczenie weselem dalo w koncu o sobie znac... eh... chyba juz 10 tydzien u mnie bedzie... czyli jeszcze ze dwa tyg. i mdlosci bye-bye.. nie moge sie juz doczekac... ale powiem wam szczerze ze strasznie martwie sie o zdrowie tego dzieciatka...nie wiem czemu...w poprzednich ciazach jakas taka spokojna bylam a teraz ciagle tylko sie zastanawiam jak to bedzie jak urodze jakies chore dzieciatko, czy dam sobie rade itd... wiem, glupio myslec o takich rzaczach...ale nie umiem inaczej...a nerwy tylko moga dzidzi przeszkadzic w dobrym rozwoju, ale nie umiem zapanowac nad tym wszystkim... :-( Agapus, sloneczko --- 🌻 Molus...rany, to u Ciebie juz chyba 35 czy 36 dz.c., ile jestes po sopdziewanym teraminie? nie chce cie nastawiac niepiotrzebnie bo moze nerwy spowodowaly opioznienie w @ ale ja bym chyba nie wytrzymala i zrobila juz ten test... w kazdym razie mocno trzymam kciukasy...mocno! Fladerka, a dlaczego strona mai z bobasow znikla? nie moge otworzyc :-( Markotka, enigmaa, czarnulek i brednie 👄 Piszcie co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 35 dc dzis. Ostatnio @ była w 33 dniu a przed ostatnio tez jakos tak. I byłam pewna,ze tego 33 dnia dostane a tu nie ma. Moze nerwy zrobiły swoje ale u mnie zawsze tak było,ze nerwy powodowały ze @ sie pojawiał. Nie zapomne jak pare lat temu stałam sobie w oknie o patrzyłam na buzre. i był taki moment ze piorun uderzył tak blisko i był taki huk a ja sie tak ciezko wystraszyłam ze @ dostałam momentalnie! Poczekam jeszcze pare dni i zrobie test. Jak wytrzymam- hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh, no..jak wytrzymasz ;-) uszczesliwilabys troche ten topic...na chyba 3 miesiace istnienia jedna ciaza to troche malo, ehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo--🌻 wam wszystkim;) padlinus--- a co to za okropnie czarne mysli..masz tak wiecej nie mysleć zapraniam kategorycznie;P...🌻 molus--kurka wodna oby ci sie udało;) heheee 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkoim :-) tragedia straszna, 67 osob nie zyje, masakra :-( padlinka jak sie czujesz bo juz dawno nie rozmawialysmy :-) molus a ty jeszcze bezmalpowo hehe, moze sie udalo.. :-) agapa a nadal kombinujesz z ta swoja metoda??, moze tez sie w konu uda :D markotki dzis nie ma... wiec nie mam z kim na gg gadac :-( fladra a jak maja? nadal na zielono robi ?? pozdrawiam was i caluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Moluś przykro mi z powodu kolegi, wyobrazam sobie jak jest Ci ciezko 🌻 padlinka Ty za duzo myslisz, musisz sie tylko cieszyc i czekaz, az brzucho bedzie wielki! Nie mozna tak myslec, moze w zwiazku ze wzrostem hormonow masz takie mysli? mam nadzieje, ze szybko Ci to przejdzie! U mnie ogolnie lipa, zawalilam poprawke, tzn. facet przyczepil sie tak o duperele, mimo zrobionych wszystkich zadan, ze zabraklo mi 1 punkta do zaliczenia:( Teraz musze czekac na termin w sesji poprawkowej, no i egzamin wczoraj mi nie poszedl, babka tak Nas zaskoczyla pytaniami, ze szok. No ale jakos to bedzie! Nie bede sie zalamywac. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny Aha i Moluś 3mam kciuki za brak @ na kilka dluuugich miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziebilam sie troche... gardlo mnie boli i mam kaszel, zarazilam sie chyba od malego.... molus zycze ci z calego serca zeby @ nie przyszla, a czemu testu nie chcesz zrobic np jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testu jutro nie zrobie bo nawet na niego mnie teraz nie stac i musze poczekac do wypłaty. Znajac bosa to kasa bedzie 2 -3 lutego.No chyba ze kaske pozycze ale niebardzo mam od kogo. No zobaczymy... Brednie wracxja do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! A iwec test juz niepotrzebny bo wczoraj przed połnoca dostałam wstretna @!!! :( Nawet sie zlekasza popłakałam. Mowiłam sobie ze jak w tym cyklu sie nie uda to bede szła teraz do lekarza. Ale dzis zaczełam sie zastanawiac czy to cos da? Co mysliscie Laseczki? Poradzcie mi cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, molus...przykro mi bardzo... tez mi sie smutno zrobilo... Ale nie martw sie...moze w nastepnym cyklu w koncu sie uda? 🌻 nie mozna sie poddawac... Nosek w gore! Moze i warto isc do lekrza, ale wg. mnie jeszcze masz czas, to chyba tylko pol roku staran, a ponoc do lekarza zglasza sie po roku regularnego wspolzycia gdy ciazy nie ma...ale nie znam sie na tym, bo na szczescie nigdy nie staralam sie bezskutecznie wiecej niz 3-4 cykle... W kazdym badz razie--masz nasze wsparcie..i usmiechnij sie ! a moze uaktualnic tabelke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś bardzo mi przykro naprawde:( Co do lekarza, to chyba jeszcze troszke wczesnie. Kazdy cykl niesie ze soba okolo 30-40% szans przy regularnym wspolzyciu. Poczekaj troszke, chyba, ze sama czujesz, ze chcesz juz isc i skorzystac z pomocy lekarza. Zastanow sie dobrze, czy juz nie dasz rady probowac sama. Ja na pewno jestem z Toba! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kobitki za wsparcie i za to ze jestescie tu... Pogadam jeszcze ze swoim mezulkiem co do lekarza... Teraz uciekam, bo dzis pogrzeb... Moze pozniej sie odezwe... Trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki Zdałam wczoraj egzamin :) Na 4. Moluś bardzo mi przykro, trzymaj się kochana, będzie dobrze :) Główka do góry :) Padlinka ja również zabraniam takiego myślenia, tak nie wolno! Myśl pozytywnie! Brednie a gdzieś się przeziębiła? Agapa trzymam kciuki! Fląderka a co to, że Majeczka tak na zielono? Kobietki od jutra do 8 lutego włącznie mnie nie będzie, mam wolne, bo muszę się do egzaminów przygotować. Postaram się jednak w któryś dzień chociaż na chwilkę zajżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus---❤️ i głowa od góry...wszystko bedzie ok nie etraz to potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobitki. Ja uciekam, będę za tydzień. Trzymajcie się cieplutko :) Moluś trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--odzywam się..dziś mam chyba dzień szczytu ...bo sluz taki jaki powinien byc ,mam dziś 18 dzień cyklu ,ale jak cykl bedzie ponad 30-dniowy to jakoś teraz chyba jest owu;)...a dzis bede sie przytulała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapus---zycze powodzenia :-) ja suie rozrzewniam bo szykuje niemowlece ciuszki dla siostry i bratowej ...och...jakie to wzruszajace, takie malusie te ubranka...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kobiety, ze się nie odzywałam ale dostałam prace i nie mam czasu rano na foeum ZAFASOLKOWAŁAM mam pod sercem małą kruszynkę...... w stopce jest wszystko napisane......buziaki ogromniaste dla Was.......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko--nareszczie,a tak sie o ciebie niepokoiłysmy!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️...a niemówiłąm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko ---- moje gratulacje, tyle czasu sie nie odzywalas, ale ciesze sie ze u ciebie pomyslnie sie skonczylo :D jeszcze raz gratuluje ci z calego serduszka ❤️ a gdzie reszta pań?????? agapa witaj, ostatnio to tylko my tu zagladamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! No Iskierko Bravo!!! Gratuluje!!! 🌻 Ja dzis obolałam jestem strasznie i nie wiem jak długo w pracy wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Iskiero gratuluje Ci z calego serca i teraz zostaje Ci zyczyc tylko powodzenia i zdrowka przede wszystkim! 🌻 agapa Tobie tez powodzenia i 3mam kciuki za ten cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--no jakos tak wypada ze tylko my tu ślęczymy;) hehe czarnulek--🌻 dzia za kciuki...:) moluś---trzym się;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech3
Założycielka tematu zaszła w ciążę i temat upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko, kochana!❤️ wczoraj wieczorem cala tyrade napisalam, mnostwo ochow i achow, ale nie chcialo mi wyslac ;-) wiec dzis przyjmij ode mnie najszczersze gratulacje!!!!!strasznie sie ciesze!!!!!!!! 🌻🌻🌻 pisz cos wiecej jak znajdziesz czas! A ja bylam dzis w koncu na tym wyjmazie...eh...z glowy mam to w koncu :-O caluje wszystkie dziewczyny! i z radoscia uzupelniam tabelke: NICK.........IMIE.........MIASTO.........TYDZ.CIAZY........TERMIN padlinka...Paulina.....Warszawa.......10 ........... 27.08.2006 Iskierka Nadzieii......?....................7............. ? brakuje to i owo, ale moze uzupelnisz, iskierko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×