Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Na poczatek pozdrawiam Was goraco, markotko gratuluje pracy! U mnie jakos tam leci, z Nowym Roku troche powera dostalam jakos tak, w koncu mialam duzo czasu i zapisalam sie na prawko, bo wczesniej wiecznie mi cos wypadalo. W sumie u mnie nie jest najgorzej, zawsze cos tam sie dzieje normalne, ale ostatnie tygodnie jakies takie mam spokojne. Nie mierze juz temperatury bo mi sie nie chce:p Polegam glownie na sluzie, no i cykle mam regularne wiec plus minus wiem kiedy sie @ spodziewac. Nie odzywalam sie w ogole, bo stary komp mi nawalal i nie moglam wlazic na kafeterie, bo wszystko mi sie wieszalo. Teraz komputer nowy i dziala jak rakieta wiec moge czasem zajrzec! Powodzenia dziewczyny w Nowym Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek dzięki :) Super, że się odezwałaś :) Dominique napisz w końcu jaki wynik testu!!! Moluś, Agapka, Padlinka, Brednie, Fląderka co słychać w nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku !!! Nie odzywalam sie bo bylam .......... w szpitalu. W sobote zlapaly mnie skurcze i pojechalismy do szpitala, dostalam kroplowki rozkurczowe,tabletki, porobili mi rozne badania no i jestem dzis juz w domku. Z dzidzia jest ok, we wtorek mialam USG i malenstwo wazy (35 tydzien) 2450g, czyli prawidlowo. Mam skrocona szyjke macicy i rozwarcie na 1cm a wczoraj odszedl mi czop sluzowy, wiec porod moze sie odbyc do dwoch tygodni Juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie nie dobrze z tym szpitalem, ale super, że już niedługo przytulisz swoje maleństwo :) Trzymam kciuki, żeby wszystko było super, lekki i szybki poród, maleństwo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety drogie co tu tak pusto? Ja zaraz uciekam spać, bo jutro rano do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U mnie dziwne rzeczy sie znowu dzieją z @ !! :( Jutro id edo gina wiec napisze co i jak! A wczoraj wskoczyła mi \"3\" z przodu! 😭 ;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus co się dzieje? A o co chodzi z tą \"3\", bo chyba jakaś niekumata jestem :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotuś 30 lat wczoraj skonczyłam!!! Co do @ to sprawa przedstawia sie tak: termin był na 19 gr, ona przyszła 26 i trwała 3 dni. Tydzień przerwy i znowu! Może to sprawa hormonów? nie wiem. Pogadam z lekarzem jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus ...wszytkiego najlepszego:) Przepraszam, ze sie tak dlugo nie odzywalam, ale mialam dola, do tego jeszcze te podroze. Jak juz wiecie robilam bete, bo wydawalo mi sie, ze moge byc w ciazy. Niestety nie bylam:( Hormony tez wyszly nienajlepiej. Z tego wszytkiego w mikrodepresje popadlam:( Na szczescie juz mi troche lepiej. Nowy cykl, nowa nadzieja. Biore castagnus na obnizenie prolaktyny i duphaston w drugiej polowie cyklu zaczynam brac. Nie nastawiam sie na jakies cuda, ale wierze w to, ze uda sie te hormony jakos wyregulowac. Jutro mam wizyte u lekarza. Zobaczymy co mi angielski doktorek powie na ten temat. Pozdrawiam Was serdecznie, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarnulek ty mi tu o torbielch lepiej nic nie mow!! masakra!! Ale watpie ze to torbiel. Miałam niedawno usg i nic nie widział. Domi dzieki za zyczenia! :) i napisz co u lekarza! i głowa do góry ! ja tez dzis ide do lekarza. Tylko chyba bez badania bedzie bo @ jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś biedulko :( Napisz po wizycie co i jak. Acha, no i życzę Wszystkiego Najlepszego, a szczegolnie wiesz czego :) Domi Ty tu nie popadaj w żadne depresje! Trzeba być twardy a nie miętkim :)Też napisz po wizycie. Czarnulek a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Bylam u lekarza. Jeszcze raz musze zrobic badanie krwi. Tym razem WSZYSTKIE hormony. A potem z wynikami wrocic do lekarza. Dlatego terz chyba odstawie castagnus i nie bede brala duphastonu w drugiej fazie cylku...zeby wyniki nie byly zafalszowane. Badanie dopiero za 10 dni, wiec czekaja mnie jeszcze dobre dwa tyg. niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molu i co u lekarza? Dominique to nawet lepiej, że zrobisz sobie szczegółowe badania, przynajmniej będziesz dokładnie wiedzić na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups-ups
cos nie zalapuje strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejak! sorki ze dopiero pisze! u lekarza nic sie nie dowiedziałam bo nie byłam badana bo @ była. Teraz wizyta we wtorek wiec pewnie dowiem sie wiecej.... Domi trzymam kciuki za dobre winiki!! Całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja wlasnie koncze staranka. Nie sadze, by sie udalo, ale gdzies w glebie serca tli sie iskierka... Czas pokaze. Najchetniej poczekalabym do @, ale majac w domu pelno testow ciazowych to pewnie nie wytrzymam do samej @ i zrobie test wczesniej. Najgorsze jest to, ze jak robie test przed@ i wychidzi negatywny to ja sie ciagle ludze (mimo, ze wiem, ze i tak nie jsetem w ciazy), ze moze ta wredna @ nie przyjdzie a test dopiero po terminie bedzie pozytywny. No ale jak przychodzi to juz nie mam zadnych zludzen. Kurcze to juz 1o cykl...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my staramy sie o dzidzie 3 miesiac i jak na razie nic. teraz jestem po owulacji wiec trzeba czekac ciagle widze u siebie jakies nowe objawy ciazy, jak wiele staraczek zreszta. byłam niedawno na rutynowym badaniu u gina i powiedzial ze z budową jest wszystko ok i daje mi 3 m-ce na zajscie w ciążę. pożyjemy zobaczymy. jeszcze mam prawie 2 tyg.do testowania... znowu.pozdrawiam wszystkich na forum pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta!! |ja juz mam srawnego kompa wiec sie melduje..teraz szybciutko bo nie mialamjesczeczasu przeczytac co popisalyscie, ale w wolnej chwili nadrobie itez cos wiecej napisze. Teraz tylko sie przywitam i za staraczki mocno kciuki sciskam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zaszczesliwe rozwiazanie naszej brednie !!!! buziaki!!!!!!!!!!!! 4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś i co tam u Ciebie? A właśnie ciekawe, może Brednie już urodziła :) Moluś, czyli jutro badania? Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! Domi też się tak kiedyś nakręcałam. Jak robiłam test, bo oczywiście miałam objawy, wychodził negatywny, to oczywiście mówiłam sobie, że za wcześnie zrobiłam i testowałam dalej i oczywiście z tym samym wynikiem, ale i tak nie chciałam dawać mu wiary. Tak to już niestety jest, jak się bardzo chce :( Witam nową koleżankę i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi....nic to,jeszcze bedziesz mamusia,nie zalamywac sie! :-)) molus---- kurcze, a juz myslalam...ale miejmy nadzieej ze wtym cyklu...;-) markotko,czarnulku, agapko mocno wasscioskam i pozdrawiam zcalych sil! lenka:-) witamy i kciuki trzymamy!ozdywaj sie i zdawaj relacje :-) a ja wczoraj rozmawialam z brednie...jescze nie urodzila (chyba ze od wczoraj cos sie zmienilo)ale juz koncowka wiec jej troche ciezko...mam nadzieej ze porod bedzie lekki i krotki ... ja mam znowu dola...czuje podskornie ze POWINNAM juz dawno zapisac sie do lekarza,bo ta depresja trwa trwa i \"konca nie widac\",ale nie jestem w stanie, nie umiem sie przemoc...jescze teraz dodatkowo sie zalamalam,bo wlosy wychodza mi garsciami tak ze mam po bokach glowy lyse placki normalnie..chce mi sie ryczec..:-( ale nie bede wam sie zalic,bo wystarczy ze ja mam podly nastroj.wy usmiechajcie sie jak najczesciej..bo jak mowilmoj kumpel,usmiech potrafi nawet najwieksza brzydule zamienic w seksi-slicznotke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś biedulko :( Skąd te cholerne torbiele się biorą i od razu takie duże???!!!! Dostałaś jakieś leki? Kurcze, a może zmień lekarza? Trzymaj się cieplutko i nie załamuj! Padlinka te włosy to chyba każdej kobiecie po porodzie tak wypadają, moja koleżanka też tak miała i z tego co wiem, to ten stan sam mija. A z tymi dołami, to chyba jednak powinnaś pójść do lekarza i nie pisz, że nie chcesz nas obarczać swoimi problemami, bo po to tu jesteśmy, żeby się wspierać! Dlatego marsz do lekarza, ewentualnie do przyajciółki wygadać się i wybeczeć :) Acha, pozdrów koniecznie Brednie jak będziesz z nią rozmawiać! Ja właśnie zaczynam ostatni cykl z lekami, a później, hmmm... ciekawe co to ze mną będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na chwilke... Molus cholerka...nie wiem co napisac:( Skad te paskudztwa sie biora...? Mam nadzieje, ze lekarz sie Toba odpowiednio zajmie i wszytko bedzie dobrze! Ja wlasnie jestem po owu. Tempka skoczyla, wiec chyba do niej doszlo. W piatek ide na badanie. Wynikow nie dostane do czasu wizyty. Mam tylko nadzieje, ze uda mi sie umowic wizyte w przyszlym tyg. Zaczal sie czas wyczekiwania. Jakos nie bardzo wierze, ze moglo sie udac, ale nadzieja w sercu sie tli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jeszcze nie uodzilam choc bardzo bym juz chciala :-) ide dzis do lekarza na kontrole molus tak mi przykro z powodu tych torbieli, ale wierze ze wyleczysz sie z tego markotka za ciebie tez trzymam kciuki, aby sie udalo :-) i za reszte starajacych sie tez kciuki trzymam i wy trzymajcie za mnie bo ja chce juz urodzic !!!!! odezwe sie pozniej jak wroce od lekarza buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M|olus...kochana!!!!!jestesmy z toba,nie zalamuj sie..chociaz to nie latwe,wiem...w tajkich chwilach zastanawiam sie co znacza moje male problemy...:-( markotko----ale moje wlosy to juz chyba patologia...w peruce zaraz bede chodzic chyba...a w sprawie pojsca do lekarza----rozwazam ostatnio bardzo serio... mam nadzieje ze teraz Tobie sie szybko uda zajsc w upragniona ciaze❤️... |Domi,jak zawse trzymam kciukasy.nie nalezy sie chyba nakrecac zbyt mocno ale kto wie...moze cos sie wydarzylo?🌻 Brednie,rodzic nam tu...ALE JUZ!:-P dla wszystkich wielkie buziaki od naszej babskiej paki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam 2cm rozwarcia, szyjka dojrzewajaca, glowka niziutko napiera..... wiec czekam..... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolines
Brednie, a ile waży twój bobasek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie, słonko, trzymam kciuki żeby poszło szybciutko i bezproblemowo :) Bądź dzielna! Domi trzymam kciuki, za wiesz co... nie piszę, żeby nie zapeszać :P Padlinka to może poradź się lekarza z tymi włosami? A z tą moją ciążą to pewnie nie tak szybko, bo planowanie i... kombinowanie :P (wiecie o co chodzi) narazie odłozyłam, bo mam za dużo na głowie. Nowa praca, sesja, praca licencjacka. Zobaczymy co się okaża za miesiąc na wizycie. No bo jak już Pani profesor będzie kazała, to trzeba będzie się postarać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×