Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
katarzynka_m

Internetowe zakupy?Macie zaufanie?

Polecane posty

Gość Przyjemne Zakupy :)
jeśli chodzi o prezenty to polecam http://gadzeteo.pl . ciekawy sklep,.. zawsze gdy chce cos kupic komus na prezent to kupuje go na http://gadzeteo.pl takze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa007
Zawsze bałam się zaufać sklepom internetowym, szczególnie z ubraniami. Ani tego przymierzyć, ani dotknąć, ale koleżanki z pracy zachwycały się bielizną z http://ekskluzywna.pl Spróbowałam sama i stałam się ich absolutną fanką! Ludzie robią na prawdę dobrą robotę :) Bielizna jest dobrej jakości, ładna, wygodna, atrakcyjna cenowo, nic dodać nic ująć. Kupionych tam biustonoszy nie wymieniłabym na nic innego :D polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotka666
polecam sklep www.strefarw.pl - jeśli potrzebujecie fajnych prezentów i wyjątkowych rzeczy to polecem - sprawdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena012
Będę mamą, często kupuję w sklepach internetowych. Ostatnio trafiłam na fajną stronę wartą polecenia. Zamówiłam piżamę to karmienia http://www.pizamka.pl/index.php?p459,pizama-disney-dla-kobiet-karmiacych-italian-fashion-myszka-minnie-rozowa , mega expresowa wysyłka, piżamka jest super, polecam wam, nie zawiodłam się. Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo możliwe że
ja kupuje na allegro bo jest w miarę bezpiecznie , jak ktoś kogoś oszuka to jedyny minus ,że się długo swojego dochodzi , ebay mi sie nie podoba(ponoć jeszcze bardziej bezpieczny) bo sie nie umiem na nim połapać a ze sklepami internetowymi jest różnie trzeba posprawdzać aby się nie naciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolit
Witam serdecznie. Sama kupuję przez internet, ale również prowadzę sklepik z biżuterią (również stworzoną przez siebie) W tworzenie jej wkładam wiele serca i wyjątkowe zaangażowanie co przekłada się na wyjątkowość i różnorodność mojej oferty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nabyciem pięknej i niedrogiej biżuterii do naszego sklepu www.magnolit.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnetka
Czasem zdarza mi się kupić coś przez sieć. Przekonuję się do tego coraz bardziej. Polecam: www.zakupy.linkbaby.pl www.sklepzoologiczny.pl www.ksiegarnia.pwn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo miałam wątpliwości co do zakupów przez net, jednak w dobie oszczędzania można znaleźć pełnowartościowe produkty za dużo mniejsze pieniądze , teraz wykopałam nową aptekę internetową gdzie można kupić dobre kosmetyki a nawet uzupełnić domową apteczkę za mniejsze pieniądze- polecam tenieleki.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie nie maluję wcale
wiadomo zawsze trzeba uważać, na allegro też są wredne ciule i nawet był o nich top na kafe tutaj na zakupach tylko ktoś usunął (znacie jakieś inne fora) na których mozna się wymienić informacjami o nieuczciwych sprzedawcach czy sklepach w internecie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
Podstawą jest wybierać dobry i w pełni sprawdzony sklep. JA od dawna kupuje na www.Senpo.pl i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś lubi różne olejki zapachowe, sole do kąpieli, kadzidła itp rzeczy to polecam sklep www.krosno.aromagroup.pl Bardzo szybka dostawa, jakościowo produkty tez bardzo dobre i w przystępnej cenie można też zostać stałym klientem i mieć 10% rabatu na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitness4You.pl
Myślę że tutaj liczy się sam sklep,firma w której kupujemy. Godny zaufania i solidny jest z pewnością sklep www.Fitness4You.pl gdzie serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt24h.pl
Zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność,trzeba tylko trafić na ten naprawde uczciwy i godny zaufania www.Hurt24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mam problemu, żeby kupowac w internecie, przede wszytskim większy wybór niż w sklepach stacjonarnych, nie trzeba wychodzić z domu, a rzeczy przychodza do domu kurierem , także wielka wygoda, po za ty kupuje w sprawdzonych miejscach , np rzeczy sportowe kupuje na taniebuty.pl duży maja wybór i ceny spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepJubilerski.com
W internecie kupisz niemal wszystko,ważne jest to aby wybrac ten dobry sklep na którym napewno się nie zawiedziemy. Pozdrawiam www.sklepJubilerski.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep internetowy www.moodo.pl oraz www.butik.net.pl ubrania dobre jakościowo, szybka wysyłka towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola80
A co sądzicie o zakupach spożywczych przez internet? Ja zrobiłam ostatnio w http://a.pl Wnoszą zakupy do domu, ceny normalne. Jakoś się przekonałam do tego typu zakupów i już nie stoję w kolejkach do kasy z siatami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VisciolaFashion
Do sporzywczych jeszzcze się nie przekonałam. Ale standardowo ubrania kupuje przez allegro. Zapraszam bardzo serdecznie na allegro pod nazwą użytkownika visciolafashion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×