Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marmoladkaaaaaaa

Zniszczone włosy, najlepsza odżywka, szampon ranking kosmetykow...

Polecane posty

Gość weronikax
Dziewczyny,czy któraś z Was miała bardzo suche i przesuszone włoski-tzn siano i do tego gumowe po rozjaśnianiu??? Ja miałam rozjaśniane ,póżniej 2 dekoloryzacje...Od 4 miesięcy mam koszmar na głowie-jakieś żółtawe włosy ,suche sterczą na wszystkie strony świata..Żadne go połysku nic takie wiszące straki...Cały czas nosze spięte w kitce bo wstyd z czymś takim w ogole się pokazywać...Używam wax-najpierw miałam rain forest teraz mam z L'biotica do włosów suchych i zniszczonych do tego używałam maskę L'oreala żółtą profesjonalną itd itd Duzo by pisać -efekty w sumie żadne...Czy któraś z was "wyleczyła" w jakiś sposób tak zniszczone włosy????? Zastanawiam się czy nie wrócić do ciemnych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moha
ja polecam odzywkę Pantene pro-v intensywna regeneracja, juz sama odzywka bardzo pomogła moim włosom a planuje zakupić cały zestawik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikkka
ja bym zdecydowanie postawiła na jedwab, naprawdę świetnie działa na włosy. Nie dość, że nabierają połysku, to przede wszystkim są super gładkie - a przy włosach blond jest to mega wazne. ostatnio kupuję odzywkę dwufazową z serii ce ce med (ma ją między innymi beliso, u fryzjera nie widziałam). Najpierw nawilża włosy, a potem ma efekt wygładzania. Jest naprawdę niezła - przynajmniej jeżeli chodzi o moje włosy, które wcześniej były jak siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henna wax treatment - ktoś wcześniej napisał ;) rewelacja, włosy po zimie i po sesji zniszczone, wypadające , łamiące się.. po tej masce miękkie, błyszczące, po pewnym czasie nawet przestają wypadać ;) tylko trzeba stosować tak jak pisze na opakowaniu, na ciepło ! na zimo działa jak każda inna odżywka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dron1
Super jest seria ziołowa szamponów eva natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaaaaaa
maseczka z alg morskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senorita01
ja polecam serię Joanna Jedwab. Kosmetyki są tanie a efekty (przynajmniej na moich włosach) zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Jedwab tylko pozornie poprawia kondycję włosa a tak naprawdę go wysusza. Po użyciu jedwabiu oczywiście, włosy wyglądają lepiej, zdrowiej, ale co nam z ładnego wyglądu włosów, skoro włosy niszczą się od jedwabiu'? nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk22
do zniszczonych, polamanych i matowych włosow warto zastosować odżywkę CZARNA RZEPA, POKRZYWA, SKRZYP POLNY firmy pollena eva. mimo nieciekawego zapachu ma rewelacyjne działanie i efekty widac już po kilku zastosowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutynka
L'oreal odradzam, nawet mój fryzjer powiedział że bardzo wysusza włosy, sprawdziłam na sobie.. ja stosuję pomarańczową odżywkę z Dove Heat Defense Therapy, kupię jeszcze regenerująca maseczke do włosów z odbudowującym serum z Dove Intense Therapy albo Maseczke do włosów suchych i zniszczonych Intense Care. mam zamiar wypróbować jedwab i zamówiłam spray termoochronny TREsemme Heat Defence Smooth Styling Spray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiona345
Polecam szampony z potrójnej siły ziół marki eva natura - najlepiej czarna rzepa lub pokrzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię kosmetyki z serii wella professional. Nie ma ich chyba w sprzedaży w tych wszystkich sieciówkach i hipermarketach, tylko w sklepach internetowych z profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z naturalnymi sposobami? Piwo, białko... Stosujecie może? Ja jakoś nigdy się nie odważyłam, ale słyszałam, że działają na kłaki rewelacyjnie. Może kiedyś się przełamię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaLol
Są włosy zniszczone i zniszczone. Niektóre laski twierdzą, że mają zniszczone bo mają rozdwojone końcówki... A ja mam włosy popalone na całej długości. Kilka razy rozjaśniacz i rozjaśniające farby + prostownica + suszarka. Włosy miałam w opłakanym stanie. Do tego stopnia że same wykruszyły mi się na tyle, że miałam długie włosy a sięgają mi do ramion... Więc uważam że mogę się wypowiedzieć na temat kosmetyków do włosów, bo dzięki nim doprowadziłam włosy do w miarę normalnego stanu. Na pierwszym miejscu oczywiście jedwab. Bardzo podoba mi się maska garniera nutri coś tam, w takiej tubie zielonej. wlosy są po niej mięciutkie. Maska joanny do włosów rozjaśnianych ( niebieska maska w takim plastikowym słoiku) Maseczki expresowe w sprayu. Serum do końcówek joanny " Apteczka babuni" czy coś takiego. A najlepszym wyjściem jest oczywiście podcięcie włosów, bo bez tego, żadna maseczka nie przyniesie efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnciaaaaaa
słuchaj ja prostuje farbuje i rozjaśniam włosy jednym z najlepszych sposobów jest balsam do włosów z maximy i z kallosa i jeszcze wax ale to sie trzyma godzine jakos na wlosach w cieple i to duzo daje naprawde nikt by nie powiedział ze moje wlosy az tyle przeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567891
Najlepsza jest nafta kosmetyczna firmy ANNA. Włosy sa lsniace, "sypkie" i suuuper nawilzone. Polecam. Kosztuje jakies 5 - 6 zl i mozna dostac w kazdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia201111
Biosilk zdecydowanie!! Na splendore kupilam ostatnio cala game prawie kosmetykow biosilka w tym odzywke do zniszczonych maske jedwab i mleczko do prostowania :) no cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje specjaly to
herbata z pokrzywy herbata ze skrzypu maska(wiec nie za kazdym razem uzywam) stapiz z mleczkiem z pszenicy(czy jakos tak, u fryzjera dostaniecie) joanna cos tam babuni ze skrzypem i rozmarynem to juz odzywka do splukiwania i uzywania przy kazdym myciu oczywiscie jedwab taki jaki akurat w sklepie dostane czy to joanna czy naturisilk to juz obojetne co do szamponu to on ma przede wszystkim myc a nie pielegnowac po 2 nie same maski odzywki zrobia cos ze zniszczonymi wlosami.nie oszukujmy sie nie posklejasz porozdwajanych koncowek.odzywka tylko poprawisz ich wyglad bo beda odzywione ale nie wyleczone.trzeba sciac tyle ile trzeba i przede wszystkim robic tak aby nowe wlosy oraz odrosty rosly zdrowsze czyli dostarczac musimy sobie jakis witami czy to po przez suplementy odpowiednia diete badz wlasnie jakies takie herbatki w/w. z wlosem w sumie jest tak jak z paznokciem-plytka ktora juz jest "na zewnatrz" jest juz nie do wyleczenia jesli chodzi o slabosc tylko rosnie mocniejsza od witamin czy czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje specjaly to
cholera rozpisalam sie a posta brak... herbata z pokrzywy i herbata ze skrzypu maska stapiz odzywka joanna cos tam babuni ze skrzypem i rozmarynem jedwab do wlosow co do szamponu to przede wszystkim myje a nie odzywia poza tym z wlosem jest tak jak z paznokciem musi swoje odrosnac! czyli najlepiej scinamy tyle ile trzeba dbamy o te ktore juz sa czyli odzywki jedwabie zeby nie dopuscic do dalszego np rozdwajania koncowek a przede wszsytkim dbamy o te wlosy ktore nam maja wyrosnac i o odrost tych ktore mamy czyli -zdrowa dieta -witaminy -jakies herbaty np skrzyp pokrzywa i co tam jeszcze dobrze na wlosy wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje specjaly to
cholera a jednak jest i pierwszy GRRRRRRRR! jak ta kafeteria czasem zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze
a z ta dieta to chyba najlepsze wyjscie wycinek z artykulu W przeważającej ilości przypadków za zły stan paznokci, skóry i włosów odpowiadają niedobory w naszej diecie. Skład codziennego menu warunkuje to, jakie witaminy i minerały dostarczamy organizmowi. Jeżeli coś jest nie tak, łamliwe włosy i kruche paznokcie alarmują nas o dietetycznych zaniedbaniach. Nie ma zatem nic prostszego, niż zaopatrzyć się w produkty, które z powodzeniem zrekompensują wszelkie braki. W takiej sytuacji składniki najbardziej pożądane to żelazo, kwas foliowy, witaminy z grupy A, B oraz biotyna. Do tego zestawu warto dołączyć krzem, magnez i cynk. Gdzie znaleźć podobne cuda? Włosy zyskają na blasku, jeśli do codziennej diety uda nam się włączyć beta karoten, ten zaś odszukać można w marchewce, papryce, brzoskwini i innych warzywach oraz owocach charakteryzujących się żółto pomarańczowym kolorem. Pomocne mogą okazać się brokuły, kalafior i orzechy, do tego zaś dołączyć można drożdże i nabiał. Miłym oraz pożytecznym deserem staną się galaretki, które mimo słodyczy są dodatkowo mało kaloryczne. Włosom przysłuży się również szpinak, wokół którego powstało już wiele mitów i legend. Przy okazji powinniśmy wykluczyć z diety kilka produktów, które sprzyjają przetłuszczaniu włosów i pojawieniu się łupieżu. Na listę zakazanych przyjemności wpisać należy cukier, jak również nadmierną ilość słodkich owoców. Do tego unikać należy produktów, które cechuje podwyższona liczba węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepsze odżywki to pantene pro v intensywna regeneracja, seboradin niger lotion, LOREAL ABSOLUT REPAIR MASKA- włosy po tych kosmetykach - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popieram kosmetyki profesjonalne, ze sklepów fryzjerskich. Są może nieco droższe, ale z pewnością bardzo skuteczne. Na mój gust l'oreal profesionnal jest bardzo dobry. Świetna jest seria żółta intense repair. Jest bardzo skuteczna. Nie wiem czy jest w zwykłych w sklepach, ja zamawiam na kalamis.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FalllOutGirlllll
Ja również prostuję włosy, ale nie codziennie. Kiedyś prostowanie nawet kilka razy dziennie to był mus, ale na szczęście oduczyłam się tego ciągłego "mordowania" tych włosów.. Polecam Wam dwufazową odżywkę od włosów suchych i zniszczonych firmy WAX. Łykajcie też jakieś suplementy diety. Od czasu do czasu na wilgotne włosy (na jakieś 3/4 długości) podgrzany olejek rycynowy, zawijam w folie i zakładam gorący ręcznik na pół h, potem myję szamponem. Efekt- włosy są błyszczące i miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×