Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Brednie fajnie, że Bartek już na nocnik robi :) Powodzenia życzę w związku z pracą! Ja też szukam :( Agapka ja nie liczę na to, chociaż chciałabym :( A jakie miałaś Ty objawy zanim jeszcze test był pozytywny, czy nie miałaś wcale? Już niedługo do Poznania, we wtorek. Jak wrócę, to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--ja miałąm takie obiawy:zgaga pierwszy raz w zyciu,łupanie w krzyzu..poza tym takie kłucia w jajnikach a teraz na domiar tego jestem tak pzreziebiona ze szok! leże w łózeczku i sie kuruje..lekaz kazał mi brac tylko rutinoskorbin i jeśc duzo owocków co tez robie ;) z noska mi cieknie i wogóle słabo sie cuzje ;) wczoraj byłąm na wizycie u gnia,ale usg nie miałąm mam skierowanie na usg 28marca! ale bede zmieniała lekaż poniewaz ten sie nie nadaje do prowadzenia ciazy,taki oschły jest zrobi to co ma zrobic i nic nawet nie zapyta nie pogada! beznadziejny jest!!! wiec od poniedziałku poszukiwanie innego lekaża prowadzącego... pozdrawiam was gorąco ;) aaa zapomniałąm dodać ze u mnie to 9 tydzień ;) tak mam w karcie :) a poród przewidywany na 21 pażdziernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka to lecz się szybciutko i dbaj o siebie! A swoją drogą to zauważyłam, że często kobiety na początku ciąży przeziębiają się. Chociaż ja też byłam kilka dni temu przeziębiona. Jeżeli o mnie chodzi, to nie sądzę, żebym była w ciąży. Dzisiaj jest 45dc, a ja nie mam praktycznie żadnych oznak typowych. Czasem mam lekkie mdłości, ale... nie sądzę. Poza tym czasem jajniki zakłuwają i nic więcej, piersi bez zmian, więc pewnie to jakieś zaburzenia. A reszta kobietek gdzie się podziewa? Co u Was słychać? Padlinka jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie leseczki!!! wicek wicek i po wicku..juz po pieknym, goracym, wiosennym weekendzie...eh...... ja czuje sie zupelnie w deche gdyby tylko cisnienie troszke wyzsze bylo...ale nie mozna miec wszystkiego.jakos chyba poczatek 18 tyg u mnie...i chyba w sobote poczulam ruchy, ale potem znowu nic i w sumie to juz nie wiem... moze mi sie wydawalo... :-) caluje was mocno i pozdrawiam! piszcie co u was nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj jednak test tak dla pewności, bo nadal nie mam @ i niestety negatywny :( Jutro jadę do Poznania. Pozdrawiam! Odezwę się jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej u nas w porzadku :-) przeprowadzka tuz tuz, juz sie nie moge doczekac :-) markotka teskno mi zza toba juz ;) tzn za naszym gadaniem :P:P:P trzymam kciuki za ciebie i za reszte naszej \"paczki\" rowniez buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spadamy kobietki :( Byłam we wtorek w Poznaniu i dostałam skierowanie do szpitala na dokładną diagnostykę. Jednak muszę jeszcze odczekać 2 miesiące, żeby organizm oczyścił się z hormonów. Tak więc do szpitala idę 22 maja na 3-4 dni. Dowiedziałam się, że prawdopodobnie leczenie będzie operacyjne. Trochę się boję, ale jednoczesnie cieszę, że w końcu ktoś konkretnie się mną zajmie. A dzidzia planowana na przyszły rok, tzn. starania, tak ok lipca, sierpnia rozpoczną się :) Brednie ja też za Toba tęsknię :P Pozdrawiam! Piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Markotka a na jaka ulice do szpitala idziesz? Nie ma to jak fachowcy sie człowiekm zajma! Wiem cos o tym! Ja byłam wczoraj w Poz. P. doktor powiedział, ze wszystko sie ładnie goi ale przed nami długa droga jezeli chodzi o dzidzie. Kazął dalej łykac tabletki by @ nie było i za 1,5-2 mies. przyjechac znowu. Moja znajowma pracuje tam i bardzo polecała mi tego lekarza. Wiec zdecydowałam sie, ze bede jezdzic do niego zeby było wszystko OK i zebym w przyszłosci mogła miec dzidzie... Całuje Was Bardzo Mocno!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :-) fajnie ze ise odezwalyscie :-) markotka zycze ci duzo zdrowka i sukcesow, polezysz w szpitalu, przebadaja cie i na pewno cos poradza :-) tylko kurcze czemu ty nadal @ nie masz... molus to bie tez zycze zdrowka, fajnie ze do formy wracasz ❤️ dla was a u mnie nic nowego... nadal czekam na telefon w sprawie pracy... bartek robi juz ladnie na nocnik i pieluch nie uzywamy juz :-) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jakies doły, leki i płacze. Boje sie, zebym w przyszłosci nie miec duzych problemow z zajsciem w ciaze. Ostatnio widziałam w tv jakis film i kobitak zrobiła test i tak pieknie były pokazane 2 kreski na tescie. Pomyslałam kiedy ja tak zobacze i tak sie rozkleiłam... :( Cały czas słysze słowa lekarza \"Przed nami długa droga\" i to troche mnie przeraza... Pozdrawiam Was Goraco !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś przede wszystkim nie wolno Ci tak myslec! Lekarz powiedzial Ci, ze dluga droga przed Wami z powodu operacji jaka przeszlas. Po zabiegach zawsze zalecaja okolo 6 miesiecy wstrzymac sie przed zajsciem w ciaze. Za duzo myslisz i sie stresujesz. Rozumiem Cie, bo ja kiedys mialam lyzeczkowanie macicy i tez sobie wkrecalam chociaz nie powinnam! Nie popelniaj mojego bledu i nie zameczaj sie psychicznie, bo wszystko bedzie dobrze:) Ja czekalam kilka miesiecy az wszystko wrocilo do normy, chodzi mi o dlugosc miesiaczek, ale teraz juz wszystko jest w porzadku! Nie denerwuj sie, a na pewno szybciej wszystko wroci do normy:) Pozdrawiam i sciskam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bf
gfdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki...Nie odzywalam sie ostatnio...troche stresow mialam ..ale na szxczescie juz dobrze...i dzidzia w porzadku :-) mam wprawdzie bole brzucha, lekkie skurcze i dzis strasznie mnie boli krzyz ale to pewnie nic groznego bo lekarz bez wiekszego przejecia kazal mi lykac no-spe po prostu..coz... A wy...Biedulki,Molus i MARKOTKA... nie martwcie sie! NIEDLUGO BEDZIECIE ZDROWE JAK RYBKI!!!!!!!!!!!! WIELKI CALUS SPECJALNIE DLA WAS 👄 PRZYSZLA WIOSNA...HM... Wszystkoie mocno (!) pozdrawiam!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś będę leżeć na polnej w klinice endokrynologii ginekologicznej. A leczę się u prof. Warenik-Szymankiewicz. Droga jest (150zł za wizytę), ale podobno skuteczna. Życzę Ci dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy i owocnych starań. Brednie no niestety nadal nie mam i martwi mnie to, ale cóż mogę na to poradzić. Fajnie, że Bartek już bez pieluch biega. Padlinka a który to teraz tydzień? A gdzie się agapa podziewa? Czarnulek co u Was? Przeprowadziliście się już? Fląderka dzięki za fotki, Majka jest the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko ja tez na polniej lezałam- na ginekologi IV. Bedzie OK bo ja nie widze innego wyjscia :) Całuski dla Wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 🖐️ u mnie przeprowadzka w toku... spimy na kartonach... maly u moich rodzicow non stop bo u nas nie ma gdzie stanac :-) pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka przeprowadzamy sie juz prawie, trzeba tylko pojechac po klucze bo facet juz mieszkanko sprzatnal. Jest nowe i piekne, na strzezonym osiedlu i w ogole cisza spokoj:) Juz sie nie moge doczekac, mysle ze dzis pojedziemy i jutro mozna by leciec juz z bagazami hehe. 3mam kciuki za Twoje leczenie i badania, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgia25
Pozdrawiam Was starające się kobiety! trzymam za Was kciuki, nie poddawajcie się, głowa do gory Mi lekarz powtarzał, że bede miała duze trudności z zajsciem w ciąże- miała duzo problemow z hormonami i inne. narazie nie chcialam mieć dzieci nie planowałam, ale skoro lekarz powiedzial, że beda terudnosci to RAZ się nie zabezpieczylismy - w 7 dzien cyklu!! przy cyklach ponad 40 dniowych!! I mam wspaniałą coreczkę!! Myśle ze gdybym palnowala nastawiając sie na wielkie niepowodzenia to pewnie tak łatwo nie zaszłabym w ciąże, więc bądźcie dobrej mysli POZDRAWIAM WAS< POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Brednie kiedy będziecie już w nowym mieszkanku? Agapka jak po USG? Nic nie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszystkie podziewacie? Co słychać? U mnie po staremu, @ nadal brak. Mam wrażenie, że moje jajniki \"śpią\", bo wo ogóle ich nie czuję, tzn. nie zakłuwają, tak jak zwykle. Już bym chciała być na tej Polnej w Poznaniu, po badaniach i wszystko wiedzieć. To czekanie męczy mnie bardzo. A tu jeszcze dobre 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! To czekanie jest najgorsze...! Ale musisz wytzrymac i moze starac sie nie myslec tak o tym. Tylko czy sie da??? U mnie moze byc. Dzis czułam jak pekaja mi nitki i dziwne to uczucie jest. Pozdrawiam Was Wszystkie goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Jakos mi sie pisanie popsulo ostatnio... Moze to przez przesilenie wiosennne...hehe, troche mam zmienne nastroje...Dzis np. wstalam w super humorze okolo 7.30 (jak na mnie rzadkosc) i taka bylam pozytywnie naladowana, ze puscilam sobie karaoke i spiewalam na cale gardlo z godzine chyba, potem potanczylam zdziebko a potem...poczulam takie zmeczenie, ze nie marze o niczym innym jak tylko drzenmce :-) A jest to mozliwe, bo moja coreczka wlasnie poszla w kime :) Tak, zdecydowanie to wykorzystam, eheh Tyje niezbyt szybko.Teraz jestem w 20-m tygodniu a na plusie mam tylko kolo 0,5-1 kg wg ostatnich pomiarow.oby tak dalej :) ale mysle ze teraz dopiero sie zacznie tycie na calego, hehe :-)..Dzidzia mnie juz porzadnie kopie... A co tam u Was kochane? jak zdrowko? jak praca?Jak cala reszta? buziaki sloneczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka cieszę się, że u Ciebie wszystko ok. Moluś masz rację, to czekanie jest najgorsze. Ale cieszę się, że wreszcie będę wiedziała na czym stoję. Czarnulek już w nowym mieszkanku? Brednie pewnie się przeprowadza i dlatego jej nie ma. Fląderka Maja rośnie jak na drożdżach :P Przeczytałam na październikowych, że Agapa leżała w szpitalu na patologii, ale już wszystko u niej ok. Szkoda tylko, że nas opuściła :( A wie ktoś co z Iskierką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...przyznaje nie odzywałąm sie ;( mozecie mnie ukarać ;) ale steskniłam sie za wami moje kochane ;) byłąm w szpitalu poniewaz miałąm niewielkie plamienia,ale naszczeście wszystko dobzre sie skończyło,słyszałam coś najpiekniejszego na świecie ....bicie serducha mojego maleństwa..cos wspaniałego,cudownego i niepowtarzalnego;)❤️ jestem szczęśliwa:) nastepną wizyte mam za neicały tydzień w środe ;) juz sie doczekac nie moege bo dostane napewno nareszczie fotke mojego amleństwa i ebde mogła sie wszystkim chwalić ;) poza tym znowu zobaczy swoją dzidzie:) u mnie to juz 12 tydzień leci z wyliczeń ostatniej@ a z usg 11tydzień ;) wiec prawie sie pokrywa ;) brzucholek rosnie mi jak an drożdzach;) normalnie jak tak dalej pujdzie to niezły bebmenek bede miałą:) padlinus--no to +5 kilo w 20-tygodniu to niexle ja w 12 i juz jakies +3 do przodu :P ale mam apetyt na maxa ;) markotko--😘 wiem wiem nei pisałam tutaj ale przywołałas mnei do porządku ;) buźka😘 moluś🌻🌻🌻 wklejam kilka moich foosów z brzuhcolkiem w 12 tygodniu;) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC06286.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC06287.jpg http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/PIC06289.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×