Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Moluś dobrze trafiłaś, Hależ - Nowakowska to prawa ręka mojej pani profesor i przeprowadza większość operacji u pacjentek mojej pani dr :) Czarnulek pewnie masz rację :) Chociaż dzisiaj mialam już 36,4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotuś na to super!!! :) Licze na ta babke całym sercem, że mnie wyleczy i dzidzia będzie! bo już zaczynam chyba na łeb dostawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś trzymam kciuki za Ciebie bardzo mooooooocno!!! :) Czarnulek moja pani prof podejżewa, że owu może się u mnie pojawiać, ale wykres nie wygląda jak u zdrowej kobiety z oczywistych względów, no zobaczymy jak będzie w ciągu najbliższych dni, chociaż na owu to już raczej za późno, bardziej na @ już teraz czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka hmmm, powiem Ci tak. To, ze wykres wyglada owulacyjnie nie znaczy ze ta owulacja na pewno sie odbyla, ale ze wykres wyglada nieowulacyjnie, a owulacja mogla byc to ja pierwsze slysze. Progesteron powoduje wzrost temperatury. Jesli ona w ogole nie jest wyzsza to znaczy, ze progesteron jest maly i owulacji nie bylo. Moze i ta profesorka ma racje, ale ja sie z czyms takim nie spotkalam w ciagu 2,5 roku odkad mam stycznosc z tymi sprawami i z forami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek ale wiesz, ja mam pco i tu mogą się różne cuda dziać :) A co u Ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka no wlasnie wiem, ze masz te chorobe, dlatego tymbardziej. Wiesz ja to bym w ogole zmienila na Twoim miejscu lekarza. To, ze niby jakas \"profesorka\" to nic nie znaczy i ze tyle kasy zgarnia. Jak patrze po dziewczynach z forum to najlepszej pomocy udzielili im wlasnie normalni ginowie, spokojni. U Ciebie chyba caly czas nie ma zbytniej poprawy? W tych czasach w ogole lekarze, ktorzy problemy lecza antykami to nie sa lekarze. U mnie w zasadzie nic nowego, jakos leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zyczyc Wam Wesolych Swiat, mokrego dynguda, bogatego zajaca i wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek, to nie tak, ona nie leczy nikogo antykami i jest tego wielką przeciwniczką! Wiesz, przy pco nie jest tak łatwo o poprawę, kobiety leczą się latami, a ginekolodzy nie mają o tej chorobie pojęcia i właśnie oni przepisują tabletki anty! Ona dobrze mnie leczy, tylko to trwa, a pomogła już wielu, wielu kobietom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALLELUJA! ZMARTWYCHWSTAŁ PAN a wiec sie radujmy!!! Wszystkim Wam z calego serca zyczymy wielkiej radosci, spokoju i odpoczynku. Niechaj te swieta napelnią wasze serca nową siłą a Wasze rodziny ożywczą miłością !! To swieta Nowego Życia... Niech wiec wszystkim ktore go pragna to Życie SIĘ STANIE :) pOZDRAWIAM Z CALGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę spóźniona jestem, ale życzę Wam z całego serca Wszystkiego Dobrego!!! :) A tak na marginesie Padlinko, to może i coś wykrakałaś, bo nie dostałam jeszcze @ :P (powinnam mieć w piątek) Chociaż nie nastawiam się, bo u mnie to różnie bywa. Czas pokaże. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus dziekuje za kartke:D Wysylalam Ci tez, ale nie wiem czy poszla, bo cos tam sie wieszalo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka przykro mi, ze mialas nadzieje. Niestety przy temperaturze 36.0 przy koncach cyklu nie ma opcji, aby ciaza byla. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek, ale ja się właściwie nie łudziłam, bo było to raczej mało prawdopodobne, tyle że w takiej sytuacji zawsze robię test. Teraz czekam do końca maja i zobaczę co się będzie działo. A jak u Ciebie się sprawy mają? Myślicie o staraniach? Brednie dzięki za fotki :) Moluś byłaś już w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka najlepiej kupic testy owu i bedzie wiadomo. Myslimy o staraniach, ale nie na dzien dzisiejszy. Nie wiem kiedy dokladnie, moj chlop chcialby juz teraz, ja tez, ale na razie jest to niemozliwe i ja chce sie chwilke chociaz wstrzymac. Zobaczymy co bedzie niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie byłam dopiero wizyta na 20-tego! Szkoda, że test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek testy owu w przypadku pco nie są wiarygodne, bo prawie cały czas wskazują na owulację :) Planujemy w przyszłym roku ślub, w czerwcu lub sierpniu i chcemy kupić dla mojej mamy kawalerkę, a mieszkanie w którym teraz z nią mieszkam będzie nasze, ale jak zobaczyłam jakie są teraz ceny kawalerek to zdębiałam! Jeszcze kilka miesięcy temu kosztował ok. 30tys. a teraz prawie 100tys!!! Normalnie w szoku jestem!!! Moluś trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka zgadza sie z tymi testami, ale nie kazdy tak ma. U mnie na forum byly dziewczyny, ktore robily testy owu. Oczywiscie byly negatywne, ale w koncu ktoras miala takie leczenie, ze pecherzyk rosl i zmuszali go lekami do pekniecia. Wtedy wyszly II krechy. Czasem warto sprobowac i sprawdzic. Co do mieszkan. Widzialam miasta, w ktorych mala kawalerka, ale taka nowoczesniejsza kosztuje 150 - 300 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie będę robić testów, bo nie ma sensu jak i tak nie mam @, a poza tym moja pani profesor mówiła mi, że to tylko strata kasy i może wprowadzać w błąd, bo raz pokaże dobry wynik a 3 razy zły. Z tymi mieszkaniami to faktycznie masakra jest! Taka zwykła kawalerka u mnie kosztuje nawet do 100tys!!! Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak ufasz swojej doktorce to zrobisz jak zechcesz, ja nie bede Ci nic doradzac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś tak, jestem z Koninia :) Czarnulek ufam jej, bo ona jako jedyna się mną pożądnie zajęła i pomogła już wielu, wielu kobietom. Do tego ma wieloletnie doświadczenie i nie słyszałam nawet jednego złego słowa na jej temat, same pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że w Koninie nie są takie drogie mieszkania. Że w kole drożej ale jak piszesz, że za kawalerke 100 tys??? SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja też jestem w szoku, bo jeszcze 2-3 miesiące temu były po 25-30 tys, a za 40 tys to już takie super, a teraz! Szkoda gadać! Szkoda, że też nie pomyśleliśmy wcześniej, no ale kto mógł sie spodziewać, że w tak krótkim czasie aż tak podskoczą! Jestem normalnie załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×