Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

Gość ilasia
same puste łby na tym forum!!! bęben przy was jest pełny!! przeczytajcie co wy wypisujecie, w jakim tonie. żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_86
na jaka tępa panna wykłoca się że obejrzał pisze się przez "ż" zajrzyj do słownika ortograficznego głupia debilko!zasada pisowni obejrzał brzmi po spółgłosce "j" piszemy zawsze "rz".sama cofnij się do podstawówki bo robisz z siebie pośmiewisko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_86
GRUbass jestem z Tobą!!!dzięki za pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małolata
Cześć wszystkim ! Moje włosy nie są ani za jasne , ani za ciemne raczej jest to średni blond..Są one grube i długie .Mam zamiar radykalnie zmienić sobie swoja fryzurę w te wakacje , za jakiś miesiąc,bo stara już mi się masakrycznie znudziła.Ale najpierw prosiłabym o jakieś rady. Rok temu , w poprzednie wakacje zafarbowałam włosy szamponetką na miedź/czerwień :) bardzo mi się podobało , ale potem kolor lekko zszedł i zamienił się w rudy.Do teraz, nie mam swojego naturalnego koloru tylko nadal są lekko rudawe.Jestem raczej niedoświadczona w farbowaniu,więc na pewno zrobiłam coś nie tak.Kiedy wpadłam na pomysł ,żeby pofarbować włosy po raz pierwszy, to nie przyszło mi do głowy żeby użyć jakiś rozjaśniaczy czy odżywek .. nie chciałabym popełnić teraz żadnego błędu ,przy zmianie fryzury .Mam nadzieje,że wszystko pójdzie zgodnie z planem , tak więc chodzi o to ,że chciałabym teraz przefarbować się ( chyba !?) na platynę , nie znam się zbytnio na kolorach ale chodzi mi mniej więcej o coś takiego - http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura59939.htm http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura82765.htm Nie wiem , czy jest to biel czy platyn , w każdym razie potrzebuje pomocy.Powiedzcie mi proszę czy muszę teraz używać rozjaśniaczy ( których teraz boje się po tych opisach na forum ) czy to jest jednak nie potrzebne i wystarczy sama farba? Boję się też bardzo , że włosy będą żółte , czego bym również bardzo nie chciała. Pomóżcie !! Pozdrawiam serdecznie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa.....
Dziewczynki poradzcie mi. Chodzi o to, ze z natury mam ciemne wlosy, ale nie czarne. Od 4 lat robilam pasemka, jednak 4 miesiace temu zafarbowalam farba Schwarzkopf Natural & easy na braz. Farba zdazyla mi sie splukac i mam takie zlotawe refleksy a przy skorze mam ciemne, chcialam znow wrocic do pasemek, jednak jedna fryzjerka powiedziala mi, ze przez ta farbe, ktora zafarbowalam wlosy nie wyjda mi platynowe pasemka tylko rude.;/ Czy miala ktoras z was taki porblem jak moj? Chcialabym miec znowu pasemka tez dlatego, ze ten kolor mi sie wyplukuje.. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Wy mi doradzicie dziewczyny... no więc w sobotę farbowałam włosy farba garniera, \'superjasny popielaty blond\', czy coś w ten deseń. Przytrzymałam farbę za długo, wyszły szare. Poszłam do fryzjera i co się stalo? Babka chyba nie wiedziała co robi, bo z salonu wyszłam jeszcze bardziej \'siwa\'. Oczywiście moim zamiarem było uzyskac platynę... Mam jeszcze jakakolwiek szansę, zeby mój kolor włosów byl platynowy? Może jakies domowe sposoby - cytryna, rumianek? Myślicie, ze zlikwiduje to szarawy odcień? Czy może spróbować z tymi szamponami, które stopniowo doprowadzają do platyny? Doradźcie mi, bo jestem załamana ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa..
Mialam podobny przypadek, ze wlosy mialam pod kolor fioletowy, bo za dlugo rpzetrzymalas farbe.. Po kilku myciach zszedl mi ten kolor wpadajacy w fiolet. A z domowych sposobow, niestety nie znam. Wiec ze olejek rycynowy przyciemnia wlosy, ale nie stosowalabym raczej na Twoje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaa1
witam pisze do was dziewczyny ponieważ mi sie udało rozjaśnić włoski z czarnych farbowanych do jasnej platyny zrobiłam to sama w domu w ciągu trzech dni Pytałam fryzjera powiedział mi ze to niemozliwe a jednak kupiłam rozjasniacz profesjonalny nowej generacji firmy Leo oraz garnier 111 superjasny popielaty blond pierwszy rozjasniacz nałozyłąm w czwartek efekt włoski zółto biało jasnopomaranczowe w piatek powtorka włosy biało jasno zółte w sobote 3 raz mysle albo bede łysa albo platyna i udało sie włosy wyszły biało jasnozólte na to garnier i mam teraz włsoy białoplatynowe niezniszczone tylko przesuszone ale mysle ze kuracja oliwa z oliwek poprawi kondycje rozjasniacz jest super i jest go poł kilo wiec starczy na bardzo długo na odrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_86
a ktory rozjasniacz mialas? nazwa taka moze? :LEO ACTIV ROZJAśNIACZ PUDER zaw. jedwab ?? bo szukalam na allegro :D i znalazlam kilka roznych i nie wiem ktory zamowic? mowisz ze 3 razy + farba garniera i bedzie efekt fajnej platynki? kurcze, ja sie przefarbowalam z platyny na ciemny blond pozniej na bursztyn teraz wrocilam do ciemnego blondu ale znowu marzy mi sie platyna i nie wiem jak wrocic do niej, zeby nie wylysiec, wiem, ze na pewno nie uzyje rozjasniacza joanny ani palety, bo po nich dzieje sie po prostu masakra na glowie :] tak wiec chyba sie zdecyduje na Twoja metode ;)) mam nadzieje tylko, ze od tego postu nic sie zmienilo z Twoim kolorkiem, pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_86
a ktory rozjasniacz mialas? nazwa taka moze? :LEO ACTIV ROZJAśNIACZ PUDER zaw. jedwab ?? bo szukalam na allegro i znalazlam kilka roznych i nie wiem ktory zamowic? mowisz ze 3 razy + farba garniera i bedzie efekt fajnej platynki? kurcze, ja sie przefarbowalam z platyny na ciemny blond pozniej na bursztyn teraz wrocilam do ciemnego blondu ale znowu marzy mi sie platyna i nie wiem jak wrocic do niej, zeby nie wylysiec i zeby nie miec zoltka co juz mi sie kiedys zdarzylo ( w takim wypadku polecam plukanki), wiem, ze na pewno nie uzyje rozjasniacza joanny ani palety, bo po nich dzieje sie po prostu masakra na glowie :] tak wiec chyba sie zdecyduje na Twoja metode mam nadzieje tylko, ze od tego postu nic sie zmienilo z Twoim kolorkiem, pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupas
najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monooo2
Hej.Mam mały problem... Jestem farbnięta na czarno i chciałabym być blondynką,odcienia takiego jak np ma Aneta Zając czy Doda. Czy z czarnych włosów da się zrobić rozjaśniaczem blond??(tak żeby żółte nie wyszły). Odpiszcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:( ja od zawsze marzylam o siwobialej platynie,bez ani jednego zoltego odcienia na glowie:( mam popielaty blond naturalnie,chcialam zrobic platyne farbami UIL paletta i wyszedl jebany zloty blond!:( gdy uzylam go po pewnym czasie ponownie,w ogole nie chcialy mi wlosy juz rozjasnic,tylko zolty kolor sie poglebial!:-Onie wiem jak to mozliwe ale jednak zasmakowalam tego empirycznie:( wkurzylam sie i ufarbowalam na czarno...teraz mi sie ten czarny znudzil,wracam do popielatego(naturalnego) metoda nie farbowania wlosow i scinania ich po kawalku :( postanowilam ze wkoncu zrobie upragniona platyne ale u fryzjera... myslicie ze na popielatym blondzie wyjdzie odrazu platyna jak fryzjer bedzie dobry?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivienx3
Do usuwania brzydkiego żółtego odcienia z włosów polecam srebrne i białe tonery zamiast srebnych płukanek. Najlepsze tonery są z firmy La Rich'e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiunia14
Dziewczyny na pofarbowanych włosach za nic w świecie nie wyjdzie wam kolor blond a tym bardziej platyna, wyjdą żółte albo i pomarańczowe i nie ma zmiłuj się!!! Jak nie chcecie swojemu wizerunkowi krzywdy zrobić to tego nie róbcie. Ja mam włoski platynowe do pasa, swoje mam dość ciemne, fryzjerka robiła mi rozjaśniaczem w proszku jakimś (fioletowy) niestety ostatnio dowiedziałam się od innej fryzjerki, że ten rozjaśniacz można używać tylko do pasemek, gdyż może na zawsze wypalić cebulki włosów i jeszcze pare razy bym rozjaśniła i mogłabym zostać łysa .. :( co za szczęście, że się o tym dowiedziałam. Tylko teraz nie wiem czym malowac odrosty żeby było bezpiecznie bo chce zostać przy tym kolorze.. Szukam sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluesky0
co za bzdury naopowiadał fryzjerka. ja juz w takim razie od trzech lat powinnam byc łysa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku-miku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyleaxxx
http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Platynowy%20blond,0.html to o platynowym blondzie Natura procesu rozjaśniania jest jednak taka, że zazwyczaj zabieg ten niekorzystnie odbija się na zdrowiu i ogólnej kondycji włosów. Dlatego też klientów w salonach fryzjerskich zachęca się, aby nie próbowali rozjaśniać włosów zbyt daleko od ich naturalnego poziomu jasności. Dlatego też dobrzy styliści i renomowane salony fryzjerskie wolą dokonywać takich dramatycznych zmian w poziomie jasności włosów etapami. Należy uważać, żeby nadmiernie nie obciążać i nie uszkodzić poważnie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkaa1
witam was dziewczynki ponownie długo mnie nie było w domu dlatego teraz dopiero pisze madziara 86 napiszemeila do ciebie pytałas o rozjasniacz Ja uzyłam Kameleon firmy Leo po 3krotnym rozjasnieniu z ciemnych farbowanych uzyskałam platynke na to garnier 111 i mam białe włosy oczywiscie myje szamponem i odzywka z joanny takim fioletowym zeby nie było zólci i jest ok teraz robie same odrosty Włosy miałam dosc przesuszone koncoweczki z czasem zaczeły sie kruszyc tak na pól centymetra przy koncach jednak długo uzywałam prostownicy wiec tak czy tak te koncowki były nie najlepsze ale teraz jest juz ok .włosy mam sliczne błyszczace itd nic nie wypada ani si enie łamie i polecam wam cos co jest rewelacja kupiłam za namowa kolezanki rekonstruktor JOICO boze cos niesamowitego tak wspaniale rekonstruuje włosy jest drogi za dwie buteleczki dałam 115 zł rekonstruktor ktory otwiera łuzke włosa i po tym hydrator zamyka łoske włosy sa jak z reklamy telewizji poprostu je uratowałam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta platyna
DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN, KTÓRE POTRZEBUJĄ RADY!!!!!!!!! witam wszystkie miłośniczki blondu bielszego od śniegu:) dziewczyny od 5 lat farbuje włosy z ciemnego blondu (mysiego) na piękny platynowy blond, zawsze robiłam to u fryzjera, gdy poszłam tam pierwszy raz 5 lat temu, pani fryzerka powiedziała mi, ze pomalowanie całej głowy na jednolity biały kolor da efekt białej plamy na głowie, zaleciła balejaż, powiedziala, że w tej metodzie przebiera się pasemka i część z nich maluje się a część zostawia. ogólnie w efekcie końcowym wygląda to jakby wszystkie włosy były pokryte farbą. jenak przy balejażu zostaje od skóry minimalny odrost. fryzjerzy tłumaczą się, że w tej technice malowania włosów jest niemożliwym, aby go nie było. i tak bardzo to mnie irytowało. od 5 lat borykałam się z tym problemem, wkurząjące było to, że tuż po wyjśćiu z salonu miałam widoczny ciemny odrost, który po tygodniu był już bardzo uwydatniony. taką samą traumę przeżyłam 30 sierpnia, poszłam do fryzjerki, która wcale a wcale nie przyłozyła się do roboty, dziewczyny przy uszach, na tzw bakach zostawiła mi mega giga ogromny odrost, wiecie co przeżywałam biorąc włosy za uszy, albo szczepiając w kucyk? krew mnie zalewała. postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce, poszłam do rossmana i kupiłam palette XXL czysta platyna, rozjaśniacz (5-7 tonów). kupiłam również folię aluminiową. wiecie jak bałam się to zrobić we własnym zakresie????? zrobiłam w końcu. nałozyłam tylko nad uszami na te nieszczęsne odrosty, pomyślałam, że jak wyjdą żołte włosy to nie będę nosić kucyka, aż do kolejnej wizyty u fryzjera. trzymałam rozjasniacz na odrostach nad uszami około godziny, zakryłam te pokryte farbą włosy folią aluminiową i czekałam. byłam pewna, że po zmyciu tego popsuje mi się humor doszczętnie, mało tego, tu na kafe czytałam, że jak przesadzi się z rozjaśniaczem to pojawiają się później rany na głowie. troszkę swędziało po nałożeniu, ale ból był znikomy. po zmyciu, szybko wysuszyłam włosy, nawet bez układania ich na szczotkę, bowiem zależało mi na tym, aby jak najprędzej zobaczyć odcień. Laski wyszedł piękny blond, mam baczki pomalowane od samej nasady włosa, mało tego są one bosko platynowe. teraz pod koniec września pomaluję sobie każdy odrost sama w domu, i niech nikt mi nie mówi, że trzeba blond nakładać techniką szydełkowania czyli balejażu. Kobitki gorąco polecam palette XXL czysta platyna, jestem tak szczęśliwa, że po tylu latach wreszcie odważyłam się sama wziąć sprawy w swoje ręce, zobaczcie palette kosztuje 15 zł, a balejaż w warszawie, u zwykłego fryzjera zawsze mnie wynosił 170 zł! i ja głupia robiłam to co miesiąc bo odrost poajwiał sie w zabójczym tempie. pragnę Wam wszystkim polecić taki sposób jak mój. nie nakładajcie odrazu na całość farby bądź rozjaśniacza, bo nie zawsze wyjdzie pożądany efekt. najlepiej zrobić taki test nad uszami, gdyby nie wyszło zawsze można zakamuflować ten kosmyk włosów, odczekać troszkę badz udac sie na ratunek do fryzjera. gorzej gdyby wyszło żółtko na całości głowy, wtedy pozostaje tylko lament. wiem, ze palette niszczy włosy, ale zaletą tej firmy jest blask i głebia koloru. a poza tym logicznie myśląc to uważam, że nie ma podziału na farby niszczące i nieniszczące. to bzdura!!! każda farba ma w sobie chemiczne związki, a o palette przywykliśmy źle mówić bo fryzjerzy wpoili nam taki stereotyp. mam nadzieję, że moja historia pomoże wielu z Was uzyskać platynowe włoski. DZIEWCZYNY FACECI ZAWSZE BĘDĄ KOCHAĆ BLONDYNKI, TO NAJPIĘKNIEJSZY KOLOR WŁOSÓW JAKI ISTNIEJE! MAŁO TEGO AUTOMATYCZNIE ODMŁADZA, MOJA SIOSTRA W WIEKU 22 LAT, Z BLONDU RADYKALNIE PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA KOSMICZNĄ CZERŃ, PONIEWAŻ JEJ CHŁPAK TEGO CHCIAŁ, WIELE OSÓB STWIERDZIŁO WTEDY, ŻE WYGLĄDA NA 32 LATA! CZYLI 10 L. DO PRZODU!!!!!!!!!!! TERAZ PO MOICH NAMOWACH PRÓBUJE WRÓCIĆ DO PLATYNY, JUŻ MA JASNE PASEMKA, ALE PRZED NIĄ JESZCZE DŁUGA DOGA!!!!!! LASKI BLOND KRÓLUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
wlasnie sie czaje na ta palette color xxl czysta platyna ale to jest rozjasniacz czy farba? Sluchajcie:) Jakos jeszcze w maju mialam kruczo czarne wlosy;p Na czarno malowalam od ok. 4 lat:o Mialam juz ok. 5 cm brazowych(naturalnych) odrostow. Ale zachcialo mi sie byc blondynka i do tego w odcieniu platyny;d szkoda mi bylo na fryzjera wiec postanowilam ze sama zaczne eksperymenty w domu. Moje wlosy byly w dobrym stanie. Kupilam jak pamietam dwa rozjasniacze joanny te do calych wlosow i jakas zwykla szamponetke w saszetce zeby w razieczego wyrownac troche kolor i nalozylam na glowe rozjasniacz na ok godzine:) Splukaniu ... szok ;o;/ od gory mialam 5 cm zoltych wlosow a reszta lekko brozowa wpadajaca w rudy.. no trudno chcialam to mialam.. musialam chodzic w kucyku przez kilka dni zeby nie bylo widac tak tej granicy i znowu kupilam rozjasniacz joanny i polozylam go tylko na wlosy brozowo rude.. zolte u gory zostawilam jak byly. Po tym juz byly bardziej pasujace do gory ale nadal zbyt ciemne wiec znowu kupilam rozjasniacz joanny ale tym razem do pasemek bo byl mocniejszy.. iiii ;> wlosy sie wyrownaly;d;d byly cale zolte tylko jedynie z ok. 5 cm od dolu ciemniejsze wiec obcielam takze sama w domu;d i na to nalozylam szampon koloryzujacy z palette arktyczny pyl czy cod takiego i nie mialam zoltych wlosow tylko ladny jasny blond :) szok;d teraz juz mialam troche odrosty to poszlam do fryzjera bo cieniutkie i zadkie brazowe pasemka zeby narazie nie rozjasniac wlosow bo nie ukrywam ze troche sie zniszczyly ale nie az tak bardzo. Doszly do siebie po maskach ktore kupowalam od fryzjera i jakos zyje:) teraz chcem wlasnie ta palette color xxl czysta platyna aby odswiezyc kolor jasnych pasemek ;d jakies pytania?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
jednak kupilam Palette color shampoo "gołębi" bo wystraszylam sie ze na palette color xxl czysta platyna pisalo ze rozjasnia o 7 tonow nawet a nie wiem czy moje wlosy by to przezyly i czy rozwno by mi pokrylo a dosc mam juz łat na glowie wiec zdam relacje jak wyszedl golebi a dzisiaj wieczore bede malowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
sorki za błędy :);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
o nieeeee!!!!! ;(((( wyszlo okropnie!! na pudelku byl taki jasy i delikatny a wlosy zrobily sie ciemne!! ;/// dzieki Ci Boze ze to szampon koloryzujacy...! teraz bede myc wlosy 3 razy dziennie zeby sprac to scierwo ! ;/// ;((( zalamka..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup nizoral i pozostaw na włosach 5 minut. zrób tak 3 razy, dzien po dniu. szampon przeciwłupieżowy sprawia, ze kolor szybko sie spłukuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI_86
CZESC KOMBINATORKO!CHCESZ MIEC TĄ PLATYNĘ CZY CHCESZ POPROSTU KOMBINOWAC CAŁE ŻYCIE?JAK CHCESZ MIEĆ PLATYNOWE WŁOSY TO KUP TĄ PALETTE I WYPRÓBUJ JA UŻYWAM OD OKOŁO ROKU I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MAM BARDZO JASNY BLOND PO NIEJ.NIE WYCHODZĄ MI PLATYNOWE BO MAM SWOJE NATURALNE WŁOSY PRAWIE CZARNE ALE I TAK JESTEM ZADOWOLONA Z EFEKTU.FARBĘ TRZYMAM 40-45MIN.DŁUŻEJ NIE.WŁOSY NIE SĄ ZNISZCZONE-UŻYWAM ODŻYWEK DO WŁOSÓW FARBOWANYCH.KUPUJĘ JE U FRYZJERA.DZIŚ BĘDĘ MALOWAŁA SOBIE ODROSTY.MALUJE CO 2 MIESIĄCE ZA FARBĘ PŁĄCĘ OK.13ZŁ A KIEDYŚ MIAŁAM PASEMKA ALE NIE PODOBAŁ MI SIĘ TEN ODROST.PRÓBOWAŁAM WSZYSTKIEGO PALETTE CZYSTA PLATYNA OKAZAŁA SIE MOIM ROZWIĄZANIEM.AHA!ŻADNE STRUPY SIĘ NIE ROBIĄ NA GŁOWIE JEDYNIE TROSZKĘ SZCZYPIE.POZDRAWIAM I ZAPRZESTAŃ JUŻ TYCH UDZIWNIEŃ BO TO BARDZIEJ PONISZCZY CI WŁOSY NIZ SAMA FARBA.DAJ ZNAC JAK WYPRÓBUJESZ.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
zazdrosze Ci... ajj moje wlosy sa w tak zlym stanie ze nie wiem czy przezyja ta palette bo to farba z rozjasniaczem chyba bo pisze na opakowaniu ze rozjasnia nawet o 7 tonow.. Ja moj naturalny kolor mam tez bardzo ciemny braz .. prawie czarny.. juz tak mam dosc ze czasem chcem znowu przemalowac na ciemny i bedzie po klopocie.. Tylko ze ja marze o jasnej czuprynie w ktorej po za tym najlepiej sie czuje.. ciemny mnie postarza.. jak zmyje mi sie to cos to mam teraz na glowie to chyba i tak wybrobuje ta palette czyta platyne.. nie mam nic do stracenia chyba.. gorzej byc nie moze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI_86
myślę że będzie tylko lepiej a jak ufarbujesz już czystą platyną to wybierz sie do fryzjera na nawilżenie włosów siadasz z mokrymi włosami (na włosy nałożona jest specjalna maska) pod takie urządzenie na 15 min i całą głowa Ci paruje mnie to zawsze śmieszyło:) ja chodziłam na taki zabieg bo zanim znalazłam tą czystą platynę nakładałam właśnie rozjaśniacz a coo do palette tak ta farba zawiera w sobie rozjaśniacz ale jest go tyle ile powinno by nie szkodzić no chyba że twoja skóra jest bardzo wrażliwa wtedy nie polecałabym a odrosty juz mam zrobione:) głowa do góry!narazie odczekaj troszkę nie rób nic a potem ufarbuj tą palette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI_86
koliberek a jaki masz swój NATURALNY KOLOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×