Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

Gość kardnaskela
heh do platyny to im w ogóle daleko, chociaż wazne, że włosy w ogóle sa jasne bo to moje pierwsze farbowanie ( mój wczesniejszy kolor to ciemny blond, w dzieciństwie miałam prawie platyne ale strasznie mi ściemniały) dzięki za rady, co będzie to będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyska
ja farbowalam wlosy w domu z kolezanka i jestem bardzo zadowolno bo fryzjerzy to z reguly mowia ze nie wyjdzieza 1 razem, bzdura!oni chca po proastu zapraszac kilka razy aby zarobic polecam rozjasniacz joanny i farbe loreal blond efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissidiv
hej , mam sredni blond i jakiej farby uzyc by uzyskac platynowy? czy palette C10 zalatwi sprawe? czy lepiej fryzjer? pozdrowionka i dzieki z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faramuszka
Cześć, proszę o radę-czy bedzie mi pasował kolor platyny jeśli mam krótkie włosy, ciemne brwi ,zielone oczy i jasna karnacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanyou
Witajcie, Naturalny moj kolor to ciemny braz.Włosy farbowałam z dwa miesiace temu na Pallete Ognista czerwien czy cos takiego, jadnak natchneło mnie na srebrna platyne ; ] Przeczytalam cały watek; p i zastanawiam się czy najpierw poraktowac włosy jakims bardzo jasnym blondem by kolor sie rozjasnił, czy tak jak piszecie rozjasniaczem i potem farba. Chodziłam i zapytałam fryzjerów czy w ogole sie da odpowiedz brzmiała ze nie uzyskam białych włosow i jest to niemozliwe, a inni, ze ciezko sciagnac kolor i zawsze beda zólte... Wiec nastawiłam sie, ze zrobie to sama w domu :D Oczywiscie rozumiem, ze od razu nie otrzmam takiego koloru jak chce ^^ Ale rada by sie przydała. Moze ktos zchodził z czerownego, który juz jest bardzo sprawny. Pozdrawiam ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia
Proszę pomożcie - co mam zrobić gdy po farbowaniu włosów farbą garnier 111 włosy stały się gumowe i bardzo się kruszą?? co zastosować aby zniwelować gumę (chce nadal farobwać się na blondi bo inny kolor mi nie pasuje). Prosze o podpowiedź pozdrawiam Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia
Zapomniałam dopisac ze farbuję włosy garnier 111 co miesiąc przez okres chyba 7 miesięcy , farbuję same odrosty. Włosy mam prawie do pasa a włosy od czubka głowy sięgają jedynie za uszy przez te gumowate włosy normalnie skróciły się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocen kondycje wlosow...jesli sa bardzo slabe musisz zaprzestac farbowania...mysle ze farbowanie co miesiac farba rozjasniajaca to troche za czesto...wlosy Ci sie krusza bo sa slabe i lamliwe....sproboj jakiejs nawizajacej ozdywki do wlosow rozjasnianych a przy nastepnym farbowaniu moze mnien farbe jesli ta Ci nie sluzy...zrob sobie plukanki z rumianku i stosuj odzywke...wlosy po jakims tygodzniu no moze dwoch powinny wrocic do formy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla fiku maku
ale was pogieło dziewuchy, wszystkie farbują się na platynę a potem 90% z was płacze że jesteście żółte jak jajecznica:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanyou
Ja jestem i nie płacze, nawet zostawie sobie na troche ten kolor 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeD
hejka laseczki! widze ze sporo was sie tu martwi rozjasniaczami itd wiec moze opowiem swoja przygode D: mialam na wlosach juz chyba kazdy mozliwy kolor lacznie z czerwonymi pasemkami:P jestem naturalna dosyc jasna blondyna-taka myszowata i ktoregos dnia stwoerdzoilam ze cos odmienie:D tego samego dnia poszlam po jasny braz juz nie pamietam z czego...w kazdym razie wyszedl bynajmniej nie jasny tylko prawie czarny hehehe po chwilowym podlamaniu zlalam sprawe i lazilam tak moze z 2 miechy meczac sie z odrostami. wkurzona poszlam do fryzjera ale jak juz tu ktoras pisala zaden nie chcial mi tego przefarbowac spowrotem na blond. no to jako kobitka samodzielna ybralam sie do jakiegos rossmana czy czegos tam kupilam ten caly rozjasniacz, wybielacz czy jak to sie tam zwie z loreala chyba. niepomna przestrog machnelam to na glowe i wyszlo mi bialo zolto marchewkowe jasnobrazowe:D no wiec polecialam po farbe sredni blond walnelam to tego samego dnia a 3 dni pozniej zaaplikowalam sobie nastepna tego samego koloru i jakos sie to uspokoilo:D za 3 tyg walnelam jeszcze jedna i juz nic nie bylo widac hehe w prawdzie wydaje mi sie ze od tamtego czasu mam o polowe wlosow mniej no ale coz...teraz za to wloski juz sie sciely i mam swoje zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dla Ciebie radę
bardzo polecam płukanke Delia pieknie niweluje żółciznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanyou
No w przeciagu miesiaca farbowałam włosy dwa razy w tym jeden raz rozjasniacz ;] i nic mi włosów nie ubyło i teraz sa blond ;D a zchodziłam z czerownych jak pisałam wyzej ;]i chce białe ;D wiec moze jeszcze z dwa farbowania ;] i takie beda ^^ A fryzjerzy tez mi mówili ze sie nie da ;] Tak wiec czasami lepiej robic własnymi siłami niz czekac na innych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia
pomocy!!! z natury mam ciemny blond... od 2 lat rozjasniam włosy pasemkami oczywiscie u zaprzyjaznionego fryzjera bo byle komu moich wloskow nie oddaje w rece. jednak cos mnie sklonilo zeby6 uzyskac wymarzona platynke. moj fryzjer oczywiscie odradzil mi zrobienia wlosow calych na blond wiec do niego juz nie poszlam tylko do innej kolezanki. kupilam dwie farby ( bo mam wlosy dlugie) palette 100 to jest chyba skandynawski blond i mam teraz zółte a wrecz prawie rude wlosy masakra!!! kolezanka powiedziala ze tzreba jeszcze raz poprawic wiem ze to zabojstwo dla moich wlosow tym bardziej ze robie to z dnia na dzien ale mam nadzieje ze wyjdzie cos lepszego... i jednak tego sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuszi
Cześć dziewczyny, ja znowuż chciałabym zrobić sobie włoski blond w ładnym popielatym kolorze. Którą farbę poleciłybyście mi? Obecnie mam włosy bardzo jasny blond + centymetrowe prawie czarne odrosty gdyż naturalnie jestem szatynką. Chciałabym przyciemnić troszkę włoski aby wpadały bardziej w popiel. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuszi
ankia ja zrobiłam kiedyś to samo :-) Kupiłam farby Palette bodajże też skandynawski odcień i wyglądałam jakby mi ktoś żółtko na głowie rozbił. Nie polecam dziewczyny odrazu robić superjasnego koloru bo i tak nigdy on nie wyjdzie. Zawsze będzie nie taki jak ma być dlatego ja zawsze rozjaśniam włosy do bardzo jasny blond i dopiero na tym odcieniu stosuję jeszcze jaśniejszą farbę. O dziwo wtedy nie żółkną mi tak jakbym to zrobiła za jednym zamachem rozjaśniając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondii 017
Mam problem dosyć dużej wagi . Od 4 lat farbuję się na blond. Na początku robiła mi to ciotka , ale popaliła mi kosmyki , bo robiła to rozjaśniaczem Joanny . Włosy kompletnie przestały mi rosnąć ( 5 cm rocznie ) . Stwierdziłam że dalsze takie eksperymenty nie mają sensu . Po kilku wizytach w profesjonalnym salonie fryzjerskim , moje włosy są zdrowe i lśniące , leją się przez ręce , są gęste i wyglądają jak z reklamy szamponów . Zaszęły rosnąć jak szalone ( 10 cm w 2 miesiące ) . Nie chcę z tego rezygnować , ale nie mam funduszy , by ciągle wydawać na włosy . bo muszę je farbować co miesiąc . Wiem , że wiele dziewczyn same farbuje sobie włosy farbą . I wychodzi im łdana platynka . Pytanie . Mam ciemny blond włosów - jasny brąz . Czy mogę zakryć odrosty blond farbą ?? Jaka najlepsza ?? Jak stosować ?? Nie chcę zniszczyć włosów . pozdrawiam . jak coś to piszcie na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina000
ja wam powiem jedno urodzilam sie w grecji ale jestem polka i chce wam oznajmić że greczynki maja z reguly ciemne bardzo grube wlosy ale ostatnio wszystkie sie robia na blond. i im to wychodzi czyli dziewczynki nie jest to niemożliwe :). sama jestem blondynka i maluje juz wlosy ponad 5 lat zawsze na blond chociaż było z tym wiele przygód.. zaczelam od samodzielnego malowania wlosow rozjasniaczem co doprowadzilo moje niegdyś geste i bardzo grube wlosy do stanu krytycznego... przez jakis rok mialam na glowie żoltko a wyprobowalam farb garnier, l'oreal, wella itd ale nadal odrosty byly innego koloru niz reszta wlosow... no i tak po 3 latach zmagań sie z kurczakiem na głowie powiedzialam że pójde do fryzjera a raczej do szkoly fryzjerskiej w ktorej uczniowie maja praktyki i powiem wam ze zaplacilam niewiele , robia wszystko dosyć wolno ale sie bardzo staraja poniewaz sie nie spiesza tak jak normalni fryzjerzy ktorzy chca skonczyc jak najszybciej aby obslużyć nastepnego klienta... no wiec siadam na fotel i kobieta zaczyna od moich odrostów trzyma je na wlosach 20 min i zmywa.. sa żolte.. znowu naklada farbe tymrazem na cale wlosy trzyma ok. 30-40 min... wychodza bardzo jasne blobd wlosy lecz nadal nie platynowe... wiec wziela szampon swarzkopf silver professional o odcieniu fioteletowym i nalozyla na glowe trzymajac go nie wiecej niz 3 minuty... gdy go splukala i wysuszyla wlosy były platynowe wrecz białe... i teraz chodze tylko farbuje same odrosty i raz w tygodniu nakladam ten szampon... i nie mam nawet śladu tej okropnej żólci a włosy nie są wogóle zniszczone..... i powiem wam tylko jedno jako doświadczona w malowaniu włosow malujcie sobie na brazy i czernie same w domu ale blondu nigdy sama zawsze u fryzjera jeżeli nie chcecie kiedyś tego pożalować... tak fryzjerzy sa drodzy ale co nam po spalonych blond włosach o to chodzi żeby byly jasne i piękne bo trzeba przyznać każdy kolor ma swój urok jeżeli włosy są błyszczące i zdrowe.... życze powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Aleks
Witam wszystkie platynowe blondyneczki:* Chciałabym sie przyłączyc do dyskusji. Ja farbuje sie na blond od około 5 lat,wczesniej miałam włosy rude,czerwone i o zgrozo czarne:/ Jednak najlepiej czuje sie w kolorze blond:) Farbuje włosy sama,w domu. Ani razu nie byłam u fryzjera a i tak moje włosy maja sliczny kolor:) Po wielu nieudanych próbach zmiany farby zawsze i tak powracam do Pallete C10. Fakt,niszczy włosy,ale jak dla mnie zadna inna farba(a używałam ich duzo,kazda nowoc musiałąm miec na włosach) nie da takiego efektu platyny jak C10. Jestem szatynka z natury i niegdy nie lubiułam swoich włosów:/ A w blondzie czuje sie super:0 A wsztstkim blondi polecam maseczke i szampon firmy Wax,naprawde jest on super,jak dla mnie nie ma nic lepszego:) Pozdrawiam wszystkie blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandy187645
Ja mam na włosach piękny blond beżową platynę, a odrosty żółto-słomiane (z wcześniejszego farbowania nie załapało mi odrostów na blond, tylko wyszedł rudy) i swoje naturalne odrosty ciemne... Jakiej farby użyć na całe włosy alby wyszedł mi JEDNOLITY kolor blond?? Proszę o pomoc.... :( niekoniecznie musi być platyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITAmtk
witam ja tez mam zamiar sobie zrobic platynke jak narazie mam rozjasnione rozjasniaczem joanny 5-6 tonow nie powiem jestem zadowlona ale mam bardzo zniszczone wloski,jednak uwazam zeby osiagnac najlepszy efekt to trzeba wybrac sie do fryzjera ale najlepiej jakiegos dobrego a nie pierwszego lepszego.A co do tych plikanek deli owszem sa dobre bo ja po kazdym myciu plucze sobie wloski nia (dzieki temu rozjasniacz tak szybko nie schodzi)ale nie zalecajcie sie do instrukcji na opakowaniu poniewaz wyjda wam fioletowe wloy jak u jakiejs babci najlepiej na 2litry wody wlac 3-5 kropli plukaniki i plukac nia na mokre wloski.A co do tefo fioletu jestem pewna bo moja kolezanka tak zrobila a pozatym fryzjerka mnie poinformowala.Pozdrawiam wszystkie platynki:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoni
Byłam ostatnio u fryzjerki by zamalowac odrosty na blond to byla wizyta domowa fryzjerka uzyla pallete superrozjasniacza teraz wygladam okropnie! mam zolte centki na czubku glowy niby złotka jej sie pozsuwaly i farba nie chwycila tak jak powinna jestem zalamana nie wiem co zrobic mam zniszczone wlosy i dlatego malownaie ich jeszcze raz jest ostatecznoscia...:( uzywalam plukanki srebrnej kilka razy ale ona niewiele dala wlosy ktore mialam b. jasne rozjasnila a te centki sa teraz ciemniejszeZGROZA! kompletnie nie wiem co mam teraz zrobic w dodatku gdy dzien po wizycie mylam wlosy spostrzeglam ze z tylu glowy mam niedoplukana farbe, teraz w tym miejscu mam kołtuny po myciu nawet nie chce myslec ile ta farba wyrzadzial mi szkod bedac we wlosach tyle godzin!!! prosze doradzcie cos bo juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja mam ciemny naturalny blond i farbuje na naturalny no prawie platyna pół lodowy...Ja używam farbe natural blond Londa Color z sklepu fryzjerskiego,nie kupujcie z sklepu (rossman ,natura itp) bo są słabe...i wychodzą mi zawsze pieknie, nie potrzeba rozjaśniaczy ,nawet profesjalnych fryzjerów ,z wiekszosci znich nie ma pojęcia na ten temat ,co wkurzaja mnie czasami wizyty u fryzjera z tekstami że pani nie moze miec platyny na głowie bo zrobia sie zolte a jak protestuje to wmawia zaraz ze farby nie ma IDIOTKA zmienilam fryzjera i mam spokoj ,ale tak ogólnie farbuje w domu:) po co przepłacać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja mam ciemny naturalny blond i farbuje na naturalny no prawie platyna pół lodowy...Ja używam farbe natural blond Londa Color z sklepu fryzjerskiego,nie kupujcie z sklepu (rossman ,natura itp) bo są słabe...i wychodzą mi zawsze pieknie, nie potrzeba rozjaśniaczy ,nawet profesjalnych fryzjerów ,z wiekszosci znich nie ma pojęcia na ten temat ,co wkurzaja mnie czasami wizyty u fryzjera z tekstami że pani nie moze miec platyny na głowie bo zrobia sie zolte a jak protestuje to wmawia zaraz ze farby nie ma IDIOTKA zmienilam fryzjera i mam spokoj ,ale tak ogólnie farbuje w domu:) po co przepłacać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marząca o platynie
cześć wszystkim:) ostatnio farbowałam włosy farbą palette A10 no i szczerze mówiąc nie byłam zadowolona z tego kolorku, miałam włosy ciemny blond a wyszło mi jasny rudy;/, po 2 dniach zafarbowałam włosy na ten sam kolor wyszło trochę lepiej ale dalej nie jestem zadowolona. Moja koleżanka fryzjerka poradziła mi farbę z garniera i chyba sobie nią zafarbuję, bo chce mieć jasną platynkę:) czy może któraś poleciła by mi jakąś inną sprawdzoną farbę ?:) proszę o pomoc buŚ:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatzz
Ja mam naturalny kolor wlosow braz a na tym blad pasemka robione u fryzjera i mam pytanie:czy nakladajac farbe platynowy blad firmy Loreal na calosc wlosow osiagne kolor platyny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie wie to wytłumacze:) FARBĄ NIE ROZJAŚNI SIE WŁOSÓ NA BLOND!! one są dla osób z siwizną lub naturalnie jaśniutkimi włosami. Ja mam sredni blond naturalny i aby uzyskac platynową biel rozjaśniam rozjaśniaczem fryzjerskim z Loreal\'a Matrix i plucze je płukanka..Czasami dla ozywienia koloru nakladam Krem koloryzujący w odcieniu platyna dla fajnego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×