Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Molus mysle, ze skoro nawracaja Ci sie torbiele, to powinnas regularnie robic sobie USG. Z tego co wiem torbiele tworza sie od niepekajacych pecherzykow, czyli braku owulacji. Moze wez sobie pij ziolka Ojca Sroki nr 3 na wywolanie owulacji, albo niech ginex Ci cos da. Chodzisz w ogole prywatnie? padlinka mi kiedys tez tak wlosy wypadaly garsciami i do dzis mam cienkie, choc od glowy jest uz lepiej, ale na reszcie dlugosci sa cienkie, choc juz tak nie wypadaja to trzeba chyba lat, aby odrosly. Pozdrawiam Was dziewczyny, powodzenia w starankach, testach no i w porodzie brednie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! :D Wczoraj nie miłam się kiedy odezwać. A więc w skrócie to przebadali , pomierzyli torbiel, pobrali krew, zbadali Ca 125 i wyszło dobrze i kazali wrócić za 2 miesiące. Ogólnie torbiel jest inna niż tamta. Ma inną struktóre i może się wchłonąć. A stracha miałam jak cholera!!! Musze spadać bo robty dużo mam! Pozdrawiam! Acha bede pić ziółka ale inne niż mówisz Czarnulku( ojaca Klimuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus,kochana, bardzo sie cieszze ze nie jest zle z ta torbiela...kurcze,miejmy nadzieje ze sie szybko wchlonie :-) ja sie topie w balaganie strasznym. przy dwojce dzieci jak pare dni zabniedba sie sprzatanie to ciezko sie pozniej \"odkopac\".. gabrysia moja pieknie sie teraz bawi z emilka-az milo patrzec :-D trzeba sie teraz nacieszyc bo za pare lat beda pewnie toczyly regularne boje :-P \\ciekawe co u tej naszej |Brednie...ciesza w eterze,wiec albo rodzi wlasnie albo wkurza sie ze jeszcze nie rodzi...az sie boje do niej odezwac z pytaniem, bo jescze mnie pogoni,hihhihi Brednie,Czarnulek,Markotko,Domi,Agapko,👄 dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jeszcze sie kulam, juz 38 tyudzien :-) ledwo zyje:-) ktos pytal ile wazy dzidzia.... w 34 tygodniu wazylo 2500g a teraz to nie wiem, kolo 3 kilo pewnie. buziaki jaby co to padlinka bedzie na biezaco z wiesciami ode mnie :-) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis moja siostra cioteczna urodziła drugiego syna 4100 i 61 cm! klocek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to dobrze że się trochę wyjaśniło, trzymam kciuki żeby się to dziadostwo szybko wchłonęlo i już nigdy nie wrociło!!! A ten maluszek to faktycznie spory :) Brednie kochana, a Ty jeszcze w całości? :) To w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci SZYBKIEGO i szczęśliwego porodu i oczywiście zdrowego i slicznego maluszka, może ćoreczki :P Bądź dzielna :) Padlinka a jak ogólnie Twoje samopoczucie? Czarnulek, Agapka, Domi co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:0 Ja tylko na chwilke. Czekam sobie do piatku. Wtedy powinnam dostac @. W paitek mam tez wizyte u lekarza. Zobaczymy co mi powie. Z nowosci to chyba tylko tyle, ze chyba sobie nerki w pracy przeziebilam. Zimno jak diabli. Niby cieplo sie ubieram a jednak...:( Latam siusi kilkanascie razy dziennie:( Moja prolaktyna chyba bedzie znowu wysoka, bo mnie piersi diabelnie bola...gorzej niz ostatnio. Licze na to, ze dostane cos na jej zbicie i bedzie dobrze. Pozdrawiam Was cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to mamy zimie :) Zaczełam pić od dziś zioła ojca Klimuszki. ale niedobre fuuuuu Mam nadzieje, że pomogą! Pozdrawiam!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,dziewczeta! markotko....dzieki:-)ostatnio ciut lepiej,bo czesciej z domu wychodzilam.mysle ze te doly zawsze mnie dopadaja ze zdwojona sila po paru dniach z domu z dziewczynkami....i maz zaczal wracac normalnie z pracy znowu...w koncu :-) \\Domi,informuj co lekarz powie...i uwazaj na nerki,bo to cholerstwo strasznbie uciazliwe jest i bolesne jak sie zaplenie rozwinie... molus,przezyjesz...a moze jeszce polubisz nawet :-P (ja kiedys nie tolrowalam ani zielonej herbaty ani czerwonej,ani miety,a teraz przepadam :-D) wiele dobrego obilo mi sie o uszy nt ziol o. klimuszki, mam nadzieje ze pomoga ci :-) ciekawa jestem tej naszej Brednie,kiedy urodzi..normalnie wyzwala to we mnie adrenaline :-P dziewczeta,sciskam was mocno wszystkie i hip hip hurra ze w koncu sie zabielilo :-) mozna chyba zyczenie pomyslec sionbie jakies w takiej chwili, hihihihihi, napewno sie spelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie nic nowego w sumie. Na kurs latam codziennie, dobrze mi idzie jakna razie, zobaczymy co dalej. Staram sie tez o prace w biurze dopoki moj nie wroci, zeby czas mi jak najszybciej zlecial. Na razie facet sie zastanawia nad wyborem nie jest pewien, ale mowil mi, ze bardzo mu sie podobam ogolnie, wiec jest szansa, ze popracuje jakis czas. W sumie nie zalezy mi az tak bardzo, bo kurs codzinnie, przynajmniej mam na niego czas nieograniczony, do tego paznokcie czasem komus trzepne, ale oczywiscie jak ta praca sie trafi bede bardzo zadowolona, bo swietne warunki i baaardzo rozwojowa robota. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ehj pamięta mnie ktos tu jeszcze? :) U mnie przygotowanka do slubu pełna para..chociaz teraz zima to troszke mniejsze,ale zawsze coś sie załatwia :) Wisosną bede szukała sukni...a potem to juz zleci momentalnie :) Dostałam prace jako niania :) zaczynam od połowy lutego :) tym razem bede się zajmowała małym Antosiem który ma 6 miesięcy :) Zaraz lece czytać co u Was z tego co narazie zauwazyłam to Brednie--juz nieługo :) super ale ten czas leci Molus--ohhh te mieśniaki brrr trzymam kciuki Markotuś--za ciebie słonko też ! Czarnulek--powodzenia z pracy kochana ! Padlinko cłausy dla Emilki :) dla Wszystkich😘 ps/w Płocku tez biało :) ps2/dziewczynki zapraszm na bloga ...mam fotki z chrzesniakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka nie mięśniaki tylko torbiel! Agapa kupe czasu je4sczze do ślubu masz! ja się wyrobiłam w niecałe 4 miesiące. Nie wiem jak to zrobiliśmy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus ;) mi jakoś czas zasówa do przodu zę ho ho :) naszczescie bo inaczej bym tu sfiksowała buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!!!!! BREDNIE URODZILA!!!!!!!!CHLOPIEC!!!!!!rodzila niezbyt dlugo ,kolo 15.00 zaczely sie skorcze i poki co tylko tyle wiem..wzruszylam sie strasznie i poplakalam az... brednie,dzielnajestes,gratulujemy ❤️i dla synunia caluski!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie GRATULUJĘ!!!!!!!! :):):) Dzięki Padlinka za info :) Informuj na bierząco co i jak, jak się mają, czy malutki zdrowy jest i jak się nasza kochana Brednie czuje? Super, że tak szybciutko urodziła :) Przekaż jej koniecznie pozdrowienia i całuski dla malutkiego chłopczyka! Agapka życzę powodzenia w pracy i w przygotowaniach :) Czarnulek trzymam kciuki, żebyś dostała tą pracę :) Zawsze lepiej mieć coś stałego, a już praca biurowa to wo góle :) Coś o tym wiem. A gdzie ten Twój mężczyzna się podziewa? Domi a może @ już nie przyjdzie :P A jak piersi bolą, to znaczy że prolaktyna może być wysoka? Bo mnie od 2-3 cykli bardzo bolą tak od ok. połowy cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ziółka nie smaczne, ale jak mają być skuteczne to warto się troszkę przemęczyć :) Trzymam kciuki za szybkie efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zbieralam sie wam odpisac,az tu Brednie dzwoni :-) i znowu sie wzruszylam :-).maluszek bedzie mial na imie Marcin,53 cm,niecale 3 kilo wagi.|brednie czuje sie dobrze,jutro po poludniu juz pewnie do domu wyjdzie.strasznie sie ciesze ze u niej juz po wszystkim,ze tak szybko i EFEKTYWNIE ;-) A u mnie troszke nudno,w domu siedze i chyba jak zwykle kiedy nie mam nic do roboty lepszego zaczne sprzatanie.chociaz mam lenie strasznego :-P emi cos sie drze..chyba spiaca(mam nadzieje)wiec lece do niej.buziaki,kochaneczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mocno bolace piersi moga swiadczyc o wysokiej prolaktynie, warto to sprawdzic. Moj chlop jest za granica jak na razie, nie wiadomo kiedy dokladnie wroci, mamy nadzieje, ze w lutym. Gratulacje dla brednie i zdrowia dla chlopaka zycze. Co do pracy facet sie jeszcze nie zdecydowal, ale zaczyna mi to jednak wisiec, bo mam wiecej czasu na kurs. Dzis jezdzilam np. 2 godziny, bo ktos odwolal. Mam juz za soba 4 godziny, a reszta dopiero dzis ma druga. Zalezy mi na czasie, chce zrobic mojemu niespodzianke, bo o niczym nie wie:) Praca bardzo by mi to utrudnila, bo biuro az do 17, a w tych godzinach jest walka o jazdy wiec nawet nie jezdzilabym codziennie, a to gorzej jesli patrzymy pod wzgledem zdawanego pozniej egzaminu. Zobacze co to bedzie dalej, na razie skupilam sie na kursie i jestem baaardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nasza brednie została zdominowana przez facetów :) rodzyneczka :) Super, że tak gładko poszło i jak szybciutko do domku wraca :) Padlinka przekaż jej gorące całusy i pozdrowienia! Czarnulek, kurcze, jak do tej pory nie miałam żadnych problemów z prolaktyną, zawsze była w normie. Ja też zamierzam się w kńcu zapisać na to prawo jazdy, ale nigdy nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka co tam u Brednie i malutkiego Marcinka słychać, są już w domku? Ja miałam wczoraj strasznego doła, przez moją chorobę (pco) :( Ona rujnuje mi nawet życie osobiste, już nie tylko samo zdrowie! Już mam dość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotus...a co sie dzieje,kochana?wiem ze zycie z choroba nie jest latwe...nie wiem jak ci pomoc... Do Brednie postaram sie dzis zadzwonicjak maz z pracy wroci,bo mam (jakzwykle) pustki na koncie w telefonie...podejrzewam zejuzjest w domu,jak cos wiecej sie dowiem,dam znac.. poki co mocno was sciskam...markotko--nosek w gore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Padlinka..... już co nieco Wam kiedyś pisałam o pco, to jest bardzo złożona choroba. To, że mam trądzik ok, da się z tym żyć, można zawsze zamaskoać, nadmierne owłosienie można wydepilować, przetłuszczone włosy umyć, itp... itd... ale zerowego libido nie da się niczym \"podnieść\". Do tej pory starałam się mojemu miskowi nie dawać tego odczuć, bo wiedziałam, że weźmie to do siebie, że to on jest kiepski i dlatego ja nie mam ochoty i takie tam pierdoły... No i w końcu się zorientował :( No i jest jak myślałam :( On uważa teraz, że jest bezndziejny, że już mi się nie podoba..... dobił mnie tym normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotus,ja wperawdzie nie mam pco,ale te problemy dotycza i mnie...wierz mi...moj m.tez tak reagowal jak sie migalam,teraz tez libido zerowe prawie...niestety...jak nie pco,to porodizajmowanie sie dzieckiemajaknie totodzialaniepigulek antykoncepcyjnych...zawsze cos moze byc...wiem ze to ciezkie...konczepoki co boledwo zywa jestem.Ciebie markotko sciskam zcalych siel i trzymaj sie! wy tez dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka tyle, że ja się wcale nie migałam, bo wiem że misiek ma duuuże potrzeby, więc nie chciałam żeby i on na tym \"cierpiał\", no ale w końcu zauważył, że nie robię tego z wielkim entuzjazmem, jak to było kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pozdrowionka od brednie macie :-) odsoboty sa z maluszkiem w domciu. :-) a ja szukam jakis poradni neurologicznych dla dzieci bo sie martwie moja emilka..wiecznie naprezona jest...to nie jest dobry objaw..jestemn tym zdenerwowana troche wiec spadam na bambus czyli poprostu ide dalej wydzwaniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×