Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witajcie moje drogie kobietki!!! Mam dobrą i złą wiadomość. Zacznę od dobrej- zdałam wszystkie egzaminy!!! I to prawie na same piątki!!! A zła, nie mam pracy :( Gościu mnie wyrolował :( Dlatego będę się teraz odzywać pewnie raz na tydzień :( Iskierko bardzo się cieszę z Twojego szczęscia i gorąco gratuluję!!! :) Dbaj teraz o siebie koniecznie!!! Moluś mnie też niedługo czeka szpital. Zapisałam się na wizytę do pani prof. Warenik-Szymankiewicz, wizytę mam 21 marca, po wizycie ona kieruje zawsze na kilka dni do szpitala. Postanowiłam zająć się pożądnie moim pco. Odstawiłam tabletki tydzień temu i czekam na wizytę. Agapa trzymam kciuki!!! :) Brednie już sobie nie będziemy mogły na gg pogawędzić, szkoda :( Padlinka, Fląderka, Czarnulek, enigma buziaki dla Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się kobietki cieplutko :) Zajzę jeszcze do Was za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej markotka 🌻 ciesze sie ze zdalas wszystkie egzaminy :D gratuluje no i szkoda ze cie ten facet puscil w trabe :-( zycze ci abyc szybciutko znalazla swietna prace... z internetem oczywiscie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka---🌻 ..teraz tylko czekanie...dzis 28 dzień cyklu..wiec sobie poczekam bo ostatnio dostałam@ w 34:(..abym teraz wcale nie dostała!!!!!!!!!!!!! wwrrrrrrrr.......meczy mnie to czekanie.....ile mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik zamiera:(:(:( a iedys było tu tak fajnie...:( buziaki dla Was kobiety:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do szpitala. Ok 5 rana trzeba wyjechac by na 7:30 byc w Poznanniu. Jak wroce napisze co i jak... Pozdrawiam i trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus-------- ty zapewne w szpitalu wiec dla ciebie moc usciskow i buziakow 🌻 wszystkie trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory czas
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane, stesknilam sie za wami, nikt tu nie zaglada, nikt nie opisuje swoich staran badz niestaran :-( ciekawe jak molus...... ❤️ fladra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brednie, znudzil sie juz watek dziewczynom:) Ja niestety ledwo sesje zazegnalam to zaczynaja mi sie i zajecia i sesja poprawkowa:( Musze zakuwac A jak juz wspominasz o staraniach i nie staraniach, to napisze, ze wlasnie zaczynam brac Castagnusa tak na uregulowanie sobie @ pod wzgledem bolu no i moich zebatych temperaturek:) Postanowilam wziac serie sobie, choc na razie sie nie staram:) Uciekam do nauki, zajze pozniej do Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie kochane! udalo mi sie na chwile wpasc, a zaraz znowu lece w swiat... od keidy lepiej sie czuje w domu bywam rzadko... od poczatku ciazy przytylam 1kg.-wiecej niz przy gabrysi, bo przy niej schudlam w 1-m trymestrze 2 kg, heeh, ale co tam :-) jutro czeka mnie znowu usg (juz trzecie w tej ciazy), mam nadzieje ze nie wykryje nic zlego... dalej mam te swoje strachy :-O topic zamiera, ale co tam... grunt ze my jeszcze zyjemy ;-) Caluje Was bardzo mocno i jak zwykle trzymam kciuki za wszystkie!!!!! ...i ide myc gary przed wyjsciem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ padlinka fajnie ze sie odezwalas :D ciekawe jak sie molus czuje w tym szpitalu..... i czy jest wszystko w porzadku molus dla ciebie wieleki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto tu
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Widzę, że faktycznie u Was ostatnio puściutko. Ja szukam pracy, szukam i szukam i na razie nic. Padlinka wszystko będzie dobrze na pewno :) Moluś trzymaj się! Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczeta! No bylismy dzis na tym usg----maluszek tak sie wiercil, ze nawet laekarz sie dziwil, heheh, widzialam malutkie paluszki, slyszalam serduszko...no super po prostu :-) i zdcydowanie sie juz troche uspokoilam 🌻 caluje Was mocno i piszcie co u was!!!!!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCIŁAM !!! :) Papisze pozniej wiecej co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 38dc i narazie @ nie ma:)..boli mnie brzuch od tygodnia jak an @ ..ale nic..krzyz pobolewa,sikam cały zcas,sutki bola ..zgage miałam..wiec mozę..hehe w tym tygodniu testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×