Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

jestem szatynką, rozjasniam włosy dodatkowo ale wychodza żółte i musze położyć farbę zeby zgasić ten wstrętny kolor kurczaczkowy. włosy wychodzą prawie białe. bardzo jasny odcien, chłodny.te farbe stosuje od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI_86
mi by sie nie chciało nakładać rozjaśniacza potem farby za duzo roboty mi wychodzi bardzo jasny kolor wiec zostaję przy palette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagi
cześć,byłam u fryzjera bo chciałam mieć platynke na włosach i oczywiście wyszedł kurczaczek,musze spróbować tą farbę pallete jany blond,mam nadzieje ze tym razem wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinatorynka
nom narazie odzywiam wloski i jak mi sie juz troche odkuruja to kupie ta farbe ale jak narazie stosuje srebrna plukanke i musze powiedziec ze efekty sa niezle;p mam jak narazie fajne platynowe pasemka a plukanki uzylam tylko 3 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka_25
hej dziewczynki. mam do was takie pytanko. niedawno przekonalam sie do farby wellaton 12/1. zwykle farbowalm u fryzjera ale to byly ogromne wydatki , pozatym przed wakacjami wyszlam od fryzjera z zoltymi odrostami. a nie tak jak reszta wlosow bialymi / nie wiem inna fryzjerka inny rozjasniacz? nie wnikam/ w każdym bądź razie wkurzylam sie i nawet nachodzilo mnie zeby zafarbowac sie na brąz... jednak wakacje minely a mi brąz przeszedł... ;/i tak postanowilam sie farbnąc wellatonem, wiec raz kozie smierc wczoraj wieczorem zrobiam to i hehehe teraz zaluje bo od fryzjera wyszlam z zoltymi a teraz mam POMARANCZOWE! jednak sie nie poddaje ... od razu zastosowalam plukanke... lecz nic nie dala... ;/ slyszalam ze wellaton dopiero za 2 razem chwyta. wiec nie wiem czy jutro go znow nie kupic ... ? poratujcie mnie prosze? bo nie wiem czy to nie za krotko zeby znow je farbwac? albo czego uzyc zeby tego pomaranczu sie pozbyc ?? macie jakies pomysly?? ///na zdjeciach mam jeszcze troche mokre wlosy. ten niebieski kolor to od plukanki, wprawdzie nie znikl mi pomarancz ale jest troche slabszy , tyle ze reszta wlosow niebieska... ;/ pozatym ten pomarancz jest mniej pomaranczowy, tylko tak wyglada przy nocnym swietle.. dodatkwoo zdj zrobione dzis rano http://i36.tinypic.com/16m4pr9.jpg http://i38.tinypic.com/jp944w.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie:)i widzisz to jest to o czym pisałam na górze-2 razy zawsze robia mi odrosty-mam to szczescie ze znalazlam salon w ktorym place raz a moga mi robic cos na glowie dwa lub trzy razy dopoki nie mam obiecanego efektu czyli platyny inne salony sie na to nie zgadzaja zawsze uprzedzaja ze za 1 razem wyjda zolte a za drugi trzeba placic:/zdzirecy;pwiec masz dwa wyjscia drugi raz farbe lub drugi raz fryzjer......niestety ale rozjasnianie zalezy od wielu czynnikow chociazby od rozmieszczenia pigmentu, pory roku....ja np przed okresem nie chodze bo mam tak uwrazliwiona skore,ze dostaje szalu takie mam mrowki od rozjasniacza na glowie;pzreszta zalezy tez od tego jaki jest kolor Twojego pigmentu jaki przewaza:)lepsze jest utlenianie stopniowe od razu ciezko ten pigment wytracic u mnie tez raz wychodzi lepiej po jednym razie drugi raz gorzej.....stopniowym utlenianiem na malych % mozna i z ciemnej brunetki lub czarnej urzadzic platynke przy sprzyjajacych okolicznosciach:)teraz tak ta farba Twoja pewnie ma wieksze % wiec wlosy bardziej umorduje niz fryzjer;)no i to produkt prosty u fryzjera masz odpowiedni toner i wie on ajki zastosowac do Twoich wlosow zeby pozostalosc zoltego wybic i zeby nie wyszly o zgrozo jakies inne dziwne kolory...plukanka niewiele zdzialasz juz bo kurcze widac ze Ci ten pigment we wlosie siedzi:/jedynie co to wysuszysz nia te wlosy a ten pomarancz i tak bedzie przebijal,wiec drugi raz farba:)moja kolezanka ma ten sam problem ostatnio tez kiepsko jej wychodzi z farby a wczesniej bylo ok,ostatnio poprawiala i sie udalo prawie ale przy tosowaniu tych plukanek w celu zniwelowania zolci na odrostach reszta wloskow wyglada troche dziwnie no i musiala sciac troche ale powodzenia:)i napisz jak poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to moje wlosy przed dekoloryzacja: http://i33.tinypic.com/rmijxs.jpg z pasemkami, na których testowałam sklepowe wszelakie dekoloryzatory, no słowem kombinowałam bo chciałam zrobić to sama:) http://i36.tinypic.com/bf5kly.jpg a tu już nowy kolorek:) http://i38.tinypic.com/vy1op4.jpg i tu też świeże zdjęcie, oczywiście ide na poprawke odrostów bo sa lekko żółte: http://i34.tinypic.com/2wolnd5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka_25
jesssuuu slicznie ci wyszedl ten blondzik !! i to na takich czarnych wlosach!! zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyszedł, wyszedł ale kosztowało to sporo i czasu, i pieniędzy... ale najważniejsze, że jest taki jak chcę i z włosami przede wszystkim wszystko w porządku:)a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka_25
farbowalam 1 raz wellatonem, i nie mam juz pomaranczowych a tylko lekko zolte... no ale ze bylo tego odrostu z 3-4 cm tak ze i tak zólty jak dla mnie rzuca sie w oczy, więc kupilam palet xxl mrozny bląd czy cos.... i jesli on nie zrobi z nich takiego koloru jak reszta to farbuje sie za zolto ;p / tzn na jakis sloneczny blond ;p tez widzialam wiele ladnych kolorow w tym odcieniu tak ze jesli z zoltych odrostow nie zrobią sie biale to zrobie zobie całą na "żółto" ;p narazie nie mam aparatu ale jak zrobie zdj to dodam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie pomysł nie taki zły:)tylko daj ta farbe tylko na odrosty-poproś kogoś bo jak złapie tez te dobre wlosy to pozniej Ci sie beda wykruszac!!!także uwazaj i jak nie wyjdzie to, Boże uchowaj, nie rób całości farba ze sklepu na ten zolty zloty blond-pamietaj wszystkie maja rozjasniacz!!!rownie dobrze zamiast tego "złotego blondu" mogłabyś jeszcze raz użyc jakiegos golebiego czy mroznego-zastosuj jakis szampon koloryzujacy tak jak ja uzywam tego delia lub idz do fryzjera na sam toner-to juz nie jest takie drogie:)ale mysle,ze wyjda ok te odrosty:) a i ta delie srebrny blond polecam raz na jakis czas i z glowy zamiast tych wszystkich plukanek bo to meczace...jejciu ale jakbym byla na Twoim miejscu nie zrobilabym tego sama balabym sie o te wlosy,moje kolezanki tez tak robia i z mocnych wlosow maja coraz krotsze siano,ale balabym sie moze dlatego,ze mam bardzo cienkie wlosy;pno powodzenia i wrzuc zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantul
Nie wiem czemu robi sie taki problem z farbowaniem wlosow na blond. Jestem naturalna brunetka (nie szatynka, brunetka przez duze B). Mam ciemne oczy i karnacje, kazdy fryzjer do ktorego sie udalam twierdzil ,ze blond u mnie nie wyjdzie i nie ma takiej opcji. Nie dalam za wygrana! Wkurzylam sie i kupilam dekoloryzator, do tego farbe z pallete (A10). Efekt - MAM NAJPRAWDZIWSZE PLATYNOWE WLOSY!!!NIE WYLYSIALAM I NIE MAM ZADNYCH STRUPOW! To swiadczy tylko o nieudolnosci polskiego fryzjerstwa, taka jest prawda. Specjalnie przeszlam sie do niby "super" fryzjera w swoim miescie zeby sie podciac, jak mnie zobaczyl mial bardzo niewyrazna mine "o jednak sie pani udalo, gdzie pani robila?"-SAMA ROBILAM. Dziewczyny nie dajcie sobie wmowic kitu, DA SIE!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kolezanke wyzej,ze Ci w tych supersalonach to naciagacze i do tego nieudolni...ale masz tez fart:)kolezanko,widocznie u Ciebie pigment nie siedzial tak mocno a nie ma sie co dziwic fryzjerom, ze sie boja to robic na brunetkach i jeszcze o bardzo ciemnych oczach-bo tez takie mam:)w koncu oni nie maja skana w glowie a po badaniu wlosa tez sie nie okresli czy wyjdzie od razu czy nie ten blond,jak widac na moich zdjeciach tam na drugim te pasemka sa jednak zolte a byly robione trzykrotnie i do tego byly w strasznym stanie te wlosy:( wiec masz duzo szczescia,ze Ci sie udalo w domu ja wiem,ze mi by nie wyszlo a mozesz zarzucic jakies zdjecie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta platyna
dziewczyny moze czytalyscie moj wpis z polowy wrzesnia, pisalam ze najlepsza wg mnie farba palette xxl czysta platyna. moj apel wrzucajcei zdjecia i pokazujcie swoje wloski, ja mam aparat cyfrowy, ale jestem antytalentem w kwestii wrzucania zdjec, przepraszam, ale nie umiem tego zrobic. dawajcie fotki, wtedy jak cos sie komus spodoba wizualnie, to mozna zawsze kliknac do tej osoby i poprosic o jej przepis na biale wlosy:) ps. laseczki moje motto zyciowe to wloski bielsze od bieli:p przyznajcie, ze blondynki to mega seksowne kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta platyna
do afeeery, gratuluje kolorku, niebanalny i uroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka_25
kurcze nie zafarbowlaam sie jeszcze... wsumei to id obrze niech troche odpoczną... czwartek tydz temu byl wellaton wyszedl pomaranczowy w niedziele znow wellaton tym razem juz zolty wyszedl.. a teraz mam od kilku dni ten palle xxl mrozny blad, ale tak czytam opinie na necie i sie waham.... na jakimś forum ktos mi polecil Delie Natural Color księżycowy blond nr 17. niew iem wybiore sie dzis do rossmana mzoe po nia... bo boje sie tego palette... ;/ wsumie mysle o tym zeby uciac sobie troche wlosow.. i kawalek farby zmieszac i je zafarbowac... a poem sprawdzic czy zadziala... bo do zrobienia amm tylko odrosty wiec sie boje ze jak je zrobie juz 3 raz farbujac wlosy w ciagu tych kilku dni to mi sie wykrusza.. :(( ehh te blondy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:)milo ,ze sie podoba:)i jak agentko?zebralas sie w koncu?jak tam wlosy?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka_25
no wiec tak, zafabowlaam sie 15 października delią :) ucielam kawalek wlosow i dalalam na nie farbe zeby zobaczec jak wyjdzie. i nawet wyszlo juz lepiej wiec postanowilam zalozyc na cala glowe. a oto zdjęcia. http://i35.tinypic.com/fub7ue.jpg http://i35.tinypic.com/34iigwz.jpg wlozy juz nie sa pomaranczowe ani zolte, i wsumie kolor mi sie bardzo podoba i wolala bym miec cala glowe taka jak wyszly mi odrosty, ale niestety po tych 4 rozjasnianach to tamte rozjasnione juz wlosy zrobily sie biale, i tak czy siak to te odrosty mi nie pasują bo i tak maja zoltąposwiate w porownaniu z resztą ;/.jednak od wtedy juz nic z nimi nie robilam, bo mi sie strasznie zniszczyly. mam zamiar w tym tyg. sprobowac to pallet xxl mrozny bląd ktory mi zostal nie uzyty sprzed 2 tygodni.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosi3k1
Czesc dziewczyny, ja mam wlosy naturalne brazowe i od ok 2 lat rozjasniam wlosy u fryzjerow , czasami wychodza zolte czasami bardziej biale. Raz zapytalam sie jednego czy mozna z moich wlosow przejsc na platyne i uslyszalam ze niemozna , a teraz widze ze byl w bledzie. Ostatnio mialam robiony tydzien temu balejaz i wyszly strasznie zolte;( A ja chce miec platyne ! Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktoras z Was mi pomogla znaczy napisala co mam zrobic, bo normalnie niemoge na siebie patrzec w lustrze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala11102
Delia ma fajne farby próbowałam inne farby ale zostaje przy niej:D tania i ładne włoski sa po niej jedyne co mi nie odpowiada to zapach jak farbuje to udusić sie idzię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam palette czysta platyna 00A ,jest rewelacyjny.Mój naturalny kolor to ciemny blond,a tej farby używam do robienia odrostów. Farbe trzeba trzymać 25 minut ja po 10 mam białe. ps.jeszcze w czerwcu byłam czarna...potem rozjaśniacz leo z 9% wodą a teraz czysta platynka.Dziś koleżanka fryzjerka poleciła mi welle 12/11 i przy najbliższych odrostach ją wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada2209
hej :) ja cale zycie malowałam farbami z joanny. palett i zawsze miałam zółte :/ maluje od 15 roku życia. raz kolezanka mi pomalowała włosy farbą z loreala ale za groma nie moge sobie przypomniec co to za k0olorek był, jakas platyna... od roku maluję od fryzjera i jestem zadowolona, zółty na pewno nie jest ale do platyny minimalnie jednak braku - w sumie zalezy jak spojze, w jakim swietle :) no ale teraz mam odrost do fryzjera sie nie załapie bo za 4 dni sylwek, kupiłam ten rozjaśniacz z joanna i skandynawski blond napisze co mi wyszło. mam nadzieje, ze nie zniszcze swoich włosów, ze moja fryzjerka po nowym roku mnie nie pozna... bo na pewno bede malowała u fryzjera tylko ze teraz nie mam jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnnnka
hej. ja wczoraj bylam u fryzjera i zrobilam wlasnie platynowe wlosy, ale nie są niestety do konca platynowe, troche żółtawe od góry i generalnie w swietle dziennym są zielonawe... i chcialam sie zapytac czy mozna nalozyc teraz szamponetke koloryzującą palette ten najjaśniejszy blond? czy może mi się coś stac z wlosami, ze zżułkną jeszcze bardziej? bardzo proszę o szybką odpowiedz..... wlosy po rozjaśnianiu wcale mi sie nie zniszczyly, ale chciala bym troche zgasić ten kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamciax
Cholera jasna, xD nic już nie wiem. Ale od początku. Mój naturalny kolor to mysi blond, albo ciemny blond jak kto woli. Kiedyś pofarbowałam włosy na czarno, miałam tak przez rok. Potem postanowiłam wrócić do naturalnego. Wziełam Palette XXL czy jak to tam się zwie i wyszedł mi na czubku głowy biały, potem centymetr dalej żółty, a reszta włosów rudy. Spodobał mi się rudy, więc pofarbowałam go porządnie. Po miesiącu jednak znudziłam się i wróciłam do starania się o mój naturalny kolor. Znowu kupiłam Palette XXL i wyszedł kurczak. Włosy miałam jak z gumki gdyż mam b. słabe włosy i cienkie z natury. Ponieważ były już takie martwe to przestałam je męczyć i myłam co 3 dni szamponetkami zeby po prostu nie chodzić do szkoły z żółtymi włosami bo było mi głupio. Po miesiącu użerania się z tymi wszystkimi zabiegami, kupiłam farbę podobną do mojego naturalnego, pofarbowałam i wyglądałam w końcu jakoś normalnie. Obecnie mam już 3/4 włosów naturalnych, końcówki trochę różnią się od naturalnego, są bardziej kanarkowe, ale nie przeszkadza to właściwie i wygląda całkiem dobrze. Jednak teraz postanowiłam, że pofarbuję na platynowy gdyż takiego jeszcze nie miałam. I zastanawiam się jaką farbe użyć? Na pewno nie pójde do fryzjera, nie wierze w to, żal mi kasy na takie zabiegi ktore nie są pewne, wole obwiniać siebie niż żałować kupy kasy. Dużo osób pisze że Palette Clubbing Collection jest dobra ale wiem ze po Palette naprawdę włosy się niszczą. Zastanawiam się również czy Garnier nr 111 chwyci i rozjaśni moje włosy. Potrzebuję takiej farby ktora za pierwszym razem rozjaśni mi włosy do pożądanego platynowego blondu. Której użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam garniera 111 i elegancko rozjaśnił moje kurczakowe włosy. moja fryzjerka tą farbę podchwyciła i poleca ją swoim klientkom, które maja podobny problem. śmiało spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolcia6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larra
witam...mam pytanie o rozjasniacze LEO, bo duzo tu bylo a naczytalam sie ze nawet ten niwelujacy kolor zolty wcale nie dal sobie rady. Byla jedna Pani zachwycona ktora dala rpoduktowi 5 punktow, a potem po meisiacu pisala anons , odejmujacy totalnie punkty, bo calkowicie musiala obciac wlosy na a zapalek. I tak z platynowej dlugowlosej blondynki stala sie victoria beckham. tak jej popalil wlosy, a wody uzywala 6%....mam pyatnie -ktos ma dobre doswiadczenie z tym rozjasniaczem. jak rodzaj, bo jest ich wiele. Silver moze? czy w ogole inny? Polecala jedna Pani tu tez MATRIX Loreala? ktos cos moze poweidziec A w ogole bo to mnie najmocniej nurtuje- pierw sie stosuje sam rozjasniacz razem z woda 6% lub 9% tak? i juz na to zadna farba...tylko za jakis czas? Bo piszecie o fajncyh kombinacjach rozjasniacz LEO np + palette 00A itd....ale jak to sie robi PO KOLEI...jak chlop krowie na rowie. Bo cale zycie farbuje tak drastycznie jedynbie u fryzjera, ale nigdy sie nie przygladalam..i boje sie bo nie wiem co po czym. Czy do farby np palette dodaje rozjasniacz ...czy sam rozjasniacz z woda mieszam...potem ewentualnie plukanka czy krem koloryzyjacy...a dopieor na sma koneic PO ODSTEPIE czasowym (jakim?) stosujemy żądaną farbą ? DZIEKUJE za odp !!! ps. PILNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sQiserka
przepraszam..ja niestety jestem jedna z tych ofiar palette po ktorej sa strupki...zrobily mi sie takowe na glowie ;/ zejda same? po jakim czasie wam dziewczyny zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×