Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

Gość aabracadabra
Po rozjasnianiu wyszedl mi zolty blond Na to fryzjerka polozyla jasny blond ale jest za cienny,i za zolty jak dls mnie , jaka farba i jakim odcieniem mam teraz zafarbowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia69
do aabracadabra _ heh odrazu??? kobieto chcesz spalić wlosy? blond potrzebuje intensywnej regeneracji i nawilżenia , zapytaj fryzjerki za jakiś czas moze ci zrobi,o ile twoje wlosy beda jeszcze w stanie sie badziej rozjasnic,poza tym ciepły odcień blondu jest ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski odkryłam mega farbę, bez rozjaśniacza uzyskuje śliczny jaśniutki, ale taki naturalny popielaty czysty blondzik po Palette A10. Trochę się bałam jej użyć bo lubię jaśniutkie blondy i bałam się że na moim ciemnym blondzie wyjdą za ciemne, ale nie! Mega jasny, błyszczący czysty blondzik. Najlepsza farba ever. A włosy ładniejsze jak przed farbowaniem, chyba Palette wziąl do serce opinie o suchych włosach i ulepszył formułe. Mój numer jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klpopojupoipipoi[p
A ja polozylam ta przerazajaca firme dojcze szwarzkopfen C10, na jednym blogu wyczytalam ze warto i laska miala wiarygodne zdjecia, i nie spalilo mi wlosow, nie wypadly tez, ale kolor wyszedl o k r o p n y .. nie polecam ;/ żółtawo zielonkawy. fe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klpopojupoipipoi[p
Palette* dojcze szwarzkopfenen c10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_m
a nie byłaby lepsza farba z tej samej serii Palette, ale A10 rozświetlony popielaty blond lub C9 srebrzysty blond? Ta platyna rozjaśnia o 2 tony, a np. A10 o 4 tony i (wiem nie można się kierować ilustracją), ale nawet kolor na opakowaniu jest bardziej przekonujący ;) A może to nie ma znaczenia? jesli nie bedzie platyny w sklepie to brać którąś z tych? co prawda zamierzam mieć tylko jedno pasmo białe we włosach, ale szkoda mi wydawać kasę na kolejne i kolejne farby. na razie rozjaśniłam i jest już ładny kurczaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z własnego przykładu - używałam garnier (masakra, włosy wyszły miedziane z przebłyskami żółci) oraz chantal, i te druge firme jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim G
Mam pytanie jest możliwośc kupienia w Szamotułach lub internecie farby do wlosow wella Zawira platynowy blond lub z welli ale platynowy blond . Jeżeli ktoś zna strone na której mogła bym ja kupic to bardzo prosze o link w komentarzu z góry dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam na zmiane rozjasniacza, pozniej mam dosc bo wlosy sa sztywne, zniszczone, ale platynowe. Pozniej znow przechodze na farby ale sa zoltawy. Uzywalam garnier nutriss 101 i 111 ale kolor nie byl nigdy platynowy, po 2 tyg zolknal, i byl szarawo zolatwy. Palette sa tak mocne, ze jak uzywalam jakies 4 mc, to nawet dobry rozjasniacz silny nie potrafi pozostalosci tej farby rozjasnic.Juz nie mam sil. Chcialabym uzywac farb, ale taka ktora moj odrost ciemny blond prawie kasztanowy rozjasni na platyne, a nie zolte ledwo ledwo. Znacie taka farbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam też długa historie odnośnie farbowania włosów na platynowy blond ale nie moge dojść do rezultatu :( Fryzjerka zawsze farbowała mnie (nie pamiętam tej nazwy firmy) ale była to farba fryzjerska o nr 11.1 włosy wychodziły mi zawsze ciemniejsze chociaz zapewniano mnie że za którymś razem będą jaśniejsze, niestety nie, trzeba było robić odrosty i zawsze u nasady było lekkie żłótko mimo że man średni ciemny blod naturalne. Nie chce uciekać się do rozjaśniacza bo efekt jest wiadomo ale zamin mi się włosy zregenerują to już mam spory odrost :(. Zaczęła farbować farbą LOreal Preference Platinum ale to jeszcze nie to dalej jest lekka żółć także musze stosować płukanki i szampony fioletowe to jakoś da sie wytrzymać. Też dobra jest z roeala Feria Platinum blogerka sobie farbiła i miała idealne moim zdaniem. Znajoma mówi że nakłada rozjaśniacz i kupuje w rossmanie farbę z Pallette moźny blond i jakiś popielaty miesza z inna wodą nie tą co jest w pudełeczku następnie jakiś srebrny pył i wychodzą jej super popielate platynowe. Nie chce iść do fryzjera bo zraziłam się i to pożądnie... Zna ktoś albo może polecić jakąś super farbę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdaga
Dla słabych włosów. Ja miałam miedziany położyłam na to brąz i z brązu chciałam wrócić do naturalnego srebrnego blondu. Najpierw mylam szamponem przeciwlupierzowym dwa miesiące i wyplukalam do lekkiej między z żółtym blondem. Stosowalam domowe metody na wyplukanie barwnika jako że mam słabe włosy. Nalozylam z loreal prefference platyne z barwnikami niebiesko zielonymi i wyszedł złoty blond, odczekalam znowu 2 msc bo po tej farbie wolno schodzi kolor. Nawet jak zejdzie to do złotego blondu. Jest droga Ale dobra . Teraz farbuje znowu na ten kolor i wychodzi chlodny lekko platynowy. Jak najbardziej polecam tą metode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platynka 30 tka
Dziewczyny dlaczego katujecie włosy farbami z drogerii? W dobie internetu mamy dostęp do farb fryzjerskich które są o wiele lepsze! Jak już eksperymentujecie, to tylko z farbami profesjonalnymi. Ja miałam do 30 włosy naturalne ciemny blond, teraz pofarbowałam je tak, jak pokazywała dziewczyna z bloga farbą ALFAPARF evolution off color 11.11 – Super Rozjaśniający Intensywny Popielaty Blond. Kolor wyszedł prawie platyna, na starych pasemkach po rozjaśniaśniaczu trochę zieleni która się wymyła potem. Już 3 raz siostra robiła mi odrosty, zeszłam na wodę 9% (mam bardzo cienkie włosy) jestem bardzo zadowolona z koloru słomkowego bo taki na moich wychodzi. Nie jestem ekspertem, nie wiem jak zachowa się na farbowanych już włosach, ja robiłam za uchem testowe pasemko. Samą farbę bardzo polecam. Od czasu do czasu gdy żółkną używam fioletowego szamponu z jJoanny, jednakże strasznie przesusza koncówki, spróbuję maseczki z gencjany - ponoć świetna. Fryzjerzy nie chcieli mi niszczyć cienkich włosów i wszyscy odradzali jasny blond, to w koncu z powodzeniem zrobiłam sama i to farbą, czasami mam wrażenie że nasze fryzjerstwo jest 10 lat do tyłu, wchodzą farby superrozjaśniające, optiplex (tak to się nazywa?), a oni i tak stosują stare metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platynka 30 tka
Zapomniałam dodać, ze odrost zawsze wychodzi lekko żółtawo, reszta jest już idealnie platynowa, nie jest to jakieś strasznie widoczne. Może gdybym została na 12% wodzie byłoby lepiej tylko mi szkoda włosów. Robię wszystko wg. istrukcji. Rozcieńczam 1:2 (farba:oxydant)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmŻetka
Garnier Olia nr 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×