Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

Gość sQiserka
przepraszam..ja niestety jestem jedna z tych ofiar palette po ktorej sa strupki...zrobily mi sie takowe na glowie ;/ zejda same? po jakim czasie wam dziewczyny zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sQiserka
hej, jestem jedna z tych, ktore maja struoki na glowie po palette a 10 ;/ mam do was pytanie...ile czasu minelo zanim wam zeszly? nie ma Cie teraz jakis dodatkowych przez to problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja przez 3 lata farbuję na bląd i bylło super.Wyjechałam za granicę poszłam do fryziera i wyszlam z kurczakowym blądem.Nie wspomnę jak piekło i ze mam strupy.Dziś ponownie potraktowałam włosy farbą kolor fajny ale ile zachodu i kasy mnie to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sQiserka
a zeszły Ci same te strupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze sie blONd a nie blĄd
nawet nie wiecie jaki kolor macie na głowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśniutki blondzik
Ja mam teraz na głowie złoty średni blond, ale marzy mi się na wakacje taki jasniuteńki wręcz platynowy. I skusze sie chyba na ta C10. Ona rozjaśnia 2-4 tonów wiec z poziomu 7, powinnam otrzymac jakies 10. Nie chce juz jasniej, bo mam delikatne włosy. Tylko, że ona niestety dośc mocno wysusza.. ale czego sie spodziewac po farbie z rozjasniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśniutki blondzik
a ty 'pisze się blond' pilnuj swoich 'bronzowych'. To jest forum o farbach a nie stylistyczno-filologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptaszki ćwierkają
A mi się kiedyś zamarzyły czarne włosy..w zasadzie farbowałam średnim brązem, wyszły czarne ale to inna historia. No ale po pewnym czasie zapragnęłam wrócić do blond (naturalnie mam taki popielaty blond). Zrobiłam to w domu nakładając jednego wieczoru 2 rozjaśniacze, a potem dwie farby. Po pierwszej wyszła tragedia, więc musiałam pofarbować ciemnym blondem. Ale jakoś w niedługim czasie udało mi się zostać jasną blondynką:). Co dziwne, nie spadł mi z głowy ani jedne włos podczas tych ryzykownych operacji. Choć zdaje sobie sprawę, że moim włosom daleko do zdrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem :/ za 3 tygodnie wychodzę za mąż i do tego czasu muszę zrobić coś z włosami, żeby uzyskać platynowy kolor (albo chociąz bardzo bardzo jasny blond) aktualny kolor to "szlachetna perła" z Joanny ale nadal jest za ciemny :/ Będe miała doczepiane włosy na ślub, są prześliczne tylko wlasnie platynowe :( ( prosze pomóżcie... Nie chciałabym używać rozjaśniacza bo mam bardzo słabe włoski :( używam teraz szamponu Marion czy jakoś tak który eliminuje żółty odcien włosów.. Bardzo prosze o pomoc, juz niewiele czasu mi zostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkakasienka
Czesc.Wczoraj rozjasnialam wlosy rozjasniaczem z Joanny 4-5tonow.Mialam pasemka blond z oberzyna przed tem jednak szybko mi sie znudzily wiec chcialam cala glowe blond niestety chwycilo mi u nasady bardzo jasny blond/(na moich odrostach-swoje mam jasny braz)a tam gdzie byly pasemka mam zolto-pomaranczowe:(Co poradzicie mi na te wlosy?Jakiej farby najlepiej uzyc przy tym ze ja chcialabym normalny blond nie platyne czy cos.Nie umiem patrzec w lustro od wczoraj:(Mimo iz maz mowi ze jest ok:)Prosze pilnie o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer:P
Ja proponuje jakas farbe z hurtowni, bardzo dobre sa firmy matrix oczywiscie trzeba dokupic do tego wode ale jezeli sie pojdzie i powie co i jak to oni doradza ;];] nie niszcza wlosow a cena maxymalna wyniesie 30zl a efekt jak od fryzjera , farby ''rosmanowskie'' nie ja zbyt dobre nigdy nie wychodzi efekt oczekiwany chyba ze ktos ma super wlosy i przyjmuja kazda farbe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arago
Mam pytanie i potrzebuje natychmiastowej porady! Byłam u fryzjerki 4 dni temu, miałam jasny brąz chciałam ciemny, po zafarbowaniu wyszedł rudy!!! Po dwóch dniach wróciłam do fryzjerki i kazałam jaj z tym zrobić porządek- wyszedł ciemno rudy- miedziany!!! Masakra- kolor piękny ale kompletnie niepasujący do mnie!!! Chciałabym sie pofarbować sama, tylko nie wiem czy w ciągu czterech dni mogę nałozyć farbę trzeci raz??? Dodam tylko, że te cztery dni temu po raz pierwszy w życiu farbowałam włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesi aaa . xd
Hej ..z natury mam kolorek włosów ciemny blad podchodzacy pod rudy ! Chcialabym pomalowac sb na jasny platrynowy blad wlosy ale nie wiem czy mi bedzie pasowalo ponieważ mam jasna cere xd .... jestemw kropce bo nie wiem czy mi wyjdzie ten osiagalny kolorek .;P isc do fryzjera czy niech mi pomaluje kumpela ?;> dzieki za odp ;) pozdrawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shivaka ;D
Może to będzie przydatne dla innych blondi ;D Dzis pofarbowałam (odrosty! powtarzam to już drugi raz) moje włoski farbą Garnier Color Naturals. Pomieszałam dwa odcienie rozjaśniający E0 oraz "pielegnujący" 111. Efekt jest mega!mam jasne platynowe włoski. Nie ma różnicy między odrostem a resztą. Farbuje z pomocą chłopaka ;D Polecam! Nie kupujcie drogich farb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia69
blond pisze sie przez "on" litości !!!!!!!!!!! ja z ciemnych wlasciwie czarnych farbowanych wyszłam na platynowy .........ale dopiero po pol roku odbarwiania jest to mozliwe ale czasochłonne, dajcie sobie czasu i im odpocząć bo inaczej popalicie włosy POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska866
hej.Mam białe włoski długie.. i chce cos pokąbinowac z ognistym rudym..Nie długo wybieram się do fryzjerki ponieważ mam odrosty..co myslicie abym odrosty pomalowała własnie na ognisty rudy? Chce cos szalonego. ale wacham się/Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b n hjm,ko
Gość madzalena66
Najlepsza jest balette biała XXL.ja mam mega białe wsłosy.inne farby to tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platynewcia
ja tez miałam czarne włoski.arbowałam przed pare dobrych lat farbą palety na kruczy czarny lub z połyskiem fiolety ale mi sie znudziło i zachciało mi sie platyny.. zeby tak za bardzo sie nie zegnac z czarnych zostawiłam sobie z pod spodu czarne włoski..najpierw rozjaśniłam rozjaśniaczem z joanny,na drugi dzien to samo.umyłam włoski szamponem fioletowym z joanny ktory troche pomógł bo zniwełował troche pomarańczowego koloru.na nastepny dzien nałozyłam farbe c10..jestem zadowolona ale jeszcze gdzie niegdzie zostały pomaranczowe wiec jeszce raz nałoze ten sam kolo ale to dopiero po jutrze..wiec napisze do was platynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Zacznę od tego że przez wiele lat rozjaśniałam włosy u fryzjera(pasemka). Moje włosy mimo systematycznej pielęgnacji były zniszczone(jednak rozjaśniacz im nie służył) Postanowiłam więc skończyć z rozjaśnianiem ichciałam je przyciemnić. Potraktowałam je ciemnym blondem, wyszły makabrycznie ciemne. Gdy się troszkę zmyły zrobiłam na to intensywny rudy. W efekcie moje włosy byly ciemno czerwone. Wszyscy mówili ze wygladam koszmarnie w ciemnych włosach,sama nie mogłam na siebie patrzeć. Poszłam wiec do mojej fryzjerki poradzić się co robić. Ona stwierdziła ze mam zbyt zniszczone włosy na dekoloryzacje,a jako ze byl;y wiele razy rozjasniane to potraktowanie ich rozjasniaczem sprawi ze sie pokrusza(a mam prawie do pasa). Zaczęłam sięc działać na własna rękę. Kupiłam rozjaśniacz LEO Platin,do tego wodę 6%. I co? Włosy ani się nie pokruszyły ani ich kondycja się nie pogorszyła. Za to uzyskałam bardzo jasny rudy. Przechodziłam w nim troszkę a potem kupiłam farbę Vitality's,1008czyli superrozjaśniający perłowy blond,do tego wode 9%. w efekcie zostałam blondynka,co prawda mam na włosach złotawy połysk(jednak czerwona farba się wżarłą),ale jednak to spore osiągnięcie. Moja fryzjerka nie dowierzała że tak szybko osiągnęłam taki efekt. Teraz już będę farbować się tą farbą gdyż na odroście nie potraktowanym żadną farbą wychodzi bardzo jasny blond z chłodnym refleksem. Jeśli macie pytania chętnie pomogę bo wiem jak to jest musieć dochodzić do wymarzonego blondu samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia69
do Alicja 123a ...-hej:) ja mam problem z tym blondem ze h*j!!!! lubie blond włosy i mam je bardzo bardzo jasne ale wole ciepły blond niż platynowy chłodny długości są mniej wiecej za piersi...ale naturalne mam czarne wiec z odrostem cieżko mi sobie poradzić... fryzjerzy nigdy nie zrobili tak zeby wyszły blond tylko zawsze pomarańczowe sama teraz robie odrost rozjaśniacz 5,6 tonow pozniej na mokre to co zostanie z rozjaśniacza mieszam z farbą palette 111 chyba:) wychodzi dosyć fajnie ale myslisz ze po twoim rozjaśniaczu wyjdą ładniejsze za pierwszym razem?? gdzie go moge kupić i ile kosztuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka Fryzur.
Najlepiej na początku myć włosy w fioletowym szamponie który rozjaśnia włosy do platynowego koloru. Nie niszczy włosów. ! Można go kupić za 15 zł w rossmanie. Sama go używałam i jest bardzo dobry. Po pół rocznej kuracji szamponem połozyłam sobie farbe - platynowy blond z Palette c10. Palette niszczy włosy ale wystarczy pare razy nałozyc odzywke i wlosy wygladaja na zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondzia69, a jakiej wody używasz do rozjaśniacza? Myślę że ten rozjaśniacz da radę z Twoimi ciemnymi włosami,zwłaszcza że wolisz ciepły odcien blondu,więc będzie dużo łatwiej niż w moim przypadku,ja dążę do chłodnego odcienia. Rozjaśniacz kupowałam za 50zl,ale to 500gr więc podzieliłusmy się z koleżanką. Można go dostać w hurtowniach fryzjerskich,jak napiszesz skąd jesteś to będziemy kombinować gdzie możesz kupić,bądz na stronie,z takich które ja znam to np uradka.pl. Jestem zadowolona z LEO bo miałam naprawde zniszczone włosy i bałam się że się pokruszą,zresztą fryzjerka mówiła że z pewnością tak właśnie będzie jeśli na uprzednio wiele razy rozjaśniane znowu położę rozjaśniacz,ale włosy są nadal na głowie,troszke przesuszone,nie ukrywam,ale odżywki załatwiają sprawę. Polecam Ci go. Tylko napisz na jakiej wodzie rozjaśniasz i jakim rozjaśniaczem to doradzę Ci jaką wodę najlepiej użyć. PS.Sorki że dopiero odp ale zabiegana jestem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia69
do Alicja 123a Ala ja robie rozjaśniaczem z joanny buuhahhah :)kurcze jakos nie moglam sobie znaleźć swojego rozjaśniacza,pozniej farba palette chyba 111, włosy nigdy mi sie nie rozjaśniają na taki jak chce, po rozjaśniaczu wychodzą mega pomarańczowe musze ponownie nakładac albo odrazu farbe ale po farbie kilka myć i widac bardziej żółte niż ogolnie mam, dlatego zapytałam moze jest jakiś rozjaśniacz który za pierwszym razem rozjaśni do mega jasniutkiego mam platynowe pasemka same mi sie porobiły fajnie to wygląda ciepła platyna z chłodną:) włosy mega przesuszone ale odżywka z kallosa w kilka sekund sprawia ze są lejące i gładkie :) ja w Gorzowa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blondzia69. Uhaha,jak przeczytalam joanna to mi się przypomniało jak kumpela poszła do fryzjerki bo też się tym rozjaśniała i miała mega pokruszone sianko. Fryzjerka do niej po obejrzeniu włosów-co?rozjaśniamy? Aga-moja kumpela na to, no dokładnie. Fryzjerka-joanną? -Odp-tak. Fryzjerka-to widać:) Musiała obciąć biedną Agatkę na krótko tak ją ta joanna po długim czasie rozjaśniania załatwiła. Teraz chodzi do hurtowni fryzjerskiej i kupuję rozjaśniacz w saszetkach,w sumie kupowała bo LEO wystarczy jej na długo. I Tobie poleciłabym pójście do hurtowni fryzjerskiej i kupienie właśnie rizj w saszetkach,który jej akurat wystarczał na trzy razy. Nie jest to duży wydatek bo razem z wodą mieściła się w 15zł,ale dlatego ze brała lepszą wodę,a nie z tych tanich. dokup wodę 9%,bo jak dobrze pamiętam do rozj joanny dodana jest 12%? Lepiej tą 9% a potrzymać dłużej,mniejsze prawdopodobieństwo żółcizny na włosach. W Gorzowie jest hurtownia polwell na borowskiego zdaje się. Chyba że uprzesz się przy sklepowych rozj,to napisz i coś wymyślimy. Wszystko tylko nie joanna,bo niestety na dłuższą metę bardzo niszczy,przyjamniej taka jest opinia moja i znajomych,w tym kilku fryzjerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia 69
Ala ja To wiem heh ale ja stosuje rozjaśniacz tylko na odrosty na dlugosc nie! co jakies 3,4 miesiące farbe na całość na chwile nakladam szkoda mi by bylo wlosow bo mam tak do piersi a ciezko zapuscic takie mega rozjasniane zazwyczaj blondynki mają doczepiane bo wlosy sie kruszą a ja mam grube i w dodatku mega duzo ich:) bede musiala sprawdzic te rozjasniacze , wiem co to za hurtownia bylam tam pare razy. Kupiłam Sobie te nowe serum z pantene scalający rozdwojone końce pfff rozdwojonych koncowek niczym sie nie odbuduje ale kupilam bo gladkie wlosy po nim są:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita210786:*
hej blondynki:)....ja używam farby Palett de lux nr 230(białe złoto)..kolorek wychodzi bardzo śliczny,nie ma efektu ŻÓŁTEGO!!...ale jednak niszczy włoski...podobno weszły farby Loreal Majirel bez amoniaku!!!!!!!! gdzie również można osiągnąć super platynkę;)...ale to już trzeba będzie zapytać o to experta jaki numerek posiada ta farbka.,,,, i można działać...ale narazie polecam dla wszystkich blondasków super intensywną regenerującą MASECZKĘ którą można nabyć w aptece(cena 17zł)..BIOVAX intensywna regeneracja...włosy suche i zniszczone...polecam bo warto...włoski są wygładzone,mięciutkie i błyszczące...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniab
Mam pytanie na jasne włosy nałożyłam superjasny popielaty blond wyszedł mi kolor jasny niebieski jaką farbę nałożyć żeby zmienić kolor czy rozjaśniacz pomoże , może zmienia na kolor słomkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondzia69
nic nie kombinuj! zmyje ci sie troche jak umyjesz kilka razy glowe, nie bedzie tego odcienia, ja czasami przesadze z płukanką i mam tez fioleciane ale dwa mycia i schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×